LV RU

StockholmHealth

www.v1.stockholmhealth.com
Телефон: +371 20023472
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Здоровье / Медицина
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

86%
Жалобы
21
Разрешенные
18
C ответами
6
Посмотреть статистику

StockholmHealth - Жалобы и отзывы

StockholmHealth - Обман

Обман Я согласился сотрудничать в течение определенного периода времени (7 дней) и за определенную сумму денег. В тот же вечер я получил хорошее предложение за определенную единовременную оплату, чтобы продолжить курс. Я принял предложение и принял условия. Это был примерно 1 платеж, но компания ежемесячно вычитала 4,90 евро с моего банковского счета (включая январь 2020 года) , но это не было нашим соглашением, и я не получал ежедневные рекомендации, а только рекламу с новыми предложениями.

StockholmHealth - Netiek ievērota sākotnējā vienošanās

Netiek ievērota sākotnējā vienošanās 14.09.2019. Piekritu sadarbībai, par konkrētu laika periodu (7 dienas) un par konkrētu naudas summu. Tajā pašā vakarā saņēmu izdevīgu piedāvājumu par konkrētu vienreizēju samaksu kursa turpinājumam. Es pieņēmu piedāvājumu un piekritu nosacījumiem. Runa bija par 1 maksājumu, bet kompānija no mana bankas konta atskaita katru mēnesi eur 4.90, (ieskaitot janvāri 2020.) bet tāda nebija mūsu vienošanās, tāpat sen vairs nesaņemu ikdienas ieteikumus, bet tikai reklāmas ar jauniem piedāvājumiem. Diētas ieteikumi bija labi un derīgi, tikai turpmākā biznesa prakse ir negodīga attiecībā pret klientu.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties no šīs kompānijas, pirms kaut ko apstipriniet, viņi velk nost naudu katru mēnesi par to nebrīdinot. Mamma iekrita uz šito, gribēdama vienu mēnesi pamēģināt (cilvēkam krietns vecums un maz iemaņu ar internetu) Noteikumos, itkā, tas esot atrunāts, kurus protams neviens, nekad neizlasa (es pats viņus meklēdams neatradu) Ok, itkā pati vainīga, bet reāli atrasta vājā vieta, kur uz cilvēkiem noslaukt. Krietna naudas summa tika novilkta par daudziem mēnešiem, kamēr es netīšām, maksājot...

РешеноStockholmHealth - Neatbilstoša tievēšanas josta

Neatbilstoša tievēšanas josta Tievēšanas jostu, par kuru samaksāju 14,95 EUR, kas skaitās ar ļoti lielu atlaidi, pēc piedāvātās izmēru tabulas izvēlējos izmēru, saņēmu jostu, kas vairāk atbilst ķīniešu izmēram, t.i. vismaz 2 numurus mazāks. Iepakojums kā lētajām precēm no Ķīnas, kaut attēlā ir redzams iepakots kastē. Attēlā arī redzamā plata josta, saņēmu - šauru lentīti. Solīta piegāde ar kurjeru, saņēmu, iemestu pastkastītē. Vienīgais, kas atbilda solītajam, bija bezmaksas piegāde, taču arī no Ķīnas gandrīz visas preces piegādā bez maksas. Josta nav lietojama.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

Krāpšana, pakalpojums nav saņemts. 27.08. Aizpildīju testu stocholmhealth.com mājas lapā, pēdējā solī tika novilkta nauda no mana konta, bet nekādus uztura plānus nesaņemu savā epastā. Sūtīju epastu, lai atgriež naudu, bet epasts tiek ignorēts, sazvanīt to iestādi nav iespējams. Vēlos saņemt naudu atpakaļ, jo pakalpojums nav noticis un nauda novilkta nepamatoti.

РешеноStockholmHealth - Netiek atcelta mēneša maksa pēc klienta lūguma

Netiek atcelta mēneša maksa pēc klienta lūguma Piereģistrējos Stockholm health. Pēc mēneša lūdzu, lai mani no programmas atskaita un atceļ ikmēneša maksu. Uzņēmums nereaģēja un ikmēneša maksa tiek automātiski norakstīta no konta.

РешеноStockholmHealth - Nesaņemts pakalpojums, krāpšana

Nesaņemts pakalpojums, krāpšana Laika periodā no 21.02.2018. Līdz 14.02.2019. Katru mēnesi tiek noņemta summa 9.95 eur apmērā par labu app. Stockholmhealth.com. Nekādus pakalpojumus, diētu plānus neesmu saņēmusi. Vēlos saņemt atpakaļ no konta noņemto naudu par neesošu pakalpojumu veikšanu. Arī vienreizēju diētas plānu neesmu saņēmusi.

РешеноStockholmhealth diēta - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju diētas plānu (vienreizēju) samaksāju par to 6.95 eur, sapratu, tas man neder, neturpināšu. Tagad tikai ievēroju savā Seb internetbankā, ka tā nauda tiek noskaitīta katru mēnesi no mana konta. Kā nav kauna!? ! Vēlos, lai viņi pārtrauc to darīt un atskaita man atpakaļ visu izkrāpto naudu, ko ik mēnesi novilkušu no mana konta!

StockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju tievēšanas jostu, bija jāgaida veselu mēnesi. Kad atnāca tā josta izrādās sūtīta no ķīnas, par ko tad maksāt 14,95 un vēl pie tā visa neatbilst tam ko viņi piedāvāja izmērs arī neatbilda. Un tad kad zvaniju viņi teica lai sūtu atpakaļ un viņi atgriezīs naudu. Aizsūtīju atpakaļ, nu nav ne preces ne naudas.

РешеноStockholmHealth - Obman, snjatie - kraža deneg

Obman, snjatie - kraža deneg V oktjabre 2018 goda zakazala nedeļnii kurs pohudenija, stoimostju 9,95 euro. Prislali dietu na nedeļu. V dekabre posmotrela sčot-oni sņali deņgi po 9.95 za nojabr i dekabr avtomatičeski. Kak tak možno obmanivat narod, vorovat čužie deņgi? Dļa meņa eto boļšaja summa, t. K.net raboti... Pomogite, požaluista! Ļudi, neverte etoi kompanii-tam odin obman!

РешеноStockholmHealth - Воры и мошенники

Воры и мошенники Зашла на сайт этих мошенников. Прошла тест, предложили купить меню на семь дней с одноразовым платежом. Не купить абонемент до конца жизни. Получив это меню поняла что написан полный бред. Распрощалась с десяткой и благополучно забыла. Как оказалось зря на протежении трех месяцев с моего счета списывали каждый месяц по 9.95 когда позвонила по 20023472. Стали уверять что это деньги за абонемент, и если я не отписалась от их услуги они благополучно будут тырить мои деньги не зависимо...

РешеноStockholmHealth - No mana konta tiek noņemta nauda 2,95 euro

No mana konta tiek noņemta nauda 2,95 euro Labdien! No kompanijas stockholmhealth.com internetā iegādājos dietu par vienreizeju maksājumu, bet tagad konstateju, ka no mana konta vairākus mēnešus tiek noskaitīta nauda 2,95 eiro. Netiku par to nekādā veidā brīdināts. Neesmu arī parakstijis nekādu līgumu. Uzskatu, ka uzņēmums nodarbojas ar naudas izkrāpšanu. Neesmu tads vienīgais. Lūdzu palīdziet atrisināt so problēmu.

РешеноStockholmHealth - Naudas krāpsāna

Naudas krāpsāna Apmaksāju pakalpojumu - stokholmas diētu 7. Dienām izmantojot naudas karti ievadot kartes nr. Jūnija mēnesī 2018. G, un šodien konstatēju, ka katru mēnesi šie ņēmuši nost naudu no mana konta, iepriekš nekur neparādījās, ka es noslēdzu automātisko maksājumu par neko. Jo ir tā ka pa šiem diviim mēnešiem es nesaņēmu nevienu piedāvājumu, ne vient e-pastu ar informāciju, kas man liktu noprast ka trek ņemta nauda nost no mana konta. Ir tikai reģistrācijas e pasts un viss, caur kuru tikt pie savas diētas. Viņiem uzrakstīju e-pastu redzēsim ar ko tas atrisināsies.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Esmu pamatīgā šokā un neizpratnē par Jūsu kompānijas "nesmuko"rīcību! Pēc reklāmas iegāju Jūsu mājas lapā aizpildot testu un nolēmu vienu reizi samaksāt, lai saprastu, ko piedāvājat. pēc tam tūlīt arī uzspiedu, ka turpmāk nevēlēšos saņemt Jūsu piedāvājumus, jo mani tie neieinteresēja, uzspiedu uz lodziņu, kur bija norādīts, ka nevēlēšos turpmāk neko iegādāties, taču ieskatoties konta izdrukā, redzu, ka Jūsu kompānija vienkārši ņem no mani naudu. Ārprāts! Cenšos ar Jums sazināties, bet veltīgi. Nevaru ieiet arī Jūsu mājas lapā. Tā ir vistīrākā krāpšana... Vēlētos atgūt savu naudu

РешеноStockholmHealth - Kràpsana

Kràpsana Vairs negribu pasutit so dietu un negribu lai katru menesi mistiski no mana konta pazut 10 eiro. Ludzu atsaukt so dietu kas bija registreta no e-pasta [slēpt]@inbox. Manai gimenei no ta radas zaudejumi. Ceru ka no mana konta wairs mistiski nauda netiks atvilkta

РешеноStockholmHealth - Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts!

Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts! Nevienam neiesaku uzķerties uz šo diētu! Tikai sūtīs piedāvājumus un ņems naudu nost katru mēnesi. To, ka nauda tiek ņemta katru mēnesi nost-pamanīju pēc gada itkā 9,95 eiro, bet katru mēnesi, lai arī diēta vispār netika ievērota. Stocholmhealth-turpināt tālāk tā! Un parējie ticat man-ir labākas dietas, ko ieverot-katru mēnesi lieki nemaksājot šai kompānijai:) P. S kad pildīju pieteikumu-nezinu cik maziem burtiņiem tur bija rakstīts par ikmēneša maksājumu-vienreizējā maksājuma vietā. Savu profilu dzēsu-un ceru vairāk nesaņemt no viņiem nekādus ne piedāvājumus, ne arī naudas ieturēšanu!

РешеноStockholmHealth - Krāpšana un nekaunība

Krāpšana un nekaunība Vairāk kā gadu atpakaļ uzrāvos ar dažiem darba biedriem uz "izslavēto" Stoholmas diētu. Sākotnēji samaksāju I-netā pieprasīto naudu, it kā nebija daudz, jo solīja individuālu pieeju, utt. Pēc brīža konstatējām, ka pārsvarā mums visiem ir atsūtīts viens un tas pats murgs, ar ļoti nelielām izmaiņām, pat nebija īpaša atšķirība vīrietim vai sievietei. Nekaunīgākais sākās pēc šo īpašo kursu iziešanas - gandrīz katru dienu sāka nākt piedāvājumi turpināt šo ērmošanos, protams, atkal ko samaksājot!...

РешеноStockholmHealth - slikts serviss

slikts serviss Ļoti bieži redzēju internetā,ka reklamē stokholmhealth diētu.Izdomāju,ka es arī varētu to pamēģināt jo tuvojās svētki un gribās labi izskatīties.Apsēdos,aizpildīju testu,palūdzu savam vīram lai apmaksā no sava Pay Pal konta,viņš apmaksāja.Sāku gaidīt atbildi.Pagāja trīs dienas bet diētas plāna vēl nav.Izdomāju uzrakstīt uz e-pasta adresi bet vēstules nāk atpakaļ jo tāds neeksistē.Tā nu jau ir pagājusi nedēļa bet no diētas plāna ne ziņas ne miņas.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Jau 3 mēnešus kā velk naudu nost vienos un tajos pašos datumos ne par ko. Profilā ieejot viss stāv uz vietas man. Plānu jau sen neievēroju, jo pārgāju uz vegānu diētu. Neiekrītiet! Tikko kā ievadīsiet savus kartes datus un piekritīsiet lietošanas noteikumiem, viņi katru mēnesi Jums vilks nost naudu vienkārši tāpat, ja arī paši nekādus līmeņus nepirksiet! Lasiet sīko druku! Īsti krāpnieki! Lai tiktu vaļā no tā būs garš ceļš ejams.

РешеноStockholmHealth - Krāpnieki

Krāpnieki Sveiki, trūkst vārdu un šī maza lodziņa, lai izteiktu savu neapmierinātību par jūsu darbībam. Iekritu jūsu viltīgajas lamatas ka skolniece. Reklama bija smuka, domāju pameginašu. Vienreizēja samaksa, labi, apskatu tālāk, gribi redzēt kas jāed - lūdzu, samaksāju. Paldies. Neko vairāk nepasūtīju un nesaņemu un nelietoju. Kapēc tagad saucat naudu no mana konta katru menēsi ???Pieprasu visu atmaksat kā bija bijāt solījuši.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы