LV RU

MAXIMA

Maxima Latvija SIA
www.maxima.lv
Адрес: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Телефон: 8 000 2020
+371 67892100
Факс: +371 67892101
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
1046
Разрешенные
12
C ответами
34
Посмотреть статистику

MAXIMA - Жалобы и отзывы

Maxima - Bērnu pārtika

Bērnu pārtika Nopirku maxima (Pļaviņas) bērnam hipp biezeni. Atnākot majas un uzsildot to, burciņa bija galīgi bedīga stāvokli. (var redzet uz bidem) . Vai nu ieplaisājusi bija kaut kur. Attaisot vāciņu nebija klikšķis, un zem vāciņa pelējums. Pirms tam nekad tā nav gadījies.

Maxima - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Kasiere ludmila briesmīgi apkalpo. Viņa met naudu un preces cik reizes viņa mani un manu ģimeni apkalpoto nevienu reizi nebija, lai viņa cilvēciski attiektos un nemētātu. Lūdzu maximas priekšnieku parunāt ar kasieri ludmilu, jo tā nav pirmā un otrā reize

Maxima - Nehigiēniski

Nehigiēniski Sveiki! Par cik veikalus cenšos neapmeklēt, jo esmu grūtniece, bet šodien nācās, jo beidzās higiēnas prece 1, ko mans vīrietis nesaprata kādu jāpērk... Ieejot veikalā, dezinficēju rokas un gāju uz priekšu! Apsargs Saka ka jāņem lielie rati! Es gan teicu ka man negribas skārties viņiem klāt, jo neredzēju ka tur kāds viņus dezinficētu un cimdu arī nebija ko uzvilkt! Pretīgi ka rati iet roku rokā no klientiem! Kā es varu būt droša? Tad nodrošināt cimdus, nevis izdomājat kaut kādus noteikumus un noliekat pie durvīm savus suņus, lai man bāztu acīs kaut kādas glupas šiltes!

Maxima - Не пробили по скидке товар

Не пробили по скидке товар Зашла сегодня в максиму хх в резекне. Смотрю.. Свечки для кладбища по скидке. Думаю, дай куплю, 40% скидка как никак. Но кассир не пробила их по скидке. К сожалению, об этом я поняла, когда пришла домой. Как-то... Обидно очень. Все-таки есть разница,1.39€ или 0.83€ (если не ошибаюсь) .. Будьте внимательны! Проверяйте все около кассы!: (

Maxima - Обман какой то

Обман какой то Добрый день. Заметил исключительно в последнее время что от бонусной карты максимы сильного проку нет. Набирая продуктов через день на 50-70 евро карта даёт скидку всего лишь 0.50 центов. Считаю это очень мало. Возможно что купив в другом магазине товаров на 50 евро будет больше товаров и свежее они будут. И заметил в последнее время товары лежат последним днём срока годности. Тоже не очень хорошо. Получается каждый день тогда идти надо в магазин не закупиться дня на три и лишний раз заразится кто то короновирусом у них подхватит.

Maxima - Pavisam nekaunīgi

Pavisam nekaunīgi Laikā kad visiem jābūt vienotiem Rīgā akropoles maxima krāpjas pavisam nekaunīgi. 1 noplēš realizācijas datumu pat to neslēpjot, 2 apkrapj pie kases, paņem pa dargo. Nav jau pirmais gadījums man šājā veikala, laikam tada politika, ne jau visi ieveros, un ies uz informāciju skat bildes.

Maxima - Kase apkalpošana

Kase apkalpošana Labdien! Es gribēju pajautāt par to, kāpēc bērnu kase apkalpo vispirms cilvēkus bez bērniem un tad pēc tam ar? Es stāvēju rinda ar bērnu, kad man priekšā bija cilvēki bez viņiem. Kasieris pat neko neteica un neizdarīja. Un tas jau nav pirmo reizi. Tad kāpēc vispār vajadzīgas tas kases, ja Tu stāvi un gaidi , kad apkalpos citus bez bērniem. Kasieris: Matīss.

Maxima - Patērētāju maldināšana

Patērētāju maldināšana Vienmēr pārbaudu maxima salātu derīguma termiņu, svarīgi lai iepakots šodien. Nopirku salātus, kas iepakoti šodien 10.03. (Cena 1,29€) . Atnākot no veikala pamanīju, ka vecajai uzlīmei rupīgi uzlīmēta jauna. Iepriekšējā uzlīmē redzams, ka iepakots 08.03. (Cena 1.08€) . Acīmredzama patērētāju maldināšana.

Maxima - Veca gaļa

Veca gaļa Vakar, 04.martā, ap plkst.21:40 tika iegādāts cūkgaļas lāpstiņas gabals, ar akcijas cenu. Mājās, atverot iesaiņojumu un ķeroties pie gatavošanas, tika konstatēts, ka gaļa ir veca, par ko liecināja raksturīgs aromāts un nedaudz lipīga virsmas struktūra. Pēc kārtīgas mazgāšanas, gaļa tika pagatavota, taču tai jūtama vecas gaļas piegarša. Maxima, johaidī!? Turklāt, tā nav pirmā reize, iepriekšējā reizē uz 2019.gada Līgo svētkiem Jūs iesmērējāt šašlikam vecu gaļu. Kas tā par pircēju uzmešana...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 27.02.20. Pēc plkst. 19 iepirkos Rēzeknes Maxima XX veikalā. Bija nepieciešama prece kas ir nopērkama tikai info centrā. Info centra darbiniece mani redzēdama paņēma kasti ar precēm un aizgāja kārtot veikala plauktus. Jautājot vecākajam kasierim, lai pasauc info centra darbinieci, viņa atbildēja, ka šobrīd viņai nav laika. Es aizgāju prom, citi klienti gāja meklēt paši darbinieci. Attieksme noteikti nerada vēlmi vēl tur iepirkties.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šodien biju maximas veikalā gaigalas ielā un iegādājos gaļas gabaliņu. Uz iepakojuma rakstīts 5.49€/kg un par doto gabaliņu 1.61€, bet kassē 6.99€/kg un par gabaliņu 2.06€. Kad tika saukts maiņas vecākais, tas vienkārši neatnāca ne uzreiz ne pēc 15 min. Mani šokēja šāda attieksme pret darba pienākumiem, pircējiem un saviem kolēģiem. Ļoti necienīga attieksme!

Maxima - Nekvalitatīva un sapuvusi prece

Nekvalitatīva un sapuvusi prece Protams, maxima nav labākā vieta, kur pirkt ikrus. Tomēr, visu dienu sapņoju par tiem un iegāju tuvākajā veikalā pie mājas - maxima xx. Paņēmu burciņu ar sarkaniem ikriem "caviar", derīguma termiņš - 01.09.2020. Pārnākot mājās, attaisot burciņu gandrīz noģību no smakas. Uzreiz sapratu, ka ikri ir bojāti un sapuvuši. Protams, čeku nepaņēmu, bet nestrīdēšos dēļ 9 eiro. Tomēr, aicinu tādu pārtiku maximā nepirkt... : (

Maxima - Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti

Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti Pēc smagas darba dienas vakarā dodos iepirkumu ceļojumos uz veikalu "Maxima" ar vienu vienīgu mērķi- nopirkt bietes sātīgām vakariņām. Un ko es sagaidu? Neko diez labu, teikšu jums tā! Dārzeņu sadaļā uz plaukta sulīgās bietes ir aizstātas ar veciem, sausiem, vilšanās radošiem bumbuļiem. Bietēm nav paredzēts izskatīties pēc kartupeļu pakaļdarinājuma! Tas ir nepieņemami, nekavējoties ir nepieciešams kaut ko darīt lietas labā!

РешеноMaxima - Iepirkumu ratiņi - greznība!?

Iepirkumu ratiņi - greznība!? Nesaprotu, kāpēc veikalu nevar nodrošināt ar iepirkumu ratiņiem!? Uz visu veikalu tikai 4-6 ratiņi! Regulāri izveidojas Rinda ar ratiņu gaidītājiem - veci cilvēki, vecāki ar bērnu un cilvēki, kuru pirkumi groziņā vienkārši neietilpst! Vai tiešām Maximai neuztrauc pircēju ērtības!?

Maxima - Плохой сервис

Плохой сервис Как можно закупаться в этом магазине? Каждый день одна и та же картина! ¡! Вечером когда час пик это от 5 до 8 вечера постоянно очередь! В магазине 3 кассы и роботы но по факту работают только одна касса и роботы! Очереди стоять у одной работающей кассы до конца фруктов! Вчера я зашла в магазин около семи и увидела туже самую картину работают одна касса и роботы! Неужели руководству все равно что происходит в этом магазине? ¿¿? !?

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Nopērkot veļ. Mazg. Kapaulas... Colors100m.. Cena 29.99×1 gab atlaide - 10.00 rakstīts.. Ka iepakojumā 100 kapsulas.. Bet kastē ir divi iepakojumi ar 36 kapsulām katrā. Tas nozīmē, ka mani piemānīja, un es samaksāju par 28 kapsulām, kuras neesmu saņēmusi. Vēlos saņemt atpakaļ no manis izkrāptās naudas. Ceru, ka ar mani sazināsies maxima intelektuālie darbinieki.. Tā čakarēt.. Es sevi nepieļaušu?

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar! Vēlos iesniegt sūdzību par Ogres Maxima Xx (T/c Dauga) darbinieku attieksmi un pircēju apkalpošanas kvalitāti. Apmēram pirms nedēļas devos uz veikalu mazliet pēc plkst. 21: 00, vēlējos iegādāties gaļu, palūdzu, lai to sagriež, taču man pateica, ka griešanas aparāts / Slaiseris šobrīd tiek mazgāts. Manuprāt, nav īsti pareizi gandrīz stundu pirms darba laika beigām mazgāt šo iekārtu. Vakar (14. Februārī) atkal devos uz šo veikalu un atkal vēlējos iegādāties mūsu ģimenē ļoti iecienīto...

MAXIMA Jelgavā Rīgas ielā 11a - Godīga attieksme pret pircēju

Godīga attieksme pret pircēju Pateicība: 2020. Gada 14. Februārī iepērkoties veikalā, maksāju par pirkumiem pašapkalpošanās kasē un atstāju pie kases uz rūtainā laukuma samaksātu pirkumu (amani gouda wasabi sieru) . Konstatēju šo faktu tikai pēc tam kad ierados mājās. Valentīna dienas svētku oma bija sabojāta. Tomēr nolēmu riskēt un doties atpakaļ uz veikalu, cerot uz veikala darbinieku godīgumu. Kad ierados veikalā, liels bija mans pārsteigums un prieks par atsaucīgās kases kontrolieres jeļenas šimkus sniegto apstiprinošo...

Maxima - Vai tā ir atriebība ?

Vai tā ir atriebība ? Pirms nedēļas rakstīju sūdzību par dārzeņu nodaļas darbinieces rupjo uzvedību. Toreiz pirku kabačus mazajam bērnam. Tagad viņa, zinot, ka es katru dienu pērku kabačus, ka ierados veikalā no rīta ap 11 pastaigas laikā un ka manam bērnam kabači ir nepieciešami, tagad viņa atvestos kabačus izliek zālē ne no rīta, kā bija vienmēr, bet vakarā ap 17.00.

Maxima Talsi - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Maxima Talsi ļoti nelaipnas pārdevējas! It sevišķi viena nāk uzreiz prātā.. Veikalā cilvēku daudz, visās kasēs Rinda, taču šī konkrētā pārdevēja, apstādinājusi kases leti un uzlikusi uz tās preču atdalāmo rīku, sēž un lasa žurnālu! Pieejot pie šīs kases un noņemot preču atdalāmo nost, un noliekot to vietā, lai uzliktu savu preci, pārdevēja demonstratīvi to nolika turpat atpakaļ un raidīja iznīcinošus skatienus kā arī neatņēma sveicienu! Kad mēģināju maksāt, nopīkstinot telefonu, attieksme bija...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы