LV RU

Фото

SIA EXTRADE reģ 40103452466 - Krāpnoeks

Krāpnoeks Stradajam Ķipsalas ielā 6 RTU unversitātes zinātņu fakultāta Aigars Mukāns kas uzmeta cilvekus un āpakšniekus uz summu 30.tk eur kopumā cilvēki stradaja ar melnu muti demontāžu veica ,bet brutāli uzmeta visus pats sev par to naudu nopirka auto jauno un pārejo naudu nospēleja ludzu uzmanas no ši krāpnika un neiesaku nevienā objekta ar viņu stradāt

Xx xx20 2 ч назад
Комментарии 0

Rimi - Постоянно испорченные авокадо

Постоянно испорченные авокадо В этом плане в RIMI все стабильно. Авокадо постоянно испорчены.

Dūmu detektori - Dūmu detektori-Butaforija

Dūmu detektori-Butaforija Nopirku dūmu detektorus, nereaģē uz reāliem dūmiem, iesaku rūpīgi izvērtēt, ko jūs pērkat un ko skrūvējat pie grieztiem. Neiekrītat lētos tirgotāju slazdos. Vislabākais pārbaudīt palaižot dūmus.

Vi vitols 16.01.2020
Комментарии 0

Maxima - Maxima/ Kvalitātes trūkums

Maxima/ Kvalitātes trūkums Tīkliņos pārdodamie avakado visi melni iekšpusē.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļš vienās bedrēs

Ceļš vienās bedrēs Ceļš , Kalni- Vaiņode ir ļoooti bedrains un applūdis ar Lielu peļķi! Gribu piebilst kad Vaiņodes pagasts ir nobraucis jau šogad 2x, bet Saldus vēl nevienu!

M79.lv - M79.lv / Krāpšana

M79.lv / Krāpšana 18.12.2019 veicu pasūtījumu ar priekšapmaksu, atnāca atbilde ka piegadās preci 7 dienu laikā, līdz šim nevaru ne sazvanīt, ne sarakstīt! A jau 09.01.2020

Sia Alfor - Feniks

Feniks Ночью пришел поиграть из другого города. Охранник перед носом закрыл двери, обьяснив, что нельзя. Хотя я человек, который постоянный клиент. Запрета на игры я не имеею. Прошу разобраться с данными охранником, который без причины запретил доступ к досугу.

сп Спам 08.01.2020
Комментарии 0

Grand Prix - Grand Prix/ Mirušā personām sūta vēstules

Grand Prix/ Mirušā personām sūta vēstules Pirms sūtat šādas vēstules pārliecināties vai persona nav mirusi. Jau 2 gadus jūs sūtat miruši personai vēstules.

Lulū Pica - Lulū Pica/ Atdzisusi pica, auksta un neizbaudāma

Lulū Pica/ Atdzisusi pica, auksta un neizbaudāma Bija solīts 1,5 h laikā atnāca ar 20 min nokavēšanos un bija auksta, iespēja dabūt bezmaksas nebija.

DPD - DPD/ Bojājums

DPD/ Bojājums Kā ir jāved iepakots sūtījums, lai cauri visiem iepakojumiem salauztu preskartonu, kuru ar rokām salauzt nav iespējams. Decembra laikā trešais bojātais sūtījums no septiņiem. Kas nesis atbildību?!

Akropole - Безопасность посетителей.

Безопасность посетителей. Порвал куртку об болты на стекле, болты даже не закрытые , опасно для окружающих к объяснению предлгаю фото.

DPD - DPD/ Bojājumi, slikts serviss

DPD/ Bojājumi, slikts serviss Jau otro gadu patstāvīginizmantojam dpd kurjera pakalpojumus-sūtam preces. Kad tiek pieteikts sūtijums norādam laiku lai panemtu pec 16.00, kurjers ierodas atrak un zvana neapmierinats kapec neviena nav. Paludzot pagaidit 5 minutes atbild atraidosi-mes esam pedeja pieturvieta un netaisas savu laiku teret-un aizbrauc. Pec pakas atbrauc nakamaja diena, nezinu kada veidaa paka tika vesta, sviesta vai kaa... bet klients sanem loti sabojatu... ja kadam interese nosutisu vel bildes

Hartvik F - Hartvik F/ akmens kupatos

Hartvik F/ akmens kupatos Nopirks tirdzińa Plavniekos. bērns atrada vienu akmentinu sava mute, otro jau kupatā.

Laima - Laima/ Tārps šokolādes konfektes laima "sarkana magone''

Laima/ Tārps šokolādes konfektes laima 'sarkana magone'' Nopirku bērniem šokolades konfektres! Iekšā bija tārpi! Konfekte "sarkana magone"

AS "DROGAS" - DROGAS/ Krāpšana

DROGAS/ Krāpšana Saucās "dāvanas par pirkumu" par kurām vēl ir jāmaksā. Ja reiz ir jāmaksā, tad kāpēc tas nav bukletā ierakstīts, vai kāpēc kasieris nebrīdina, ka arī par dāvanu ir jāmaksā?

Km kmi 16.11.2019
Комментарии 2

MAXIMA ххх слокас 115 - Обман

Обман Добрый день,заметила уже дома разница 59.99 или как на ценнике 39.99,покупка на слокас 115

LV - Lv

Lv Es nevaru saprast 99uzd 2 Ludzu palidziet

Jahonts - Bojājums

Bojājums Iegādājos gredzenu,vienu reizi uzvelkot viņš palika šāds. Kā kaut kas tāds var būt? Brāļis tas ir. Man nav vārdu.

Mars - Garsigi

Garsigi Nopirku veikalā vecu mars šokolades batoniņu priecigs neesmu veletos kaut kadu atlidzibu

Saules taxi - Service

Service Overcharged us by €20 euro from Rixwell Old palace to arena Riga. On the way over it was €8 on the way back it was €30! €30! Absolutely disgraceful. Only bad experience I’ve had in Riga and on the way home. Disgraceful. Contact me back immediately. Thank you

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы