Dīvāni un Dīvāni

Helius - Rīga SIA
Адрес: Kroņu iela 23B,
"Dominas" galā, pie Zemitānu tilta.
Rīga
Latvia
Телефон: +371 67560622
+371 27000003
Факс: +371 67560626
Время работы: 10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 18:00
закрыто
Категория: Мебель/Интерьер
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
8
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Dīvāni un Dīvāni - Жалобы и отзывы

Divani Un Divani - Sliktas kvalitātes dīvāns

Sliktas kvalitātes dīvāns Šī gada aprīlī iegādājāmies stūra dīvānu veikalā dīvāni un dīvāni. Mums ieteica modeli London. Esot piemērots gulēšanai. Mums gan teica, lai saprotam, ka 10 gadus tur nenogulēs. Bet nepagāja ne 2 mēneši kā deformējās un sāka čīkstēt. Un pēc nedēļas noplīsa detaļa ar ko izvelk dīvānu. Skatījos atsauksmes facebook, tur bija tikai pozitīvas atsauksmes. Izrādās sliktās atsauksmes tika izdzēstas. Būtu redzējusi kādu sliktu atsauksmi nebūtu pirkusi. Un vēl facebook konkrētajam modelim bija norādīta...

Divani Un Divani - Zemas kvalitātes dīvāns

Zemas kvalitātes dīvāns Nopērkot jaunu dīvānu, kuru pārdevējs iesaka ikdienas gulēšanai, jau pēc dažiem mēnešiem guļamā virsma ir deformēta un dīvāns čīkst! Neiesaku uzķerties uz viņu solījumiem, ka dīvāni ir vācu kvalitātes un labākie Rīgā! Arī pēc pārdošanas komunikācija ir drausmīga - uzņēmuma pārstāvji nomaina toni un attiecas, tā itkā pats esi vainīgs, ka nopirki pie viņiem dīvānu!

Divani Un Divani - Slikts serviss

Slikts serviss Кошмарный сервис. Неуспела прийти, посмотреть, как начались наезды: "чего пришла, на экскурсию? " ничего там никогда покупать не буду. Пусть обанкротятся без покупателей. Сидит молодой человек, развалившись на диване, ноги кверху, смотреть противно.

Divani Un Divani - Krāpšana un bojājumi

Krāpšana un bojājumi Krāpnieku kantoris, kas vēlas tikai izkrāpt naudu, bet kad ir jāpilda savas saistības tad viss tiek novelts uz jums. Vakar iegādāts dīvāns atvedot mājas pēc izpakošanas tika konstatēs ka abas vēlas kastes ir saplēstas. Uzreiz nofotografēju un nosūtīju viņiem, uz ko es saņemu atbildi ka pati esmu parvedot sabojājusi viņu un viss. Lai gan pie iekraušanas šie defekti bija skaisti noslēpti aiz parlona plaksēm! Un busā šādus bojājumus nekādi nevarēja iegūt! Kārtējais kaktu kantoris, kas tikai grib...

Divani Un Divani - Negodīgs konkurss

Negodīgs konkurss Dīvāni un dīvāni rīkoja facebook konkursu, kurā galvenā balva - stūra dīvāns. Konkursā uzvarēja atis ripa - draugs Raitim vizulim-kurš ir pārdevējs veikalā dīvāni un dīvāni - tā noteikti ir tikai sakritība;) ) žēl ka aptuveni 9000 cilvēku tika piekrāpti, kuri tiešām ticēja šim konkursam.

Divani Un Divani - Drausmīga kvalitāte, dzēš patiesus komentārus Facebook

Drausmīga kvalitāte, dzēš patiesus komentārus Facebook Silti iesaku izpētīt par nelaminētu osb izmantošanu mēbeļu ražošanā pirms pirkt šos garāžā ražotus dīvānus veikalā dīvāni un dīvāni. Iegādājāmies london dīvānu, dzīvoklī stāv formaldehīda smaka, atrasties tajā nav iespējams. Plāksnes nav laminētas, un izskatās, ka nav piemērotas iekštelpu mēbeļu izgatavošanai. Veikals protams atsakas pieņemt preci atpakaļ, iesniedzam iesniegumu, veiksim ekspertīzi. Padomājiet par savu veselību. Uzrakstīju komentāru par šo situāciju viņu facebook lapā, tas tika izdzēsts, es esmu nobloķēts.

Divani Un Divani - pasūtījums

pasūtījums Pasūtīju dīvānu piektdien, vienojamies ka pirmdien atvedis pasūtījumu. To pasākumu firma velka un velka, ka pašam klientam (man) vajadzētu zvanīt daudz reizes. Atbilde: “rīt vai parīt”. Gaidīju līdz šodienas dienai (ceturtdiena). Atkārtoti virzos pie viņiem (Dīvāni un Dīvāni) ar to pašu jautājumu- KAD??? Rezultāta man tika paziņots ka tas dīvāns ir pārdots. Neskatoties uz to ka dīvāns maksāja uz 20 Euro dārgāk nekā iepriekšēja cena, es piekritu samaksāt. Tagad oficiālā mājas lapā jau projām ir...

Divani Un Divani - Briesmīgi pārdevēji

Briesmīgi pārdevēji Lai arī cenas ir pievilcīgas un puisis reklāmā jauks, iistie pārdevēji ir briesmīgi! Kad iegādājāmies dīvānus, attieksme bija tāda, ka negribējās pirkt, kad pashas uzbraucām uz rampas, vinjsh vēl pajautāja vai mēs domājam, ka vinjsh cels to dīvānu mūsu busā? Kad tādā pašā uzbraucošā tonī pajautāju vai tad man tas jādara, ieceela! Bet, nu, kāds ģīmis?! Noēstu dibenu, iedomājas, ka baigas karalis! Aizbrauciet, palūkoties uz Riigas krutaakaa puisha seju:))

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы