Itella

Itella Logistics SIA
Адрес: Ciedri
Lielvārži
Ķekavas nov.
Latvia - LV-2123
(Biroja adrese)
Телефон: +371 6 7815 900
Факс: +371 6 7815 939
Время работы: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
закрыто
закрыто
Категория: Услуги  •  Почта и курьерские услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

15%
Жалобы
265
Разрешенные
19
C ответами
102
Посмотреть статистику

Itella - Жалобы и отзывы

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Netiek piegādāta paciņa no BestSecret jau kuro dienu nezināmu iemeslu dēļ. Pie izsekošanas statusa rādījās, ka kurjers bija mēģinājis piegādāt paciņu, bet, protams, neviens iepriekš nezvanīja un neinformēja par to. Sazvanīt Itellu ir praktiski neiespējami, neviens neatbild. Kad beidzot izdevās, solīja, ka paciņa 2 dienu laikā būs pakomātā, pagāja nedēļa un paciņas joprojām nebija. Zvanīju vēlreiz - teica, ka rīt noteikti būšot, bet, protams, nebija. Vienīgi meli un atrunas. Es vispār dabūšu savu sūtījumu?!?!?!?!? Prasās pēc Bez Tabu sižeta.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Itella mēģināja piegādāt manu preci 05.07.2021, bet, kā vienmēr, standarta scenārijs - saņēmējs nebija pieejams piegādes vietā. Ja es nepābaudītu izsekošanas numuru Itella mājaslapā, es pat nebūtu zinājis ka mans sūtijums ir vispār Latvijā, jo no Itella ne zvanu, ne ziņu, ne e-pastu. Piezvanīju, sarunāju ka piegādās piektdien/pirmdien darba dienas laikā, bet uz citu adresi, un joprojām nekā. Es nerakstītu sūdzību, ja tā nebūtu 4 reize šajā pusgadā. Nākameiz labāk piemaksāšu papildnaudu, bet vismaz saņemšu savu sūtijumu ātrāk un bez galvassāpēm.

Itella - Nepiegādā pakas

Nepiegādā pakas Vairāk kā 15 dienas gaidīju savu paku no Vācijas. Sāku. Meklēt kāpēc nav, Dhl paziņoja, ka nodevis Itellai un lai meklē tur. Skatos pēc izsekošanas, ka kurjera nevarēja dēļ šķēršļiem piegādāt, nezināja kodu. Esmu šokā jo parasti tak kurjeri zvana. Neuzrādīja ne dienu, ne laiku kad kurjers varētu būt. Zvanu-rakstu nekādas atbildes. Veicu atkārtotu sūtījumu uz pakomātu.. Tur arī nekas nenotiek. Man ļoti patīk majaslapa no kuras sūtu, bet ja tas viss nāk caur itella tad bail sūtīt. Nesaprotu, kāpēc pēc tik daudz sūdzībām tas kantories pastāv.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Kurjers "Vika " pirms pakas piegādes iepriekš nesazinājās ar adresātu. Zvans notika tikai piegādes brīdī un pēc dažām minūtēm jau pasta kastītē atradās paziņojums par nesekmīgu piegādi. Nedomāju, ka man 10 dienas bija jāsēž mājās ar telefonu rokās, it kā mani apciemotu romas pāvests. Parkā bija Saules paneļi, kuru ražotā elektroenerģija darbina ledusskapi ceļojuma treilerī. Man tagad jādodas atvaļinājumā bez ledusskapja.

Itella Logistics SIA - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Ar visām pakām kas atnāc no ārzemēm un tiek atsūtīti uz Itella visu laiku notiekot pilnīgs murgs. Itella vienkārši nepiegāda pakas ja tikai tu viņiem pats neuzrakstīsi un nelūgsi tos atdod. Man jau bija ap 10 tādas pakas. Tracking sistēma itella raksta ka it kā viņi mēģināja piegādāt sūtījumi un viņiem neizdevās, bet tie ir mēli, kurus viņi pati atzīst un Saka ka mēs jums neko nesūtījām, jo nezinājām jūsu tālruni... Bet uz pakas ir gan telefon numurs, gan e-pasts, gan adrese. Itella ir vienkārši krāpnieki, kas jau strādā tāda veida ilgus gadus.

Itella - Serviss - vemt gribas

Serviss - vemt gribas Nepietiek ar to, ka kurjers ierodas bez saskaņošanas uz adresi, kaut numurs pievienots, lai "apostītu gaisu" un brauktu tālāk, tad vēl sūta ziņu par neesošu sūtījumu. Šodien, Ikšķile, Maksimas Smartpost automātu patvaļīgi novāca, nebrīdinot klientus. Beigās saņemšana izstiepjas vēl par 2 dienām. Kāpēc Latvijā Dhl sūtījumus (kas ir normāla, gadiem sevi pierādījusi kompānija) šitais nemākulīgais blusu kantoris "Itella"? ! Viena no briesmīgākajām sūtījumu kompānijām, kas pieredzēta!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Katru reizi saskaroties ar itella pakalpojumiem ir grutības saņemt savu sūtījumu. Sakot ar to ka kurjers atbraucot pie mājas nezvana uz telefona numuru, kas noradīts uz pakas kopā ar adresi, beidzot ar to ka sūtījums no rīta netiek paņemts no noliktavas. Šoreiz atkal problēmas.. Pēc izsekošanas koda sistemā rāda pedējo ierakstu: p 05.07.2021 08: 29 Rīga, lv the parcel is expected to be delivered during the day. (pirmdiena) otrdien iesūtīju savu telefona numuru caur epastu, katram...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanot uz klientu servisu un jautājot kāpēc pasūtītāja mājaslapā Bestsecret (2059371191 pasūtījuma numurs) , nav atzīmēts, ka prece ir piegādātā lai varētu izveidot atgriešanas veidlapu, saņemu atbildi ka jums ir problēmas ar datoru, bet mums viss kārībā, kā to var saukt par kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Kā, arī pats pasūtījuma iepakojumus bija bojāts.

Itella - Maldināšana un pienākumu nepildīšana

Maldināšana un pienākumu nepildīšana Itella logistics sia pārkāpj noteikumu sūtījumu saņēmējiem Latvijā nosacījumus - pakas nepiegādā, bet savā sistēmā uzrāda, ka pakas saņēmējs nebija sastopams piegādes adresē. Visu piegādes dienu (no plkst.07.32, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paka ir transportlīdzeklī līdz plkst.15.25, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paku nevarēja piegādāt traucējošo apstākļu dēļ) nogaidīju kurjeru - neviens nav bijis, neviens nav zvanījis (kaut uz pakas ir norādīts tālruņa...

РешеноItella - Отвратительный сервис, невыполнение обязательств

Отвратительный сервис, невыполнение обязательств 30июня посылка была доставлена в страну назначения, т. Е а Латвию и передана на доставку itella. 1 июля вечером я вдруг обнаружила, что попытка доставки не удалась, получателя не было дома! Никто не известил, никто не согласовал, вообще никаких попыток связаться со мной не было! На звонки не отвечают, можно сидеть часами, слушать их музыку, на е-мейл не отвечают, написала во все службы поддержки! Вот что теперь делать? Куда обращаться? Вторая посылка только что пришла так же в Латвию, как их получить? Itella, свяжитесь со мной! [slēpt]@inbox.lv cj146106005de, cj146106005de

РешеноItella - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Nesaprotu kā šāds kantoris vēl var eksistēt? Sākumā domāju, ka kaut kāds misēklis tikai ar manu sūtījumu, bet palasot sūdzības internetā, ir skaidrs, ka jums, itella Latvia, ar šādu uzņēmējdarbību pavisam noteikti nevajadzētu nodarboties. Arī man it kā ir mēģināts sūtījumu piegādāt 21.06, kaut gan pat telefona zvanu par piegādi neesmu saņēmusi. Manai draudzenei identiska situācija. Nožēlojami, ka mūsdienās šāds uzņēmums funkcionē. Tūlīt būs 2 nedēļas kopš sūtījums it kā ir mēģināts piegādāt...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss И у меня такая же ситуация! Посылка из Германии с интернет магазина Bestsecret. Nr. Cj145568324de, ни звонка ни сообщения, а указывают, что получателя не было дома 21.06.21. Вранье! Напрашивается вывод, что может они связаны между собой и участвуют в этом криминале. Здесь столько жалоб, что пора обращаться в полицию! Сегодня 02.07.21. Сколько звонить и ждать?

Itella - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Gaidu paku bo Vācijas jau vairāk nekā 3 nedēļas. Komentāros par paciņas atrašanās vietu ir pilnīgi meli. Rakstīts, ka piegāde nav izdevusies 2 nedēļas atpakaļ, jo bija ārējie apstākļi, bet neviens pat nemēģināja ar mani sazināties, pieņemu ka paciņu pat nemēģināja priegadāt, jo parasti tā tiek atstāta narvesen kioskā un tur gan nevar būt apstākļi atkarīgi no saņēmēja! Zvanot uz klientu servisa telefonu nr. 40min gaidīju savienojumu, tā arī neviens neatbildēja! Sniegšu sūdzību ptac! Tas jau nav pirmo reizi, kad itella šādi rīkojas!

Itella - Плохой сервис

Плохой сервис С такими отзывами скоро DHL разорвёт контракт с вами. Судя по комментариям у вас последние время одна отмазка: DHL не указывает номер, так решите эту проблему какой-то детский сад. Иначе кажется вы этим прикрываетесь. Доставка должна была быть на понедельник. Никто не звонил и не писал. Когда спустя 30 минут дозвонились просто перенесли на среду без гарантий. Объяснений почему не доставили не последовало. Сиди дома жди заказ, может придёт а может и нет. Посылку ждём с 01.06.2021

Itella - Slikts Serviss

Slikts Serviss Es laikam arī esmu viens no tiem kas uzrāvās uz itella, naivi izvēloties dhl piegādi cerēju uz tādu arī Latvijā. Paciņa ātri nonāca lv, sekojot tai pamaīju ka pēc pirmās piegādes mēģinājuma neesmu bijis sasniedzams (lai gan biju mājās visu dienu) , protams no dhl uzzinu ka tas ir itella, pēc otrās dienas jau sāk likties aizdomīgi jo itella auto pie mājas nemaz nemanīju. Trešajā dienā pēc 40min gaidīšanas uz līnijas sazvanīju un man teica ka neesot pievienots kontakt tel. , šoreiz pat nosolīja...

Criminal Logistics Itella Attention - Company dont send me my package from Germany

Company dont send me my package from Germany CR 8015 0930 4DE +37128285469 I wait my package from Germany 2 weeks where my package I control traking My package in Riga stay 2. Weeks in itella Can know what you doing?why you no work? No work for send no work all numbers? You normal? I hope police send message your company must go jail or pay . I want my package. I write my number.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Tika sūtīta paciņa no Vācijas. Jau 04.06. Paciņa bija Latvijā. Vēl tā joprojām nav saņemta (21.06.) sazvanīt šo kantori nav iespējams. Pakā bija telpaugs. Pieļauju domu, ka tas jau ir miris. Kopā ar sūtīšanu izmaksāja 145 €. Kas šo summu segs? Fascinējoši cik šim kantorim daudz sliktu atsauksmju, tad nav laiks to slēgt?

Itella - Ļoti, ļoti slikts serviss

Ļoti, ļoti slikts serviss Stulbi! Jau ne pirmo reizi pasūtīju preces no interneta veikala, bet ar tādu stulbumu pasūtījumu piegādē sastopos pirmo reizi. Darbdienā zvana telefons – Vai es esot norādītajā adresē? Atbildu, ka darbdienā esmu darbā un piecu minūšu laikā noteikti mājās nebūšu. Uz manu jautājumu, kāpēc, kā dara citas normālas ar piegādi saistītas organizācija, iepriekš netiku saņēmis paziņojumu par preces piegādes laiku un vietu, saņemu atbildi – mums tas nav jādara. Pēc minūtes saņemu SMS, ka, tā kā kurjer...

Itella - Slikts servis, krāpšana

Slikts servis, krāpšana У меня такая же ситуация! Посылка из Германии с интернет магазина BestSecret. Nr.CJ145568324DE У меня предполажение, что может они связаны между собой и участвуют в этом Криминале. Здесь столько жалоб, что пора обращаться в полицию коллективно.

РешеноItella - Paciņa skaitās piegādāta, bet realitātē viņas nav

Paciņa skaitās piegādāta, bet realitātē viņas nav Šodien ieraudziju ka mana paciņa (95319098196) beidzot ir ir izkustējusies no Lietuvas un nonākusi Rīgā, bet protams bez pārsteigumiem jau neiztikt. Principā pēc pāris stundām jau paciņa uzrādās kā piegādāta, kautkur Rīgā kaut arī dzīvoju 2 stundu braucienā no Rīgas. Neviens nekādu ziņu nedod, vēl vienīgi ceru ka kurjers atvedīs, bet arī nevaru visu dienu šodien sēdēt mājās un gaidīt kurjeru. Serviss vienkārši neatkārtojami slikts... Garantija ka paciņa atnāks, pilnīgi nekāda. T 16.06.2021 08...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы