LV RU

StockholmHealth

www.v1.stockholmhealth.com
Телефон: +371 20023472
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Здоровье / Медицина
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

93%
Жалобы
28
Разрешенные
26
C ответами
9
Посмотреть статистику

StockholmHealth - Жалобы и отзывы

StockholmHealth - Automātiski no mana konta tiek noņemta nauda par pakalpojumu, ko neesmu saņēmusi

Automātiski no mana konta tiek noņemta nauda par pakalpojumu, ko neesmu saņēmusi Labdien! No 31.01.2020. tika noslēgts līgums Nr.0037166088016 un turmāk man tika iekasēta summa par pakalpojumu, ko neesmu saņēmusi. Esmu izrakstījusi visus pārskaitījumus, kas no mana konta ir veikti automātiski, nepārliecinoties, vai esmu saņēmusi dietas norādes:  31.01.2020  Nr 079393  4,95EUR 12.02.2020  Nr. 152820   9,95 EUR 02.03.2020   Nr. 979712  4,95 13.03.2020   Nr. 282942  9,95 EUR 31.03.2020  Nr. 079392  4,95 EUR 14.04.2020.  Nr.180784 9,95 EUR 30.04.2020 Nr.979408  4,95...

StockholmHealth - Krāpšana, cilvēku maldināšana!

Krāpšana, cilvēku maldināšana! Labdien! No kompānijas stockholmhealth.com internetā 06.05.2020. Iegādājos dietu par vienreizēju maksājumu 2.95 eur... , bet konstatēju, ka no mana konta (bez manas piekrišanās!) katru nedēļu regulāri tiek noskaitīta nauda 2,95 eur. Netiku par to nekādā veidā brīdināta, ka arī neesmu arī parakstījusi nekādu līgumu. Uzskatu, ka uzņēmums nodarbojas ar naudas izkrāpšanu. Uz doto bridi uz 15.07.2020. Jau ir noskaitīti 29.50 eur. Neesmu neko uzsākusi un "sākt diētu" arī nespiedu, respektīvi tikai...

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Pēc vienreizēja pirkuma, no kura atteicos pēc dažām dienām, man no konta tiek novilkta nauda! Es aizrakstīju viņiem e pastu, ka esmu vīlusies un izdzēsu profilu. Šovakar konstatēju, ka viņi patvaļīgi noņēmuši no mana konta 2 reizes pa 3.95 eur! Vēlos atpakaļ savu naudu!

РешеноStockholmHealth - Cilvēki turieties

Cilvēki turieties Stockholmhealth ir krāpnieku firma. Neesmu parakstījis nekādu līgumu, bet no mana bankas konta no februāra mēneša noskaita 9,95 eur. Pats esmu vainīgs, kad pirmo reizi pārskaitīju 9,95 eur. Profilā sadaļā "produkti" nav iespējams pārtraukt pakalpojumu. Nekāda distances līguma viņiem nemaz nav. Cilvēki turieties pa gabalu no šīs firmas.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Stockholmhealth - no mana konta regulāri tiek noņemta nauda 2,95 euro labdien! No kompānijas stockholmhealth.com internetā iegādājos dietu par vienreizēju maksājumu, bet konstatēju, ka no mana konta regulāri tiek noskaitīta nauda 2,95 eiro. Netiku par to nekādā veidā brīdināta. Neesmu arī parakstījusi nekādu līgumu. Uzskatu, ka uzņēmums nodarbojas ar naudas izkrāpšanu. Neesmu tāds vienīgā. Lūdzu palīdziet atrisināt so problēmu. Noskaitīti ir 14.75 eur. Neesmu neko uzsākusi un "sākt diētu" arī...

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Jau 3. Mēnesi - no 29. Februāra (reģistrējos caur telefonu jūsu grupā vienam izmēģinājuma mēnesim, nevis vairākiem) , no mana konta tiek noskaitīta nauda, bet pakalpojums netiek sniegts. Nevajag man vairs jūsu pakalpojumu, lūdzu atgriezt naudu manā kontā 3x 9. 95 apmērā un izdzēst manus personas un maksājumu kartes datus no savas datu bāzes. Sandra Jansone,

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Saskāros ar topašu situāciju, kas iepriekš minēt, diemžēl, tikai pēc 13. Mēnešiem. Agrāk šādu pakalpojuma veidu nezināju, ka uzņēmums, kā legāli var izkrāpt naudu, tagad zinu. Dīvaini, ka to piekopj kompānija, kurā iesaistās daudz Latvijā zināmu cilvēku, nezinu vai paši zin, ko viņi dara. Bet, esiet uzmanīgi iesaistoties šādu veidu darījumos, ja tu esi plānojis tikai pamēģināt, beigās par nesaņemtu pakalpojumu var nākties maksāt ļoti ilgi, un kompānijai sirdsapziņas nav, jo telefona...

РешеноStockholmHealth - Обман

Обман Я согласился сотрудничать в течение определенного периода времени (7 дней) и за определенную сумму денег. В тот же вечер я получил хорошее предложение за определенную единовременную оплату, чтобы продолжить курс. Я принял предложение и принял условия. Это был примерно 1 платеж, но компания ежемесячно вычитала 4,90 евро с моего банковского счета (включая январь 2020 года) , но это не было нашим соглашением, и я не получал ежедневные рекомендации, а только рекламу с новыми предложениями.

РешеноStockholmHealth - Netiek ievērota sākotnējā vienošanās

Netiek ievērota sākotnējā vienošanās 14.09.2019. Piekritu sadarbībai, par konkrētu laika periodu (7 dienas) un par konkrētu naudas summu. Tajā pašā vakarā saņēmu izdevīgu piedāvājumu par konkrētu vienreizēju samaksu kursa turpinājumam. Es pieņēmu piedāvājumu un piekritu nosacījumiem. Runa bija par 1 maksājumu, bet kompānija no mana bankas konta atskaita katru mēnesi eur 4.90, (ieskaitot janvāri 2020.) bet tāda nebija mūsu vienošanās, tāpat sen vairs nesaņemu ikdienas ieteikumus, bet tikai reklāmas ar jauniem piedāvājumiem. Diētas ieteikumi bija labi un derīgi, tikai turpmākā biznesa prakse ir negodīga attiecībā pret klientu.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties no šīs kompānijas, pirms kaut ko apstipriniet, viņi velk nost naudu katru mēnesi par to nebrīdinot. Mamma iekrita uz šito, gribēdama vienu mēnesi pamēģināt (cilvēkam krietns vecums un maz iemaņu ar internetu) Noteikumos, itkā, tas esot atrunāts, kurus protams neviens, nekad neizlasa (es pats viņus meklēdams neatradu) Ok, itkā pati vainīga, bet reāli atrasta vājā vieta, kur uz cilvēkiem noslaukt. Krietna naudas summa tika novilkta par daudziem mēnešiem, kamēr es netīšām, maksājot...

РешеноStockholmHealth - Neatbilstoša tievēšanas josta

Neatbilstoša tievēšanas josta Tievēšanas jostu, par kuru samaksāju 14,95 EUR, kas skaitās ar ļoti lielu atlaidi, pēc piedāvātās izmēru tabulas izvēlējos izmēru, saņēmu jostu, kas vairāk atbilst ķīniešu izmēram, t.i. vismaz 2 numurus mazāks. Iepakojums kā lētajām precēm no Ķīnas, kaut attēlā ir redzams iepakots kastē. Attēlā arī redzamā plata josta, saņēmu - šauru lentīti. Solīta piegāde ar kurjeru, saņēmu, iemestu pastkastītē. Vienīgais, kas atbilda solītajam, bija bezmaksas piegāde, taču arī no Ķīnas gandrīz visas preces piegādā bez maksas. Josta nav lietojama.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

Krāpšana, pakalpojums nav saņemts. 27.08. Aizpildīju testu stocholmhealth.com mājas lapā, pēdējā solī tika novilkta nauda no mana konta, bet nekādus uztura plānus nesaņemu savā epastā. Sūtīju epastu, lai atgriež naudu, bet epasts tiek ignorēts, sazvanīt to iestādi nav iespējams. Vēlos saņemt naudu atpakaļ, jo pakalpojums nav noticis un nauda novilkta nepamatoti.

РешеноStockholmHealth - Netiek atcelta mēneša maksa pēc klienta lūguma

Netiek atcelta mēneša maksa pēc klienta lūguma Piereģistrējos Stockholm health. Pēc mēneša lūdzu, lai mani no programmas atskaita un atceļ ikmēneša maksu. Uzņēmums nereaģēja un ikmēneša maksa tiek automātiski norakstīta no konta.

РешеноStockholmHealth - Nesaņemts pakalpojums, krāpšana

Nesaņemts pakalpojums, krāpšana Laika periodā no 21.02.2018. Līdz 14.02.2019. Katru mēnesi tiek noņemta summa 9.95 eur apmērā par labu app. Stockholmhealth.com. Nekādus pakalpojumus, diētu plānus neesmu saņēmusi. Vēlos saņemt atpakaļ no konta noņemto naudu par neesošu pakalpojumu veikšanu. Arī vienreizēju diētas plānu neesmu saņēmusi.

РешеноStockholmhealth diēta - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju diētas plānu (vienreizēju) samaksāju par to 6.95 eur, sapratu, tas man neder, neturpināšu. Tagad tikai ievēroju savā Seb internetbankā, ka tā nauda tiek noskaitīta katru mēnesi no mana konta. Kā nav kauna!? ! Vēlos, lai viņi pārtrauc to darīt un atskaita man atpakaļ visu izkrāpto naudu, ko ik mēnesi novilkušu no mana konta!

РешеноStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju tievēšanas jostu, bija jāgaida veselu mēnesi. Kad atnāca tā josta izrādās sūtīta no ķīnas, par ko tad maksāt 14,95 un vēl pie tā visa neatbilst tam ko viņi piedāvāja izmērs arī neatbilda. Un tad kad zvaniju viņi teica lai sūtu atpakaļ un viņi atgriezīs naudu. Aizsūtīju atpakaļ, nu nav ne preces ne naudas.

РешеноStockholmHealth - Obman, snjatie - kraža deneg

Obman, snjatie - kraža deneg V oktjabre 2018 goda zakazala nedeļnii kurs pohudenija, stoimostju 9,95 euro. Prislali dietu na nedeļu. V dekabre posmotrela sčot-oni sņali deņgi po 9.95 za nojabr i dekabr avtomatičeski. Kak tak možno obmanivat narod, vorovat čužie deņgi? Dļa meņa eto boļšaja summa, t. K.net raboti... Pomogite, požaluista! Ļudi, neverte etoi kompanii-tam odin obman!

РешеноStockholmHealth - Воры и мошенники

Воры и мошенники Зашла на сайт этих мошенников. Прошла тест, предложили купить меню на семь дней с одноразовым платежом. Не купить абонемент до конца жизни. Получив это меню поняла что написан полный бред. Распрощалась с десяткой и благополучно забыла. Как оказалось зря на протежении трех месяцев с моего счета списывали каждый месяц по 9.95 когда позвонила по 20023472. Стали уверять что это деньги за абонемент, и если я не отписалась от их услуги они благополучно будут тырить мои деньги не зависимо...

РешеноStockholmHealth - No mana konta tiek noņemta nauda 2,95 euro

No mana konta tiek noņemta nauda 2,95 euro Labdien! No kompanijas stockholmhealth.com internetā iegādājos dietu par vienreizeju maksājumu, bet tagad konstateju, ka no mana konta vairākus mēnešus tiek noskaitīta nauda 2,95 eiro. Netiku par to nekādā veidā brīdināts. Neesmu arī parakstijis nekādu līgumu. Uzskatu, ka uzņēmums nodarbojas ar naudas izkrāpšanu. Neesmu tads vienīgais. Lūdzu palīdziet atrisināt so problēmu.

РешеноStockholmHealth - Naudas krāpsāna

Naudas krāpsāna Apmaksāju pakalpojumu - stokholmas diētu 7. Dienām izmantojot naudas karti ievadot kartes nr. Jūnija mēnesī 2018. G, un šodien konstatēju, ka katru mēnesi šie ņēmuši nost naudu no mana konta, iepriekš nekur neparādījās, ka es noslēdzu automātisko maksājumu par neko. Jo ir tā ka pa šiem diviim mēnešiem es nesaņēmu nevienu piedāvājumu, ne vient e-pastu ar informāciju, kas man liktu noprast ka trek ņemta nauda nost no mana konta. Ir tikai reģistrācijas e pasts un viss, caur kuru tikt pie savas diētas. Viņiem uzrakstīju e-pastu redzēsim ar ko tas atrisināsies.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы