LV RU

220.lv

PIGU Latvia SIA
www.220.lv
Адрес: Ģertrūdes iela 94A
Rīga
Latvia - LV-1009
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 6724 4220
Время работы: 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
10:00 - 17:00
закрыто
Категория: Магазины / Торговля  •  Интернет магазины
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

19%
Жалобы
587
Разрешенные
21
C ответами
693
Посмотреть статистику

220.lv - Жалобы и отзывы

220.lv - Rokas putekļu sūcēju Sencor neko nevarēja nesūkt

Rokas putekļu sūcēju Sencor neko nevarēja nesūkt Nopirku rokas putekļu sūcēju Sencor svc 190b. Pienāca dažas dienas ātrāk. Kad sāku lietot tas neko nevarēja nesūkt un tikai skanēja. Mēģināju par to ziņot 220.lv mājaslapā bet man pateica ka neko tur neesmu pircis un prasīja lai es nopērku vēl vienu. Iegāju savā bankas kontā un tur ir redzams ka esmu nopircis no 220.lv putekļu sūcēju par 23.99€ (ieskaitot piegādi) .

220.lv - Māna ar piegādes laiku

Māna ar piegādes laiku Ļoti māna ar piegādēm vairākas reizes pēc kārtas, "totāls futbols kad meklē problēmu un to kurš solījis konkrētus laikus un melojis" pirmais apmāns jau notika ka pasūtot preci (pat zvaniķu un interesējos vai ir pieejams un vai būs) solīja atgādāt nākamajā dienā - gluži kā uzrādīts internetā, vēlu vakarā 20: 04 atnāk īziņa ka kavēsies 2 dienas utt - konkrētā datumā varēs izņemt (protams sazvanīt nevienu nevar tajā laikā utt) - zvanu nākamajā dienā (diena kad bija jābūt piegādei) - sazvanu un...

220.lv - Serviss

Serviss Pasūtījām preci, solīja piegādāt 2 darba dienu laikā, nogaidījām 3 dienas. Kurjers atveda, bet veikals nebija pievienojis nekādus dokumentus un līgumu. Preci nācās vest atpakaļ. Nekādu epastu par turpmāko preču piegādi nesaņemam. Ļoti slikts serviss.

220.lv - Slikts Serviss

Slikts Serviss Labdien. Vēlos padalīties ar pieredzi pirmo reizi saskaros ar to. Nopirku preces bija rakstīts ka būs nākamajā dienā, bet jau pagāja 3dienas un vēl joprojām neesmu saņēmis. Un nāk tik automātiskā ziņa no viņiem.. (būtu cilvēcīgi pazvanīt un pateikt ka nav prece noliktavā utt)

220.lv - Крайне плохой сервис

Крайне плохой сервис Абсолютно ужасный сервис, врут по поводу сроков доставки, по телефону клиентского сервиса отвечают хамки, которые болеют "синдромом бога". Потрачена уйма времени и испорчен праздни так как товар не доставлен вовремя, хоть и был заказан с запасом в пару дней. Надеюсь что скоро с таким отношением к клиентам эта недокомпания пойдет ко дну. Обходите их стороной!

220.lv - Atkal un atkal tas pats...nepaļaujaties uz ātru piegādi

Atkal un atkal tas pats...nepaļaujaties uz ātru piegādi Pasūtīju jaunu telefonu un pārsi aksesuārus. Bija norādīts, ka preci var izņemt nākamajā dienā. 3 dienas ne ziņas no 220.lv. Sazvanīt nevar, uz epastiem neatbild. Caur firmas.lv atradu citu kontakttālruni un uzzināju, ka uz aksesuāriem neattiecas ātrā piegāde līdz ar to pasūtījuma piegāde atlikta par 10 dienām! Neticiet ātrajai piegādei, atkal un atkal tas atkārtojas pie sūdzībām. Viņiem nav izstrādāts process lai to nodrošinātu. Dalīto maksājumu arī neiesaku izmantot. Izlasiet viņu finansu...

220.lv - Nav garantijas servisa

Nav garantijas servisa Раньше не было проблем с этим магазином. Но последнее время очень много «косяков». За последние два месяца, было две проблемы. Первая это купили угловой диван, через месяц он сломался (просто пошла трещина вдоль дивана) . Отправили заявку на гарантию, сказали, что через 1-2 дня будет ответ. Ответа не было, звонили сами каждый день, «кормили завтраками». Вот уже началась третья неделя, а ответа нет. Еще самое смешное, что с моего номера вообще не подымают. Ради эксперимента держал звонок со...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos preci pie 220.lv (pasūtījums 8444732) un pēc tam vēlējos nomainīt piegādes adresi. Nekādi nav iespējams. Zvanīju vairākas reizes, bet savienojumu nevarēju sagaidīt, 5 minūtes gaidu savienojumu, apnika un atslēdzos. Esmu jau kādus 4 - 5 e-pastus nosūtījis, bet klusums, nekādas atbildes neesmu saņēmis.

220.lv - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Заказали по телефону секцию. На сайте было указано, что доставка на следующий день, по телефону так же подтвердили эту информацию. Взяли специально выходной, что бы принять свой заказ. Всё утро ждали звонка от курьера, не дождались, позвонили сами в 220. И сказали, что товар не будет доставлен в оговоренный день, так как не отдали еще курьерам и что скорей всего секция будет доставлена только на следующий рабочий день. Спросила про скидку в знак компенсации, предложили только 3 евро и то. На...

220.lv - Klientu maldināšana, slikts serviss

Klientu maldināšana, slikts serviss Interneta veikalā veicu divus pasūtījumus, jo pie precēm bija norādīts, ka piegāde jau nākamajā dienā. Lieki piebilst, ka ir pagājušas jau vairākas dienas un neko neesmu saņēmis. Man arī neviens nezvana vai nesūta epastus, vai sms lai pabrīdinātu par to, ka būs aizkavēšanās. Bet viņiem ir vienalga, jo kad tu zvani un jautā, tad tev vienkārši atbild - gaidi. Nožēlojami. Es nebūtu pircis pilnīgi neko, ja zinātu, ka man nepiegādās nākamajā dienā. Vienkārši nekaunīga melošana.

220.lv - Ledusskapis servisā 51 dienu

Ledusskapis servisā 51 dienu 9. Janvārī tika nodots neejošs ledusskapis garantijas servisā. Nebiju gaidījis, ka tas varētu ievilkties tik ilgi un, kad bija pagājušas jau nepilnas 30 dienas, kopš ledusskapis tika nodots servisā, sāku kontaktēties ar 220.lv. Atbilde no 220.lv, serviss joprojām gaida rezerves daļu, lai gan 220.lv vietnē ir rakstīts, ka preci var noturēt servisā līdz 30 dienām. Apmēram 34. Dienā sazinājos ar Ptac Sakarā ar šo situāciju un noskaidroju ko man vajadzētu darīt un iesniedzu sūdzību 220.lv uz ko man...

220.lv - Nesaņēmu preci

Nesaņēmu preci 26.11.2019. Internetveikalā 220.lv pasūtīju (pasūtījums nr.7953859) 6. Gb luminor zilus šķīvjus, 2. Gb. Šalles, 1. Gb. Silikona cepjamo formu. Šalles saņēmu (1. Gb. Krāsa gan nebija kā pasūtīts) , saņēmu arī silikona formu, bet no 6 šķīvjiem kastē bija tikai 1 šķīvis! 18.12.2019. 220.lv parādījās ieraksts, ka pasūtījums izpildīts. No 17.12.2019. Zvanīju, rakstīju 220.lv un omniva, rezultāta nekāda - tik viens uz otru noveļ vainu. Tā līdz šim brīdim, 24.02.2020. 5. Gb. Šķīvju nav.

220.lv - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Tika veikti divi pasūtījumi interneta veikalā 220.lv ar lozungu - ''pasūtiet šodien un saņemiet rīt mūsu veikalos''. Diemžēl nākamā dienā neviena prece (viedais pulkstenis un smaržas) netika izsniegta norādītā adresē, Ģertrūdes iela 94a. Ņemot vērā ka apmaksa par diviem pasūtījumiem veikta uzreiz, rodas aizdomas par uzņēmuma negodīgo praksi, klienta līdzekļu apgrozība uzņēmumā labuma gūšanai.

220.lv - Обман

Обман Купила товар где название товара не соответствует описанию, оформила покупку, но не оплатила. Звонит оператор. Задаю про товар вопросы. Она не знает, но через 1-2 дня обещает перезвонить, я отказываюсь. Перезванивает через 10мин. Убеждает, что это то, что мне надо. Оплатила, приходит товар и я в шоке. Название товара "подъемная решетка с ящиком для постельного белья Brw Lmbk Iii, 140x200 см. Описание... В комплекте решетка и дно ящика для постельных принадлежностей; что и пришло. Связалась с...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 01.02 pasūtīju bērnam dzimšanas dienai piepūšamos ciparus, piegāde bija norādīta uz 13.02, dzimšanas diena 13. Nu labi, šodien 12. Zvanu, lai painteresētos par pasūtījumu, jo nav nekādu ziņu, atbilde piegāde uz17. Datumu, paldies par sabojāto svētku noskaņu, cūcība no 220 puses.

220.lv - Preces neatbilstība

Preces neatbilstība Briesmīga apkalpošana. Atsūtītā prece neatbilst nevienai norādītai bildei. Zvanot uz konsultācijas centru paskaidRoja, ka prece ir precīzi kā grafiskajā bildē, bet atnāca pilnīgi savādāka! Rakstot [slēpt]@220.lv vienīgais ko atbildēja, ka varu 14 dienu laikā sūtīt preci atpakaļ un tas ir viss.. Lieka laika un naudas tērēšana.

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Par servisu! Kompānija piedāvā izņemt pasūtījumus arī sestdienās, tikai sestdien strādā 1 cilvēks pie kases no 6 iespējamām un 50 gaida 1 garā rindā. Manuprāt tas ir necilvēcīgi un firmu apkaunojoši, likt cilvēkiem stāvēt 2-3 h rindā. Ja uzņēmums nevar nodrošināt normālu klientu apkalpošanu, tad varbūt tādu servisu nevajag piedāvāt vispār! Šeit izskatās, galvenais ir pārdot un dabūt naudu, pārējais ir mazsvarīgi!

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Bieži vien preces ir lētāk kā citur, bet dievs nedod būs garantijas gadījums. Serviss zem katras kritiks. Runā laipni, bet neko nedara. Prece servisā jau otro reizi un nu jau ilgāk par mēnesi, kad gribēju noskaidrot statusu, sola tik atzvanīt bet nekāda ziņa. Zvanot atkārtoti sola, ka būs nedēļas laikā un tā jau trešo nedēļu pēc kārtas. Visam pāri, nododot servisā Ģertrūdes ielā, saņemšana ir Daugavgrīvas ielā, ņemiet to vērā.

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Заказывала 18.12.2019 искусственную елку, чтобы Рождество встретить с елочкой и положить под неё подарки для семьи! Обещали, что заказ будет прислан до 23 числа (включительно). Заказ 23 числа я не получила, при этом никто не позвонил с компании и не сообщил, что доставки до 23 числа не будет! Сама звонила и узнавала, на что парень (весьма вежливый) извинялся за это и сказал, чтобы я написала письмо, о том, что доставка в обещанные сроки не была выполнена, и что в качестве извинения полагается...

Решено220.lv un Latvijas pasts - Slikts serviss

Slikts serviss 220.lv 17.12.19 datumā iegādājos preci Nr. 8115023 par kuru uzreiz veicu apmaksu 43,32 eiro un precei bija norāde ka var saņemt pat pirms Ziemassvētkiem, bet te arī visi prieki beidzās, jo prece jau kā no 23 decembra ar izsekošanas Nr. Ce609733061lv stāv Latvijas pasta un tā arī vienā punktā laikam arī paliks, jo kad rakstīju uz Latvijas pastu, vienā vietā saņēmu atbildi ka nav zināms kur prece palika, bet otrā vietā pasts atbildēja ka lai veicu sarunas ar veikalu 220.lv, bet 220.lv nav...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы