LV RU

Фото

Latvijas Rozes Tukuma - Latvijas Rozes Tukuma - Slikts serviss

Latvijas Rozes Tukuma - Slikts serviss Šādi izskata baloni kurus iegādājos uz dzimšanas dienu bērna priekam kurš protams nav. Pārdevēja pat uz manu jautājumu kāpēc baloni tik mazi, atbildēja jo redz hēlijs karstuma izplešas. Bet es maksāju pilnu cenu un vēlos pilnu balonu ar hēliju. Un rezultāts izbojāja bērna prieku.

Rimi - Tunča salāti bez tunča

Tunča salāti bez tunča Šodien 10.05.2021 ap plkst. 16:40 Rēzeknes rimi iegādājos rimi gatavotos tunča salātus, bet salātos no tunča nebija ne smakas 🤔 Iesaku nomainīt nosaukumu, ja salāti sastāv tikai no dārzeņiem! 😠 Esmu ļoti vīlusies!

Ecolines - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss un un necieņa pret latviešu valodu, jo Pūre nav ar garumzīmi un vispār neviena pietura ko rāda netiek rādīta ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm fui riebjas skatīties kā kropļo mūsu valodu, te vajadzētu iejaukties valsts valodas centram un uzlikt sodu NORMA-A - Ecolines

Jahonts - Плохой сервис, отношение к клиенту отвратительное!

Плохой сервис, отношение к клиенту отвратительное! Больше никогда и никому не посоветую покупать ювелирные изделия у Jahonts! Будущий муж сделал с этим кольцом предложение... И тут началось... 2 раза меняли маленькие камни без оговорочно, но как выпал большой и маленький одновременно почти, менять отказались. Отказались чинить даже за деньги, ни обмен, ВООБЩЕ НИЧЕГО не сделали. Отношение к клиентам отвратительное!

Dpd - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu šokā kad saņēmu, atvēru pakomātu! Kaut ko tādu negaidīju. Noteikti neko nesūtīšu caur dpd. Esmu vīlusies.

Lats - Lats/ Olimpiskās zemenes

Lats/ Olimpiskās zemenes Veikalā Lats var iegādāties šādas zemenes!

Veikals Lats - Olimpiskās zemenes.

Olimpiskās zemenes. Veikalā "Lats", lūk ir piejamas zemenes, kas saglabājušās no 1899.gada, kad Grieķijas valdība Olimpisko spēļu komitejai nodeva pilnu atbildību par sadarbību ar citām sporta federācijām, olimpiskā gara popularizēšanu un organizācijas vadīšanu tās 12 locekļiem. Vai jūs tādas varat nopirkt? Es varu! Un tikai par 2,45€!

Saldus novada Kalni- Vaiņode ceļa posms - Ceļš kā pēc kara

Ceļš kā pēc kara Kā tagad jāved bērnu uz skolu ar zirgiem? Tie pat kājas un vezumu var salauzt!

Factcool - Factcool/ Nekvalitatīvas preces

Factcool/ Nekvalitatīvas preces Kad bikses atnāca izskatījās ļoti labi un man personīgi tās patika, bet pēc pirmās mazgāšanas reizes izdila Caurumi. Kā tas ir iespējams? ! Šūts no veciem diegiem? ! Esmu vīlusies, bikses ir metamas ārā. Nauda vējā... Ļoti bēdīgi, ka tā notiek.

Geleos - Geleos/ Nekvalitatīva izgatavošana un montaža

Geleos/ Nekvalitatīva izgatavošana un montaža Logs mazāk par ārējo aili.

Artroad SIA - Обман

Обман Не выплачивает всю зарплату, подкидывает крохи на хлеб. Машина в рейс не укомплектована, лысая резина, нету штанг есть неисправности в антенне, радио, сиденье, замена масла, и тд.

Optimus Mēbeles - Bojājumi

Bojājumi Pasūtīju virtuvī, virtuves virsma bojāta, virtuvei nav vienas skapīša durvju. Kas par veikalu? Par ko maksā cilvēki?

Wool-market.com - Wool-market.com/ Serviss 0 pakalpojums 0

Wool-market.com/ Serviss 0 pakalpojums  0 Chto soglasni s drugimi ljudmi, kotorije vozmushcheni takim bezzakonijem, net distanci, net sredstvo dezinfekcii i eto teperj vo vremja pandemii, kogda tak mnogo bolnih i mnogo umetshih. Eto bez otvetstvennij legkomislije, jesli ne na zvatj prestuplenije! Takoj firmai wool-market. Čom v internete nelzja naiti. Malenkaja lozh porozhdajet bolshoje nedoverije. Podozrevaju chto i tapki ne kozhannije-ploho vigljadit. Neizkljucheno chto kitajskaja poddelka! Ādas un vilnas Fabrika - nozīmē rūpniecība...

Valdori - Valdori/ Desa iekša dzelz gabals!

Valdori/ Desa iekša dzelz gabals! Esiet uzmanīgi pērkot šo desu! Var palikt bez zobiem!

Laimz.lv - Krāpšanas

Krāpšanas Nekad nespēlējiet šajā vietne. Bonusu dabūt nereāli bet ja ari dabu tad vinnesti ir tik smieklīgi ka mazāk pat nevar iedomāties. Ja bija doma reģistrēties tad atmet to domu uzreiz!

RIMI OLIMPIJA - Labu apetīti

Labu apetīti Kā garšo?

Loguveikals. Lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju logus 15 09 20 termiņu solīja no vien līdz diviem mēnešiem iemaksājuši visu summu 740eiro bet termiņa izpildes laikā interesējos par procesu, bet neviens neko nepaskaidro. Tagat jau pagājuši 3 ar pus mēnesi bet stāsta vienu un to pašu ja veicas sazvanīt ka jāgaida tāpat kā pārējiem, polija esot rūpnīcas krīze vai tamlīdzīgas muļķības neiesaku nevienam šo kantori.

Krāpšana - Sigurds Rudņiks p.k

Sigurds Rudņiks p.k Ši Persona Sigurds Rudņiks p.k 050386-11054 Ir krāpnieks, meklē meitenes ar kuram pasēdēt . Pēc tam uzmācas un ja viņam šis neizdodas , viņš saka ka esot viņu apzagušas pieprasa naudas summas lielos apmēros! Un daraud ar policijām un tiešām . Ludzu uzmanaties!

Sigurds Rudņiks - Krāpj naudu no cilvēkiem

Krāpj naudu no cilvēkiem Šis vīrietis , uzdodas par draugu un tad šantažē cilvēkus pieprasot naudu ap 4000€ apmērā Draud ar tiesu un policiju . Tad meklē nākamos cilvēkus un turpina tā izrīkoties . Un vēl meklē neaizsargātas meitenes un meigina seksuāli izmantot . Ludzu uzmanieties no šis personas

Baltcom - Baltcom/ Slikts serviss

Baltcom/ Slikts serviss Lavakar! Šodien Jūsu meistars bija pārsnest internetu no vienas adres uz otru.. Vangažos, Siguldas 8-51 Man jautājums, vai Jūsu meistaram pēc lūguma kur iet vecais kabelis, nav jāierīko tieši tā pat.. Vai tikai janomet istabas vidū un jāatstāj. Lai tālāk pisas paši.. ? Par ko man jamaksā 15€? Par neizdarītu darbu? Vai Jūsu meistars bija piekusis ļoti?

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы