Фото

Marno SIA - Плохое качество

Плохое качество Здравствуйте. Купила сардельки De Lukss. Так вот решила угостить своего 1год и 6 месяцев ребёнка вкусной сарделькай. Нарезала кусочками а тут кусочек синего пластика твёрдый. Вот думаю когда мы взрослые люди кушаем, кусаем и мы не видим что внутри. Сардельки та не дёшево стоят и название думаю не спроста, значит и качество должно соответствовать. Просто обидно чем дороже тем и хуже. Надеюсь в дальнейшем вы всё исправите. Так как они были наши любимые.

220.lv - Pārāk ilga pasūtījuma piegāde.

Pārāk ilga pasūtījuma piegāde. Iepērkos portālā 220.lv, pagāja vairākas nedēļas un sūtījums vēl nav piegādāts uz izvēlēto pakomātu. Tagad piegāde jau otro reizi tika pārcelta, ļoti lēns serviss, neiesaku.

Māris Krasts - krāpšana.viltus runa

krāpšana.viltus runa Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku finanšu darījumos. Mani tika solīti papildus ienākumi. Rezultātā esmu zaudējusi savus iekråjumus,uzticot tos šim tipiņam. Sargiet sevi.neļaujiet sevi piemuļķot! Diemžèl uzticējos. Tagad esmu pie sasistas siles.Pensija vien. kur man bij pràts.ticēt vidàdam pasakàm. !?!

Rimi-Origo - Briesmīgs serviss,mēdīšanās-neadekvāta kasiere

Briesmīgs serviss,mēdīšanās-neadekvāta kasiere 06.09.2023. Iepirkos Rimi-Origo,stacijas laukumā Rīgā ap 18:30. Pilnībā neadekvāta komunikacija ar pircējiem Mēdijās,paceltā balss tonī kaut ko burkšķēja un turpināja zirgoties,pat tad kad izvilku kameru. Šai sievietei manuprāt vispirms vēlreiz jāiet pamatskolā vai arī audzināšanas kursus ar tēva siksnu pa veco dibenu! Pilnīga aita!

SIA " Herbārijs" - Šefpavāra šedevrs

Šefpavāra šedevrs Asu izjūtu cienītājiem iesaku apmeklēt Galerijas " Rīga' jumta terases kafejnīcu "Herbārijs" un pasūtiet pîles kriketes. Bûs iespèja zobus izlauzt ar izkaltušām pupiņām. Pupiņas nav vārītas, bet kaltètas. Dārziņu īpašniekiem bonuss, var paņemt nākamā gada sējai..Apkalpojošais personāls kā beigtas zivis.

I Ieva 31.08.2023
Комментарии 1

Centrālajā Laboratorijā - Slikts servisse

Slikts servisse Ļoti nekvalificēts personāls strādā Deglava ielas 100. Centrālajā Laboratorijā. 15. augustā plkst. 09:47 es atnācu, lai nodotu asins analīzes. Medicīnas darbiniece, ja viņu var tā nosaukt, caururba vēnu asins parauga ņemšanas laikā un turpunāja duršanu dažādās citās blakus vietās. Radās iespaids, ka viņa nesen sākusi strādāt ar cilvēkiem, jo agrāk šķiet, ka viņa strādājusi ar lieliem ragainiem lopiem. Šī "darbinieka" darbības rezultātā es piedzīvoju sāpju šoku un zaudēju samaņu tieši kabinetā...

Laima - Laima Tarpi

Laima Tarpi Nopirkam Larvija rimi Laimas koncas, ko mes vedam no Latvijas uz Vaciju saviem radiem un draugiem, nopirkam loti daudz - 10 kg at visadam garsam utt. Pa celam uz vaciju gribeju pamieloties ar sim konfektem , ieraugot so skatu, kas tur ieksa man palika slikti un nelabi. Cilveki neperciet no Laimas neko. Protams, ka sis ies talak uz PVD un ari talakas darbibas sekos- bet skaidrs ir viens- zel ka tu savu laiku un naudu esi paterejis.

Rīgas namu apsaimniekotājs - slikts serviss

slikts serviss Labdien. Es gribu jautāt, kāpēc mūsu kāpnes nekad netiek tīrītas? briesmīgi netīrumi. Mums ir sētniece, kāpēc viņa nedara savu darbu. B.Baumanes alejā 11-1 visu laiku netīrs. Es ceru, ka jūs to saprotat ar cieņu

Mego-Graudu iela 10 - Mego Rupja kasiere

Mego Rupja kasiere Ļoti rupji runā ar pircējiem, provocē un sūta rupji uz…, šāda persona ar cilvekiem strādāt nedrīkst! Šāda attieksme novērota regulāri-es apbrīnoju kāpēc veikala vadība ko tādu pieļauj, kāpēc cilvēkiem kas tāds būtu jādzird, galu galā viņi ir atnākuši iztērēt naudu veikalā kas nav no tiem lētākajiem, taču jāatzīst ar viszemāko apkalpošanas līmeni!

Rita Jurēvica - Rita Jurēvica/ Krāpšana

Rita Jurēvica/ Krāpšana Rita Jurčenoka ar savu palīgu Ukrainas valsts piederīgo paņem naudu un neizdara darbus, uz telefona zvaniem neatbild, bloķē un izvairās. Tautai ir jāzina savi varoņi. Ukrainis Petro Kosarev, viņu pat par Ukraini nosaukt nevar, tīrākais HOHOLS. Neiesaku ar šiem viltus ,,meistariem” sadarboties. Būs visu laiku raudāšana un atrunas kādēļ nespēj darbu paveikt

Ģintermuiža Slimnīca - Slikts servis

Slikts servis Biju norita uz ievietosanu slimnica medmasas neatsaucigas neadvekatas mani nosutija uz turieni arstejosais neirologs

Rēzeknes slimnīca - Cirsta brūce kr plaukstā

Cirsta brūce kr plaukstā Labdien, šodien man tika pa roku ar cirvi , kad atbraucu uz traumatologiju, mani apskatīja, ne sataisīja rentgenu, kad pateicu ka vajag rentgenu jo ljoti sāp un nevaru saspiest roku, man pateica ka tur neka nav un viss bus labi, es lidz pēdējam stāvēju un prasiju lai nosūta uz rentgenu, bet atbilde bija tada, ja kaut kas nepatīk rakstāt sūdzību, tagad man stav 1 šuja un es nezinu vai tur nav bojātās sausās cīpslas, jo mani nenosūtīja uz rentgenu ārsts: Olga Mežale, lūdzu pārbaudīt vaiņas darba spēju un zināšanas ārsta jomā

Pandora - давала браслет на чистку,два дня у них был мой браслет.в итоге мне ничего не почистили

давала браслет на чистку,два дня у них был мой браслет.в итоге мне ничего не почистили браслет выглядел так де до чистки. сдавала в официальный магазин пандора .место Латвия,Рига,тогрговый центр Gallerejas centrs

Tele2 - Tele2/ Ļoti slikts tehniskais serviss

Tele2/ Ļoti slikts tehniskais serviss Nevaru pastrādāt mājās. Internets praktiski nestrādā. Īpaši vakarpusēs. Neesam lielpilsēta, bet lauki un noslogojums noteikti nav tik liels, lai regulāri apstātos interneta plūsma. Protams uz sūdzībām tiek atbildēts, ka visam jābūt kārtībā. Mēs paši kaut ko darām ne tā. Nu cik var?

Latvijas Valsts ceļi - Spīdolas iela

Spīdolas iela Uz Spīdolas ielas nevar uzbraukt, ja no Krāslavas ielas (no dzelzceļa puses) brauc auto un taisa labo pagriezienu. Man taisot kreiso (braucot no salu tilta puses) nav iespējams iekļauties satiksme. Rāvējslēdzēju neviens neizmanto!

Pasažieru vilciens - Pasažieru vilciens/ Slikts serviss

Pasažieru vilciens/ Slikts serviss Pirku biletes no Slokas lidz Ogrei, nekur nav rakstits/atzimets ka ar parsešanu. Pirmkart-Riga vilciens bij aizkavejies uz 1-2 min, otrkart kad jau visi iznaca no vagona, tik tad atnaca sapratne par notikošo …ši app maldina cilvekus! Neperciet!

Activ&spa Maskavas iela 42 - Slikts serviss

Slikts serviss Tāda sajuta ka komunālajā dzīvokli atrodies, kaut kāds 19-20 gadīgais jaunietis laikam pēc youtube kursiem pilnīgi neprofesionāli taisa masāžu. Iedeva gumijas čibas jau 10 gadus nēsātus) ) ) pēc 50 min itka masāžās kur bij parefzet 2 st, vnk piecēlos un aizgāju, pat neviens neko nepajautajā. Gan pasmejos labi gan negatīvu pieredizi dabūju.

Divani Un Divani - Divani Un Divani/ Bojājums

Divani Un Divani/ Bojājums Paldies par “profesionālo piegādi”!

VL Cars - Обман

Обман Продают скрученные машины. На диагностику не хотели ехать и сказали что у них есть компьютерная диагностика и все покажут. Подключили, но ни чего не сказали. Купив машину и проверив у другого мастера, оказалась что они соврали и впихнули хлам.

Akropolē sushi express - Sliktākais poke

Sliktākais poke ko esmu redzējis, tas nav poke, tie ir rīsi+zivjupirkstiņveidīgs+ kaut kāda ķiploku mērce, sorry, bet tas nav 10 eur vērts. Mēsls pēdējais.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы