Swedbank

Swedbank AS
Адрес: Balasta dambis 15
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Телефон: +371 67 444 444
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
10:00 - 17:00
закрыто
Категория: Бизнес / Финансы  •  Банки
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

1%
Жалобы
268
Разрешенные
2
C ответами
0
Посмотреть статистику

Swedbank - Жалобы и отзывы

Swedbank - Komisijās maksa

Komisijās maksa Atkal saskaries ar to, ka savu līdzekļu izņemšana maksā komisijas naudu. Nepietiek ar to, ka par karti tiek maksāts katru mēnesi, tava nauda tiek izmantota un beigās tev vēl novelk no tavas naudas, ja tu to vēlies izņemt vairāk par savu limitu. Skaidrs, ka šīs sūdzības neko nemaina, politika ir viena. Jāmeklē risinājumi, lai pēc iespējas mazāk izmantotu bankas.

Swedbank - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nelaipna un nepretīmnākoša administrātore. Par cik tagad ir jāpiesaka vizīte pirms ierašanās, tad meklēju uz šodienu 25. Martu, bet diemžēl neviena brīva laika nebija. Šodien negaifīti iedeva brīvdienu. Parasti strādāju, katru dienu līdz 18.00 un nekā nevaru paspēt uz banku tikt. Par cik šodien iekrita beidzot brīva darba diena, domāju sataisīšu Smart Id, bez kura nevaru nekādīgi veikt maksājumu. Iegāju bankā un izstāstīju situāciju. Bet administratore kategoriski atteicās mani saprast. Un...

Swedbank - Slikts serviss

Slikts serviss Nejauši nobloķēju savu bankas karti, lai to atjaunotu piezvanīju un informācijas tālruni. Tā kā nelietoju internet banku mani pierakstīja uz apmeklējumu tikai pēc nedēļas, jo esot Rindas. Tas nozīme, ka kartes atjaunošanu varēšu pieteikt tikai pēc nedēļas, plus būs jāgaida, kamēr uztaisīs karti, īsi sākot divas nedēļas jāizdzīvo bez naudas. Piedāvājumu pasūtīt karti ātrāk atbraucot un autorizējoties ar pasi noraidīja, jo klientus apkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Uz jautājumu kā dzīvot...

Swedbank - Мошенничество

Мошенничество 11 января вносил через банкомат на свой счет 530 евро опустил в лоток пересчитанные мною купюры 4 по 100 две по 50 одна 20 и 2 по 5 на экране отобразилась сумма 490 но отменить перевод не было возможным удивило сумма недостачи 40 евро несовместимо с купюрами позвонив в банк обещали разобраться сегодня ответили средств не найдено это какой должен быть банк не найти 40 евро а ели 100 или 300 читал комментарии там вместо 900 перевели 300 евро не знаю как дальше делать переводы опасно выход менять банк поделитесь схожей ситуацией.

Swedbank - Не могу дозвониться

Не могу дозвониться Vēlos paziņot par swedbank ierakstu pakalpojumu 13.01.2022. Ka viņi šajā numurā nezvanīja uz zvanu savākšanas operācijām, lai reģistrētu bankas apmeklējumu. Konsultāciju saņemšana par skaidras naudas izņemšanu no personīgā konta nākamajā kalendārajā mēnesī. Ka šī lieta tiks izskatīta bankā un ne tikai. Denis

Swedbank - Kredīta izsniegšana

Kredīta izsniegšana Swedbank kredīta kalkulatora procentu likmes vērtība atšķīrās no faktiskās (piedāvātās) procentu likmes vērtības par +50%. Protams atrunas par nesaprotamiem "īpašiem apstākļiem" U. C. Godīga banka būtu iedevusi maksātspējīgam klientam kredītu ar likmi vismaz tuvu kalkulatora aprēķinātājam. Swedbank vienkārši izlaboja kalkulatora parametrus!

Swedbank - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Banka, kurai tiek ikmēneš samaksāts naudu vienkārši par tava kontā uzturēšanau un kartes apkalpošanu un viss!, lien iekšā klientu privāto dzīvi ar krāpnieski noskaņotam stulbam anketām, un jo kamēr viņas neizpildīsi aprakstot visu savu dzīvīti un visi iespējamie ienākumi, un visas savas profesijas, un esi tu politiski represēto sastāva vai ne, un vel tieši aprakstīs - es ta saprotu precīzi priekš vid dienestam katru pozīciju no kurienes tavas rociņas parādās jebkura naudiņa no virs tiem 1000 eiro - neka neļauj lietot e-kontu, bloķē darbību ar e-maksājumiem un tt/!

Swedbank - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien piedzīvojām nepatīkamu situāciju, kurā tu saproti, ka likumi un cilvēcīgums nav domāti priekš visiem un tev pat nemeklē kādu citu risinājumu, viss, kā visiem. Ja tev ģimenē ir kāds vai pats esi ar kustību ierobežojumiem, tad vieglāk laikam un lētāk ir pakārties, jo izdevumi diemžēl ir nežēlīgi un nevienu neinteresē, ka tu nevari staigāt, jo viņiem visiem viss ir kārtībā. Manu mammu un mūsu ģimeni š. G. Februārī piemeklēja nelaime, ar kuru jau dzīvojam 8 mēnešus, mamma ir pūsparalizēta...

Swedbank - Var nolaist jūsu uzņēmumu pa burbuli jebkura bridi

Var nolaist jūsu uzņēmumu pa burbuli jebkura bridi Pirms veriet šajā banka uzņēmuma kontu izvērtējiet vai jums to vajag - komisijas ir kosmoss + nav garantijas ka savus konta esošos līdzekļus vārēsiet izmantot jebkura bridi. Ja tomēr nolēmāt izmantot swedbank, silti iesaku, ziņojiet viņiem jau iepriekš ar kādiem sadarbības partneriem būs pārskaitījumi, iesniedziet līgumu kopijas un plānotos maksājumu apjomus. Savādāk var klāties plāni ka klajas man…vadīju tajā laika pavisam jaunu uzņēmumu, pats nostrādājies 20/7, laika nav, skreju ka sun...

Swedbank - Vecais krams ar windows 7

Vecais krams ar windows 7 Bankomāts darbojas pēctam nedarbojās. Sieviete izņēma naudu bankomāts strādāja kad ieliku kārti es bankomāts izslēdzas. Kartē palika iekšā. Zvanu uz banku sāka ka jātaisa jaunu karti. Gaidi nedēļu. Kurš kompensēs gaidīšana? Nomainiet veco krāmu. 14: 15 12.09.2021 atkal strādā.

Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle - Krapšana

Krapšana Занижает оценку машины по страховке Octa на 30% от рыночной цены. Дтп было не по моей вине. Swedbank не хочет выплачивать рыночную стоимость авто, ремонтировать тоже отказывються. Не адекватная специалист по возмещению ущерба говорит что это не её проблема и надо соглашаться на то что она предлагает и других вариантов и предложений не будет. Не поккпайте страховку Octa в Swedbank.

Swedbank - Блокировка без причин

Блокировка без причин Оператор Ольга заблокировала интернет банк. Мы в Германии теперь мы без счета и денег даже билет не купить. Что за беспредел если я зашла в свой банк и есть все мои данные и Id Smart. Какова хрена она блокирует. Она не видит кто пишет в чате. И операторы пр телефону ничего не могут сделать. Летите в банг. Вы что больные какой, летите. Так просто сел и прилетел. Злости нет придела отвратительный банк мы уходим на другой. А Ольге привет. Чтоб она осталась без денег в чужой стране.

Swedbank - Ограничение в действиях

Ограничение в действиях Большинство людей, которые имеют карточку делают покупки в интернете, тогда почему изначально отключают возможность оплачивания покупок в интернете? Почему опять приходится куда-то ехать, чтобы просто получить на это разрешение? Почему нельзя просто это оформить на месте, или спроси в день получения нужно ли отключать эту функцию? (очень неприятно из-за этого) надеюсь примите меры и не будете запрещать / не неразрешать эту функцию ибо изначально это узнаётся только когда уже хочешь что-то...

Swedbank - Studiju kredīts - brīdinājums jaunajiem studēt gribētājiem!

Studiju kredīts - brīdinājums jaunajiem studēt gribētājiem! Sveiciens! Gribu pabrīdināt jaunos studēt gribētājus un jauniešu vecākus! Īsumā, 2012. Gadā izvēlējos augstskolu un, protams, kā liela daļa jauniešu izmantoju bankas piedāvāto iespēju, jeb studijas apmaksāt ar studiju kredīta starpniecību. Ierados Madonas filiālē un tur man sieviete izskaidroja, ka jā, šāda iespēja ir un nosacījumi paredz, ka beidzot studijas, jeb pienākot 2016. Gadam tiek dots laiks 12 Mēneši, lai es atrastu darbu un sāktu maksāt saistības, kuras izriet no aizņēmuma...

Swedbank - Krāpšana!!!!

Krāpšana!!!! Dārgi mīli cilvēki! Kas notiek ar swedbanku! Man aizmugurē iebrauca mašīnā kurai bija apdrošina swedbanka un swedbanka vel grib sataisīt 50/50 un pierakstīt ka es ari esmu vainīgs! Laikam cilvēki palek gudri ņem savu naudu ara no swedbanka un swedbanka doma ka dabūt naudu no cilvēkiem! Bieži zvana krāpnieki zin vārdu un ka cilvēks ir swedbanka klients! Loti bieži zvana prasa lietotājā paroli! Un es nevaru saprot ka vispār krāpnieki zin ka mani sauc un ka es esmu swedbanka klients? No kurenas krāpniekiem tāda informācija?

Swedbank - Плохой сервис!

Плохой сервис! Народ! Не храните деньги в swedbank активизировались мошенники! Звонят постоянно представляясь сотрудниками swedbanka и выступают в роли омнива и дпд курьерами где очень трудно догадаться что ето мошенники! У меня так украли 615 евро! Если не сейчас то потом все равно найдут другие варианты как ваши деньги украсть! Лучше все снимайте и переходите в местный латвийский банк! Мошенники уже четко знают сто вы клиент этого банка и даже как вас звать! Возможно утечка! Банк вам ничего никогда не вернёт и них, хорошие подкованные юристы! Берегите себя и своих близких будьте очень внимательны!

Swedbank - Slikts serviz!

Slikts serviz! Мне на лиго взади въехала машина! Виновник аварии застрован в swedbanke! Машина ладно железо! Подождать и сделать можно! А вот спина болит после дтп, обследовался в больнице отослал заключение и сделал все необходимое что они требуют, и что мне необходима реабилитация они досихпор непозванили и нечего не прислали! Может надеются сто будет чудо! Или пересматривают так и чтоб не дать ничего на реабилитацию!

Swedbank - Мошенничество

Мошенничество В swedbanke опасно хранить деньги! Мошенники активизировались как некогда представляются сотрудниками этого банка и уже знают не того что вы клиент этого банка но и как вас звать! В случии кражи вам ничего никто ничего не вернёт! Так зачем лишний раз рисковать и переживать? Предупредите как можно больше людей система в этом банке к великому сожалению ненадежна!

Swedbank - Krāpšana

Krāpšana Позвонили представились представителями банка, и сказали что нужно сделать новый счёт, так как с этого выполнялись мошеннические действия. В итоге сняли 700 евро со счёта. Взломали в итоге 2 банковских счёта. В самом отделии банка было спокойное отношения банка, сказали что у них такие ситуации каждый день. Служба безопасности плохо работает, либо за одно с мошенниками.

Swedbank - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Man bez brīdinājuma tika dzēsts Smart Id konts. Man šodien bija jāveic maksājums. Ja es šodien to neveikšu tad man būs soda sankcijas. Svētdienas dienā es nevaru atjaunot savu Smart Id. Man būs jāmaina banka jo swedbankai es vairāk neuzticos. Jo ja jūs nebrīdiniet kad beidzas smart id tad esiet tik laipni un nodrošiniet kvalitatīvu servisu. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы