Фото

Jūrmalas Satiksme - Jūrmalas Satiksme/ Slikts serviss

Jūrmalas Satiksme/ Slikts serviss Šoferītis kavē maršrutu , izkāpis lai aizietu privātās problēmās uz veikalu . Pilnīgs sviests! Jūrmalas satiksmes šoferīšiem darba pienākumi laikam nav jāpilda . Autobuss pilns ar cilvēkiem ārā + 27 grādi . Varbūt beidzot kaut kas pamainīsies ? Autobusi kavē , neatbrauc , bieži vien aizskrien pa priekšu un tagad pieturvietas ir arī pie veikaliem ….

LIDO - Lido veikalā Galerija Rīgā var paēst ar suni

Lido veikalā Galerija Rīgā var paēst ar suni Lido restorānā mans suns nedrīkst ieiet. Pat ar suni somā Lido Vērmanītis, es netiku apkalpota. Galerijas Rīgas Lido veikalā es laipni tiku apkalpota ar visu suni un mans suns uz zemes pavadiņā pie galda nebija problēma. Kur loģika? No restorāna es tieku patriekta,bet veikalā sirsnīgi apkalpota. Fotogrāfijā mans “briesmīgais” suns… Nesaprotu,ja suns ir audzināts un sakopts,kāpēc sunim ir jābūt problēmai kafejnīcās un restorānos?

LIDO - Laipni lūgti Lido veikalā ar suni !!!!

Laipni lūgti Lido veikalā ar suni !!!! Galerijas Lido veikals Galerījā Rīgā izglāba manas meitas vēlmi ēst Lido. Jo ar suni Lido Vērmanītī mani atteicās apkalpot! Paldies jaukajām veikala darbiniecēm par viesmīlīgo apkalpošanu. Ja suns ir audzināts un sakopts,tad nesaskatu suni kā problēmu kafejnīcās un restorānos. Fotogrāfijā mans “briesmīgais” suns,kurš nedrīkst ieiet Lido restorānos,bet laipni gaidīts Lido veikalā Galerija Rīga.

Podoloģijas Akadēmija - Slikts serviss, ļoti nepatikāma attieksme pret pacientu

Slikts serviss, ļoti nepatikāma attieksme pret pacientu Podoloğijas akademija Отвратительный сервис. Вручий персонал. Хамское отношение к пациентам. Пропущенный звонок- врут, что стоит якобы очередь из клиентов. Какой то малолетка ответил потом на звонок. 3 раза не мог ответить сколько же стоит к ним визит. В итоге сказал, что с ОН так решил, что не будет меня принимать, т.к с ним надо разговаривать другим тоном оказывается. Уважаемая администрация- обучите своих сотрудников, как надо по телефону общаться с пациентами. За такие деньги, что сказал...

Mb Line - чистка Ковров

чистка Ковров Испорченный ковер при чистки

Lidl - Обман

Обман Лидл магазин обманщиков! Цена персиков стояла 0.99(цена была красная акция, без какой либо карты, просто акция!) В итоге оказалось что персики 4,99( где вы видели такую цену? Не в одной стране такого нет! Просьба обратить внимание и разобраться! Иначе будет передано в другие инстанции! Daugavpils Lidl!

Maxima - Neatbilst preces aprakstam

Neatbilst preces aprakstam Sveiki!Nopirku bērniem arbūzu,bez sēklām,pārgriežot konstatēju ka tas ir ar seklām un glumas konsistences!Gribētu saņemt paskaidrojumus!

Hagberg - Šlagbaums nestrādā

Šlagbaums nestrādā Iebraukšana uz prkingu Brāļu Kaudzīšu iela 39, nestrādā šlagbaums iebrauktuve no Brāļu Kaudzīšu puses. Šlagbaums visu laiku ir pacelts.

Privātais bērnu darzs Karlsons Juglas filiāle - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Alga parakstot līgumu 750-800€ Šādas prasības ir no vadības katru gadu

Privātais bērnu darzs Karlsons Juglas un visas parējās filiāles - Manipulācijas ar vecākiem

Manipulācijas ar vecākiem Šajā bildē viss ir rakstīts Un tā katru gadu

Vivi - Krāpšana

Krāpšana Liela vilšanās pirmajā tualetes apmeklēšanas reizē. Ļoti bēdīgi ka pat jaunajos vilcienos ar itkā pilnu servisa paku nav iespēja cilvēcīgi aiziet uz tualeti. Gan roku, gan pakaļas papīrs jāņem līdzi pašam no saviem krājumiem... Pozitīvā lieta ir telefonu uzlādes iespēja. Tas gan nevis sēžot uz poda, bet braucot vagona salonā.

TOP Partika - Pankūkas Top.

Pankūkas Top. Labdien! Sakiet lūdzu, cik gramiem jābūt pildījumam Jūsu Top kulinārijas pankukām? Kaut ko tādu nebiju redzējusi. Labi ja tējkarotīte biezpiena. Šausmas. Ka var krāpt cilvēkus. Kauns.

1clix.eu - Krapšana

Krapšana Bija pasutitasebuvejamas rozetes vairak ka menesi atpakal un sazvanit ļoti gruti, pa telefonu tikai viens un tas pats 'japagaida pasutijums cela". Tagad neatbild uz epastu un necel telefonu! Krapnieki!

Baby Store - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījām kombinezonus jaundzimušajam 08.05., bet ir jau 15.06. un preces joprojām nav atnākušas un atgriezeniskās saites arī nav. Mēs divreiz rakstījām uz e-pastu, bet nesaņēmām atbildi. Ar šo “ātrumu” pasūtītās preces mums vairs nebūs vajadzīgas, mēs no tās vienkārši izaugsim. Vienīgais viņi mums zvanīja informēt, ka daži produkti nav noliktavā, un piedāvāja alternatīvu un tie bija lētāki nekā iepriekšējie, un par tiem mums netika atmaksāta nauda.

deal4you.lv - Krāpnieki

Krāpnieki Kraonieki TIKTOK deal4you.lv zog bildes no ss.lv un facebook marketplace! Uzmamās cilvēki.

Krāpnieks kurš dēvē sevi par kurjeru 24 - Krāpnieks Vilnis Barevskis no Liepājas

Krāpnieks Vilnis Barevskis no Liepājas Šis ir kārtīgs Čigāns krāpnieks no Liepājas. No kurjera 24 kompānijas izkrap naudu dēvē sevi par uzņēmēju darbs Nīderlande darbs metālapstrāde. Viss šie ir meli .varbūt kāds zin šo fruktu zin kur dzīvo.

Neatgrieza naudu un melo Booking! - Īpašnieks krāpnieks! Riga centre, Skyloft apartment 178m2

Īpašnieks krāpnieks! Riga centre, Skyloft apartment 178m2 Atcēla man naudas atgriešanu! Melo Booking, lai nebūtu man jāatgriež nauda! Izvairās no telefona zvaniem un ziņām! Īpašnieks man zvanīja 2 stundas iepriekš pirms devāmies uz dzīvokli un atcēla man rezervāciju - Teica ka pārplīsusi ūdens truba --- Riga centre, Skyloft apartment 178m2! Īpašnieks Booking atbildējis, ka esmu bijis uz vietas un naudu neatgriezīs! Man ir aizdomas, ka īpašnieks ir krāpnieks!

Spilva - Spilva/ Nepieklājīga rupja darbiniece

Spilva/ Nepieklājīga rupja darbiniece Ielīda priekšā auto mazgāšana rindā un izlikās par muļķi. 0 cieņas. Milzīgs mīnuss reputācijai. 22.05.2024 16:45

Wolt - Wolt/ Slikts serviss

Wolt/ Slikts serviss Izskatas garšīgi

Ezītis miglā - Ezītis miglā/ Briesmīgs ēdiens

Ezītis miglā/ Briesmīgs ēdiens Biju pasūtījusi tos churros pa 4,80€ un kad apēdu vienu, garšoja briesmīgi un viss vienkārši eļļa, viņi bija pārcepti un garšoja pēc churro atlikumi kuri ir eļļas apakša. 4,80€ izniekoti.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы