LV RU
www.sudzibas.lv StockholmHealth Neatbilstoša tievēšanas josta

РешеноStockholmHealth - Neatbilstoša tievēšanas josta

Tievēšanas jostu, par kuru samaksāju 14,95 EUR, kas skaitās ar ļoti lielu atlaidi, pēc piedāvātās izmēru tabulas izvēlējos izmēru, saņēmu jostu, kas vairāk atbilst ķīniešu izmēram, t.i. vismaz 2 numurus mazāks. Iepakojums kā lētajām precēm no Ķīnas, kaut attēlā ir redzams iepakots kastē. Attēlā arī redzamā plata josta, saņēmu - šauru lentīti. Solīta piegāde ar kurjeru, saņēmu, iemestu pastkastītē. Vienīgais, kas atbilda solītajam, bija bezmaksas piegāde, taču arī no Ķīnas gandrīz visas preces piegādā bez maksas. Josta nav lietojama.

05.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 14.02.2020

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Al

Комментарии (8)

Kolta 05.10.2019

Nekādas jostas svaru jums nesamazinās.

Tu Turkey901 05.10.2019

Tā ir motivācijas josta, lai ir pa rokai "mēraukla" un būtu un uz ko tiekties!

Kolta 05.10.2019

Ieteikums- nopērciet parastu siksnu un, ja izdodas notievēt, izduriet papildus caurumus. Lētāk un ērtāk.

Cr critical thinker 05.10.2019

tieši tā -- kalorijas jāsamazina, nevis jāizgāž nauda par jostām

Vi Vinetiņa 05.10.2019

Tieši šādu jostu, tikai platāku, nesen redzēju Wish'ā par brīvu, tikai piegādes maksa bija 3 EUR.

Ot Otis 06.10.2019

Normāls bizness... Iekasē no tevis 2x vairāk, starpību savāc, bet pasūta uz tavu adresi no Ķīnas eksprešiem.

Ot Otis 06.10.2019

P.S. un ja var ticēt vienam rakstītājam ,ka šadu var pa +/- 3 eirikiem dabūt Wišā, tad 12 eiriku profits. Pat biznesa plāns nav vajadzīgs (hihihi)

StockholmDiet.com 10.10.2019

Labdien!

Atbilstoši pakalpojuma lietošanas noteikumu https://www.slimbeltpro.com/lv-lv/tos/1214 punktam 2.4 "preces pēc to krāsas, lieluma, formas vai citiem parametriem var atšķirties no faktiskajām preču īpašībām. Attēliem ir informatīvs raksturs. Prece var atšķirties no attēla redzamās."

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jums ir tiesības atteikties no preces. Atteikšanās no preces tiek nodrošināta atbilstoši LR likumdošanai (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pants - Distances līgums, 12.pants - Atteikuma tiesības u.c.).

Ja vēlaties vienoties par naudas atgūšanas iespējām, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 20023472 vai rakstiet uz epastu [slēpt]@stockholmdiet.com, vai dariet zināmu savu kontakinformāciju, lai varam ar jums nekavējoties sazināties.

Paldies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы