Itella

Itella Logistics SIA
Адрес: Ciedri
Lielvārži
Ķekavas nov.
Latvia - LV-2123
(Biroja adrese)
Телефон: +371 6 7815 900
Факс: +371 6 7815 939
Время работы: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
закрыто
закрыто
Категория: Услуги  •  Почта и курьерские услуги
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

18%
Жалобы
328
Разрешенные
23
C ответами
171
Посмотреть статистику

Itella - Жалобы и отзывы

Itella - Sliktakais serviss

Sliktakais serviss Rakstu sakara ar to ka pasutu pacinu no shein. Visas ieprieksejas pacinas naca uz manu maju jo es maksaju to free shipping un mana pedeja pacina atnaca pakomata kurs atrodas 2h brauciena no manis. es zvaniju un sie pateica ka atvedis uz maju bet ka neved ta neved aizbraucu uz to pakomatu un tur TUKŠS ! Tagat nezinu ka justies ne pacinas ne naudas 😡

Itella - Плохой сервис

Плохой сервис Посылка прибыла в Латвию 07.02.2023. Трек отслеживается очень хорошо. Но с доставкой самой посылки проблемы. Уже третий день курьер не может доставить. Приходится звонить и разыскивать посылку. Как оказалось, курьер привозит по адресу и просто ждёт, что кто-то ее заберёт. Позвонить у него ума не хватает. Номер телефона при заказе посылки был указан. Доставить они ее не могут, на сегодня у них все расписано. Переносят на 13.02.2023. Просят писать еще письма в службу клиентов с просьбой доставить посылку повторно. Вообще кто-то в этой компании знает, что такое служба доставки и сервис.

Itella Logistics SIA - Drausmīgs serviss, rupji kurjeri

Drausmīgs serviss, rupji kurjeri Es domāju, ka gari neizplūdīšu, jo visa pasaule tāpat jau zina, ka itella kurjerdienests ir paši sliktākie. Kārtējo reizi problēmas ar paku piegādi. Kurjers, kurš jau man telefonā saglabāts ar ''īpašu'' vārdu, kā vienmēr rupjš un nerisina piegādes jautājumu, atcērt, ka pakomātā nevar ievietot (jo esmu darbā viņa piegādes brīdī) , vedīs atpakaļ uz noliktavu. Uz jautājumu - kad un kā vispār iespējams saņemt sūtījumu - klusums. Klientu serviss Sola, ka paku ievietos nākamajā dienā. Ir jau...

Itella - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Itellas operatori nav pretimnākoši. Esmu prioritārais klients. Zvanīju ar lūgumu piegādāt paku mājās, jo slimoju un nevaru doties tālu pēc pakas, kur itella pati iedomājusies to ievietot. Pilnīgi nekāda sapratne pret klientiem. Un tā nav vienīga reize. Ir būts arī pie itellas auto ārpusē saņemt paku kā tika lūgts no itellas puse. Bet, tur nedarbojās skaneris un pakas neprot darbinieks atrast. Rezultātā cilvēki nosaluši un haida stundām pie busiņa, kad itella kaut ko beidzot sāks risināt!

Itella Latvija - Slikts serviss

Slikts serviss Pk 09.12.2022 13: 09 -Lv-Itella Latvia, Lv sūtījums iekrauts piegādes transportlīdzeklī, dodas uz piegādi saņēmējam. Piegāde nenotika šajā un arī16 un17dec. 19 dec. Sazinājos ar itella un piekritu izņemt paku pats bet izrādās, ka paka pazudusi. 27 dec. 11;42 sazinājos atkārtoti un uzzinu ka paka atradusies jau 26dec. Informācija - 0. Pieteicu atkārtotu piegādi uz adresi jo ziemassvētki jau sabojāti. 27 dec. 16;04 pienāk īsziņa ka paka ievietota paku punktā. Kā to saukt ja ne par ņirgāšanos.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīgs serviss... Bez zvana/sms vai epasta nepabrīdina ka nepaspēs norādītājā datuma... Un kavē jau vairākas dienas bez ziņas bet majas lapa uzrādās ka (kontakts) ir mēģināts... Lai paradītu veikalam ka tiešam darīja ko varēja lai kontaktētu... Gaļīgākie meli nekāda gadījuma nevaru ieteikt šo servisu lai pa kādu naudu nebūtu viņš.

Itella - Slikts serviss, nelaipns personāls

Slikts serviss, nelaipns personāls 14.12 sūtījums ienāca viņu noliktāvā un vairs ar to nekas nenotika pat līdz 19.12. - paka atradās šķirošana. Es zvanīju un interesējos kas ir ar paku, atbildēja ka gaidiet, tā var notikt ka ilgi reģistrē. Beidzot 19.12. Sūtījums bija reģistrēts un bija rakstīts ka piegāde var kavēties par vienu dienu. Labi, gaidīju varbūt tomēr to atvedis 20.12. , bet ne. 21.12. Zvanu viņiem ar jautājumu kad es beidzot saņemšu savu sūtījumu, man atbildēja ka pašlaik kurjeri iekrāvē sūtījumus un, ja līdz...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Nedēļām ilgi sūtījumi atrodas pie viņiem šķirošanas procesā. Tie sūtījumi, kas nonāca vēlāk pie viņiem, tika piegādāti ātrāk. Pat nemēģina atrast sūtījumu, lai pati varu to saņemt viņu noliktavā. Pirms gada vispār sūtījumu aizveda citā pilsētā, bet man stāstīja ka sūtījums atrodas šķirošanā. Sazinoties ar konsultantiem tikai dzirdu: ” sūtījums šķirošanā, nekādas informācijas nav”, “ tā gadās, ka sūtījumi var kavēties. ”, pat nemēģina neko atrisināt.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Neatod sūtījumu jau mēnesi, kurš atrodas viņu noliktavā. Katru reizi kad zvanu Sola ka uzzinās un pārzvanīs, bet nepārzvana. Un uz jautājumu kad es saņemšu savu pasūtījumu man atbild kurjeram nebija laika piegādāt, nākamajā dienā pasaka ka viņiem jāatrod viņa noliktavā ka ļoti daudz darba. Es visu saprotu, bet nejau mēnesi nevar piegādāt. Šausmīgs serviss, mēnesis pagājis, gaidām tālāk.

Itella - Обман

Обман Произошла такая ситуация! 02.12 без уведомления позвонил курьер сообщил что через 10минут будет у меня, на вопрос кто вы? Какая посылка он мне не ответил, я спросила вы не предупреждаете о своём прибытии? На что мне ответили нет, у нас такая функция не работает.. Я ответила что на данный момент меня нет дома, какие варианты вы мне посоветуете? Он сказал укажите адрес доставки где в понедельник точно могут весь день быть дома. Я ему сообщила адрес, который находится рядом с их складом. Мне...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīgi ilgs gaidīšanas laiks, pēc izsekošanas nr. Redzu ka paka 6 dienas stāv noliktavā, šodien beidzot paradīja, ka kurjers paku iekrāvis busā, taču protams nekā ir plkst.21 un paku neesmu saņēmusi. Ko jūs ar tām pakām darāt? Nedēļu vienkārši noliktavā stāv.

Itella - Atplēsts sūtījums, nozagts saturs

Atplēsts sūtījums, nozagts saturs Šodien Dzelzavas ielā 74 saņēmu no Smartpost busiņa ( MR1863 ) paku .Bija telefonā jāuzliek savs paraksts un tad no kurjera saņēmu paku .Paka bija apakšā atplēsta . Jau mājās pku nosvēru -bija jābūt 1,2 kg - pāri palisis tikai 850 grami , Protams varēju ar kurjeru skaidroties ,bet nebija laika un vēlēšanās ,jo nEzināju vai kaut kas trūkst vai ne. Neiesaku izmantot šīs kompānijas pakalpojumus, jo tur ir zaglīgi darbinieki kam patīk piesavināties svešas mantas.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Ja uz sūtījuma nav norādīts jūsu tel. Nr - 90% ka jūs to sūtījumu nesaņemsiet. Viss būs nosūtīts atpakaļ ar norādījumu, ka "ne kā nebija mājās" (kaut ja tur ir kaut kas pastāvīgi) . Nu vai jums pašam meklēt to sūtījumu pēc izsekošanas numura. Tāpēc man ir ierosinājums - rakstīt visiem cietušajiem nevis šeit, bet tiem, ar ko viņi sadarbojas - Vācijas dhl (https://www.dhl.De/de/privatkunden/hilfe-kundenservice.Html) jūs varat iztulkot sūdzību vācu vai angļu valodā, izmantojot google-translate tikai tādā veidā var būt varēs kaut kas mainīts.

Itella - Плохой сервис

Плохой сервис Полная деградация. Курьер должен был доставить на адрес. 5 дней по Риге не могли доставить. Звонил, выяснял - что-то блеяли в службе клиентов, результат нулевой. В конце через 5 дней кинули в пакомат в другом районе города, км в 5 от моего дома. Как мне со сломанной ногой забрать посылку, умники убогие?

Itella - Paka aizsūtīta uz citu vietu Latvijā

Paka aizsūtīta uz citu vietu Latvijā Labdien! Neesmu apmierināta ar situāciju. Paka, kurai no Vācijas bija jānonāk pie klienta Vidzemē, aizsūtīta uz latgali, Preiļiem. Aizveda no Rīgas uz latgali 4 stundās (saskaņā ar itella vietnē publicēto informāciju) , bet saskaņā ar operatora skaidrojumu, šo sūtījumu es saņemšu 4 dienās. Arī logā par pēdējām darbībām ar paku informācija netiek atjaunota. Bēdīgi!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Haotiska piegāde. Piezvana 5min pirms ierašanās bez nekādās iepriekšējās paziņošanas. Sakšu ar to ka parceļu piegādi 2dienas uz priekšu, jo loģiski pirmo reizi, kad zvanīja neviens nebija, kas varēja saņemt pasūtījumu. Pēkšņi zvana dienu iepriekš, ka pēc 3minutem būs klāt, lai gan vajadzēja būt tikai nākamajā diena. Nācās pārcelt atkal. Piegādāja manis sarunāta diena paša vakara, pašai nācās meklēt pasūtījumu, jo kurjers nevarēja atrast un ieminējās, ka pazaudējis jau trešo paciņu…kad sūtīju...

Itella - slikts serviss

slikts serviss Jau kuro reizi atkal ir jālamājas ar viņiem, mūžīgi viena atruna - nebija norādīts telefona nr. Nezkapēc Latvijas pasts, Tnt, Ups vai Dhls pa tiešo nogādā vienmēr, vai ja nesanāk tad atstāj zīmīti ka bijuši adresē un nevar sazināties. Šitie ir konkrēti dauņi kas nevar vai negrib uzlabot savu servisu. Vislaik jāsēž uz trackinga, darbu bija daudz - galīgi aizmirsu un protams sūtās mans sūtījums atpakaļ uz izsūtītāja valsti, vnk lieliski...

Itella - Ieliec paku tālu no adreses

Ieliec paku tālu no adreses Sūtījumu no Vācijas, kurš bija sūtīts ar Dhl, nodod itellai, un paka ir ievietota ļoti tālu no mājas. Dzīvoju Purvciema, bet ievietoja centrā cēsu ielā. Par piegādi maksāju dhl gandrīz 11 eur un nevaru saprast, kāpēc par tādu summu nepiegādā līdz mājas durvīm vai tuvākajā pakomatā... Par 11 eur man vēl pašai jābrauc caur pilsētu lai izņemt paku. Serviss nav ok.

Itella Logistics SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Kopš 22.06.2022 mans sūtījums katru dienu tiek iekrauts piegādes transportā un netiek piegādāts, dienas beigās rādas, ka kavēsies, nākošajā dienā situācija atkārtojas. Vairākas reizes esmu zvanījusi, pat piedāvāju pati aizbraukt pakal, uz ko saņēmu atbildi, ka pati savākt nevaru, jāgaida kurjers. Neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus, ja vēlaties, lai sūtījums atnāk laicīgi. Es savu vēl joprojām neesmu saņēmusi.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Vairāk kā nedēļu nespēj piegādāt sūtījumu, kas atrodas Latvijā. Atrunas par telefonu kas neesot, atrunas ka daudz darba, atrunas, ka kurjers nespēj ieplānot kad ieradīsies. Plus trackingā sūtītājam melo ka "delivery failed" - bet nav bijis neviens mēģinājums nogādāt!

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы