LV RU

Фото

URBSANA.LV - krapsana

krapsana Ja kads velas stradat tur,tad labak neaizejiet no darba jo jums ieskaitis smiekligu summu,kautgan busiet nostradinats kā suns.

Lv-Emergence - Lv-Emergence/ Krāpnieki un galvas sāpju iniciatori

Lv-Emergence/ Krāpnieki un galvas sāpju iniciatori Atvainojos par Manu Latviešu valodu... Firma atrodas Francijas dienvidos, piedāvā darbu celtniecībā (sastatnes un t.t) itka 40 stundas nedēļa bet pēc fakta sanāk 50+. Nauda ir jāizsit. Darba parāk daudz (pārtraukumi gandrīz nav). Nodokļus nemaksā ne tur, ne šeit. Sludinājumi šiem pertitiem ir uz ss un citos saitos. Esiet piesardzīgi draugi.

RIMI Pulkvedis nolaidība - Nekvalitatīvi gatavots ēdiens Rimi Hipermārkets pulkvedis

Nekvalitatīvi gatavots ēdiens Rimi Hipermārkets pulkvedis Rimi Mani gardumi aukstajā zupā konstatēju divus plastikāta gabaliņus no iepakojumiem.

60.autobusa pieturvietas - Ķekavas ielas pieturvieta

Ķekavas ielas pieturvieta Cik ilgi mēs sēdēsim uz celmiem! Prieks par 60.autobusa maršrutu. Būtu nepieciešams apgādāt ar nojumēm un pagarināt vismaz līdz Dolei kur apgriešanās vieta ir ērtāka.

I Ieva 17.06.2020
Комментарии 1

Galss Buss - Galss Buss/ Slikts autobusa stāvoklis

Galss Buss/ Slikts autobusa stāvoklis Iekšpuse ir ļoti slikta stāvokli, ļoti slikta smaka. Netīri logi. Gandrīz visi krēsli ir sabojāti un ar caurumiem. Visur ir putekli. Konduktora Nr.140

Narvesen - Na/ rvesenVecas bulciņas, kas smird pa gabalu !!!

Na/ rvesenVecas bulciņas, kas smird pa gabalu !!! Iekšā bulciņām nenosakāma konsistence-sapuvusi gaļa, izskatās un smird pēc vēmiena. Paldies par brokastīm!

SIA ARINGS - Krāpšana, bojājums

Krāpšana,  bojājums Iestājos darbā Ogrē, Jaudas ielā 4 SIA ARINGS. Iedeva veco labu dafu, pēc šefa vārdiem labs DAF. Braucu reisā uz Lietuvu, Nīderlandi, atpakaļ pa Vāciju, Polija un uz mājām, 2 nedēļas reiss. Varu pateikt to ka Arvīds Krāmens netur savus vārdus. Vācija nevarēja pielaist mašīnu. Detaļas brūk nost, ka bilde redzams. Nevar uzticēties Arvīdam.

Hesburger - Кто то, ел мой бургер или как такое приготовили?

Кто то, ел мой бургер или как такое приготовили? Проверяйте свои бургеры на месте а то я выкинул такой бургер потому что выглядит так, как будто, кто то его ел. Salaspils

Stender's Pica - Stender's Pica/ Nekvalitativs ēdiens

Stender's Pica/ Nekvalitativs ēdiens Pasūtīju uz majam savu miļako picu. Liela vilšanas pica ir salda un mikla ir bieza un neizcepta salati pa virsu veci un dzelteni. Sabojāja visu apetīti

Cēsu Auto.lv - Cēsu Auto.lv / Krapšana

Cēsu Auto.lv / Krapšana Sveicināti, tika nopirkta automašīna no darbinieka Cēsu Auto.lv, norādīta placi Audi A4 B8 2009 gada, kura tika salikta kopā no divam automašīnam kura neatbild auto modelim, un velpietam no angļa, un pārdod pa 7k eiro, un visu noliedz un ttt, bet tika pārdota no viņa, un naudas parakstījums veikts, viņas sievai. Neiesaku pirkt automašīnas.

Veloatlaides.lv - Veloatlaides.lv / Slīkts veloserviss

Veloatlaides.lv / Slīkts veloserviss Attieksme un paši ričuki ir labi, bet diemžēl velo meistariem janorauj rokas par velo apkopi, no ziemas sezonas izbraucis, sākumā bija nepievilt klanis, kur mester atzina savu vainu, bet pēc nepilniem 200 km braucieniem tas nolūzt, būdām garantijas vēl. Vienlaikus nevar neko normāli saregulēt, viss vienmēr kā caur d###u. Nav pirmo reiz.

Koki - Puszāğētie koki

Puszāğētie koki Puszāğētie koki iepretim Rīgas Horeogrāfijas skolai

220.lv - 220.lv Krāpšana, slikts serviss

220.lv Krāpšana, slikts serviss Piedāvāja 20eiro atlaidi nākamajam pirkumam🤯kaut ko glupāku vispār nevar iedomāties... Tagad gaidu, lai savāc savus musorus un atgriež naudu... Nekad nepirkšu tur neko... Pietiek

РешеноStādaudzētava Heimanis - Stādaudzētava Heimanis/ Saucās stādu piegāde mājās!

Stādaudzētava Heimanis/ Saucās stādu piegāde mājās! Nopriecājos,ka z/s Gulbji stādus piegādā uz mājām saistībā ar šī brīža situāciju pasaulē.Tā kā pasūtīju daudz stādus, uzreiz diemžēl nevarēju visu pārbaudīt un paļāvos uz piegādātāju godaprātu.Bet nākamajā dienā izpakojot kailsakņus, ieraugu 2 ābeļu vietā 2 60 cm vicas un vēl dažus nožēlojama paskata ābeļu stādus.Arī kaimiņiene bija ļoti vīlusies.

Gan Bei - Gan Bei/ Slikta ēdiena kvalitāte

Gan Bei/ Slikta ēdiena kvalitāte Tādu maizi saņēmām pasūtījumā no gan bei. Kurjers vēl ilgi stāvēja un mēgināja iestāstīt ka iespējams tādai maizei ir jābūt. Viss pasūtījums kopā ar maizi tika atdots atpakaļ. 11.04.2021

Chalis no ss.lv tirgo pneimatiskas pistoles, kuras nedarbojas - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties no pirkumiem ss.com mūsdienu laikos, jo krāpnieku skaits ar katru dienu pieaug. Visejošākā prece pēc griķiem un tualetes papīra ir gazes vai pneimatiskās pistoles, kuras var mierīgi iegadāties ss.com, kuras protams nedarbojas.

Synottip.lv - Обман

Обман Суть жалобы в том, что когда я ставлю ставку, и она подвисает для проверки в воздухе на секунд 5 её проверяют.. Это норма. Но когда ты делаешь ставку она пропадает на секунд 20 и её нет в истории, и денег тоже. Стоит задуматься... Крч всё будет понятно в фото. Операттор Кристина не всегда понимает суть вопросов, при этом никогда вам не поможет 😂😂. Наверно потому что работает 24/7, или же просто не компитентна. (Но в любом споре компания будет права. Вы-нет)

Rimi - Saldējumā kukainis

Saldējumā kukainis Ēdot rimi zīmola saldējumu “yogurt ice cream red berry” ogu vietā, mutē trāpijās kukainis...

M79.lv - M79.lv Ļoti slikts serviss

M79.lv Ļoti slikts serviss Pasutīju preci 17.02 un lapas puse bija rakstīts "būs veikalā pēc 0 dienam" Piezvaniju un sieviete ļoti rūdi atbild,kā pēc 3-4 dienām,GAIDIET. Tā kā nauda bija pārskaitīta jau es gaidīju.21.02 pats sāku zvanīt,atkal tā sieviete,saka ka atzvanīs un skatīties pie piegādātājiem (!). Neviens neatzvanija un saņēmu šo ziņu!. NETĒRĒIET SAVU LAIKU

Latvijas pasts VAS - Latvijas pasts / Slikts serviss

Latvijas pasts / Slikts serviss Gada sākumā no Jelgavas uz Rīgu sūtītā vēstule pēc pusotra mēneša atnāk atpakaļ ! Vai tad nevar paziņot laicīgi ?

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы