LV RU

MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Адрес: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Телефон: 8 000 2020
+371 67892100
Факс: +371 67892101
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

4%
Жалобы
1186
Разрешенные
14
C ответами
151
Посмотреть статистику

MAXIMA - Жалобы и отзывы

Maxima - Kasiere apkrāpa

Kasiere apkrāpa Labvakar! Šodien iepirkos maxima slokas 115 Nopirku bērnu kleitu 5.99 Telpaugu 1.69 Matu krāsu 3.15 Rotaslietu 0.70 Puzli 0.97 Krāsojamo grāmatu 3.35 Un mājās apskatoties čeku konstatēju ka man ir pievienotas 3 liekas lietas konkrētāk sveces ar turētāju kuras katra maksā 0.64 Kopsumma sastāda nepilnus 2 eiro...bet tas nemaina faktu ka kasiere man ir nepatiesas preces izsitusi kuras es neiegādājos.visticamām izskatās ka tās preces ir iegādādatas kasierei par maniem līdzekļiem. Kasieree numur...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šitā nav pirmā reize kad iepērkos pie jūsu kasieres ( ar gariem blondiem matiem) cik var reizes čakarēt! Iedot to loterijas.. Bet atkal nokasīts...iesiet 2pac cepumu vietā 4 paciņas! Diemžēl būšu spiesta sūdzēties tālākām iestādēm ..

Maxima - Nezin likumus

Nezin likumus Šodien gribēju iepirkties veikala ar savu dēlu viņam ir 4. Gadi. Apsargs mūs neielaida un Saka uz mums bļaut un un izdzina mūs no veikala. Jo bērnam nebija maska. Bet likuma ir rakstīts ka no 7 gadiem ir jāvelk maska. Vairs sava veikala nedrīkst iepirkties.. Kauns par jums.

Par Maximu - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 25.02.2021 pl 16: 21. Kasiere69 2 no 10 eiro nepareizi izdeva naudu, sakot, ka es iedevu viņai 5 eiro. Pēc nelielas drūzmas naudu adguvu. Apsargs kura strādāja viņas mainja izturas pret pircējiem tā ka viņām nebūtu jāizturas. Uzdod jautājumus kurus viņām nau tiesību uzdot. Un tā nau vienīga reize kad nāku uz šo veikalu unatnaku uz majam stresa. Tā nau vienīga reize kad viņu mainja sanāk kaut kādas nesaprašanas. Veikala netīrībā un bardaks.

Maxima - Slimība

Slimība Jums nepietiek ar Zolitūdes traģēdiju tagad vel Siguldas maxima strāda ar Covid 19 Krīstīne Bērziņa es esmu pozitīvs un man ar viņu ir tuvas attiecības negribētos citus aplipināt rut bez tabu būs un veikalu slēgts reklāmu taisāt bet drošību ne.

Maxima - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Pēdējā vieta, uz kuru aicinātu iet strādāt. Nopietni darba likuma pārkāpumi no veikala direktores puses: bieži neļauj iet pusdienu pārtraukumā, darbiniekiem steidzīgi jāaprij apkaltusi bulciņa un jāskrien strādāt tālāk, citādāks tiks sabļauts. Darba pienākumos ietilpst lietas, kas jādara ārpus veikala darba laika, taču pavadītais laiks netiek ieskaitīts darba laikā vai virsstundās. Brīvdienā var izsaukt uz sapulci, bez nekāda īpaša iepriekšēja brīdinājuma un rīkojuma, draudot ar atlaišanu...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi nopērku farm milk biezpienu un ir sabojājies pirms derīguma termiņa tas ir vienu līdz divas dienas pirms, bet nu šoreiz ir jau sabojājies piecas dienas pirms derīguma termiņa datuma kas ir noradīts uz iepakojuma. Diemžēl farm milk nav iespējams atstāt atsauksmi.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pētersalas ielas 18b maximā māna cilvēkus, atlaide ir niecīga, bet norādītā summa itkā ir bijusi lielāka! Jau kādu laiku šajā maximā noceno preces par pāris centiem, vai pārdesmit centiem, cilvēki esiet uzmanīgi ko jūs pērkat! Uz pārdevēji turklāt iepērk jebkuru produktu par samazinātu preces cenu!

MAXIMA Riga Plaza - Krāpšana

Krāpšana 07.02.2021. Iegādājos pārtiku ģimenei. Mājās pārskatot pirkumus un salīdzinot ar čeka cenu, sapratu, ka esmu apkrāpta. Tīši, netīši nezinu, bet tā ir attieksme pret darbu ko dari. Paskatīties kāda Cena ir uz iepakojuma un kādu cenu nolasa man šķiet ir pārdevējas pienākums. Nopirku 2 pac. Kupātus kuru Cena nav 4,29 euro par kg. Atsevišķs stāsts ir par nocenoto preci, gandrīz vienmēr kasē iesit parasto cenu, ja neseko līdzi un pats nepārbaudi. Skumji vienā reizē iepērkoties pārmaksā 3 euro. Es gribu lai man atgriež naudu.

Maxima - Pielika pie algas

Pielika pie algas Pielika stundas likmi, toties mēnesī stundas samazināja, absurds, kā saņēmu 340 tā i paliek, bet paši direktori un viņu vietnieki (d... Ā l ī... I) stundas sev nesamazina, un tēlo ka viņi strādā vairāk par visiem, viņiem ir apmēram 160 stundas, bet mums strādniekiem 120 stundas vai tas ir algas pielikums, viņiem jā.

Maxima - Slikts servis

Slikts servis Здравствуйте сегодня в Юрмале в Каугури 29.01. Около 16.30 работник Maxima, грущик по имени игорь, грубил и не цензурно обзывался. Я жёньщина ваш постоянный покупателель, ждала пока со склада привезут морковь. Подошла, он все выложил я попросила немного отодвинуть пустую тележку, извените пожалуйста, я могу взять морковь, у меня очередь уже подошла на кассе.. Он как заорет (да мне похеру что у вас там) я ему отвечаю как вы со мной разговариваете. Он да пошла ты и ещё нецензурные высказывание, я...

Maxima - Dezinfekcijas

Dezinfekcijas Хочу пожаловаться на Максиму, которая находится на Vienības gatvē 113. Который раз вижу, что корзинки и тележки не дезинфицируют. Вчера специально пробыла в магазине около 40 минут и за это время ни один работник не продезинфицировал корзинки и тележки. Спрашивается, зачем тогда я беру корзинку? А вдруг человек был заразен. В след. Раз буду поднимать скандал.

Maxima - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Jau mēnešus trīs, tiek pārdots nekvalitatīvs Kaijas tvaicētais tuncis pa 1.89 eiro. Kā jūsu laboratorija, var apstiprināt tāda produkta pārdošanu, kurš neatbilst receptei? Tuncis pats ir sacepts ciets un rūgts.

Maxima - Neatbilstošas Cenas (uzlikts kā akcijas prece, bet tirgojas pa pilnu cenu)

Neatbilstošas Cenas (uzlikts kā akcijas prece, bet tirgojas pa pilnu cenu) Paužu lielu neapmierinātību, ka Cenas, kas izliktas veikalā un norādītas kā akcijas Cenas, iepērkoties tā nebūt nav. Aizejot mājās, apskatot čeku, secinājums ir pavisam nelāgs - Cenas neatbilst norādītajām. Šādi jau tas ir bijis un vienmēr tiek traktēts, ka no rīta nav paspēts nomainīt Cenas bet, ja veikals no rīta ir atvērts, tātad cenām jābūt atbilstošām, lai nemaldinātu pircējus. Šajā pirkuma akcijas preces uzskatot par akcijas, bet, kas tā nav, esmu zaudējusi + / - 6eiro uz visu pirkumu...

Maxima - Rupja, nelaipna apkalpošana, slikts serviss

Rupja, nelaipna apkalpošana, slikts serviss 16.01.2021 ap plkst 7: 30 norēķinoties kasē kasierei nelaipna attieksme, lūdzot iegādāties e-talonu nevēlas pārdot, jo esot jāpieceļas un jāiet uz blakus kasi pēc e-talona. Uz atkārtotu pieprasījumu pārdot e-talonu kasiere negribīgi aiziet un izsniedz e-talonu un termināla čeku. Iekāpjot trolejbusā un skanējot pārdoto e-talonu tas ir neaktīvs. Pēc kā apskatot precīzāk termināla kvīti uz tā redzams ka ir notikusi ielādēs kļūda un brauciens nav ielādēts, kaut gan kasē par šo braucienu nauda tika samaksāta.

Maxima - Испорченные продукты!

Испорченные продукты! Спасибо вам! Good Job! За отвратительно настроение, потраченные впустую деньги и время! Отвратительно! Мало того что продукты которые я купил были испорчены, покрыты плесенью но а запах, просто невыносимо отвратитеььный! Есть риск отравления! Спасибо что вы наживаетесь на невнимательности покупателя который доверяет вам и вашим работникам. Позор Maxima! Ужасно!

Maxima - Nepareiza informācija uz pārtikas produktiem

Nepareiza informācija uz pārtikas produktiem Šodien nopirku auzu pārslu desertu Akropoles maxima-2607905000012 uz deserta iepakojuma rakstīts 99kcal, paskatos jūsu mājas lapā tās pašas preces uzturvērtību un skaitlis ir daudz lielāks nekā uz iepakojuma, būtu ļoti jauki, ja varētu sniegt vismaz patiesu informāciju uz iepakojuma, jo tas tiešām nav pareizi, un mani apmulsināja turklāt daudzi ļoti seko tam līdzi, un ir svarīgi zināt precīzu informāciju. Paldies, Santa

Maxima - Cenas neatbilstība

Cenas neatbilstība Labdien! 2021. Gada 5. Janvārī veikalā Maxima, Kuldīgā, Mucenieku ielā 24 iegādājos lazdu riekstus čaumalā. Rieksti bija sasvērti maisiņā, un vitrīnā, pie šiem riekstiem bija pielikta zīme - akcija 2,99 kg. Paņēmu vienu sasvērtu maisiņu, kurā bija iesvērti 0,428kg šo riekstu, Cena uz maisiņa bija 4,99 kg. Liels bija mans pārsteigums brīdī, kad pamanīju čeku, kurā riekstu Cena bija norādīta nevis akcijas Cena 2,99 kg, nevis uz maisiņa norādītā Cena 4,99 kg, bet gan astronomiskā Cena 9,49 kg...

Maxima - Netiek lietota sejas maska

Netiek lietota sejas maska Maximas veikalā, smirdīgajos, dzērāju pilnajos Pļavniekos, Rīgā. Sūdzība par kasieri kura stāv pie pašapkalpošanās kasēm, tā strādā bez maskas. Uz sejas ir plastmasas vairogs kurš atsedz tikai acis un degunu. Šī nav pirmā reize kad šajā veikālā redzu apkalpojošo personālu bez sejas maskām. Nemaz nerunāsim par distances neievērošanu, veikals pilns ar neizkrāmētām precēm.

Maxima - Nekorektas attiecības ar kolēģiem

Nekorektas attiecības ar kolēģiem Efimova Alise ( maiņas vadītāja ) , darba laikā neprot komunicēt ar saviem kolēģiem. Netiekot galā ar saviem darba pienākumiem , mēģina uzvelt vainu uz padotajiem , neprot risināt darba problēmas. Komunicējot ar kolēģiem , un padotajiem pāriet uz kliegšanu , noved līdz konfliktam. Pēc konflikta aprunājot savus padotos , izmanto necenzētu leksiku. Tādiem cilvēkiem nav jastrādā lielos uzņemumos , kur katru dienu jastrādā ar cilvēkiem , kas daudzus gadus veltijuši šim darbam.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы