LV RU

RIMI

Rimi Latvia SIA
Адрес: Augusta Deglava iela 161
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Телефон: 80000180
+371 67045409
Факс: +371 67045400
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

1%
Жалобы
892
Разрешенные
5
C ответами
0
Посмотреть статистику

RIMI - Жалобы и отзывы

Rimi - Ar suņiem, slikts serviss

Ar suņiem, slikts serviss Es saprotu, ka visiem jau apnikušas "suns veikalā" tēmas, bet tas tagad ir normāli, ka rimi var nākt iepirkties ar suņiem kuri iet uz savām četrām? Sestdienas vakars. Vecmīlgrāvja rimi. Apsargs pie durvīm. Vaktē lai visi ar groziem, maskām, bet jaunai sievietei atgādināt, ka tas nav parks kur ar suni pastaigāties pa veikalu gan nevar? Un tā viņa kā ienāca, tā iepirkās un tā aizgāja. Un neviens no darbiniekiem neko neaizrādīja. Kas būs tālāk? Nāks ar suņiem iekšā bez siksnas?

Rimi - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien pirmo reizi aizmirsu masku mājās. Atcerējos to pie paša veikala. Apsargs uzreiz teica, ka nevaru ienākt. Teicu, ka nopirkšu to tūlīt. Sakumā teica, lai eju uz blakus esošo aptieku pakaļ. Pēc tam palaida. Bet kasieris atteicas man to pārdod, ja man nav maska. Kā nopirkt masku jūsu veikalos, ja man aizmirsies, saplīsusi vai vēl kas gadījies? Tas ir pretlikumīgi!

Rimi - Dziesmas

Dziesmas Vai tiešām rimi turpinās spīdzināt savus darbiniekus un liks klausīties vienus un tos pašus gabalus jau no marta.. Ja man jāpavada vismaz 12h dienas savā darba vietā un jāklausās viens un tas pats vismaz 5 reizes dienā jau veselu gadu, kā var pēc tam neriebties šīs dziesmas un to izpildītāji... Nomainiet plati, jo tā ir reāli spīdzināšana.

Rimi - Administrācijas Bezkaunība

Administrācijas Bezkaunība Šodien rimi Juglas centrā veci cilvēki un invalīdi nevar tikt veikalā, atvērtas tikai vienas durvis apakšējā stāvā. Lai tiktu veikalā jāiet gar ēkas sāniem un jākāpj pa slidenām metāla stāvām sietiņtrepēm un lejā vēl gandrīz apkārt veikalam. Uzskatu, ka tā ir necieņa un ņirgāšanās par cilvēkiem. Tātad veikals ir domāts tikai tiem, kas var piebraukt ar mašīnu apakšējā stāvā.

Rimi - Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš

Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš Rimčiks, kā vienmēr, malači! Tirgo ar produktiem, kuriem beidzās derīguma termiņš. Es zinu kā šī mērce pārsvarā sastāv no etiķa, (jo esmu "chilihead" un ēdu tādus un sūtu no ārzemēm un pieredze ar "beigtiem termiņiem" ir liela) un es no viņa nesaindēšos vēl kādu gadu... Bet... Kā ir, tā un ir. Citviet, derīguma termiņa neatradu. Laikam norakstīt - dārgi, jo katru nedēļu uz veikalu dod "savu" summu norakstīt. (piem. Pienu, maizi un tml.) un šo - asins no deguna, vajadzēja pārdot. (pats esmu no tirdzniecības.) sveiciens "Rimi Dole".

SIA Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien sm Dzelzavas rimi ir loti nekompetentā priekšniecē ja var atļauties aizskart darbiniekus ar rupjiem vārdiem un nerisināt konfliktu situācijas kas rodas ar klientiem vienalga ja klients darbinieku nosit un vel pa to atlaiž tā ka viņš būtu vainīgs es vēlētos lai izvērtē veikala vadības komandu!

Rimi Bauska - Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš

Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš Labvakar! Bijām ar vīru veikalā, apsarga rīcība neadekvāta, kliedz virsū, groziņus nedezinficē, un kasierei dodu melnas kapeikas jo savādākas nebija, un kasiere rupja un kliedz virsū, jo tā nav nauda. Goda vārds kāda valstī mēs dzīvojam? Tāda sajūta ka neesam cilvēki vispār, ja cilvēks nevēlas strādāt tādā sfērā jāiet govis slaukt, apsargi vispār nekādu kārtību neievieš, māk tik kliegt kā lopi!

Rimi - Maldina apmeklētājus

Maldina apmeklētājus Rimi a7 regulāri slēdz ieejas durvis jau 21: 45 bet mājas lapā un uz durvīm maldina apmeklētājus, ka veikals strādā līdz 22: 00. Ja veikals nespēj strādāt līdz 22: 00 tad būtu godīgi to arī uzrakstīt savās reklāmās, lai klienti lieki netērētu savu laiku ierodoties pie nelaikā slēgtām durvīm. Tuvumā ir citi lielveikali, kuri precīzāk spēj uzrakstīt savus darba laikus.

Rimi - Mandarini , Cenas neatbilstība

Mandarini , Cenas neatbilstība Pirku mandarīnus c/1-2 1 šķ 1,42 eur/kg lieli Saldi garšīgi. Sortimentā piebērti mazie mandarīni, skābie, no citas partija par lētāku cenu. Nav jābūt lielam matemātiķim, lai aprēķinātu, cik iegūst no cenu starpības. Un nebaidās, jo blakus mājā dzīvo Edgars Sesemans, , Rimi baltik, viens no šefiem. Būs jāpačukst!

Rimi - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Diemžēl nespēju neievietot atsauksmi par veikala vadītāju Tatjana. Sazvanoties nepateica konkrēti kas ir piedāvājams, bet lika aiziet gribot arī redzēt. Viņas attieksme bija rupja. Iepriekšēja darbā darba devējs pielāgojas man in jutu labu attieksmi. Sis Ppa traku bija nelaipna un mani steidzināja runājiet ātrāk! Uzskatu, kad var arī laipni to pasniegt.

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Vēlējos izteikt sūdzību par piena kvalitāti RIMI piedāvātajam kompānijas "Baltais" pienam. Esmu jau nopircis 2 2 litru iepakojumus (vienam termiņš ir līdz 05.02 un 14.02.) un abiem ir jocīga smarža (otrajam smird pēc vistu olām), kas nekad nav bijusi šim produktam, jocīga garša un mazi kunkuļi jau veidojušies. Neticu, ka termiņš ir tik ilgs. Nevainoju abas kompānijas par tīšu šādu rīcību, jo citas reizes produkti ir bijuši ļoti labi, bet, iespējams, ir notikusi kāda nekvalitatīva uzturēšana, tāpēc produkts ir ieskābis vai bojāts. Būtu forši, ja kaut kas tiktu darīts :)

Rimi - Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību

Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību Dažas dienas atpakaļ esmu apmeklējusi Lielupes rimi veikalu. Parasti es eju caur ieeju, pie kuras atrodas tehnikas un bateriju veikaliņš. Es uzreiz pievērsu uzmanību tam, ka veikala darbiniece izmisīgi plēsa papīra dvieļus un bāza tos aiz plaukta. Tad pamanīju, ka uz grīdas ir milzīga peļķe un visa prece no plaukta tika novākta. Uz dažām kastēm bija ūdens traipi. Ironija ir tajā, ka dažus mēnešus atpakaļ, iepērkoties tajā veikalā, es jau biju lieciniece tam, ka veikalā tecēja jumts. Vai par tik...

Rimi - Vadība un vēlreiz vadība!

Vadība un vēlreiz vadība! Nesaprotu vienu! Es tās veikala darbinieks, bet izturas kā pret lopiem! Nekad dzīvē neēsu zagusi un pat netaisos to darīt, bet mani apvainoja 50€nozagšanā kurā piedalībā pat tuvu nebiju! Svetlana astrauska un Ineta Bučmeja izsauca to saucamo drošības dienestu. Kameras apskatīja un tur nekā nebija. Gribētu saņemt atvainošanos parādā! Jo es nebūšu cilvēks, kuru viegli apmelot! Tā saucamā Silvija kas nekaunīgi apsaukā cilvēkus un domā ka ir varone! Lai iet un pakaras!

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, saskāros ar ļoti rupju un nepieklājīgu apsardzes darbinieku, tā vietā, lai pieklājīgi pateiktu to, ka veikalā ir jāpaņem groziņš, lai ieietu, apsargs to izdara to ļoti nepieklājīgi un rupji. Un redzēju to, ka šādi viņš sarunājas ar lielāko daļu veikala apmeklētāju, kas nezināšanas dēļ, ieiet veikalā nepaņemot groziņu.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Es dzīvoju pa adresi Maskavas 429. Es devos uz veikalu 10 Janvarī, pulksteņos 16.00. Veiklas rimi atrodas Maskavas 427. Lai nopirkt šokolādes tāfelīte. No janvara mēnesī tur strādā jauns vīrietis. Es biju šoka! Es ienāku pie viņu nopirkt šokolādi, uz manas sejas bija maska! Viņš bija rupjš un runa rupjības uz mana seja! Nepieklājīgs pārdevējs! Man bija ļoti slikti pēc rimi apmeklējuma! Es vairs neiešu rimi maskavas 427! Šāda attieksme pret pircēju šausmas!

Rimi - Neatbilstoša preces kvalitāte

Neatbilstoša preces kvalitāte Iegādājos Courvoisier vsop koņaku rimi bikernieku iela. Preces kvalitāte neatbilst dzeriena markai VSOP. Loti lielās aizdomas par negodīgo piegādātāju. Tas nav vsop kvalitātes koņaks, tas ir viennozīmīgi. Loti žēl ka RIMI neievēro principu piedāvāt augstās kvalitātes preci, tādējādi pievienojoties maxima, cenu kluba sortimenta piekritējiem.

Rimi - Strādā tikai divas kases

Strādā tikai divas kases Rimi veikalā Daugavpilī 18. Novembra ielā strādā tikai divas kases, veikalā daudz cilvēkus, pircēji sātīga bez sejas maskas un grozam. , neievēro 2m distānciju. Lai pati vadītāja sēž kasē un apkalpo pircējus, ja pietrūkst darbiniekus. Paldies kasierim, apkalpoja ļoti labi, ļoti laipni.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Mēneša sākumā sāku strādāt Āgenskalna Rimi Pirmā diena bija murgs! Par mani izņirgājās no visām pusēm, gan vadība ,gan kolēği. Centos cik varēju, bet grūti ko izdarīt, ja visi atsakās paskaidrot un pamācīt kā labāk. Bija ļoooti smagas divas dienas pavadītas mājās nācu ar asarām,ka nu tomēr kautkada nauda ir jadabū, lai varētu izdzīvot un zināju, ka tur būs vēl jāatgriež. Darba grafiks nav iedots, tā kā nezināju, kad man ir jāierodas darbā. Sāka parādīties vecās problēmas ar nierēm( kas ir...

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Patērējam veselu stundu pirkuma noformēšanai, un tikai beigās uzzinājām, ka rītdien un parīt to nevarēsim saņemt. Zvanījām uz info tālruni, kur meitene teica, ka tagad ir stresainā situācija Covid dēļ. Nav ko novelt uz slimību sliktu servisu.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Nezinu, vai sūdzība, drīzāk jautājums. Pašapkalpošanās kašu strādniece liek pircējam "aiznest atpakaļ" mango sulas pudeli, ko nevar noskanēt, uzkliedzot, ka "viņai to te nevajag". Pircējs ilgi Maldas pa acīmredzami svešu veikalu, atvelkas pēc 20 minūtēm, gaida Rinda. Varbūt rimi var noalgot plauktu krāmētājus un ieviest tādu praksi kā mego tīklā, kur "nepareizus produktus" (piem. Nejauši paņemtu nepārtiku sestdienā) atstāj pie kases, lai izvairītos no situācijām, kurās pircēji, kuru pienākumo...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы