LV RU

Enigma veikals

Flagman-Serviss SIA
Адрес: Pasta iela 43
Jelgava
Latvia - LV-3001
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 29241932
Информация: Mobilo telefonu veikals, līdzekļu labošana un sakaru tehnikas serviss.
Время работы: 10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
10:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины

Рейтинг Надежности

0%
Жалобы
3
Разрешенные
0
C ответами
0
Посмотреть статистику

Enigma veikals - Жалобы и отзывы

Enigma/ mobīlo remonts - Bojā telefonus!

Bojā telefonus! Atnesu savu Samsung Galaxy S7 uz remontu Jelgavā, Pasta ielā 43, lai pārbauda, kāpēc telefons pats no sevīm izslēdzas. Tur atbildīgs vīrietis paņēmis telefonu, pateica, ka būs jāmaksā 5 eur par diagnostiku, ar ko biju ar mieru. Nedeva man nekādu kvītu neko, bet mobīlo atnesa sasistu sabojātu! Vairāk neieslēdzās! Mani vienkārši pasūtīja, pateicot, ka ja gribat, maksājiet 220 eur un viņi uzstādīs jauno bateriju. Es prasīju, kāpēc sasista otra puse? ! Uz ko vīrietis teica jūs neko nesaprotat, kā mums pārbaudīt ierīci, to taču ir jāatver! Un lai es eju domāju, ko tālāk darīt.

"Enigma" SIA "Jelgavas kuģinieks" veikals - darbnīca - Par mobilo telefonu remontu.

Vasaras sākumā saplīsa mobilajam telefonam displejs, nācās to nomainīt. Tuvākā iestāde kur to varēja izdarīt bija jau minētā darbnīca - "Enigma". Displeju nomainīja ātri tikai pus stundā par 20Ls. Vis bija labi līdz augusta beigās, sanāk pēc aptuveni pusotra mēneša lietošanas, Telefonam sāka rasties problēmas ar ekrānu. Tas nebija nekur kritis, nekur mests un, nekur sists. Tad nu ekrāns atteicās pavisam un rādija tikai baltu bildi. Nesu atpakaļ uz šo darbnīcu lai noskaidrotu kāpēc tā vai nav...

Enigma - konsumacija

Enigma-ta ir pedeja vieta, kur iet.tur cakare arzemniekus un ari vietejus cilvekus.tur ir tik drausmiga vieta, ka es nevienam neiesaku tur iet.tur ir dargas cenas un personals nav ari no labakajiem.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы