Mego

Mego SIA
Адрес: Krustpils iela 12
Rīga
Latvia - LV-1073
(Juridiskā adrese)
Телефон: +37167775959
Факс: +37167775960
Время работы: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Магазины / Торговля  •  Магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
286
Разрешенные
4
C ответами
5
Посмотреть статистику

Mego - Жалобы и отзывы

Mego - Плохой сервис, обман

Плохой сервис, обман Женщина без беджика отказалась продавать salts под предлогом ПОЛНОГО отсуствия товара, но настоятельно рекомендовала Heets. Под кассой же было прекрасно видно коробку с несколькими видами Salts. Паралельно наблюдаются частые нарушения в виде продажи энергетических напитков подростам в возрасте 16-17 лет. Благо табачные изделия документы спрашивают. Просьба проконтролировать и узнать причину отсуствия товара не смотря на ее наличие.

РешеноMego - Krāpšana

Krāpšana 09.06.22 ap13,30 Cēsu Mego iegādājos 3 ķimeņu/siera maizītes, pie kases samaksāju 1.02eir. Ar karti, čeku par šo nenozīmīgo summu nepaņēmu. Mājās internetbankā pārskatīju konta atlikumu un secināju ka no mana konta ir noņems 41.02eir. Par šīm 3 maizītēm. Es to uzskatu par reālu zādzību. Nekad vairs neapmeklēšu nevienu Mego veikalu!

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Nebija īsti skaidrs, vai šis cilvēks pieder pie Mego personāla, vai nē, bet sliecos domāt, ka jā. Ejot uz veikalu pirmā nepatīkamā lieta bija, ka šī darbiniece stāvēja priekšā veikala durvīm bakstīdama telefonu, un pat nepakustējās, lai klientiem būtu ērta iekļuve veikalā. Bet labākais bija pie kases. Šī pati persona stāvēja pie Letes, un aizšķērsoja zonu no kuras paņemt nopirktos produktus. +pavadija laiku tarkšķot ar kasieri krievu valodā.

Mego - Apsardze

Apsardze Jelgavas Mego Dobeles šoseja 7 apsardze... Iepirkāmies veikalā viss kā nākas groziņš prece, bet pie kases pārsteigums apsardzes uzbrukums parādi kabatas! Kāds pamatojums? Laikam garlaicīgi palika apsardzes darbiniecei... Atrādīju ka kabatās nav nekā no šī veikala preces dāmīte no apsardzes pat neuzskatīja ka jāatvainojas par savu rīcību! Tīskāš fuj šai bodei!

Mego - Centīgs apsargs

Centīgs apsargs Izcili centīgs apsargs neļauj apmeklēt veikalu, jo 3 gadus vecs bērns ir uz sava velosipēda, bet ar velosipēdu veikalā ieeja aizliegta. Lieki piebilst, ka tik mazam velosipēdam pieslēgšanas atslēga nav iegādāta, jo nevienā citā bodē tādas problēmas nav. Pirms mums stiprinieks apkaroja arī līdzīga vecuma meitenīti uz skūterīša. 200m tālākā maksimā šādas problēmas gan nav aktuālas.

Mego.lv - Tukšs iepakojums

Tukšs iepakojums Sveiki, tā pat nav sūdzība, bet sāpīgi, jo nav pirmā reize. Šovakar iegādājos mob. Telefona lādētāju, bet atnākot mājās konstatēju, ka kaste ir tukša😢 un tā nav pirmā reize, pirmoreiz iztrūka austiņas. Atgriežoties veikalā, visdrīzāk, neko nepanāktu... Jo, es viņas varēju izņemt ārā pie veikala vai arī mājās, nevar vairs neko pierādīt. Jautājums pie veikala vadības, vai tiešām nevar pielikt paziņojumu pie preces, lai pirms pirkšanas pārbauda? Kāpēc man jāmaksā tāda nauda par iepakojumu? Šoreiz tiešām sirds sāp...

D DanRa 27.04.2022
Комментарии 4

Mego - Sliktas kvalitātes ēdiens

Sliktas kvalitātes ēdiens Сегодня купила скумбрию холодного копчения в вакууме, не уценённую. Пришла домой и только тогда заметила переклеенную этикетку, почему-то рыбка стала тяжелее и соответственно и цена подросла. Но самый «сок» был тогда когда открыла вакуумную упаковку. Запах пошёл просто «божественный», думаю ну ладно, может показалось, но вкусовые рецепторы не обманешь, кисло-горький привкус, рыбку явно замачивали в какой-то химии чтобы скрыть начавшейсяпроцесс гниения. Не знаю кто в этом виноват, искать не...

Mego - Krāpšana ar cenām! Pircēja maldināšana!

Krāpšana ar cenām! Pircēja maldināšana! Šorīt Mego sabojāja prieku par dzimšanas dienu. Vitrīnā torte austrumu nakts, o, super, skatos, par 7.34 ar akciju. Ņemšu! Pie kases maksājot izrādās, ka torte maksās 10.49. Kāpēc? ! Neko nezinot, es varot iet paskatīties... Aizeju arī. Tur Lapiņa gandrīz pie Zemes vitrīnai, jāmetas 4rrāpus, lai izlasītu, ka akcija bija līdz vakardienai 13.04. ! Nu kā nav kauna! Nav pirmā reize, kad nenomaina Cenas. Fui Mego. Torti nopirku, bet rīta "garša" bija sabojāta. 3 plus eiro tomēr nav gluži kapeika...

Mego - Attieksme

Attieksme Labdien, ik dienu iegriežos veikalā pēc saviem ierastajiem pārtikas produktiem, bet visai bieži nākas klausīties kā vadītāja kliedz uz saviem darbiniekiem? Vai tas ir pieļaujami un kompetenti? Kāpēc man kā klientam būtu tas jāklausās? Un no otras puses vai jūsu prāt tā ir normāla attieksme pret darbiniekiem?

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss 14.03 iepirkos mego veikalā. Pārdevēj, kā vēlāk uzzināju Natālija, kas mani apkalpoja gaļas nodaļā, rupji atbildēja uz manu lūgumu pielikt klāt nedaudz maltās gaļas, jo man vajadzēja vairāk nekā viņa bija ielikusi. Kad es palūdzu pievienot vairāk viņa noskatījās uz mani ka uz ienaidnieku un nobubināja - pircēji paši nezin cik viņiem vajag. Kāpēc tādi cilvēki strāda apkalpojošā sfērā ja viņi pat nevar apkalpot pienācīgi.

Mego - Attieksme

Attieksme Большая просьба к руководству обратите внимание на сотрудников которые работают у вас, на Dzelzavas iela, вы им явно не додаете не докладываете и они как дикие дворняги на кассе кидаются на покупателей. Ребенок взял енергетик, я оставила его у кассы, так как ему рано пить его, так кассирша без бейджека после назвалась кристиной, с животным воплем начала отчитывать, мол приходите кидаете тут, потом смотришь непонятный товар лежит, на вопрос где тут написано что я не могу отложить тут товар...

Mego - Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei

Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei Akcijas Cena precei neatbilst pie kases. Pārdevēja skaidrot kāpēc Cenas atšķiras, atsākas, labi ka vel nesaka ārdīties ko es te prasu. Krāpnieki, labāk izvēlēties citu adekvātu un godīgu tirgotāju. Publisks fui. Patērētāju maldināšana, preces cenu neatbilstība ir negodīga komercprakse. Ptac par šo krāpniecību un tautas maldināšanu arī tiks ziņots un cerams tiks pieņemts kāds sods.

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā veikalā ir ļoti nepatīkami iepirkties, jo veikalā smird! Un tas tā jau ir ilgstoši. Tas nav normāli, ka veikalā ir tāda smaka. Tur vairs nav patīkami tur uzturēties, iepirkties. Un turklāt spirta (70%) šķīduma dezinfekcijas līdzekļa vietā ir tīrs ūdens! Vairs neiepirkšos šajā veikalā, jo ir ļoti nepatīkami un pretīgi uzturēties veikala telpās!

Mego veikals, Dižozolu 2, Ziepniekkalnā - Slikts serviss

Slikts serviss Не знаю, умышленно это делается или по халатности, но в этом магазине постоянно не совпадает цена, указанная на ценнике и та, которая пробивается в кассе. За последний месяц я насчитала уже 5 раз, когда приходилось обращаться к продавцу за разъяснением. Естественно, ни разу цена не была указана в пользу покупателя. На ценнике меньше, в кассе больше. На мои вопросы, почему только в их магазине такое происходит, объясняют, что цены приходят из офиса прямо в систему. А почему не меняют ценники...

Mego - Auksts veikals

Auksts veikals Nabaga darbinieki žēl skatīties...tie es uzskatu ir slikti darba apstākļi! Kā arī nepatīk apmeklēt tādu veikalu, kur ir jāsalst. Nav nekāda prieka iepirkties, doma ka tik ātrāk pamest šo iestādi. Žēl skatīties uz pārdevējām. Nesaprotu uz ko vadība cenšas ieekonomēt, varbūt vēlās maksāt visiem darbiniekiem slimības naudas?!

Mego - Attieksme

Attieksme Bieži iepērkos šajā veikalā esmu ievērojusi ka šajā veikalā darbinieki strādā ātri. Arī esmu dzirdējusi kā pret viņām izturas un kā ar viņām runā vadītāja turpat zālē izsakot visu ko domā un pat rupjiem vārdiem! Es nesaprotu kur ir redzēts ka tā izstūrēs pret strādniekiem un vēl pazemot veikalā tā ar saviem strādniekiem runāt nedrīkst un visi apkārt skatās! Šī vadītāja tiešām nedomā ko dara.

Mego - Slikts serviss, krāpšanās

Slikts serviss, krāpšanās 11.12.2021. Es Inese K. atnesu preci kura nebija lietota, izpakota ar čeku ūnijas vēlējos apmaiņu, bet šī veikala priekšniece man atteica, un ļoti vulgāra veidā, es Inese K. paņēmu preci un neizpratnē aizgāju, ja jūs liekat par priekšnieci brigādes tik jaunu meiteni, tad lūdzu jāpaskaidro visus noteikumus kādas preces atgriež un kā to dara. Ar cieņu Inese

Mego - Оскорбление покупателей

Оскорбление покупателей Сегодня (25.10.2021 - 9: 25) меня оскорбила сотрудница магазина Мего на Dammes 46 (Иманта) . Назвала меня идиоткой, и сказала что с такими как я можно разговаривать как угодно. Сказала это на глазах у моего 9и летнего ребенка, с агрессией и хамством. Сотрудница разбирала и раскладывала товары в узком проходе, мне пришлось ее потревожить, чтоб пройти. Я всего лишь протесняясь, через неё сказала ей "извините". На что мне было сказано, что я должна стоять и ждать пока она закончит и что я...

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Katru dienu nāku ēst pusdienas šajā veikalā, bet ar katru dienu būlciņas un picas paliek ar vien sliktākas un negaršīgākas. Reizēm atnākot pēc plkst. 12 bulciņas un picas pat vēl nav gatavas un pārdevējas apgalvo kad šodien nemaz viņam tās nav jācep! Dažas darbinieces kas strāda pie bulciņām un salātiem reizēm liekas pusaizmigušas. Ļoti ceru kad situācija būs tāda pati kā iepriekš un es varēšu baudīt iecienītās būlciņas un picas.

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Pēdējo divu mēnešu laikā esmu nepatīkami pārsteigta par kasieru darbu, jo kasiere sarunājās ar kolēģi, kamēr stāvēju pie kases un gaidīju līdz sāks skenēt preces, par sejas masku lietošanu nerunāsim - jo tādu nebija, kaut vai veciem cilvēkiem bļauj naturāli virsū lai uzliekot to pareizi. Visās reizēs kasieres ar mani runāja tikai krievu valodā un bija liela vienaldzība pret klientu. Varbūt Mego vadībai ir laiks sākt kaut ko darīt lietas labā, savādāk ieejot tur tevi kā suni noliek. Uzskatu, ka šos cilvēkus vajag apmācīt vai arī dot darba iespējas kādam kurš patiešām novērtēs darbu.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы