Задать вопрос

Вопросы

Parādu atmaksāšana

Manai kundzei, sakarā ar pāriešanu no telefonu pakalpojumiem AS ,,LMT'', uz AS ,,BITE'', tika reģistrēts kundzes atmaksājumu parāds 5,80 EUR. vērtībā. Mēs tagad gribētu uzzināt kur, un kā mēs varētu šo parādu nomaksāt, un vai tas būtu iespējams arī mūsu mazpilsētas Pasta nodaļā(?).

Судебный исполнитель

Здравствуйте. Как можно поменять судебного исполнителя? Иск попал к Сандису Томсонсу, при чем первый иск выплачено, но зная что есть ещё просила выплачивать сама и достаточно крупными суммами, но нет во всем отказано и послано на работу и будут снимать по 50% тем самым оставляя без средств к существованию, хватать будет только заплатить за сьемное жилье и то не полностью

Ceļa piemēslošana

Labdien! Gribētu uzzināt ko darīt un pie kā vērsties, ja regulāri tiek piemēslots servitūta ceļš? (Pa ceļu tiek dzīts govju ganāmpulks, katru dienu četras reizes dienā,kas aiz sevis atstāj mēslu čupas).Esmu bijusi gan pašvaldībā, gan rakstījusi iesniegumu policijā, neviens neko nevar palīdzēt, problēma esot jārisina tiesas ceļā. Varbūt varat ieteikt pie kāda jurista ir vērts iet, kas varētu palīdzēt. Varbūt ir vēl citi varianti kā risināt šo problēmu.

Darbs Tele2

Labdien! Vēlos uzzināt citu pieredzi strādājot Tele2. Pieteicos un dabūju darbu Tele2 kā b2b pārdošanas speciālists, līgums jāparaksta 11.05, bet mani māc šaubas. Kāda Jums ir pieredze ar Tele2 un strādāšanu biroja? Kāda ir vadībā? Vai var normāli nopelnīt, ņemot vērā, ka viņiem ir ļoti maza stundas likme? Kāda ir bonusu sistēma Tele2? Būtu pateicīgs, ja kāds padalītos ar savu pieredzi!

Магазины

Добрый день! Столкнулся с такой ситуацией в магазине Lidl, был с собакой маленькой, безобидной, сидела в тележке, чуть позже взял на руки, докопался охранник со словами что с собакой нельзя, я ему говорю я же её не держу на земле, она же не подходит к продуктам и т. д. . В Максиме, Риме сколько раз был с собакой, ни кто ничего не сказал. Буду благодарен если пришлёте закон где черно по белому будет написано что при любых обстоятельствах нельзя с собакой.

Darbinieku skaits veikalā.

Labdien. Vai ir kādi noteikumi cik darbiniekiem jābūt vienlaicīgi darbā pārtikas veikalā? Veikalā ir 2 kases. Veikala platība virs 400m2. Vai ir kāda regula, kas nosaka cik darbiniekiem būtu jāstrādā vienlaicīgi šajā platībā?

Krāpšana

Labdien! Sakiet lūdzu vai kāds var man palīdzēt atgūt izkrāpto naudu no finanšu platformas?

Рига работа турфирмы Kolumbs

Кто нибудь отдыхал через эту турфирму и есть ли к ней претензии

LMT

Labdien! Lieta sekojoša-darba komandējums pierobežā, pāris km no Krievijas! Pēc vienas dienas man lmt atslēdz mobilos sakarus, jo esot pieslēdzies Krievijas tīkliem, līdz ar to mans rēķins ir ar kosmiski cenu! Lmt jau lūdzu pārrēķināt sarunas uz Latvijas tarifiem, ko viņi atsakās darīt! Gribētu zināt ko darīt, jo fiziski neesmu bijis ārpus Latvijas!

Swedbank - Банк

Банк Был сегодня в сведбанк в риге, живу и работаю в риге всю жизнь, хотел восстановить счёт, требуют трудовой договор за 3 месяца? ! Им недостаточно того что я гражданин латвии? Такое ощущение что они вообще не хотят открывать вам счёт...

Sadzīves trokšņi

Labdien! Sakiet lūdzu, kas notiek manas mājas Staiceles ielā 1, korp. 2 trešās kāpņu telpas zonā, dzīvokļi 73 – 108? Dobji dunošas skaņas tā, it kā monotoni strādātu kāds agregāts vai akustiskās skaņu iekārtas. Kur kaut kas tāds notiek – pagrabā vai kādā no kāpņu telpas dzīvokļiem, jo māja ir ļoti visus trokšņus un aromātus sienām caurlaidoša? Pati esmu trešās stāva 83. dzīvoklī. Troksnis nav skaļš, jo ir attālināts, bet ilgstoši tas ir traucējošs. Kā pa dienu, tā vakaros. Cienot Skaidra Deksne

Tiesas izpildītājs

Labdien, gribu uzdot jautājumu: tiesu izpildītājs man ietur daļu no algas un atstāj 250 eiro izdevumiem. Jautājums: vai izpildītājam ir tiesības to darīt, kāpēc es viņam uzrakstīju paziņojumu, lai viņš kontā atstātu minimālo algu? (šķiet, ka 250 nav 500)

Storj Labs Inc

Vai kādam ir pieredze sadarboties ar uzņēmumu "Storj Labs Inc" no ASV? Pastastiet lūdzu īsuma pa šo kantori. Kā viss notiek realā dzīvē?

Что в этом случае делать

Добрый день! Это жена Андрея Аубенюка по поводу его долга. Lig. Nr. 07-088060-SA. K сожалению мой муж умер 17.07. 2022. Поэтому не сможет решить этот вопрос. Я не являюсь его наследницей. Мой еmail : [slēpt]@gmail.com

Использование некачественных антисептиков

Добрый день. Я в клинике удаляла родинки. Процедура прошла успешно, но я вышла с контактным дерматитом (ожогом) на животе, в тех местах где без одежды лежала на кушетке. Вопрос, несёт ли ответственность кклиника за использование некачественных антисептиков для обработки стола-кушетки?

Telefonu krāpnieki

Ka atgriest naudu no krāpniekiem kas pieslēdzas pie mana telefona numura ar 1897 numuru28.07.22.06.31.32 un 06 31.34. Izkrāpa 16 euro, es to uzzinaju šodien ar reiķīnu no tele 2. Kautkāda control. Regaincontrol. Io. Es neko neapstiprīnaju un šo numuru nezinu. Šaja laika es vel guļu. Es nekad neko nepasutu no internēta. Krāpnieki. Kur ir datu aizsardzība.

CSDD

Šodien gāju tehnisko apskati, jau trešo reizi, dēļ atgāzēm, nezinu, kā viņam tas izdevās, bet inspektors nolauza ātruma pārslēdzēja sviru, itkā uz vietas uzrakstīju iesniegumu, un cik saprotu, apdrošinātājs zaudējumus segs, bet, lai aizbrauktu no csdd man ieteica nolauztajā caurumā iebāzt pildspalvu, un tādā veidā pārslēgt ātrumus, tad sanāk tā, ja atgāzes nedaudz par augstu, braukt nedrīkst, bet ar saplēstu ātrumpārslēdzēju drīkst, vnk. Ideāli. Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs, un varētu ieteikt kā pareizi rīkoties?

Filmas

Labvakar, gribētu uzdot šādu jautājumu, par ko ir jāmaksā nauda, ja reāli pa tv nav ko skatīties, filmu drama iet 3 vai 4 filmas pa apli, un tas pats notiek arī citos tv kanālos, tad nesaprotu, par ko īsti maksāju, vai tikai par pliku pieslēgumu? Tas nu tā kā nav īsti izdevīgi.

Krāpšana internetā

Labdien, kā rīkoties, jatprece ir pasūtīta interneta veikalā, bet nav preces un nav arī veiktransakcijas nr. Et22096ldrzm8g klients 1709257 Santosa Valaine konts eur lv65 parx 0017 0925 7000 1 saņēmējs sp * vozeto ahus se ft05wjf0 maksājuma detaļas 03/04/2022 490847******0238 mcc-5621 ref: 964055 jūsu pirkums izpildīts ar valutēšanas datumu 06.04.2022 pārveduma summa: eur 34.95ala adrese?

Замена экрана

Сколько стоит замена экрана телефона Xiaomi redmi 9?

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы