DPD

SIA DPD
Адрес: Uriekstes iela 8a,
Rīga
Latvia - LV – 1005
(Biroja un juridiskā adrese)
Телефон: +371 67387284
+371 67060519
Время работы: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Услуги  •  Почта и курьерские услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

28%
Жалобы
396
Разрешенные
37
C ответами
404
Посмотреть статистику

DPD - Жалобы и отзывы

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Vienkārši šausmīgs serviss! Jau trešo dienu pēc kārtas saņēmu īsziņu ka atvedis paku. Sēžu un gaidu, neviens tā arī neatbrauc un pat neinformē mani kā klientu ka nebūs. Zvanu pats uz klienta servisu, gaidot 20 min uz līnijas. Neko normāli nepaskaidro, sazvana kurjeru, Saka ka obligāti būs, bet atkal neviens nav.. Cik ilgi tas vēl turpināsies? No comments..

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Nelaipns dpd kurjers, pārmet par to, ka atnāk min vēlāk. Kurjers zvanīja, ka drīz būs norādītajā adresē, devos uzreiz uz turieni, tas būtu 5-8min, pa ceļam zvanīja un teica, ka jau esot, atbildēju, ka tūliņ pati būšu, kad deva paciņu, runāja nelaipni un apgalvoja, ka vajadzēja teikt ka neesmu uz vietas un pārmeta, ka tik ilgi nācu. Sarunu pa telefonu saprata kā viņam vajag-prasīja vai pie majas ir telefons vai nakšu pati, atbildēju ka nākšu pati. Otrajā zvanā teicu ka pēc 2min būsu, satiekot teica ka nevajag melot. Nepatika situācija.

DPD - Slikts darba devējs

Slikts darba devējs Manuprāt, slikts serviss ir saistīts ar ļoti sliktu darba organizāciju un managementu. Saņēmu piedāvājumu no DPD Latvijā nostrādāt trīs dienās un ieguvu lielu vilšanos. Maiņas vecākais biijs ļoti nedraudzīgs un nekompetents un vienkarši rupjš. Mana pirmā darba diena pargaja diezgan normāli. Bet sākot ar otro dienu sākās nepatikšanās. Darba laikā viņi sāka izslēgt skeneri, ar kuru es skenēju pakas. Vienreiz izslēdza - gāju uz administrāciju mainīt, skeneris tika nomainīts uz pussalauztu, atkal...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Vienkārši drausmīgs serviss. Sūtijumu no klienta bija jāpaņem 3.12.21 šodien ir 29.12.21 sūtijums vēl nav paņems. Visu mēnesi kā muļķim ir jāzvanās, kad tiks paņems sūtijums. Izskatās, ka klientu apkalpošanas centrā strādā bezadbildīgi cilvēki, kas neprot darīt savu darbu.. Kurjeru attieksmes ir amorāla bļauj virsū klientiem, lai gan paši pieļāvuši kļūdu!

РешеноDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Agrāk mani apmierināja Dpd darbs bet izliekas ka kads no noliktavas darbiniekiem ieraugot lielo pasūtījumu grib nozagt preci jo pēkšņi pazud no noliktavas prece un nevar piegādāt kas tas par servisu būs jāpieprasa kompensācija morāla perci bij jāsaņem 17 .12.2021 bet joprojām nav un nezin kur tā pat atrodas bet papīri ir Valmieras noliktava. Šodien ir 21.12.2021 tāpat kad zvanu un jautāju vai pati varu saņemt preci pasaka ne un nomet telefonu pat nepaskaidro kas par problēmu. Kauns servisam.

DPD - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 13.12.2021. Uz uzņēmumu tika izveidots kurjera sūtījums (nr. 05757954999570) ar paņemšanu no adreses (14.12.2021) . Nedēļas laikā (šodien 21.12.2021) kurjers vēl joprojām nav ieradies un neviens no jūsu kompānijas nav sazinājies. Zvanījām vairākas reizes, saņēmām atbildi ka nākamajā dienā kurjers ieradīsies, bet tā arī neviens neieradās. Šodien ar jums sazināties telefoniski ir neiespējami - telefonu neviens darbinieks neceļ. Nevienam neiesākam šīs kompānijas pakalpojumus!

DPD - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Īsziņa no Dpd tika norādīts, ka kurjers būs pēc adreses Kr. Valdemāra iela 76 no 09: 54 līdz 11.54. Kurjers atbrauca 09: 39, agrāk uz 20 minūtēm. Man uz objekta vēl nebija, tāpēc ka es domāju ka man ir vēl 20 minūtes. Tad mēs norunājamies ar kurjeru, ka viņš brauc tālāk uz centru un pēc tam atcēļā piegādes sūtījumu man. Gaidīju līdz 18.30, sasaistīties ar kurjeru bija neiespējami. Tad es piezvanīju uz Dpd servisu, un man tur teica, ka sasaistīsies ar mani un informēs kur ir man sūtījums un kad būs piegāde. Neviens man nav piezvanījis.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Что у вас там происходит господа? Посылку не могут доставить уже 2 раз на неделе. Первый раз звонил курьер и сказал что у него не будет времени приехать так как очень много работы, думаю ну ладно и договорились на завтра. Наступило завтра и ничего, послезавтра и ничего. На следующий день приходит смс что будет доставка. Подождал до 5 часов дня и никто мне так и не позвонил и не приехал. Стал звонить в apkalpošanas centrs (на линии висел почти 40 минут!) , девушка сказала что у них произошла...

DPD - Neadekvāti lēns serviss un ilgatoši netiek piegādāts sūtījums

Neadekvāti lēns serviss un ilgatoši netiek piegādāts sūtījums Situācija nav mainījusies. 06.12 nomainīju adresi. Solīja 07.12. Piegādāt. Šodien ir 15.12. , vai šogad saņemšu savu sūtījumu? Kāpēc ir vieni klienti, kuri saņem pakas jau nākamajā dienā (dpd instagram lapā ievietotie “story”) , bet ir citi, kuriem jāgaida nedēļas, lai saņemtu savu paku? Un pāri visam, 13.12. Saņēmu epastu, ka paka tiks piegādāta uz oriģinālo adresi. , uz ko telefonsarunā ar dpd saņēmu apstipinājumu, ka tā ir kļūda, un būs uz jauno adresi. Pēc tam zvana kurjers un Saka, ka drīz...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Dpd kurjeram tika nodota paka 06.12.21 šodien 14.12.21 paka netika nogādāta paka tika apmaksāta ātrais Dpd 15.61 € kura bij jābūt 2 dienas laikā pie saņēmēja. Kā lai to dabū to vismaz atpakaļa ja firma nevar atbilstoši norādītam laikam to piegādāt. Konsultantiem tika zvanīts pat 6 reizes vislaik Saka pārbaudām kauna nav nemaz. Kas lai apmaksā man izdevumus un mantas arī nav.

DPD - Nesaņemts sūtījums par kura iespējamo atrašanu un atgūšanu dpd nesniedz informāciju, kā tiek solīts

Nesaņemts sūtījums par kura iespējamo atrašanu un atgūšanu dpd nesniedz informāciju, kā tiek solīts 3.11.2021. Netika piegādāta sūtījums/prece no aliexpress (no Francijas) , jo kurjers 3min laikā mani nevarēja sazvanīt. Pakas nr.04051101663190 pārbaudot dpd mājas lapā uzradījās 2.12.2021. , ka atrodas termināla, aizpildīju formu, ka vēlos saņemt paku, rakstīju e pastu uz dpd 03.12.2021. , 6.12.2021. , 7.12.2021. , 8.12.2021. , 10.12.2021. , kā arī zvanīju. Atbilde - noliktava nav atbildējusi par sūtījumu. Aizpildīju 10.12.2021. Dpd firmu, ka vēlos izņemt sūtījumu Ulriekstes iela 8a, atbildes nav, vēlos saņemt savu sūtījumu.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien sūtīju sūtījumu ar iepriekš apmaksātu sūtījumu. Pirmkārt man izdrukāja uzlīmi ,kurai nebija iespējams nolasīt svītru kodu, jo uzlīme iznāca sadalīta divās daļās. Otrkārt nācās apmaksāt uz vietas vēl , izrādījās ,ka skapītis ir par mazu un nācās ņemt L , M vietā , jo citu nepiedāvāja. Kopumā man sūtīšana vienai M izmēra pakai izmaksāja apmēram 7 eiro.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Oriģināli sūtījumam bija jābūt piegādātam 06.12.2021. Tās pašas dienas rītā nomainīju piegādes adresi. Saņēmu info, ka jaunā piegādes diena būs 07.12.2021. Šodien ir 10.12.2021, piektdiena. Šo dienu laikā esmu zvanījusi Dpd 2x, katru reizi jāgaida savienojums 20+ min. Atbilde no dpd - “mēs nezinam, kad jūs saņemsiet sūtījumu. To nav iespējams šobrīd piegādāt, jāgaida brīva vieta auto”. Izcili. Paldies par neko.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Izsūtītājs nosūtīja manu paciņu uz nepareizu pakomātu. Sakumā vēlējāmies, lai atgriež sūtījumu viņai, bet tomēr palūdzu, ka nē, jo man tomēr būs, kas paciņu izņem tajā pilsētā. Bet 4 dienu laikā beigās - tas nebija iespējams, jo visi skapīši dēļ Sala aizsaluši, neviens nemeklēja risinājumu tik skandināja atvainojamies. Bet nevaram paciņu novirzīt. Kopumā ļoti slikts apkalpošanas serviss, biju ļoti cilvēcīga un saprotu, ka laikapstākļi var daudzko ietekmēt, bet pretī tā attieksme beigās bija...

DPD - Nepiegādā pasūtījumu!

Nepiegādā pasūtījumu! 29.11.2021. Plkst.8.00 Priekules terminālā ievietoju sūtījumu uz Smilteni (05757954985843) . 3.12 zvanīju, interesējos par sūtījumu, dēļ lielas slodzes apsolija, ka piegāde būs 6.12, 6.12 solija, ka piegādās 7.12, 7.12 teica, ka piegāde būs 8.12, neesot brīvu skapīšu! Cik tas tā vēl turpināsies, neiesaku izmantot Dpd pakalpojumus!

DPD - Nozags sūtījums

Nozags sūtījums Diemžēl ne kur6 nav ideāls. Vis pirms Play Stacion 5 tagad Iphone 13. Nedēļu gaidu. Bet cerības jau nav. Laikam zagli strādā visur. Ne sūtiet vērtīgās lietas, cimdi saņemsiet, datoru vai tālruņu tas jau jautājums. Vel zvanu viņiem bet tikai vardi. Pasūtījumu ne saņēmu. Tikai vardi bet jautājums nav risināts. Rit būs nedēļa ka gaidu. Nav vārdus, tikai jautājumi.

DPD - Ļoti slikts serviss, cilvēku muļķošana...

Ļoti slikts serviss, cilvēku muļķošana... Tātad stāsts turpinās par dpd... Biju pasūtījis telefonu tele2 01.12.2021 solīja dpd piegādāt 03.12.2021.telefinu nesaņēmu... Solīja 6dien atvest, arī nesaņēmu... Šodien visu rītu zvanīju dpd un tele2. Dpd atsūtīja sms ka saņemšu sūtījumu šodien plkst. 12 lidz 14... Ok sūtījumu saņēmu, bet tik sim karti no sūtījuma, ko biju sūtījis kopā ar telefonu. Telefona tā arī nav, dpd vairs neatbild uz maniem zvaniem... Nesaprotu kas ar to piegādātāju notiek...vienk melo, sola, bet solījumus nepilda. Rakstīšu iesniegumu uz ptac par viņu darbībām. Sūtījuma numurs 05757954174585

DPD - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pasūtīju telefonu tele2, apmaksāju uzzreiz daļu no telefona. Atnāca sms no Dpd, ka saņemšu paku 03.12.2021 plkst. 12: 23 līdz 14: 23. Paku neesmu saņēmis plkst 16: 00 zvanu Dpd, jautāju kad būs kurjers, viņi Saka ka kurjers bij bet nevarēja sazvanīt mani... Tie ir pilnīgi meli... Jo ja būtu Tel izslēgts vai nebūtu zonas, tad atnāktu sms ka bij zvanījis numurs... Arī ja būtu tajā brīdī ar kādu runājis parādītos otrā līnija, un zvanu būtu redzējis es... Jautāju operatorei kad varu saņemt paku...

DPD - Nepiegādā sūtījumus, atgriež pārdevējiem bez iemesla

Nepiegādā sūtījumus, atgriež pārdevējiem bez iemesla Tika pasūtītas preces no veikala Cos, kā piegādātāju izvēloties Dpd. Pasūtījums veikts 19. Novembrī un izsekošana izrāda, ka bez iemesla sūtījums divas reizes tika atgriezts pārdevējam, savukārt izsekošanā melīgi ir uzrādīts, ka sūtījums ir piegādāts. Izsekošanas numurs 05258976110250 sazinoties ar pārdevēju tika saņemta šāda atbilde: thanks for confirming that. Sadly after checking the tracking we can see that Dpd returned this back to us as the pick up point refused to take the parcel...

DPD - Kur sūtījums?

Kur sūtījums? Paku 05757962997004 no Fc Ecom Sro varēsiet saņemt no kurjera, kurs atradīsies pie paku skapis Elvi Kuldiga, Gravas iela 1, šodien no 17: 00 līdz 18: 30. Ja paka tiks ievietota paku skapi, saņemsiet vel vienu sms ar pin kod cik tad ilgi vēl jāgaida? Kur ir tas kods?

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы