Mego - Slikta produkcija
Vēlos izteikt sūdzību par veikalā Mego, kas atrodas T/C Pilsētas Pasāža Jelgavā, iegādāto pārtikas produktu kvalitāti. 2026. gada 22. jūnijā iegādājos salātus, taču, atverot iepakojumu, konstatēju, ka produkts ir sabojājies – salātiem bija nepatīkama, izteikti bojāta produkta smaka.
Īpaši satraucoši ir tas, ka uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš ir līdz 24.06., tātad produktam vēl būtu jābūt derīgam lietošanai. Šāda situācija rada bažas par veikala pārtikas uzglabāšanas apstākļiem un kvalitātes kontroli.
Добавить комментарий