DPD atkal slikts serviss - Komunikācija ar kurjeru
Zvana kurjers saka: varu but pie Jums pēc 4 minūtēm. Es saku ka būšu mājas pēc 10 minūtēm. Vīns saka ka varēs uzgaidīt. Tad es viņam saku, ka varat atstāt arī pakomata lai nav jagaida kamēr es atbraukšu - ja labi. Un tagad izrādas ka pasūtījums tiks piegādāts nākamajā darba diena.. tas ir PĒC BRĪVDIENĀM kad es jau būšu prom. Interesanti ka pagājušajā nedēļa man arī bija problēmas ar Dpd
Tet - Solījumu neizpilde
Pēc daudzu gadu sadarbības ar Tet esmu vīlusies. Mani pierunāja pāriet no cita operatora, solot segt līguma laušanas sodu — gan mutiski sarunā ar menedžeri, gan rakstiski. Kad pienāca laiks pildīt solījumu, Tet vienkārši atteicās, un sods bija jāmaksā man pašai. Izterēti nauda, laiks un nervi.
Tā nav korekta attieksme pret klientu. Cilvēku pierunā ar solījumu, un pēc tam to vienkārši ignorē. Es pārvaldu 3 objektus un visi ir Tet ar elektrību līgumiem— tagad noteikti pārcelšu visu pie cita...
Dr. Vijas Plūmes ginekoloģijas privātprakse - Ļoti nepatīkama pieredze ar Dr. Viju Plūmi.
Ļoti nepatīkama pieredze ar Dr. Viju Plūmi. Attieksme bija nepatīkama, un daktere uz visu atbildēja un reaģēja agresīvā tonī. Aizgāju uz ikgadējo pārbaudi, jo pēdējā brīdī vajadzēja atrast pieejamu pierakstu, tā kā ikdienā neuzturos Latvijā. Man nebija nekādu veselības sūdzību, ko arī vairākkārt uzsvēru. Taču daktere nozīmēja vairākas, manuprāt, nevajadzīgas padziļinātas analīzes, kuru kopējā summa sasniedza aptuveni 300 €. Kad pajautāju, par ko tieši veidojas šī summa, saņēmu agresīvu...
Bolt - Krapšana
Kas tas par sviestu, ka bolt taksometra brauceji atrak sledz ieksa gaidisanas laiku, jeb nebrauc uz precizi noradito adresi, tikko piemeram izsaucu taksi uz sevis izveleto adresi, taksometrs atbrauc kvartala attaluma iesledz gaidisanas laiku, es rakstu prasu kur viņš esot, uz kuru atbildeja ar adresi kur esot noparkojies un ka man jaiet esot lidz viņam, pateicu nav mana adrese ielikta kapec lai es ietu kur neizsauc taksi, viss beidzas ar to ka taksis atcela brsucienu, man novilka naudu ka par takša izsaukšanu ta ari par gaidišanu kuru iesledza.
Ozolciems Tūre - Slikts serviss
Piedalījos braucienā uz Poliju un Slovākiju no 21.06.2026. līdz 24.06.2026. Kopumā autobuss bija ērts, šoferi profesionāli un gids savu darbu paveica ļoti labi. Par šo daļu nekādu pretenziju nav.
Tomēr rodas jautājums, kāpēc tiek izvēlētas tik zema līmeņa viesnīca (viesnīca “Hotel Junior 2”, Krakovā, Polijā)? Numuri bija netīri, dvieļi nolietoti, bet visvairāk pārsteidza viesnīcas personāla attieksme pret viesiem. Tā bija neprofesionāla un neatbilda elementāriem viesmīlība...
Spelet.lv - Laimesta neizmaksāšana, apzināta klientu maldināšana
Veicu kombinētās likmes uz vairākām futbola spēlēm uz notikumu, ka intervālā no 76-90 minūtei neviens spēlētājs nesaņema kartiņu. Tai skaitā bija spēles Panama-Horvātija un Kolumbija- DR Congo. Šajās spēlēs kartiņas tika saņemtas 56, 61, 92, 93, 94 minūtē, bet neviena kartiņa noteiktajā intervālā uz kuru veicu likmi, bet spelet.lv šīs divas spēles atzīmēja kā zaudētas. Tā rezultātā likmju kartiņas tika atzīmētas kā zaudētas un netika izmaksāti kopumā EUR 249.
Rakstīju vairākas reizes live chat...
Elans Didžus - Krāpšanās ar remondarbiem
Šis "meistars" no Ludzas izmanto klasisku krāpšanas shēmu - uzvedās izteikti pieklājīgi un draudzīgi, tādējādi mēģinot no mums izvilināt avansu par iekšdarbiem. Un pēc avansa uzreiz pazuda, atstājot darbus pusratā. Regulāri neatbildēja uz telefona zvaniem vai arī izgudroja visus iespējamos iemeslus, kāpēc nedēļām nevar paveikt solīto. Bet samaksāto avansu vairs neatgrieza atpakaļ. Lai gan vārdos ir liels darītājs, paveiktie darbi tika izpildīti ļoti pavirši vai pat vispār netika paveikti.
Aboutyou.lv - Krāpšana ar kuponiem
Saņēmu kuponu no šī veikala, viss kā parasti - minimālā pasūtījuma vērtība 50 eur, nav iekļautas "piedāvājumu" preces un tā tālāk. Saliekot grozu ar drēbēm par vairāk kā 200 eur un pievienojot kuponu pēkšņi kopējā groza vērtība pieauga par vairāk kā 100 eur uz 300+ eur kopējo vērtību. Cik nu es varēju saprast - grozā ievietotajām "piedāvājumu" precēm, uz kurām kupons neattiecas, tika pilnībā noņemta esaošā "piedāvājuma" atlaide. Man acīmredzot grozā šādu preču bija daudz, bet var gadīties ka...
MAXIMA Akropole - Apkalpošanas problēmas
Sveiki vēlējos sūdzēties par akropoles Maximas darbinieci vārdu aizmirsu iepirkāmies plkst 22:00 mums vajadzēja palīdzību sakara ar to ka neto kodu noskenējam nospiežam pašapkalpošanās kases pogu palīdzēt ko laipni noraida pēc tam nospiežam vēlreiz un dabūjam textu ko vajag protams saprotu ka ir vēls vakars bet ar cieņu jau vajag izturēties 😉 kasierīte apaļa ar īsiem matiem gaišiem ar to kasierīti vienmēr ir problēmas jo izskatās ka mīl vairāk to krēslu nekā apkalpot pienācīgi apkalpot klientus
Good Stuff SIA - Darba devējs bez cieņas pret saviem darbiniekiem!!!
Gribētu informēt citus jauniešus par uzņēmuma interesanto attieksmi pret darbiniekiem. 23.maijā uzsāku darba attiecības uzņēmumā SIA "Good Stuff" . Ta kā man vēl bija skola līdz jūnija vidum, uzreiz vienojāmies par dienām kurās varēšu strādāt. INTERESANTS FAKTS - darba devējs mēneša laikā tā arī neatrada laiku lai atvestu man darba līgumu. + 25.jūnija rītā, kad man bija ieplānota darba diena, saņēmu skrupulozu īsziņu no darba devēja par manu atlaišanu, atrunājoties ar 3.mēnešu pārbaudes laika...
РешеноLMT - Piegāde
Piegāde un serviss, tas ir ārprāts, gan Facebook, gan epasta kas ir @info, tāda sajūta, ka ar tevi runā čat bots. Piegāde bij uz 19.06... mob, ekrāna aizsargs un vāciņš. 25 saņēmu mob un stikliņu, vāciņa joprojām nav. Visi baro ar pasakām, izņemot e veikala pastu, kur teica, ka kavēsies, bet kad un ko, neviens neko nezin.
VCA 5 poliklīnika - Attieksme pret pacientu
Dakteris Roberts Ribinskis šodien pret mani izturējās kā pret skolnieci, teica ka negribu strādāt, jo ir labs laiks... Tas bija pazemojoši,. Esmu 50 gadus nostrādāJusi šajā valstī, kura nevar mani nodrošināt ar pienācīgu pensiju
Discovercars ar Almacars - Maksa par auto
Ļoti gari nav ko rakstīt - īsumā - rezervējām iepriekš auto , saņēmām citu, jau diezgan apskrambātu, Nododot atrod 3 švīkas - ļoti ātri stāsta, ka nepaspēju saprast, 1542 eiro no kredītkartes novilka...Sākumā sapratu, ka takā ķīlas nauda, bet nē par 3 gandrīz neredzamām švīkām - šādu auto par nomas maksu + 1542eiro Bulgārijā varētu nopirkt un dot vaļā uz nebēdu..
Internetveikals Barbora.lv - Slikts serviss!!
Vēlos izteikt asāko protestu par šodien saņemto pakalpojumu un klientu konsultanta rīcību. Manā produktu pasūtījumā netika piegādāts saldējums, kas man bija kritiski nepieciešams tieši šodien. Sazinoties ar klientu atbalstu, situācija kļuva vēl nepieņemamāka: risinājuma trūkums: konsultants ruslans atteicās meklēt iespēju piegādāt man preci šodien. Viņš vienkārši atbildēja, lai sūtu bankas kontu naudas atgriešanai. Man nav vajadzīga nauda pēc nedēļas, man vajag preci, ko esmu apmaksājis un...
Lemon Gym - Krāpniecība, nav iespējams pārtraukt līgumu
Mans dēls apmeklēt Lemon GYM jau vairākus gadus, šogad viņam ir palikuši 18 gadi. Divi mēneši pirms līguma darbības beigām. Līgumu pagarināt nevēlamies, vēlamies godīgi sagaidīt līguma darbības beigas. Pilnīgi visi rēķina līguma ietvaros ir apmaksāti. Tagad šis krāpnieku kantoris nekādā veidā negrib pārtraukt līgumu, viņiem vajag, lai to darītu dēls, kurš vispār nav nekad un nevienu līgumu ar viņiem slēdzis. Tāpat visus rēķinus līdz šim esmu maksājusi es.
Šodien dēls iesniedza atteikuma...
Auto-rent.lv - Slikts serviss
Es neiesaku izmantot Autonoma nomas pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu un ir rupjš, un transportlīdzekļi nav tikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem. Cita starpā īrētajā automašīnā trūka pat rezerves riepa, remonta komplekts, domkrats un instrumenti riepas mainai. Un tas ir tikai viena no vairākām problēmām.
Autonoma.lv - Slikts serviss
Es neiesaku izmantot Autonoma pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu, ir rupjš, un transportlīdzekļi ir netikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem
Celtnieki Ukrainā Karpati - Briesmīga kvalitāte
Mīļie cilvēki! Neiekritat nagos celtniekiem no Ukrainas karpatiem! Ķeras pie visiem darbiem, Sola kvalitāti kārtību. Absolūti nepārzin tehnoloģijas haltūrē, jā nestavi blakus. Diemžēl iegrābāmies. Visu jāpārtaisa! Brigāde pelēks busiņš ar Ukrainas numuriem, galvenais Aleksejs ar 2 dēliem. Lūdzu uzmanīties!
Dr. Armands Skrūzmanis - Slikta pieredze
Apmeklēju ārsta Armanda Skrūzmaņa praksi, taču pieredze bija ļoti nepatīkama. Vērsos pie ārsta, jo man ir sāpes plaušu apvidū, 4 st krabis. Cerēju saņemt rūpīgu veselības stāvokļa izvērtējumu un nepieciešamo zāļu izrakstīšanu Tomēr ārsts, manuprāt, neieklausījās manās sūdzībās un nepievērsa tām pietiekamu uzmanību. Netika izmērīts asinsspiediens un netika veikta pienācīga sākotnējā veselības pārbaude. Sarunas laikā man radās iespaids, ka ārsts vairāk runā par nesaistītām lietām, nevis skaidro...
Āgenskalna pasts - Neprasmīgi darbinieki
Darbiniece netiek galá ar vienu klientu 30 min. Rindā 20 cilvēki. Otra darbiniece nenāk palīgā kaut vai pārdot marku! Par cilvēkiem netiek domāts. Kundzīte pie datora nezin, kas jāpilda, lai aizsūtītu paciņu uz ASV 🫣