Фото

Tele2 - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Jūs ņirgājaties? Kas notiek pēdējā laikā? Tādi momenti notiek pārāk bieži un dažreiz pat līdz 2h. Ir zvanīts, ir prasīts, ir mainītas sim kartes (tā ieteica klientu serviss), un tā jau pēdējos 2 gadus vienas problēmas, nesen vēl mistiski rēķini uz 200 euro (kas tika atrisināts, bet tāpat nācās maksāt kaut ko papildus).

Vidaxl.lv - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Vienkārši izsakoties - drausmīgi. Pie gultas vēl var pievērt acis , bet galvgalis. Bildes izsaka visu. Laikam tas ir adekvāti caurumus taisīt uz dullo. Vienkārši gribas raudāt , nevis tur gulēt. Turklāt , galvgali nevar pieskrūvēt pie gultas , bet vienkārši jāliek aiz gultas. Super , lieliski. Rokas aplauzt tiem , ka šo dara.

Обманул на деньги.. - Александр Лебедев (Антоненко)

Александр Лебедев (Антоненко) Хочу рассказать об одном «прекрасном человеке» который обманул моего мужа. Муж искал себе машину и решил обратиться за помощью к своему старому знакомому Александру,который «разбирается в машинах».Александр предложил мужу свою машину,мужу она понравилась и он согласился.Договорились они так,что муж оплачивает одну часть денег и в течении 2-х месяцев расплачивается полностью так как у нас вот вот должен был родиться ребёнок,расходов много и Александр сам предложил такой вариант оплаты.Всё было...

Europe Auto House - Europe Auto House/ Krāpšana

Europe Auto House/ Krāpšana Tātad... Auto placis Europe auto house Jelgavā, Tērvetes ielā 81. Nopirkām auto. sludinājuma bija norādīts, ka būs ar āķi.Nebija.Auto bija mēneša garantija, kuras laikā negāja arī klimatkontrole. Solīja visu sataisīt. Summa sasniedza 500 eur., kurus jau skaita vairākus mēnešus,sakot,ka rīt skaitīs.stāsta brinumlietas, kāpēc nevarot naudu atgriezt.

Mego - Krāpšana

Krāpšana Nopirku rimi a šķiras lielās Iecavas olas 10.gab, viena no 10 olām točna nebija liela, vēlētos kā kompensācijai iegūt +vēl 10.gab olas jo brokastīm nepietika ēdiens. Esmu ļoti vīlies.

Kok Provansas majonēze - Krapšana

Krapšana Вес на упаковке и реальный вес не соответствуют

Egmonts Grāvītis - sliktākais metinātājs Valmierā - Mašīnas sliekšņa “metināšana”

Mašīnas sliekšņa “metināšana” Aizvedu mašīnai metināt slieksni, nopirku jaunu slieksni un samaksāju cilvēkam, lai sametina slieksni. Viņš paņēma 200€ (neskaitot sliekšņa cenu) un no manis pirktā sliekšņa ne vēsts, tā vietā ir celtniecības putas un špaktelis. Tas ir ļoti bezatbildīgi. Lūdzu neuzķerties uz šo!

Omniva - Omniva/ Slikts serviss

Omniva/ Slikts serviss Paka, kuru kurjers paņēma 21.10 un Igaunijā jau pēc izsekošanas koda atradās 22.10,pie adresāta nonāca tikai 27.10 vakarā - pēc vismaz 10 zvaniem no LV uz Omnivu un 4x no Igaunijas uz viņu ofisu. Murgs. Kā rezultātā viens no pārtikas produktiem Brieža gaļas desa neizturēja ceļojumu. Žēl par šādu servisu.

LMT - LMT/ Interneta ātrums

LMT/ Interneta ātrums Katru vakaru atrodoties pār simts metru no LMT ēkas Teikā pazūd internets vai ir nelietojams.

Lats Veikals - Lats Veikals/ Jau ne pirma reize

Lats Veikals/ Jau ne pirma reize

Čili Pizza Liepājā - Čili Pizza/ Slikts serviss

Čili Pizza/ Slikts serviss Pasūtīju mohito... Parasts gāzēts ūdens ar laimu, par kuru jāmaksā 3€... Pasaucu oficiantu, viņš man skaidro, ka 35ml saieti katrā glāzē ar sīrupu! Pirmkārt, Mohito ir ar piparmētru lapām, cik man zināms!

Valdori - Desa ar pārsteigumu

Desa ar pārsteigumu Kas tas ir?

Opaps - Bolta piegādātās romantiskās vakariņas

Bolta piegādātās romantiskās vakariņas Tas viss gandrīz par brīvu -16 eur. Bildīte gan mājas lapā ir stipri savādāka! Vismaz būtu pierakstījuši, ka nav piedevas! Tagad Bolts mēģina saglābt situāciju, bet Opapistiem viss pie pakaļas!

Kauguru bibliotēka - Savtīga un nepatīkama izturēšānās

Savtīga un nepatīkama izturēšānās Mums visiem Jūrmalniekiem avīzē solīja 23. septembrī ,pie Kauguru bibliotēkas ārpusē V.Lapčenoka koncertu! Bet ierodoties, koncerts izrādījās iekšpusē,lai atsevišķa publika varētu ērti glauni siltos krēslos sasēties- to visu argumentējot kad ārā ir slikts laiks! Pa dienu tiešām bija neliels lietus,bet uz koncerta laiku un viņa laikā nenolija ne pilītes! Un bija ar nožēlu skatīties,kā vairākiem desmitiem cilvēku tika atteikts jo iekšpusē var tikai ar covsertivikātiem! Ļoti žēl kad bibliotēka...

Gaļas nams Ādaži - Produkcijas sastāvā ir papīrs

Produkcijas sastāvā ir papīrs Iegādajos Ādažu gaļas nama Cāļa nūjiņas 400g, piedodiet, atvainojiet, bet nebija ēdamas, zobos sakērās papīra gabali, biju dzirdējusi par papīriem desās, bet nu es pirmo reizi saskāros ar šo pati! Iepriekš biju pirkusi, sūdzību nebija, tatad ir kāda partija, kurā iekšā ticis ne viss, kam tur jābūt. Lūdzu pārbaudiet produktu, pirms to fasējiet un tirgojiet. Turpmāk šīs firmas ražotajai produkcijai iešu ar līkumu.Bildē esošo sastāvu noteikti vedīšu uz PVD pārbaudei.

Hesburger Salaspils - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Много раз обманывали на деньги, на количество продуктов или выдавали не те продукты, которые заказывали. Созванивались множество раз с администраторами, изменений никаких.. Сегодня сделали заказ, домой приехали, открываем, а там нехватка 2 соусов, а деньги взяты.

Aliexpress - Aliexpress/ Krāpšanās

Aliexpress/ Krāpšanās Viņi paši pazaudē manu pasūtijumu kaukur Lietuvā bet es dzīvoju Latvijā un prasa lai es piemaksāju vel 50% es biju pasūtijis kaukādus vairāk kă 80 pirkumus un nekādu problēmu . Es jautāju lai atdot naudu vai sūtijumu viņi tikai saka ka man nebija pareiza adrese tura mani par lihu tāpēc neusticaties ja nepiegādā laicīgi taisat valā sporu un lai atmaksā naudu bet es usticējos pircejam to neizdariju un laiks jau pagāja karoči piekrāpa es pasūtiju Maijā un vel tagat nevaru saņemt sūtijumu...

Kvazi Pizza - Kvazi Pizza/ Slikts serviss

Kvazi Pizza/ Slikts serviss Picas pamatne ir pielipusi pie kastes, sieru palūdzām Dubūltā, par ko maksājām papildus, bet dubulto sieru neredzam un nejutām. Gaumes lieta noteikti, bet mums personīgi negaršoja un nepatika apkalpošana, meitenes ar nelaimīgām sejām un nelaipnas.

Suitsupply, Galleria Riga - Galleria Riga/ Bildes bez morālajiem principiem

Galleria Riga/ Bildes bez morālajiem principiem Galleria Rigā 2.stāvā ir veikals Suitsupply. Zolīds veikals ar plašu vīriešu apģērbu sortimentu, uz vietas pat ir pieejami šūšanas pakalpojumi. Bet veikalā ir izlikti tādi plakāti, kurus es vērtēju 18+, kuru dēļ es nevēlos apmeklēt šo centru kopā ar savu bērnu. Manuprāt, tas nav pieņemams, jo centru apmeklē arī bērni.

220.lv - Pārsteigums no 220.lv : sabojāts ķeblis

Pārsteigums no 220.lv : sabojāts ķeblis Tādas preces tiek tirgotas e-veikalā 220.lv. Vai kāds tādu kebli nosūtīja ar nolūku un slepenu pazinojumu? ... Vai kāds nepamanīja, ka prece bija sabojāta? Es pati uzreiz, sanemot to 220.lv veikalā siena ielā, nepamanīju. Re, kāds pārsteigums! Un lieliska reklāma veikalam...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы