www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Nekad nedomāju,ka es rakstīšu ko šādu,bet man pirmo reizi mūžā ir šāda pieredze!

Biju iepirkties Mego Tallinas ielā 56. Pārdevēja,kas strādāja 26.06 aptuveni 21:00,man kā klientam,pie kases,aizrādīja,ka šādi smaržoties karstā laikā nevar!Pārdevējai vajadzētu iemācīties visparastākās pieklājības normas. Es neesmu vainīga,ka viņa ir izvēlējusies strādāt veikalā par pārdevēju un man nav jāklausās personīgi apvainojumi,kas ir saistīti ar viņas pašas neapmierinātību ar savu dzīvi!

Arī es strādāju ar klientiem ikdienā un,ja es šādi nespētu savaldīties,tad man nebūtu vairs neviena klienta.Sieviete ļoti sabojāja manu vakaru.

2 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

S Signe Ruke 59 мин назад

a kas par smaržām? informāciju studijā!

S sabucbuc 22 мин назад

Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP

Bet lieki piebilst,ka biju iesmaržojusies ar tām pirms pāris stundām..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы