LV RU

MAXIMA

Maxima Latvija SIA
www.maxima.lv
Адрес: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Телефон: 8 000 2020
+371 67892100
Факс: +371 67892101
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

3%
Жалобы
1105
Разрешенные
13
C ответами
78
Посмотреть статистику

MAXIMA - Жалобы и отзывы

Maxima - Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki

Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki Gribēju izteikt gan sūdzību, gan pateikt mīļu paldies. Šodien iegājām Rusova 1 Maxima veikalā, vēlējāmies nopirkt 15kg kartupeļu meklējām cilvēku kurš mums varētu palīdzēt jo zālē nekur nebija maisi ar kartupeļiem, piegājām pie meitenes, kas netālu no dārzeņu nodaļas lika cepumus viņa pateica, ka nesaprot neko no tā, bet sameklēs cilvēku, kas, to izdarīs meitene devās cik noprotams noliktavā, lai kādu pasauktu pēc brīža iznāk vīrietis (iespējams darbinieks) jo nebija viņam nekādu atpazīšana...

Maxima - Rupjš menedžeris

Rupjš menedžeris Viena no veikala menedžerēm, Larisa pateica man: "идите в задницу". Bērnu rati traucēja viņai strādāt, bet mans bērns 1.7 gadi stāvēja priekšā ratiem. Pabīdot manus ratus viņa pagrūda ne stipri manu bērnu. Es viņai pateicu, ka tā un tā notika. Uz ko saņēmu: "es negrūdu jūsu bērnu". "jā, negrūdāt, bet nākamreiz uzmanīgāk skatieties". "идите в задницу"

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien iepirktos Ķekava Maxima 02.08.2020 vēlos pateikt lielu paldies Ķekavas Maxima zāles darbiniekiem kuri palīdz, parādā... Un paprasa vai kaut ko nevajag palīdzēt un vēlos lielu paldies pateikt Ķekavas Maxima Kasieritei - jaunai meitenei, pozitīva, smaidīga, un vienmēr laipna.. Šī kasiere sēž 1. Kase.

Maxima - Slikts servis un rupjie darbinieki

Slikts servis un rupjie darbinieki Vakar 31. Julija pl. 8.05 iegāju veikala nopirkt gaļu. Un plaukti bija tukši. Šodien 1. Augusta pl. 13.15 atkal iegāju veikala pēc produktiem. Pigāju pie gaļas plauktiem un viņi atkal bija tukši. Uz jautājumu kad bus izlikta gaļa, darbinieks atbildēja kautkad. Tada attieksme jau apnika.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Es esmu neapmierināta par maximas servisu, tāpēc ka: 1. Informācijas kase nestrādā, jo vai nu kasiere nav vai viņa ir ļoti aizņemta ar darbiem, tādejādi ir bloķēta pieeja cigarešu iegādei; 2. Kādu gadu pie maizes izstrādājumiem ož ļoti nepatīkami pēc vecas gaļas/puvuma/beigtas žurkas. Tāpat katru dienu eju uz šo veikalu, bet drīz plānoju vairs neapmeklēt, ja turpināsies veikala darbs ar minētajām problēmām. 😡

Maxima - Darbinieki

Darbinieki Maxima tikai vēl pāris niecīgus mēnešus atpakaļ plātījās, ka ceļ algas darbiniekiem... Un atrada variantu, nesamazinot darba slodzī, samazināt darba algu. Un kurš var ticēt tādam Trockinam, ko viņš te gvelž ar rakstiem soc vietnē par maximu...

Maxima - Nepareiza cena

Nepareiza cena Šodien Valmieras maxima nopirku vistas fileju nocenotu. Cena uz paciņas bija vienai 0.60eiro otrā mazlietiņ dārgāka. Atnākot mājās un pārbaudīt čeku secināju kā galā pārdota par dārgāku cenu un pat dārgāk nekā pirms nocenošanas. Pielikumā foto ar čeku un kartītēm. Uz veikalu nebija iespējams doties jo dzīvoju ārpus Valmieras.

Maxima - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Imeni kasira, ne znaju. No za poslednie 2-3 goda. Incidenti toljko s nej. Neskoljko raz, probivala, boljshe chem bilo. Nikogda ne izvenjalasj. Zdachu davala iesli nalichnie menjshe, bivalo Cena na cenniki odna, v kasse drugaja, ustraivala shou hodjat zdesj raznie, priljudno! A ocheredj stoit. Kak minimum 2-3 raza neslo spirtnim konkretno. Eto vsjo poslednii paru let. Segodnja vecherom pokupaju produktu, pochti uze 22: 00. Predidushih kasir vsjo podskazala, na shto segodnja otlichnaja Cena...

Maxima - Saindēšanās

Saindēšanās Paldies maxima xx par svaigajiem salātiem, kura noveda pie saindēšanās, pie tam ne vienam cilvēkam, bet visai ģimenei! Izskatījās tik gardi salatiņi (kāpostu ar svaigajiem gurķiem, rasolu, siera salāti un krašķu salāti) . Tagad visa ģimene jūsu salātu dēļ guļ slimnīcā.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 28.07.2020 iegādājāmies cāļa fileju it kā par akciju 3.99 uz iepakojuma Cena par 577g.2.30e, bet čekā 4.38. Preci iegādājāmies Alūksnē Ojāra Vācieša iela 12. Mājās paskatījāmies, ka akcija bija citas firmas filejai, bet kāpēc uz iepakojuma nepareiza uzlīme un novietoti iepakojumi pie akcijas precēm?

Maxima - Ужасный сервис

Ужасный сервис Весь продукт постоянно вытекает и коробочки упаковки которая сделана вон плохо.. На кассе пробивают код переворачивая упаковку... В сумке вытекает весь рассол... Сок... Были упаковки американские... Те норма а эти просто г... Но! Мало того бомжи открывают эти коробки.. Нюхают.. Хорошо что языком не лезут...

Maxima - Bojājums

Bojājums Labdien! Nopirku šovakar cūkgaļu vakuma iepakojumā ar akciju. Termiņš 28.07, šodien 26.07. Bet atverot iepakojumu konstatēju, ka gaļa ļoti nejauki smako. Nomazgāju un uzvārīju, bet maximā vairs gaļas izstrādājumus vairs nepirkšu. Šī jau bija trešā reize, pirmā bija vista, otrās cūkgaļas ribiņas, bet tagad cūkgaļa. Acīmredzot ir nepareizas uzglabāšanas vaina. Liels fui! Patstāvīgais pircējs.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien Talsos maxima stāvu Rinda esmu 3. Stāvu pie svaigam zivim. Sieviete kas strāda pie gaļas mani nepamana ok, cilvēciska kļūda visu saprotu sieviete jav tā sktaida un laipni apkalpo. Bet par cik man jāsteidzas pieeju pie sievietes kas ari strādā pie vitrīnas bet pie sieriem es viņai saku:, sveiki es loti atvainojos bet vai jūs nevarētu nogriezt lasi" viņa vienkārši paskatijas uz gaļas meiteni un dusmīgi acirta tur ir meitene stāvi Rinda lai viņa griez.

Maxima - Cilvēku maldināšana

Cilvēku maldināšana Šodien iepērkoties mežaparka maximā, Rusova ielā 1, biju vīlusies cenu norādē. Aveņu tomātiem uzlikta akcijas Cena 1,15 eur kg, pie kases norāda cenu 1,66 eur kg. Vēršoties informācijas centrā ar jautājumu kāpēc pie kases ir cita Cena, darbiniece nemācēja to izskaidrot, varbūtība, ka nevarot paspēt nomainīt Cenas. Rezultātā, tomātus nenopirku, uzskatu, ka šī veikala rīcība ir ļoti negodīga, cilvēku maldinoša. Pēc šāda gadījuma zūd uzticība un vēlme šī uzņēmuma veikalos iepirkties.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Krapjas akropoles maxima ne pa jokam, zivju nodaļa iesvera laša steikus, kasē Cena x2, ja vel butu ta vienreiz gadijumu skaits man vienam jau merams desmitos kad tieku apkrapts: (dabuju atgriesties veikala un stavet Rinda pie informacijas lai atgutu naudu, kas interesanti nopirkt par tadu cenu ka noradits nevareja, interesanti ka gaja parejiem karumniekiem kas pirka šos steikus pardeveja nespeja svert, virietis pirms manis nopirka 3,5 kg

Maxima - Обман

Обман Третий раз наглый обман на лицо! Впихивают в общую сумму не покупаемый товар! Моя ошибка что не проверил на кассе) .. Но это не повод обманывать! При чем даже не извиняются... Мол сам виноват а я продолжу вас дурить... Люди! Не верьте кассирам.. Проверяйте чеки и приобретенный товар!

Maxima - Просрочка

Просрочка Сегодня 18.07.2020 купил вино в магазине maxima. Дома заметил что оно давно просроченной. К сожалению чек не сохранился. Примите меры. Адрес магазина Ogre vidus prospekts 1. Надеюсь что никто не пострадает от этого продукта и не мешало чтобы в этот магазин пришла проверка чтобы проверить сроки реализации товаров.

Maxima - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Ja jūs kadreiz būsiet spiesti stradat maxima, tikai ne Jelgavas maxima "pilsētas pasāža". Tur vada istais tirāns, kurai ir pilnīgi pie pakaļas uz saviem darbiniekiem, viņa ir gatava savas peļņas del izspiest no cilvēkiem pedejie speki. Bedigas pārdevējas pēc garas mainas, vakaros spiesti skraidit pa piecam nodaļam, no zivim uz tortem, no tortem uz svaigu gaļu. Direktorei dazreiz ir teikts, ka tāda ritma ir loti gruti stradat, bet vina zin tikai vienu atbildi: " pati iz izlemusi te...

Maxima xx - Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem

Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem Lūdzu informēt visus kas grib aiziet strādāt uz veikalu maximaxx, kas atrodas rēzeknē, par sliktu attieksmi pret zāles darbiniekiem. Saskaņā ar likumu pārtraukumam ir jābūt 1 stunda, tomēr atļauj tikai 20 minūtes paēst, nevairāk, ja vairāk tad bļauj virsū, neskatoties uz to ka strādāsi 40 minūtes par velti. Neredz nemaz darbinieka centības, pazemo. Var piespiest strādāt divās maiņās par dienu.

Maxima - Garas rindas pie kases

Garas rindas pie kases Te Alūksnē ir lielā maxima uz pils ielas un mazā maxima. Adresi mazajai maximai nezinu. Man daudz tuvāk ir mazā maxima, tāpēc eju uz turieni. Pēdèjā laikā šinī mazajā maxima Alūksne strādā tikai viena kase un sastājas milzīgas Rindas. Ļoti ilgi jāgaida pat ar niecīgu pirkumu. Neviens nekādus tur 2 metrus starp cilvēkiem neievēro, jo Rinda vijās un ir gara. Cilvēku daudz un ilgi jāstāv un jāgaida kamēr vienīgais kasieris apkalpo. Pašapkalpošanās te nav. Ļoti neērta sistēma vai arī veikala...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы