MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Адрес: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Телефон: 8 000 2020
+371 67892100
Факс: +371 67892101
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

9%
Жалобы
1616
Разрешенные
32
C ответами
500
Посмотреть статистику

MAXIMA - Жалобы и отзывы

Maxima - Maxima ļauj SIA "Merkurita" krāpniekiem savās telpās meklēt upurus

Maxima ļauj SIA 'Merkurita' krāpniekiem savās telpās meklēt upurus Vēlos vērst uzmanību uz situāciju, kura šobrīd notiek Valmieras Maxima veikalā. Maximas veikalā divas sievietes piedāvā piedalīties Merkurita SIA "loterijā" ar ievērojamu balvu (nav skaidrs, vai šis ir likumīgi un vai ir piešķirts loterijas atļaujas numurs), kā rezultātā savāc datus no cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties loterijā. Faktiski nekāda loterija nenotiek- tiek apzvanīti kontakti ar vārdiem, ka tika uzvarēts "Veselības komplekts", uzaicina saņemt balvu. Atnākot pēc balvas, cilvēkam...

РешеноMaxima - Pārdošanai izliek nelietojamu preci

Pārdošanai izliek nelietojamu preci Ja jūs vēlaties iegādāties kādus piederumus datoram, piemēram, ārējo klaviatūru, tad nepērciet to maximā, jo jūs riskējat iegādāties nelietojamu preci ar bojājumiem vai trūkstoāām daļām. Tā kā es nestrādāju maximā par kvalitātes kontrolieri, tad neuzskatu, ka pircējam būtu jāpārbauda veikalā pārdošanai izlikta prece, kuru normālā valstī kāds jau ir pārbaudījis. Vai nu jūs, ipašnieki un vadītāji, neesat cūkas un es varu jums uztic, eties, vai cūkas jūs tomēr esat un tad jūs dodaties uz trim...

Maxima - Nekvalitatīva gaļa

Nekvalitatīva gaļa Ļoti nekvalitatīvs steiks - absolūti neatbilstošs nosaukumam - šis vairāk der cepetim vai gulašam ar stundām ilgu sautēšanu. Cepam steikus regulāri un tik sliktu vēl nebija gadijies Latvijā iegādāties. Vai tas ir normāli šādas kvalitātes gaļu pārdot kā steiku?

РешеноMaxima - Terors

Terors Maxima xx pēdējo mēnešu laikā notieka psiholoģisks terors visi darbinieki jau no paša ritā tika emocionāli iespaidoti uzsākot pirmo maiņas dienu tika apsaukati par nemākuliem sliņķiem tika mētāti par citām nodaļām .ja neiznācam savā brīvdienas papildus tad lieka rakstīt atlugumu jo neesot vajadzīgi tādi darbinieki lūdzu glābietJēkabpils maximas xx darbiniekus man viņus žēl .paldies dievam ka mana karjerā tur beidzot beidzas un tiku labākā vietā

Maxima - Necieņa pret darbiniekiem

Necieņa pret darbiniekiem Liek darbiniekiem strādāt nežēlīgas stundas piemēram no pulkstens 7: 00 līdz pulkstens 21: 00! Un atļaujas vēl teikt ka pārāk lēnu strādā un pārāk ilgi ēd pusdienas kuras pavada nepilnas 30 minūtes. Nevienam neiesaku to darbu tur darbinieki viņiem skaitās vergi.

Maxima - Bērnu kase

Bērnu kase Priekš kam mums Jēkabpilī ir vajadzīga kase ģimenēm ar bērniem, ja viņa nekad nav pieejama šodien Rindā stāvējām mammas ar bērniem, kas ar ratiem, kas ar 2-gadniekiem, neviens uz priekšu nelaiž, Rinda gara par km uz priekšu, sakot, ka šeit ir kase paredzēta ģimenēm ar bērniem, nevis cilvēkiem kuri pērk alkoholu neviens nereaģē, kā arī no pārdevējas 0 emocijas, kas jau reiz šis jautājums par kasi ar ģimenēm un bērniem tiks atrisināts Jēkabpils maximā brīvības ielā 108!

Maxima - Nekārtības un nekārtība ap veikalu

Nekārtības un nekārtība ap veikalu Maxima veikala (Brīvības iela 7, Ogrē) valda nekārtība un nekārtības. Ap veikala apkārtne ir nesakopta. Bieži mētājās izsmēķi, mikroplastmasa, atkritumi, šļirces un odekolona pudeles. Ap veikala stūriem tiek regulāri urinēts. Taromāts smird pēc puvuša līķa smārda - vēmienu ceļ augšā. Bieži taromāta zieds un inteleģence izraisa konfliktus ar apkārtējo māju iedzīvotājiem, garāmgājējiem un kārto rēķinu par taromāta čekiem un sīceni. Apsargs ir vispār panaivs pēc izskata un to veikalu apzog kā...

Maxima - Nelaipna attieksme

Nelaipna attieksme Sveiki, sestdien astoņos vakarā iepirkos Tukuma maximā xx un pie info kases bija gara auguma kalsnas miesas būves ar sarkaniem matiem pārdevēja un viņa bija ļoti nelaipna runāja ar mani paceltā balsī un izturējās necienīgi! Norādīja man ar pirkstu uz zīmes ka drīkst būt tikai piecas preces to es pats zināju vēlējos tikai uzzināt kāpēc nestrādā parastās kases.

Maxima - Антисанитария

Антисанитария В этом магазине работает прекрасный коллектив, отзывчивые люди, но в феврале этого года я зашла в магазин и ужаснулась-у входа в магазин ужасная грязь, грязные курильные мусорники, окна-не мылись, наверное, с прошлого года, и полы-не лучше. Что случилось с моим любимым магазином?

Maxima - Produktu kvalitātes neizsekošana

Produktu kvalitātes neizsekošana Lūdzu esiet uzmanīgi ar to ko iegādājieties veikalā! Nezinu vai tas ir normāli, ja bumbieros ir tārpi! Vai šīs augļu/dārzeņu, pārtikas produktu pārbaudes nebūtu darbinieku kompetencē? Arī dārzeņi mēdz šeit būt bojāti, pārgatavojušies . Un šī noteikti nav vienīgā Maxima ,kur šādi izskatās augļi .

Maxima - Čekā summa nepatiesa

Čekā summa nepatiesa Labvakar! Šodien gadījās nepatīkams pārsteigums, iepērkoties Daugas, Maximā Xx, Ogrē, Rīgas ielā 23. Ierodoties mājās, izrāmējot pirkumus no maisiņa un apskatot iepirkuma čeku nr.764363 no 29.02.2024 plkst. 12.39, kasiera nr.3304, konstatēju, ka viena avakado fasētā iepakojuma vietā, kura Cena bija 2,49 iesista Cena par 8gb. , proti,19.92eur. Savukārt, biezpiena sieriņi karameļu magija 8gb. X 0,29 centi = 2.32 čekā neparādās. Sanāk kopā esmu apkrāpta par 15.11eur. Lūgums būt godīgākiem pret...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Rakstu sūdzību, jo strādniece pie desu stenda bija ļoti nelaipna. Ja dzirdēju pareizi no otras strādnieces, šīs strādnieces vārds ir Ira. Uzdevu viņai jautājumu latviešu valodā, bet strādniece nesaprata, kaut ko nobubināja pie sevis krievu valodā, un kad vēlreiz mēģināju viņai uzdot jautājumu, viņa mani ignorēja. Notikums notika aptuveni 17:15. Es uzskatu, ka visiem cilvēkiem apkalpojošajā sfērā jāmāk latviešu valoda.

Maxima - Cenu nesaderība uz čeka un preces

Cenu nesaderība uz čeka un preces Nesakrīt Cena uz čeka un preces, starpība 7€, liela summa priekš pensionāra,

Maxima - Nesvaiga prece

Nesvaiga prece Vakar nopirku svaigu foreli. Atnākot majas, saku griezt zivi, sajutu ka zivs nav pirma svaiguma, ari krasa neatbilst. Aizejot atpakaļ uz veikalu, ar visu zivi, atnāca neapmierināta vecāka darbiniece. Pat pretim nesasveicinājās, neuzvelkot cimdus paņēma zivi, atcirta ka zivs atbilst normai, gan pēc krasas, gan pēc smakas, pagrieza muguru un aizgāja.

Maxima - Cenas nesakrīt

Cenas nesakrīt Tas jau ir neizturami, cik reižu viņi krāpjas ar cenām! Kāpēc maldināt cilvēkus? Paņēmām 2 steikus (ar maxima karti 2,99, bet izrādījās, ka nebija akcijas un steika Cena bija 6, 99! Mēģināja pārliecināt, ka šī akcija būs spēkā no 13.02.2024! Paskatījos sludinājumā un šis steiks ar maxima karti maksātu 3.49! Beidziet mānīt cilvēkus!

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Veikals ir super, vienmer ir paticis iepirkties maximā, it īpaši ja šis veikals ir blakus mājām! Bet attieksme no vienas izteiktas pardevejas ir drausmīga, visu laiku ir neapmierināta, kad jautā pēc palīdzības vienmer izliekas ar tadu sejas attieksmi taka riebtos palidzēt cilvekiem, kaut gan tas ir viņas pienākums! Un lieki piebilst, savu slinkumu arī izrāda:) kad eju iepirkties, iepērku arī karsējamo tabaku, kad eju pie viņas palūgt lai iedod atbilde ir - mums nav, kad ir citi pardeveji tad...

Maxima - Parazīti/tārpi ēdienā

Parazīti/tārpi ēdienā Šodien iegādājos maximā zivi (atlantijas heku) , valarā grasijos to nobaudīt, un kad ēdot pirmo kumosu žļambājot, es ieraudzīju uz tās vairākus fosīlijām līdzīgus veidojumus. Ieskatoties dziļāk secināju, ka tie ir veltņtārpi, precīzāk apaļtārpi (invazīva parazītu suga, kas var arī ieperināties cilvēku zarnās) . Izspļāvu un gandrīz izvēmos.

Maxima - Radio

Radio Vai tiešām nav citas dziesmas, ko atskaņot? Visu dienu, vismaz 3 reizes stundā skan tā Stībeļa dziesma par pienu, nu tik ļoti jau uz nerviem krīt. Bet man jāstrādā, un visu dienu to tik vien dzirdi. Ik pēc 2 - 3 normālām dziesmām, kas darbošanos padara raitāku, atkal Stībelis ar piena dziesmu. Kāpēc, Maxima?

Maxima - Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā

Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā Špdien Maxima veikalā Puklveža Brieža ielā tikai pie kases paziņo, kad aplikācijas QR kods nestrādā. Rezultātā es plānoto +/- 10 Euro vietā pie kases samaksāju 19, jo visas preces bija jāiegādājas bez Paldies kartes un par pilnu cenu. Būtu bijis vairāk laika padomāt, es viņas būtu atstājis, bet tikai pēc tam aptvēru, ko iegādājos ar atlaidi. Paradoksālākis, ka nebija pat nav neviena brīdinājuma. Līdzīga situācija nesen bija ir ar maksājumu karšu nepieņemšanu, par kuru cilvēki uzzināja tikai...

Maxima - Nesekošana akciju cenām

Nesekošana akciju cenām Sūdzības attiecībā uz šo veikalu jau nav retums. Šodien iepērkoties vēlējos iegādāties preci ar akcijas cenu, un nebiju pārsteigta ieraugot pie kases, ka akcija netika piešķirta. Virzoties uz info kasi negāju ar mērķi rast konfliktsituācijas, bet domādama ka uzņēmuma politikā ir pārdomāts šis jautājums, galu galā pārdod man preci pa tādu cenu kāda tā ir norādīta… bet protams tā nebija. Pārdevēja ļoti jauka un jūtams ka viņai šī situācija arī nebij patīkama. Es neuzskatu, ka pārdevējam ir...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы