Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Адрес: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Телефон: +371 67074255
Факс: +371 67113147
Время работы: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Категория: Магазины / Торговля
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

12%
Жалобы
346
Разрешенные
13
C ответами
130
Посмотреть статистику

Narvesen - Жалобы и отзывы

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день! Хочу вам отправить жалобу на сотрудника менеджера narvesen в городе Олайне ситуация была такая: пришла в narvesen в городе Олайне, купить брикеты. Зашла в магазин, подошла к кассе спросить какая цена у брикетов, в эту минуту подбежал мужчина, видимо менеджер, сказал что на улице все написано, был не доволен тем что я интересуюсь ценой у продавца, а не стою на улице в дождь и не рассматриваю ценники. Девушка кассир не смогла ответить в какую цену брикеты, очень долго искала код в...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Iebraucot uzpildes stacijā pl 9:00no rīta nepaspēju ienākt uzpildes stacijā,kad meitene sāka kliegt par masku!uzrunajot viņu par produktu kvalităti sagaidiju atbildi :,,izsaukšu policiju,,☝🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️piebildiśu maska uz sejas bija!Uzskatu ,ka attieksme pret klientu tāda nedrīkst būt! Šo vietu neiesaku!Strādāja meitene ar baltiem matiem! Citreiz iebraucot strādaj puisis ,attieksmie uz 9 ballem

Narvesen - Rupja attieksme pret klientu

Rupja attieksme pret klientu Šodien pērkot e tālu veikalā narvesen pārdevējs rupji man atbildēja maz to ka viņš ne dzird ka viņam pasaka ka vajag 1 braucienu tā viņš vēl uzdrošinās brēkt virsū un nosaukt vecu cilvēku par muļķi, tas ir veikalā kas atrodas origo pulksteņa pusē narvesen, cienījamais pārdevēj ja tev ar nerviem nav labi tad tev nav jāstrādā starp cilvēkiem, a jums narvesen kompānija būtu darba ja pieņem pieklājīgus un jauku pārdevējus.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Šorīt pirku transporta biļeti un ūdens pudeli. Vienas pudeles vietā kasiere izsita čeku par divām un deva man 2. Es vērsu uzmanību, ka man vajag tikai vienu. Tā bija kasieres kļūda, taču viņa atteicās atgriezt man naudu par otru pudeli, kas man nebija nepieciešama, teikdama, ka čeks ir izsists un tur vairs neko nevar darīt. Vai tā ir korekta rīcība attiecībā pret pircēju?

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labas dienas. Cienījamie Narvesen atrisiniet problēmu ar saviem darbiniekiem, tā ka vajag izdot pirkumu čeku tā ka apnika teikt visu laiku darbiniekiem uz tilta iela 11 lai iedot to čeku un negrib un gan nejauta man to vajag vai ne un tikai redzams ka viņi visu laiku izmet.

Narvesen - Pircēju ērtības

Pircēju ērtības Kāpēc Narvesen Nav Padomājis Par To, Ka Cilvēki Ņem Līdzi Hot Dog Un Vajag Kādu Kārbu Kur Val Ielikt, Jo Piemēram Man 2 Hot Dog Vest 2 Hot Dog Ir Grūti. Ja Būtu Kastītē Būtu Vieglak. Būtu Ļoti Patīkami, Ja Padomātu Par To. Paldies, Ja Atbild Man Kads

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss 07.09.2021. Veicu sūtījumu narvesen foto druka… norādītais datums par piegādi bija 10.09.2021. Plkst. 16: 00 ar mierīgi prātu devos pēc savām fotogrāfijām. Tad saskaros ar nelaipnu “personu”, kas atteica, ka viņiem nekādu sūtījumu nav un ko vēl es te gribu. Kurjers neesot. Lai gaida nākamo nedēļu. Saprotams, ka var būt visādi, bet cik vien maz vajaga, lai cilvēciski atbildētu.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, šodien ap pulksten 11-tiem biju Rīgas centrālas stacijas navasen veikalā, tajā, kurš atrodas piepilsētas stacija, ar ieeju no Rīgas centra, tas, kas mazāks no abiem netālu esošajiem. Mani interesēja žurnāli. . Skatījos daudzus žurnālus par rokdarbiem, bet konkrēto meklēto neatradu. Man aizradīja, ka lasīt nedrīkst un, ka šeit nav bibliotēka. Precìzi laiku nepārbaudīju, bet tàs varēja būt ap 5 min. Vai vairāk. Tālāk sekoja frāzē: "lūdzu atstājiet veikalu! "

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēlos informēt, ka 13. Augustā ap plkst. 19.50 devos uz narvesen veikalu a. Čaka ielā 22. Tuvojoties veikalam, pamanīju, ka veikalā atrodas 2 cilvēki. Pieejot pie veikala durvīm, konstatēju, ka uz tām ir šilte ar uzrakstu, ka veikals tiks atvērts ap plkst. 20.20 un cilvēki iegāja palīgtelpā. Nākamā dienā 14. Augustā ap plkst. 09.30 atkal gāju uz to pašu narvesen veikalu pēc kafijas. Diemžēl kafijas automāts nedarbojās, jo bija nepieciešama apkope. Pārdevēja tajā brīdī sēdēja pie...

Narvesen - Kas tā par attieksmi un kafiju

Kas tā par attieksmi un kafiju No rīta iegādājos expresso, lielo! Par 1.90 saņekpt kafiju lielājā krūze atverot konstatēju, kad tur vispār var teikt nekā nav, pārdevējs atbildēja, kad tā ir un tā vienmēr ir jābūt, cik daudz esmu reizes ņēmis kafiju vai ko citu narvesenā tā nav bijis, pienu vajag pievienot! Expreso bija pretīgs un nebaudām! Vēlos atgriezt naudu nav pirmā reize, kad narvesen cenšas piekrāpt apiet! Kafija drausmīga!

Narvesen - Pretīgs pārdevis

Pretīgs pārdevis Labdien atkal šodien strādā budina pretīgs pārdevējs vai tiešam viņu nevar atlaist un pieņemt normālus pārdevējus tanī budina stirnu iela 44 ir viena normāla pārdevēja ka saprotu sauc martā bet pārdevējs ir ļoti pretīgs rupja galu gala atlaidiet viņu jūs zaudējat cilvēkus.

Narvesen - Pipe pie kases nak cigarešu dumi

Pipe pie kases nak cigarešu dumi Pipe pie kases pasuta mani 3 majas tālāk trausmiks vīrietis kuru šinī Narvesena redzu pirmo riezi esmu pastāvīgs klients apkalpo mani meitene vārda marta smuka lapna bet dadu attieksmi saņēmu pirmo riezi dzīve. Es jūs lūdzu lai šis pārdevies tiktu sodīts nākam riez tas bieksies ar policiju. Šo pārdevēju vīrieti jāsoda ka tā var kas tas par darbinieku.

Narvesen - Обман

Обман За последние 4 месяца меня уже 4ый раз обманывают на поездки. Было что просила и платила как за 9 поездок, а в итоге получала только 5 поездок. Вчера та же ситуация. Купила эталон на 1 поездку что бы доехать до работы. В итоге мне выдали просто пустой эталон. У мужа такие же ситуации были. Я понимаю ошибиться 1 раз, но когда это происходит так часто и я деньги грубо говоря просто отдаю продавцам, это не нормально. Учитывая что потом мне ещё и приходится платить штрафы за такую ошибку продавца.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Gribu zinot uz reģionālo vadītāju Raivi Medni kurs atlaida darbinieku kura 3 gadus strādāja nevienu dienu nenokavēja viņam vienmēr nekas nepatīk! Viņš labāk ietu pa saviem darbiniekam nevis par katru klientu viņš nezin kādi klienti nāk uz veikalu ka sabojās garastāvokļi uz visu dienu! Un darbiniece ceļas 4 norita un līdz 22 strādāja 3 gadus bez brīvdienām un viņš izmeta no veikala ka suni dēļ kaut kadam suda bulciņām ka nebija nomarķētas!

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien ap plkst. 19.10 iegāju Krišjāņa Valdemāra ielas narvesenā lai izņemtu pasūtījumu, ko pirmstam nebīju darījusi. Pat nebiju pateikusi pārdevējai ko man vajag, kā viņa jau rupjā tonī prasīja vārdu uzvārdu uz ko apstūlbu, jo nebiju pat līdz galam pateikusi neko. Pēc tam viņa nomurmināja kaut ko un es viņai palūdzu lai atkārto, pēc kā viņa uzbļāva virsū un paprasīja, vai es nedzirdu. Šausmīga attieksme. Tādiem cilvēkiem nav jāstrādā klientu apkalpošanā.

Narvesen - Egoistiska narvesen vadība

Egoistiska narvesen vadība Sveiki, nesaprotu kāpēc ir tāda zemiska attieksme pret darbiniekiem? Mana meita strādā narvesen un nesen uzzināju no viņas info, ka viņai svētku dienās (23,24) netiks samazināts darba laiks (vismaz līdz 22) , saprotu, ka arī svētku dienās ir jābūt atvērtam veikalam, bet vai tiešām arī šie darbinieki nav pelnījuši mazliet pasvinēt svētkus, + kur ir loģika cilvēkam svētkos kurus lielākoties visi svin ārpus pilsētas strādāt darba laiku līdz plkst 00: 00? Esmu ļoti apbēdināta, jo sekas šim ir...

Narvesen - Darbs

Darbs Silti neiesaku! Apvilks ap Stūri! Ne algas maksā laikā, neko! Māk tikai atrunāties, ka kaut kādas kompensācijas gaida. Nostrādāju tur diezgan ilgi, attieksme briesmīga, stundas novelk nost, likme nezināma, līgumu nevar iedot uz rokas. Viss jāapvieno, gan jāapkalpo klienti, gan jāmazgā kafijas aparāts, pārtraukums normāls nav, izejo uz 10 min ir jau zvans ar jautājumu kāpēc neesi darbā! Šausmīgi.

Narvesen - Pretiga apkalposana

Pretiga apkalposana Labdien 03.05 laiks apmeram 18 ilgi domaju rakstit vai ne sudzibu bet nolemu.uzrakstit tadi pardeveji nedrikst stradat !Es velejos nopirkt etalonu.5 dienam !Pardevejs man.izsita uz dzeltana etalona bet man vajadzeja uz ridzinieka kartes es vinu.noliku vinam kad jau samaksaju tad vins man dot dzeltano etalonu.Kad pateicu ka vajag uz ridzinieka kartes ka no kedes noravas suns un saka blaut un ar varu izmeta mani ara no veikala tadi pardeveji nevar stradat apkalposana .Pateica ka mani seit neviens vairak neapkalpos !Loti pretigs pardevejs

Narvesen - Обман покупателя

Обман покупателя Вчера пришёл в магазин пополнить кредит телефона на 5 евро, встретила кассирша и в грубой манере сказала что нету на такую сумму. Есть только 8 евро. Я спешил и решил не спрашивать. Сегодня пришёл и попал на другого кассира парня. Спросил на какие суммы есть пополнение и оказывается что на 5 евро пополнение есть! Вопрос, у вас все кассиры держат покупателей за идиотов или просто есть специальные дни?

Narvesen - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Kas noticis ar hotdogiem? Sen nebiju pircis narvesen hotdogus, agrāk ļoti garšoja kabanos, nesen nopirku - šausmas! Liekas ka desiņa palikusi mazāka un garša pa visam cita (pretīga) . Nevaru saprast vai man tikai tā liekās, vai tiešām kaut kas ir mainījies?

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы