LV RU

LaTS Veikals

Latvijas tirgotāju savienība SIA
Адрес: Ropažu iela 10
Rīga
Latvia - LV-1039
(Juridiskā adrese)
Телефон: + 371 67710105
Факс: + 371 67710104
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

3%
Жалобы
36
Разрешенные
1
C ответами
1
Посмотреть статистику

LaTS Veikals - Жалобы и отзывы

Lats Veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Biju šodien veikala 24.02.21, jaunā pārdevēja rupji uzvedās, rupji runā ar pircējiem tajā skaitā arī ar manīm, Saka: ejiet prom no šejienes, kaut gan bija maska un groziņš. Ļoti iespējams ka šī pārdevēja šajā veikala nav ko darīt, un es ka gan arī manas paziņas, kuri arī bija veikalā, arī nevēlas nākt uz šo veikalu... Ar cieņu.

Lats Veikals - Slikts servis

Slikts servis Mana vecmāmiņa devas uz jūsu veikalu un pie ieejas durvīm stāvēja pārdevēji un pīpēja cigariti. manai vecmāmiņai atbildēja ka tagad viņa viņu neapkalpos un teica lai atnāk citreiz. mana vecmāmiņa devas prom un nokriti ka rezultāta sastraumēja kāju. Pārdevēja par to vien pasmejas un nesniedza palīdzību. Vēlāk izdevās noskaidrot ka pārdevējas vārds ir Natālija.

Lats Veikals - Pārdevēja

Pārdevēja Pārdevēja vārdā Vija, strādā ļoti lēni, ir ļoti rupja, bulgāra, nemāk apkalpot cilvēkus, vienmēr staigā ar nelaimīgu seju, esmu redzējusi kā pardod nepilngadīgām personām tabakas un alkohola izstrādājumus cik reizes esmu gājusi uz šo veikalu vienmēr biju nelaimīga redzot šo pārdevēju, viņas maiņā, veikals vienmēr nekārtīgs, var redzēt ka cilvēks negrib strādāt, tāda sajūta ka viņu kāds būtu piespiedis strādat. Tad kad redzu viņu, uz veikalu neēju vairāk. Bet Šodien 05.02.2021 atnācu pārbaudīt...

LaTS / Veikals HOSPITĀĻU - Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem

Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem Labdien. Es esmu sašutusi par šo uzņēmumu 16.01.2021. Sāku tur vadītāja Tatjanā likās diezgan normāla... 29.01.2021. Devos uz darbu pajautājot Tatjanai kur ir mans līgums viņa teica ka ceļā drīz būs... Strādājot veikalā lats es biju šokā! Pārdevējas, Inārā un Aelitā kā arī priekšniece Tatjana visu laiku bija vai no trakākām paģirām vai iedzērušas... Līdz ar to viņas visu laiku bija nervozas! Pārdevēja (Inārā) atļāvās runāt zālē pa telefonu ar dzērāju vīru risināt attiecības, klaigāt, izrunātie...

Lats Veikals - Krapsana

Krapsana Labdien es gribu rakstit pa stamerienas vaditajas Esteres uzvedibu ka vinja var meiteni uzmest vakar ara no viekala ar kadam tiesibam vinai bija nauda un ka var ta rikoties ar kadam tiesibam jo vina nav tak taja viekala ipasniece ludzu lai drosinas dienest partin kameres atpakal un paskatas kauko darat jo nav tiesibas mest ara ka suni patriec vai dosu vid drosibas dienestam zinu

Lats Veikals - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Veikals katastrofa. Pārdevējas iemigušas; guļ skaidrā dienas laikā. Iesaka nepiemērotus liķierus par nepareizām cenām. Apsargi vienaldzīgi = arī guļ skaidrā dienas darba laikā; darba pienākumu ietvaros. Pārdevējas aprunā klientes; viņām pašām to dzirdot. Iesaka nepiemērotas preces par nepareizajam cenām; krāpšana slikts serviss. Loterijas realitātē nenotiek... Tātad fiktīvās. Veikals jālikvidē.

Lats Veikals - Slikti maisiņi

Slikti maisiņi Sveiki! Vēlējos sūdzēties par lata maisiņiem tādat man veikalā kasiere iedeva maisiņu un ieejot dzīvoklī grāmējot ārā preces saplīsa maisiņš es nesaprotu kādā veidā tik ātri var saplīst maisiņš gribu saprast kāpēc maisiņi ir tik viegli saplešami.

Lats Veikals - Servisa uzlabojums

Servisa uzlabojums Labdien ja tagad Latvija visiem veikaliem ura jābūt stikla aizsargiem bet Stāmerienas pag lata veikalam nav aizsargstikla man liekas kad vajadzētu viņus sodīt jo pārdevējam nav ne maskas neka viņi saskaras ar cilvēkiem un nezin ar ko viņi ira slimi bet lata veikalam ira vienalga.

Lats Veikals - Krāpšanā, darbinieku pazemošanā, veca prece

Krāpšanā, darbinieku pazemošanā, veca prece Nekad un nevienam neiesaku iet tur stradat algas netiek izmaksātas laika, vel no tevis noples 40epar to lai uztaisītu medicīnisko. Vai tas vispār ir likumīgi. Tevi vel pataisa par neko un kad saki ka iesi uz pvd sakn nākošais teks ka ja pvd ieradīsies ar pārbaudi vairs nekur nedabūsi darbu tiek pārdotā vakardienas prece ar 50%atlaidi. Vadības attieksme ļoti nicinoša un drausmīgā

Lats Veikals - Pārdevēji nemāk atpazīt cilvēku pēc pases

Pārdevēji nemāk atpazīt cilvēku pēc pases Liepāja. Šodien pl. 12: 24 - 14: 35 pērkot enerģijas dzērienu Grīzupes ielā 91, pārdevējas secināja, ka (eid) pieder citam cilvēkam. Uzkāpu mājās pēc pases. Abas pārdevējs secināja, ka arī pasē neder, jo tajā ir redzama trešā persona, kas neizskatās nedz pēc (eid) nedz pēc faktiskā pircēja. Neko darīt, viņu klātbūtnē iegāju eds mājaslapā ar saviem datiem, kas ir atrodami gan pasē, gan lr izsniegtajā (eid) kartē. Tas arī īsti nelīdzēja, tad piedāvāju izsaukt uz veikalu policiju.

Lats Veikals - Darbinieku attieksme

Darbinieku attieksme Pagājušajā nedēļā Valmierā, veikalā rīts, manam brālim nācās saskārāties ar ļoti nepatīkamu darbinieku attieksmi. Manam brālim ir epilepsija. Kad sākās lēkme, viņš iepirkās šajā veikalā. Tā rezultātā, tika saplēsta viena alus pudele. Veikala darbinieki uzskatīja ka viņš ir piedzēries vai arī kautko salietojies, tādēļ izsauca policiju. Mans brālis centās veikala darbiniekiem paskaidrot ka viņam ir epilepsija un, ka viņš nevar zināt kad pēkšņi sāksies lēkme. Uz to veikala darbinieki nereaģēja...

Lats Veikals - Slikts serviss, rupja attieksme

Slikts serviss, rupja attieksme Veikalā "Lats" Rīgā, Imantā, Kurzemes Prospektā 76b vairākkārtīgi novērota ļoti nelaipna, pat rupja attieksme (no abu pārdevēju puses) . Bieži novērotas situācijas, ka pārdevēja savā telef nā skatās video, tā vietā, lai pievērstu uzmanību klientam, burkšķēšana, nīgra izturēšanās, tāpat kliegšana uz kādu bērnu, kad viņam nepietika nauda, lai samaksātu par preci, kā arī 2 metru distances neievērošana un kliegšana (nepārspīlēju) , pārdevēja pienāca man cieši klāt, un agresīvi, kliedzot informēja...

Veikals Lats - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Cilvēki tas ir vienkārši absurds. Es puisis ar cukura diabētu strādāju šajā uzņēmumā un viņi man nedeva līgumu kaukadu nedēļu pēc tam vienkārši pasaka kad viņi man nesamaksājot vienkārši visu labu. Tur ir direktors imants tomiņš kuri izmanto cilvēkus lai strādātu viņu verdībā. Es ceru kad šo veikalu aizslēgs.

Lats Veikals - Slikts serviss, cenas neatbilst avīze esošam

Slikts serviss, cenas neatbilst avīze esošam Labdien veikala pārdevējas ir rupjas U. T. L. Loti biezi cenas reklāma neatbilst cenam uz plaukta, piemeram avizē sieriņš maksa 0,25 centi bet ledusskapi plaukta 0,35-0,45 un kur ir taisnība, mus aizsuta uz pilsētu un pasaka lai mēs tur iegadajamies to preci pa to cenu kas ir avīze.

Lats Veikals - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Vai tas ir normāli kad pārdevēja izmanto savu lats veikala klienta karti, ja pašam klientam nav? ! Viņa neizmanto lai būtu atlaide, bet pelņa naudu uz to! Un tas ir noticis ļoti bieži, un droši vien viņa tā arī dara arī citiem pircējiem!

Lats Veikals - Sliktu un vecu produktu tirdznieciba

Sliktu un vecu produktu tirdznieciba Cik nācies iet uz LaTs mazajiem veikaliem, tik nācies pieredzēt un redzēt jau vecu produktu tirdzniecību kā, piemēram, dārzeņu. Var jau pa gabalu redzēt, ka ir noputējuši un veci, taču tos turpina tirgot. Pats iegādājies neesmu, bet skats nav no tiem labākajiem. Veikaliem vajadzētu pievērst uzmanību , neriskējot ar patēretāju veselības stāvokļa pasliktināšanos.

Lats Veikals - Likuma pārkāpšana

Likuma pārkāpšana Pārdevējas nekaunīgi pīpē pie ieejas durvīm, uz aizrādījumu atbild, ka veikalā vadība ir kursā un ļauj pīpēt pie veikala ieejas! Pateica, ka kur ir miskastes, tur var pīpēt! Pēdējo reizi iepērkos tur! Veikala pārdevējas vārds kristina. Drausmīga attieksme vietā kur iepērkas bērni un jaunieši, jo blakus ir arodvidusskola un skolā! Cerams veikala vadība darīs kaut ko lietas labā!

Lats Veikals - Nekārtība

Nekārtība Dzīvoju pāri ielai veikalam pazīstu visas pārdevējas un reāli izbesijis ir kā eju tā bardaks un ledusskapji izslēgti alus silts garšo pēc mizaliem. Specifiska tas notiek kad strādā Linda un sana sen jūsu vietā būtu atbrīvojies no tik slinkam un nevizigam darbiniecēm!

Lats Veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēlos ieteikt pāris lietas ko vajadzētu uzlabot veikalā "Naktiņš", Grīzupes ielā 24a, Liepāja. Veikalā bieži nav pieejamas populāras preces, kā piemēram: Olas, Nūdeles u.c. Novērots, ka veikalā jau ilgu laiku, ir apgrūtināta piekļuve saldējumu saldētavai (praktiski neiespējama) Preces ļoti bieži nav sakārtotas atbilstoši pretī cenai, vai arī vispār nav noradītas cenas. Personāla attieksme ir neprofesionāla, un attieksme ir atgrūdoša, aizejot uz konkrēto veikalu, tāda sajūta ka...

Lats Veikals - Krāpšana, slikts serviss, sanitārie pārkāpumi

Krāpšana, slikts serviss, sanitārie pārkāpumi Labdien! Veikals "lats" Olainē, pārkāpj visas normas, bardaks. Sākšu ar to-ka iegādājos vecas kūciņas-pie kases pie tam pārdevēja apgalvoja "droši ņemiet, svaigas".. Aizejot mājās bērns notiesāja pusi-pēkšņi sāka vemt atklāju pelējuma garšu, smaku... Drausmas, man nebija komentāru! Otrs-viņi izliek vienu cenu, pie kases cita.. Gāju skaidroties ar čeku rokā.. Man atbildēja paveca pārdevēja/kasiere ļoti aizvainotā toni-bez maz vai "ko jūs te mani traucējat, mums nabaga darbinieki nepaspēj, vai...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы