LV RU

Sexystyle

Ixis SIA
Адрес: K. Barona iela 33a
Rīga
Latvia - LV-1011
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 67892280
+371 22832709
Информация: Veikals t/c Olimpia:
Āzenes iela 5,
Rīga, LV-1048,
t/c 2. stāvā,
darba laiks:
P - Sv 10.00 - 21.00

Juridiskā adrese:
Jūrkalnes iela 15/25,
Rīga, LV-1046

Darbības veids:
Intīmpreču veikals, erotiskā veļa & apavi, seksa rotaļlietas, fetišs & BDSM,
intīmā aptieka, dāvanas
Время работы: 11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
11:00 - 20:00
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

6%
Жалобы
4
Разрешенные
0
C ответами
1
Посмотреть статистику

Sexystyle - Жалобы и отзывы

Sexystyle - Slikts serviss

Slikts serviss Nu es nevaru saprast kas tur notiek - kādreiz bija tā nu neko serviss, normāla apkalpoja, mācēja pastāstīt par jaunumiem. Varēja normāli draudzenēm ieteikt aiziet - nebija kauns. Bijām arī savu laiku uz fantastisku ekskursiju gājušas pie vienas bet tagad, pat kauns runāt ar tiem cilvēkiem kas tagad ir - kaut kādas muļķības stāsta un cenšas iesmērēt tik kaut ko! Kad ienāku veikalā, pat nesveicina, tikai telefonā sēž - jutos galīga lieka tur godīgi sakot. Un ja es kaut ko pajautāju, tad stāsta...

Sexystyle - Slikts serviss

Slikts serviss Beidzot saņēmos aiziet uz veikalu. Pārdevēji stāvēja pie kases, kamēr es pie plaukta lasīju produktu etiķetes un savā starpā kaut ko skaļi jokoja, 10 minūtes pagaidīju, bet tā pat nepienāca un tad piegāju pati pajautāt, pārdevēja ļoti negribīgi pienāca un teica, lai ņemot šo, jo tas visiem patīkot un sīkāk uz maniem jautājumiem paskaidrot nevarēja. Teicu, ka paskatīšos un viņa aizgāja tālāk runāties ar citiem pie kases stāvošajiem. Lieki piebilst, ka sajutos kā muļķe, kas neko nezin un par mani smejas. Nav velme atgriezties.

Sexystyle - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Nopirku saviem draugiem kāzu dāvanu pirms 2 nedēļām... Iegāju veikalā un paņēmu kastītē sapakotu preci un jautāju vai var attaisīt un pārdevēja teica, ka viss jau ir sapakots no ražotāja un vaļā nedrīkst taisīt. Es protams neuzstāju un tādu sapakotu arī nopirku bdsm komplekts pa 59,95 (ļoti kvalitatīvs un ar satīna materiālu) . Domāju ļoti pikanta un jauka dāvana... Un es to iepakojumu neplēsu vaļā, jo skaidri redzams bija ka ir iepakots! Uzdāvināju un tagad pēc 2 nedēļām draugi atsūta bildi un paciņā trūkst puse no tā kas bija aprakstā. Ļoti nepatīkami.

www.sexystyle.lv veikals sexystyle - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Pārdod nekvalitatīvas un nedrošas preces, nemaina brāķētu preci. Turklāt no pārdevējiem uzklausīsiet daudz ko "----" par sevi. Tur cilvēkiem nav ne jausmas par laipnu apkalpošanu.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы