Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Адрес: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Телефон: +371 67074255
Факс: +371 67113147
Время работы: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Категория: Магазины / Торговля
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

14%
Жалобы
406
Разрешенные
16
C ответами
183
Посмотреть статистику

Narvesen - Жалобы и отзывы

Narvesen - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlējos pastāstīt situāciju, kas notika Saldus Narvesen mazajā veikaliņā. - omītei ir 93 gadi, iet ar spieķi (traki grūti) . Runā, bet klusām. Un katru piektdienu obligāti ir jābūt mājās kādam žurnāliņam, lai ir ko darīt. Tā, nu lūk devās pati uz narvesen kas atrodas netālu no pasta. - jauna meitene, nu tāda kā mana mazmeitiņa (bet vienīga mazmeitiņa esmu es) tik sirsnīga meitene.. Žurnāli tika atrasti, kafija uztaisīta un pienesta pie galda, jo omītei bija maiss līdzi un omīte mums diezgan...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Ziemas periodā pieņemta darbā jauna darbiniece. Ieejot kioskā, kad strādā šī jaunā meitene, katru reizi viņas attieksme pret klientiem ir briesmīga. Neesmu dzirdēJusi ne reizi standarta frāzes - labdien! Visu labu! U. T. T. Šodien gandrīz uzsprāgu. Saņēmu atlikumu, saku pārdevējai-paldies! Visu labu!, tā vietā pretī saņemu murminošu atbildi - mhm. Ļoti, ļoti nepatīkami un nelaipna attieksme.

РешеноNarvesen - Slēgts kiosks 8:50

Slēgts kiosks 8:50 Slēgts kiosks, pārdevēja ir iekšā, darbojās, var redzēt ka ir atvesta prece, bet nav info ka uz kādu laiku ir slēgts, parasti ir bijis kārto preces darba laikā kad nav pircēju, vismaz es 20min nostāvēju un iekšā neielaida. Strādāju netālu no kioska un redzu cilvēki nāk pastāv, info nekāds, iekšā nelaiž, vismaz es pats jau kādas 20 min piefiksēju.

Narvesen - Atteicās pārdot preci

Atteicās pārdot preci Skrēju uz taksometru, un tā kā bija nepieciešams steidzami izmantot košleni pēc smēķēšanas, ieskrēju narvesen, lai to iegādātos, jo nebija laika stāvēt Rindā pārtikas veikalā. Kasiere Zanda ar diezgan bravūrīgu, nelaipnu un smīnājošu attieksmi atteicās pārdot šo košleni, kas nemaksā pat nekādus tur 5 vai 10 centus, bet principā gandrīz 1 eur, paziņojot, ka viņi "tāpat vien naudu nemainot. " kā var vispār tik bezkaunīgi atbildēt klientam, kurš cenšas iegādāties preci, kas man reāli bija...

Narvesen - Drausmīga pārdevēja

Drausmīga pārdevēja Šausmīgi pretīga pārdevēja nesasveicinās stāv uzpūtusies pie kases. Zem deguna murmina ko. Galīgi neadekvāti uzvedas pret klientiem pajautāju vai var maizīti uzsildīt man atcirta ka mēs šeit nesildām kaut otra pārdevēja vienmēr laipni uzsilda. P. S pārdevējās vārds Dace.

Narvesen - Serviss

Serviss Sveiki, Nevēlos rakstīt sūdzību... Bet tieši otrādāk - paslavēt meitenes, kas strādā domina narvesen veikalā. Reti iegriežos, bet katru reizi, kad iegriežos priecē, ka ir vietas, kur vēl meitenes klientus apkalpo ar smaidu un apakaplošana notiek ātri un bez aizķeršanās. Ceru, ka nekas nemainīsies un šis būs vieta, kir gribu atgriezties.

Narvesen - Drausmīgs apkalpošanas serviss

Drausmīgs apkalpošanas serviss Šis ir viens no tiem narvesen veikaliem, kur nav velmes atgriezties - pārdevēju apkalpošanas servisa dēļ. Šeit konkrēti ies runa par pārdevēju gundega, sieviete ar gaišiem matiem un apaļīgu ķermeņa figūru. Viņas apkalpošanas līmenis pat tuvu nestāv ''kvalitatīvam'', ar pircēju nav jāsveicinās, ar pircēju nav jāatvadās, vai japateicās, to visu dara klients preti saņemot tikai klusēšanu (ignorēšanu) . To pat par cilvēcisku attieksmi nevar nosaukt, kur nu vel runāt par apkalpošanas servisu...

Narvesen - Slikts servis

Slikts servis Narvesen veikalā carnikavā pieņemt jauns darbinieks. Ne lūdzu ne paldies.. kur nu vēl var iet runa par labdien.. agrāk nebija nekādas problēmas tagad jau otro nedēļu eju nav franču hotdoga.. prieškam taisīt akcijas ja viņu nevar dabūt.. kad eju un strāda sievietes vienmēr dabūnu ko gribu. Interesanta sagadīšanās...

Narvesen - Slikts pārdevējs

Slikts pārdevējs Labrīt, šodien 24.01.06, apmēram 8: 20 norīta gribēju nopirkt sigarele, es pieradīju savu personīgu apliecību, viņš man atteica pārdot! Es jautāju kāpēc? Viņš atbildēja ka jauns likums ka no 20 gadiem. Es saku runāt ka vēl nav spēka šitais likums, viņš man atkal atteica manai prasībai pārdot. Es ienāku likumi.lv un tur ari nav spēka šitais likums!

Narvesen - vieta kur regulāri iegriežos

vieta kur regulāri iegriežos Narvesen ir vieta kur es regulāri iegriežos pirms darba, un man vienmēr ir patīkama pieredze. Iegādājoties kafiju no turienes sastopu ļoti jauku un atsaucīgu personālu. Tas ietekmē manu dienas noskaņu un padara rītu patīkamāku. Liels paldies Narvesen komandai par izcilu apkalpošanu un garšīgo kafiju.

Narvesen - Apgaismojums

Apgaismojums Sveiki, vēlētos pateikt to, ka šodien iegāju narvesen pēc kafijas, un konstatēju, ka apgaismojums ir ļoti ļoti spilgts, pilnīgi acis nomigloja, apžilbināja redzi pamatīgi. Mans ieteikums, jums samazināt nedaudz apgaismojumu. Paldies un jauku dienu! 🙂

Narvesen - Beidzies derīgums termiņš precēm

Beidzies derīgums termiņš precēm Labdien! Pagajusaja nedeļa Ilguciema narvesen iegadajos sulas dzērins. Aizejot uz majam konstatēju, ka tam bija beidzies derīguma termins čeks bija aizmirsts veikalā. Pēc 20 minūtēs devos atpakal, bet veikala teica ka sulu nemainis. Uzmanāties un pārbaudat terminus pimrs tur kaut ko pērkat.

Narvesen - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Iepērkoties Narvesen Jelgavā pie Neste (Loka maģistrāle 2A), sekojiet uzmanīgi, ko pērkat, cik jāmaksā utt. Izskatās, ka darbinieki ir instruēti, kā pēc iespējas apkrāpt pircējus. Kad palūdzu izsist pareizu cenu, man tika atbildēts, ka neko nevar izdarīt, un atgriezt preci var tikai veikala vadītājs, kas protams, nav uz vietas. Būtu arī forši, ja darbā tiktu pieņemti cilvēki, kuriem ir kaut nedaudz vēlme strādāt apkalpošanas sfērā, konkrēti tā brīža pārdevējai riebjas gan viņas darbs, gan darba vieta. Policijā iesniegums ir uzrakstīts.

Narvesen - Начальник моего друга истенный мошенник

Начальник моего друга истенный мошенник Пишу не о своей проблеме, а о проблеме сотрудника Нарвесена начальник этих нарвесенов - Большой Р. Так его назовем. Гнилой человек, которому жалко каждую копейку для своих сотрудников. Заставляет работать в выходные или же работать необоснованно много, так как у человека не было желания искать новых сотрудников. Человек отработав 2 года без отпусков решил уволиться из нарвесена, так как уже несколько месяцев подряд получал от начальника зарплату меньше 600 евро. Так вот, человек решил...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! 02.10.2023.Madonā gribēju nopirkt Latvijas Avīzi. Nopirku, izrādījās,ka tā ir iepriekšējās piektdienas avīze. Man prātā nevarēja ienākt,ka pēc plkst.8.00 no rīta plauktos ir vēl 3 dienas veca avīze. Paldies par attieksmi, jau tā reizi gadā tik ieeju Madonas Narvesen,dēļ šīs sievietes attieksmes, nekas nemainās gadiem.

Narvesen - Обман и плохой сервис

Обман и плохой сервис Ulbrokas iela 11, Latgales priekšpilsēta, Rīga, lv-1021 отказали продавать двойную пачку Winston X Style Blue Duo за 7.90 связи с отсуствием целостной упаковки 1 пачки, что уже не продаже года 3-4. Не смотря на наличие паспорта, буквального обьяснения где в кассе находиться товарная секция, продавец отказался продавать ссылаясь что бы я купил "в каком нибудь другом нарвесене". На просьбу позвонить франшейзеру или коллеге для уточнения этого момента, ответили что телефон сел. В итоге пришлось тратить 30 минут на поиски другого нарвесена вместо того, что бы продавец проверил позиции в кассе.

Narvesen - Mēģināšana nogalināt

Mēģināšana nogalināt Gāju nopirkt sev un draugam hot dogus bet rezultātā saņēmu asiņainu muti un stiklus starp zobiem. Kad gāju pārdevējai jautāt kāpēc manā ēdienā ir stikli, piedāvāja man bezmaksas kafiju bet neko vairāk. Turpmāk iešu narvesenam garām, iesaku to darīt arī citiem.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl pirmo reizi te, neatradu ka atbildēt uzņēmumam. Šī situācija notika narvesena pie autobusu pieturas ūnijas iela 52 Purvciemā, ap ~17: 30 ja nemaldos pārdevējai nebija beidžika ar savu vārdu, vai nu nepamanīju bija jāskrien uz autobusu. Nezinu vai ir jāmin mana “neparasta seja” bet es palūdzu pārdod man cigaretes nesmaidot, nevis flirtēt ar vīrieti kurš lika pudeles plauktā.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācu uz kiosku Narvesen, 23.07.2023 nopirkt cigaretes, mierīgi paprasīju savu preci, kad izvelku karti apmaksai pārdevēja bija ļoti ieinteresēta vīrieti kas stāvēja man aizmugurē, smaidīja viņām, mierīgi klusējot sagaidīju kamēr termināls bus gatavs apmaksai, tomēr man pateica “lico poproše ti tut ne odna” no pārdevējas. Pārdevēja ir latviete ar melniem matiem un čolku. Uzskatu, ka pirms ņemt cilvēku uz pārdevēja darbu jāpārliecinās ka cilvēks ir adekvāts un vismaz laipns. Slikta diena varbūt katram, bet tas nenozīmē ka jābojā tā arī klientam

Narvesen - Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs.

Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs. Šodien ap plkst 16.00 iegādājos sviestmaizi, kuru arī palūdzu uzsildīt. Darbiniece jau šajā mirklī reaģēja klientu sfērā strādājošam darbiniekam neatbilstoši "neapmierināti sašķobīja sejas grimmases". Kad viņa izsniedza preci un es to pamanīju, biju šokā. Devos pie viņas un teicu, ka nevēlos šo preci "prece vizuāli izskatījās briesmīgi". Pārdevēja sarunas laikā atļāvās bezkaunīgi runāt pretī, pretī nestādījās, kontaktus saziņai ar vadību nesniedza, lai izvairītos no jebkādas atbildības. Šādiem darbiniekiem nav vieta apkalpošanas sfērā. Kā arī šādām situācijām jābūt atregulētām.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы