MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Адрес: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Телефон: 8 000 2020
+371 67892100
Факс: +371 67892101
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

6%
Жалобы
1313
Разрешенные
18
C ответами
271
Посмотреть статистику

MAXIMA - Жалобы и отзывы

Maxima - Kasieres necieņa

Kasieres necieņa Iepirkos 15.25 pie kasieres 401 6, kasiere mani visas Rindas priekšā apvainoja ka es meloju ka esu paņēmusi Polijas ābolus, es viņai piedāvāju nākt līdz un parādīt kur es ņēmu un pa cik, bet viņa tik apgalvoja ka es meloju, pirms tam bija sieviete kurai viņa mācīja kā vīnogas bērnam jādod, man viņa tad jau likās dīvaina. Kāda kasierei daļa? Nožēlojami.

Maxima - Pārtikas produkts

Pārtikas produkts Labdien, iegādājos veikalā uz akciju cāļa kājiņas,0. 79 iepakojumā, mājās, izņemot no iepakojuma sajutu smaku, cāļa kājiņas nebija lietojamas. Iepriekš nopirku laša steiku uz akciju 4.99, laikam izņemot no iepakojuma smirdēja pa visu istabu. Kā tādu var pārdot? ! Kaut ko tādu nebiju gaidīJusi, esmu vīlusies maxima produktu piedāvājumā. Protams visu izmetu ārā, jo smirdēja drausmīgi.

Maxima - Epidemioloģisko normu neievērošana

Epidemioloģisko normu neievērošana Šodien iepirkos Maximā Sarkandaugavā pretī Puškina licejam. Pirms manis stāvēja vīrietis, maska neaizsedza ne degunu, ne muti. Kasierei maska arī neaizsedza degunu. Turpat stāvēja apsargs, kurš neko neaizrādīja. Kāda jēga ieviest kaut kādus stingrākus noteikumus, ja neievēro tos par kuriem jau tagad būtu jāsoda.

Maxima - Laba apakalpošna

Laba apakalpošna Tukumā esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par Maxima apkalpojošo personālu, bet šoreiz es neko sliktu nevēlos teikt pārdevējas ļoti saprotošas un laipnas, apkalpojošais personāls ļoti izpalīdzīgs, dažreiz liekas ka daudzi saskata tikai to slikto dažreiz paskatāties no gaišās puses, ir gan labrīt gan jauku dienu nepieciešamības gadījumā palīdz un protams biju aizmirsusi aktivizēt savu paldies karti kasiere man viņu aktivizēja bez nekādām pretenzijām... Es esmu apmierināta ar apkalpošanu dažreiz ir ar smaidu sejā jārunā ar veikala darbiniekiem.

Maxima - Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild

Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild Veikala darbiniece gaļas nodaļā nepieklājīga, rupji atbild. Tā vietā, lai atbildētu uz manis uzdotu jautājumu par veikala produkciju, agresīvi sāk skaidrot cik liela nekārtība ir veikala noliktavā un, ka preču piegāde notiek tik slikti un neorganizēti kā nekur citur. Šādi darbinieki grauj visa uzņēmuma prestižu. Lūdzu pieņemt attiecīgus, darba likumdošanā paredzētos mērus, attiecībā uz šo konkrēto darbinieku. Šodien, t. I. 9.11.2021. , plkst 12.00. (darbiniece tajā brīdī bija nodarbināta ar fasētās vistas produkciju iekraušanu plauktos.)

Maxima - Krāpšana nelaipna attieksme

Krāpšana nelaipna attieksme Labdien. Tākā regulāri iepērkos maxima veikalā bieži sastopos ar cenām kuras ir nepareizas. Uzlikta atlaide bet čeka šī atlaide neparādās. Prece pa pilnu summu. Parasti atrisinu uz vietas šo kļūdu bet pēc šodienas dusma pilna sirds. Iegāju maxima xx tukuma iepirkos ne pa mazu summu. Ņemu preces kuras bija ar atlaidi. Piemēram šampūns Nivea Micelar un zobu pasta colgate. Atbraucot mājās čeka konstatēju ka šis preces nav ar atlaidi bet pa dārgo cenu. ! Apmānīta esmu par gandrīz 5 eiro. Otrā...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Никогда не писала, но просто это ужу перебор, охранник на слокас 115 по имени фёдор редкостный грубиян и хамло, как не придешь вечно не доволен и обязательно на кого-то кричит и ещё одна персона из за которой я и мои знакомые стараются не посещать это на кассе самообслуживания Зоя отвратительная, грубая, встревает в разговор без спроса,. Проще дойти до дамме в рими и не впитывать кучу негатива от посещения этого магазина, чтоб не портить себе настроение.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Ejot uz veikalu vakarpusē pirms 18.00 iestājos Rindā ārā uz ietves, pierasta lieta, pircēju daudz, bet šoks bij par to, ka sieviete kura stāvēja pirmā Rindā respektīvi ārā pie durvīm, klauvējās atgāja no durvīm un gāja no jauna (jo automātiskās durvis mazums nenostrādāja) , bet durvis kā stāvēja ciet tā stāvēja, domāju cilvēku skaits norma tāpēc nelaiž iekšā, bet nekā ieskatoties veikalā pa logu ieraugu, ka stāv + / - 5 brīvi rati un + / - 5 brīvi groziņi, bet cilvēki veikalā ielaisti netiek...

Maxima - Neēdams produkts

Neēdams produkts Interesanti, kas strādā "Meistara Markā", ar kādu kvalifikāciju? Firmas nosaukums tik ļoti uzrunāja, ka atļāvos noprkt frikadeļu zupu. Nesaprotu, kā un no kā iespējams tik neēdamu produktu pagatavot? Smarža, garša, it kā vecas trauklupatas būtu katlā iekritušas vai pat izvārītas... Vienīgā no garšvielām, kas nav taupīta - sāls... Nekad, nekad nepērciet meistara markas ražojumus. Sabojāts piektdienas vakars. Paldies!

Maxima - Slikts serviss, nekompetenti pārdevēji un apsargs.

Slikts serviss, nekompetenti pārdevēji un apsargs. Pirmais incidents notika pirms nedēļas, svētdienā neilgi pirms pulksten 20: 00. Stāvot Rindā ar pilniem ratiem, pārdevēja vairākas minūtes nelikās ne zinis, jo tobrīd raiti pļāpāja ar kādu no savām paziņām par ikdienas tēmām. Pēc aizrādījuma-varbūt apkalposiet mani un tad pļāpajat ar savu draudzeni? Uz ko pārdevēja atcirta-vispār, kamēr viņa nav aizgāJusi, es jūs vispār varu neapkalpot. Pēc šādas replikas, nebija divu domu, atstāju ratus un aizgāju. Otrais sižets - šodien pulksten-19: 53...

Maxima - Автоматы касс самообслуживания

Автоматы касс самообслуживания Уже не в первый раз случается, накипело. В этом магазине, не хватает персонала, поэтому приходится пользоваться кассами самообслуживания. Касса, работающая с наличкой, частенько глючит, причем, не в пользу клиента. Сегодняшний случай: при оплате, использовала монеты, номиналом 2 и 1 евро. Автомат не сосчитал один евро, сотрудник магазина начала агрессивно защищаться: вы ничего не кидали, вы нас обманываете, а автомате ничего застрять не может и т. Д. Доказать не получается, покупатель уходит...

Maxima - Slikts serviss, pakalpojumu nav

Slikts serviss, pakalpojumu nav Maxima preiļos nevis uzlabo veikalu un padara to ērtu lietošanā, bet samazina preču skaitu līdz minimumam, tagad ir kā reklāmā 0 izvēles iespēju - pilns plaukts ar vienādām precēm, blakus nākamais. Rotaļlietu vispār vairs nav, no sadzīves ķīmijās un pārtikas ari nekas nav palicis. Gribēju barbora ekspress iepirkties, tak i tās vairs nav.. Skaidrs, ka mazpilsēta, bet nu jēga no veikala, ja tur nekā nav. Vairs neizmantošu maximu. Ar to un apsveicu.

Maxima - Netīrība

Netīrība Jau vairāk kā nedēļu, veikalā Maxima, Duntes ielā 60 ir netīrība, gan priekštelpā, gan veikala zālē. Doties uz informācijas stenda ir rakstīts, ka veikals tiek dezinficēts. Vai tiešām šādi izskatās dezinficēts veikals?

Maxima - Унижение

Унижение Здравствуйте! Очень много лет я посещаю один из магазинов который находится Даугавпилс, улица Кандавас 5, наверное то, что произошло было завершение действии человека, который проводит уборку, с ней я сталкиваюсь примерно может полгода, благодаря ей и охранку я только сегодня могу об этом писать, когда она проходит по магазину с устройством, которое моет пол должны расходится все в противном случае идет прямо на ноги, когда делают замечание она отвечает, когда же ей это делать если все ходят...

Maxima - Slikts serviss.

Slikts serviss. Сегодня 06.10.2021 в ~09: 20 магазине по адресу Rīga, miera iela 90, неадекватный работник Juris, целенаправленно врезался в меня тележкой! Для того, чтобы наказать, за то, что я стою у него на пути. Не попросив подвинуться, не привлекая моего внимания, он специально врезался в мой живот (я беременна на 6 месяце) , а после ещё и наорал, что я мешаю ему работать, тем что в телефоне сижу! Повторяю, человек специально это сделал! Он ехал и у меня даже не было времени подвинуться, так как он...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Vēlējos nopirkt enerģijas dzērienu centrāltirgus ielas veikalā. Kā dokumentu uzradīju braukšanas tiesības, uz ko pārdēvēja rupjā formā tieca ka tas neder (lai gan citos maxima veikalos pārdeva bez problēmam) . Ne pases ne id kartes diemžēl tanī brīdī līdzī nebija uz ko pārdevēja rupji pateica "uz redzešanos". Varbūt pats neesmu bez vainas, bet šādu attieksmi točna neesmu pelnījis. Neatceros kases numuru (liekas, ka 3.) , bet kasiere sēdēja pie ieejas veikala no tirgus paviljonu...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Iegadajos biezpiena placenisus, tikai biezpiena tur atrast nebija iespejams, tie paliek arvien dargaki, bet biezpiena arvien mazak, par miklu maksat tadu naudu ni piedodiet.

Maxima - Bojāts ēdiens

Bojāts ēdiens Labdien! Šorīt pirms darba iegāju veikalā nopirkt pusdienas. Tagad gatavojos ēst un skatos, ka uzkoda Perfetto ar vistas gaļu un spinātiem ir ar pelējumu. Kā arī nepaskatījos un biešu salāti ar ķiploku ar beigušos termiņu. Salāti jau otro reizi man tādi. Visu laiku aizmirstu paskatīties termiņus, jo uzticos precei veikala plauktā. Esmu ļoti vīlusies,jo sanāk,ka palieku bez pusdienām.

Maxima - Sarūgušas preces

Sarūgušas preces Šovakar nopriecājos- Maximā atlaide mozzarela 0,39 centi, viens pēc otra klienti nāk aptaustīt paciņas, pēc sajūtām liekas ka mazliet izjukusi varētu būt iekšā, bet uz picas būs tieši laikā, termiņš labs, akcija arī, veseli 3 lielir plaukti pilni ar šo produktu. Liels bija mana pārsteigums atnākot mājās un nogaršojot- sarūdzis tik ļoti, ka mute jāskalo teju stundu pēc tād garšas! Cilvēki, lūdzu, neuzķeraties uz šo akcijas triku. Tiešām kauns maximas vietā, ka spēj iesmērēt cilvēkiem šādu bojātu preci! lūdzu izņemt no pārdošana!

Maxima - Akmens gabals salātos

Akmens gabals salātos Šodien maxima veikalā iegādājos meistara markas fasētos siera salātus, taču ēdot tos gadījās nepatīkams pārsteigums, uzdūros nelielam, šķiet, ka akmens gabalam. Šis mazais atklājums tiešām nebija patīkams, un apetīti arī kārtīgi sabojāja. Iesaku pārskatīt produkciju rūpīgāk pirms iepakošanas. Centu dēļ nestrīdēšos, bet tikai saku, ka ja iepriekš maximas salāti bija topā, tad tagad pieturēšos pie otrās topa vietas laureāta - Rimi.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы