Рейтинг Магазины
Mego - Slikts serviss
Nekad nedomāju,ka es rakstīšu ko šādu,bet man pirmo reizi mūžā ir šāda pieredze!
Biju iepirkties Mego Tallinas ielā 56. Pārdevēja,kas strādāja 26.06 aptuveni 21:00,man kā klientam,pie kases,aizrādīja,ka šādi smaržoties karstā laikā nevar!Pārdevējai vajadzētu iemācīties visparastākās pieklājības normas. Es neesmu vainīga,ka viņa ir izvēlējusies strādāt veikalā par pārdevēju un man nav jāklausās personīgi apvainojumi,kas ir saistīti ar viņas pašas neapmierinātību ar savu dzīvi!
Arī es strādāju...
MAXIMA - Atalgojums
Labdien!
Vēlos vērst uzmanību uz situāciju veikalos “Maxima”. Kāpēc darbiniekiem ir tik zemas algas un bieži netiek nodrošināts pietiekams darba stundu skaits? No darbiniekiem tiek prasīta liela atbildība, ātrs darba temps un kvalitatīva apkalpošana, bet pretī bieži nav atbilstoša atalgojuma un novērtējuma.
Ko uzņēmums sagaida no darbiniekiem, ja viņiem ir jāstrādā ar lielu slodzi, bet iespējas nopelnīt ir ierobežotas? Lūdzam izvērtēt šo situāciju un uzlabot darba apstākļus un attieksmi pret darbiniekiem.
MAXIMA Akropole - Apkalpošanas problēmas
Sveiki vēlējos sūdzēties par akropoles Maximas darbinieci vārdu aizmirsu iepirkāmies plkst 22:00 mums vajadzēja palīdzību sakara ar to ka neto kodu noskenējam nospiežam pašapkalpošanās kases pogu palīdzēt ko laipni noraida pēc tam nospiežam vēlreiz un dabūjam textu ko vajag protams saprotu ka ir vēls vakars bet ar cieņu jau vajag izturēties 😉 kasierīte apaļa ar īsiem matiem gaišiem ar to kasierīti vienmēr ir problēmas jo izskatās ka mīl vairāk to krēslu nekā apkalpot pienācīgi apkalpot klientus
MAXIMA - Slikts serviss
Sūdzība par apkalpošanu gaļas vitrīnas nodaļā Mūkusalas Maxima
Labdien!
Vēlos izteikt sūdzību par apkalpošanas kvalitāti pie gaļas vitrīnas Mūkusalas Maxima veikalā, kur klientus apkalpo pārdevējs aiz letes.
Problēma ir tāda, ka pārdevējs ļoti bieži neatrodas pie letes, un klientiem nav iespējas viņu izsaukt. Nav ne zvaniņa, ne cita veida risinājuma, lai pievērstu darbinieka uzmanību. Salīdzinājumam – citos veikalos, piemēram, Rimi, šādās nodaļās ir pieejams izsaukuma zvaniņš.
Īpaši nepatīkama...
MAXIMA - Krāpšana
21.06.2026. plkst.11.41 veicu maksājumu par izvēlētajām precēm veikalā Maxima, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141a.{ kase Nr.3 šas. Nr. 53R0163429, čeka Nr. 36/1115.
Protams, es tagad nevaru pierādīt un atgūt nozagto naudu, ka čeka ceturtajā pirkuma preces pozīcijā uzrakstīts: Tualetes papīrs ZEWA Mo11 White 3k. 12r. 8.49 X 2 gab. - 16.98,
Atlaide: {Cena ar atlaidi 9.58} - -7.40.
Atkārtojos, es to protams pierādīt nevaru, bet es doto preci ņēmu 1 gab. robežās.
Cilvēki ! Izpētiet pirkuma čeku neatejot no kases tālu!
Sinsay - Pārdevējas attieksmi
Sūdzības par pārdevēju. Notika Daugavpilī Strādnieku ielā 103. Jauna meitene / pārdevēja ar pielaizītiem tumšiem matiem un celiņu pa vidu. Nepatīkama situācija notika šodien 22.06 pl.14: 28. Nepamatoti aizkar klientus, met ārā no veikala. Nez kāpēc jaunietes, kura sāka šo visu jezgu nepateica ne vārda. Ar tādām pārdevējam iet vairs pie jums negribās
Pepco - Bardaks veikalā
Bardaks pielaikošanas kabīnēs, putekļu slānis uz grīdas, laikojot drēbes uz klientu virsdrēbēm it īpaši uz biksēm un zeķēm līp putekļi. No trīs laikošanas kabīnēm pieejama viena, jo perejām priekšā ir sastumts inventārs un kastes ar preci no noliktavas.
Par bardaku veikalā un aiz kasieres letes nemaz nerunājot.
Mego - Slikta produkcija
Vēlos izteikt sūdzību par veikalā Mego, kas atrodas T/C Pilsētas Pasāža Jelgavā, iegādāto pārtikas produktu kvalitāti. 2026. gada 22. jūnijā iegādājos salātus, taču, atverot iepakojumu, konstatēju, ka produkts ir sabojājies – salātiem bija nepatīkama, izteikti bojāta produkta smaka.
Īpaši satraucoši ir tas, ka uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš ir līdz 24.06., tātad produktam vēl būtu jābūt derīgam lietošanai. Šāda situācija rada bažas par veikala pārtikas uzglabāšanas apstākļiem un kvalitātes kontroli.
ELVI - Slikta darba vieta
Strādāju elvi. Manā dzīvē līdz šim nav bijusi tik slikta pieredze. Uz darbu jānāk stundu pirms atvēršanas 06: 30. Jāstrādā katru dienu 13,5 stundas. Darbiniekus tur nenovērtē arī tos, kas dara savu darbu. Tikai tajā brīdī, ja esi gatavs strādāt 240h mēnesī, tad gan tu būsi labs. Taču tad tu neredzēsi savus bērnus un ģimeni. Vai arī tu esi kāds radinieks, tad arī tev būs vislabākā likme un vēl degvielas kompensācijas. Taču pārējie ir pārējie. . Vai kādu tas uztrauc? Galvenais ir bizness. Saukli...
LIDL - Nepārtikas preču atgriešana
19. 06. 2026. Iegādājos karstā gaisa grilu. Veikalā nebija iespējams preci izņemt no arējā iepakojuma, iepazīties ar tā kvalitāti, izskatu, tvernes lielumu, kur pagatavo ēdienu.
Mājās izņemot no ārējā iepakojuma preci, konstatēju, ka tā neatbilt manām vēlmēm. Ēdienu pagatavošanas tverne maza neatbilst aprakstam.
Vēlējos preci atgriezt un devos uz veikalu 21. 06. 2026. , kur man paskaidroja darbiniece, ka man jāgriežas klientu apkalpošanas centrā.
22. 06. 2026. Sazvanot konsultanti uzzināju...
MAXIMA - Slikta apkalpošana
Man ir sūdzība par veikala darbinieci "kasieri" vārda Vika Kurilenko, kasiere sarunājās ar personu kas stāv visu laiku blakus un neapkalpo klientus dažreiz pat sanāk gaidīt līdz 2 minūtēm, un vēl nejautā dokumentus un nepārliecinās par personas pilngadību.
Euronics - Attieksme pret klientu
Labdien!
Vēlos iesniegt sūdzību par nepatīkamu pieredzi Jūsu veikalā.
Šodien, 2026. gada 20. jūnijā, ap plkst. 18:00 iegādājos iPhone 17 Pro. Līdz norēķināšanās brīdim viss bija kārtībā, taču pie kases radās nepatīkama situācija saistībā ar papildus apdrošināšanas piedāvājumu.
Pārdevēja piedāvāja iegādāties telefona apdrošināšanu. Tā kā pirkumu veicām kopā ar tēti, es viņu pasaucu un paskaidroju, ka telefonam jau ir garantija. Pēc tam pārdevēja sāka ļoti uzstājīgi pārliecināt par...
Rimi - Nelaipna attieksme
16.06 2026. G. Pulksten 12.47. Iepirkos pašapkalpošanās kase nr 33. , sanāca ka nepareizi izsitu preci, piespiedu pogu palīdzība Atnāca meitene vārda jūlija, visu palīdzēja viss ok... Tad atkal nevarēju preci atrast atkal piespiedu pogu palīdzība Pagriezos lai apskatītu meiteni kasieri jūliju kur viņa atrodas. Viņa ieraudzīja mani un acis Saka griezt cik sapratu es viņai apniku... Ludzu veikala vadītāju pārrunāt ar šo jauno meiteni vārda jūlija Ja negrib strādāt tad lai sēž majas, tādas ir manas domas... Čeks bija uz 40,73.
MAXIMA - Dīvaina uzvedība
Labdien!
Vēlos vērst jūsu uzmanību uz nepatīkamu situāciju veikalā Maxima Latvija, kas atrodas Liepājas ielā, Rīgā.
Apmeklējot veikalu, novēroju, ka viena no darbiniecēm skaļi apsprieda ar klientu sava tiešā vadītāja privāto dzīvi, tostarp viņa iespējamo seksuālo orientāciju. Saruna notika pa visu tirdzniecības zāli un bija dzirdama citiem klientiem. Uzskatu, ka šāda rīcība ir neprofesionāla, neētiska un neatbilst kvalitatīvai klientu apkalpošanai.
Tāpat radās jautājumi par darbinieku ārējo...
MAXIMA - Slikts serviss
16 jūnija ap pll 21;15 ejot uz darbu nakts maiņu vēlējos nopirkt gaļu, ko no rīta aizejot mājas varetu pagatavot. Ģimenē mēs esam 2 cilvēki tādēļ arī skatijos mazāko gabalu gaļas. Atrodot zem 1 kg gaļu smuku gabalu, gāju uz pašapkalpošanas kasēm, jo tas tikai vakarā strādā. Paņemot gabalu redzēju, ka cenu zīmes svitra kods sākums ir ieburzīts, sapratu, ka pati nenoskanēšu, bet ir taču konsultants kurš man var palīdzēt, pieejot pie ''robotiem'tuvāk kl. Konsultantam saku ka nevarešu noskanēt. Uz...
MAXIMA - Slikts serviss
Šorīt iepirkos veikalā Maxima Liepājā, Klaipēdas ielā 62, tirdzniecības centrā XL Sala. Sastapos ar sliktu servisu. Pašapkalpošanās kasu darbiniece neturēja par vajadzīgu paskaidrot - kā samaksāt par pirkumu. Šī veikala pašapkalpošanās kases atšķiras no tām, kuras ir citos Maxima veikalos, tāpēc mana iepirkšanās ieilga. Uz lūgumu palīdzēt atbildi no kasu apkalpojošās darbinieces Mairitas (vai Maritas) saņēmu no attāluma atkliedzot. Par cik pārējās kasēs cilvēku nebija, būtu bijusi pateicīga, ja...
Kafijas Draugs SIA - Slikts serviss un krāpšana
Nepērciet pie viņiem kafijas aparātus. Viņi tirgo brāķus, trešo reizi vedu kafijas aprātu NIVONA 799 uz garantijas remontu. Nopirku to 09.12.2025. Jau trešo reizi "remontē" to pašu problēmu, beigās pateica ka nemāku ieliet ūdeni kafijas aprātā. Esot jāslas instrukcijām kā to darīt. Remontēt nemāk vai negrib. Slikts serviss, slikta attieksme pret klientiem.
MAXIMA - Slikta kvalitāte
Labdien! Vakar, tuvāk vakaram, atrodoties veikalā MAXIMA XXX Slokas ielā 115, dārzeņu nodaļā mani pārsteidza šīs nodaļas darbinieku nevērīgā attieksme; radās tāds iespaids, ka viņas vispār tur nav... Nodaļa bija gandrīz tukša, visi augļi bija sapuvuši... Par banāniem vispār ir atsevišķa tēma...
MAXIMA - Slikts serviss
Šorīt. 14 .06 .2026. Saskāros ar ļoti sliktu un rupju attieksmi no pārdevējas kas apkalpoja pašapkalpošanās kases. Vadība darāt ko lietas labā. Teksti bavāriešu iet uz citu veikalu. Mājas nav ko darīt utt. Esmu jūsu klients kādus 10 gadus. Pajautāju tik produkta cenu! Dzirdēju tik daudz negāciju ka pietiks visai dienai.
LIDL - Maldināšana - Akciju bukleta attēli neatbilst realitātei (krāpšana)
Nopirku Lidl beķerejas produktu "Bekona standziņa" 130g, 0,89€, domājot, ka iknedēļas piedāvājumā ir kaut kas reti labs. Izrādās kārtējā maldināšana un krāpšana - tā ir vienkārši pilngraudu bagetes maize ar sēklām, kas apsmidzināta ar siera un bekona kubiku pārklājumu piegaršai. Pievienotajā bildē redzams ir patiesais produkts, kas nopirkts Lidl veikalā, Rīgā, 2026. gada 11. jūnijā.
Pietam bilde internetā un Lidl akciju bukletā ir pavisam cita nekā tam produktam, kas tirgojās Lidl...