www.sudzibas.lv Itella Ļoti, ļoti slikts serviss

Itella - Ļoti, ļoti slikts serviss

Stulbi!
Jau ne pirmo reizi pasūtīju preces no interneta veikala, bet ar tādu stulbumu pasūtījumu piegādē sastopos pirmo reizi. Darbdienā zvana telefons – Vai es esot norādītajā adresē? Atbildu, ka darbdienā esmu darbā un piecu minūšu laikā noteikti mājās nebūšu. Uz manu jautājumu, kāpēc, kā dara citas normālas ar piegādi saistītas organizācija, iepriekš netiku saņēmis paziņojumu par preces piegādes laiku un vietu, saņemu atbildi – mums tas nav jādara. Pēc minūtes saņemu SMS, ka, tā kā kurjers mēģināja Jums piegādāt sūtījumu, lūdzam pieteikties atkārtotai piegādei servisa telefonā 67815914. Zvanu – pēc 29minūšu ilgas atbildes gaidīšanas otrā vada galā patīkamas pieklājīgas balss īpašniece (laikam vienīgais pozitīvais notikums šajā stulbumu virknē) man pavēsta, ka bez problēmām - vedīšot man vēlreiz ar kurjeru. Uz manu jautājumu, kad un vai iepriekš nevar atsūtīt SMS ar piegādes kaut aptuveno laiku? Seko tā pati atbilde – mums tas nav jādara un mēs to nevaram izrēķināt. Pēc pāris dienām viss tas pats atkārtojas, tikai tagad kaut kāds kurjeriņš telefonā papildus man norāda, ka šodien esot brīvdiena un man esot jābūt mājās un viņam tāpēc nav laika pat 10minūtes mani uzgaidīt. To, ka uz šo dienu valdība pārcēlusi dara dienu, viņš protams nezina, bet kā jau pierasts beigās, atkal saņemu SMS - ka, tā kā kurjers mēģināja Jums piegādāt sūtījumu, lūdzam pieteikties atkārtotai piegādei servisa telefonā 67815914.
Tagad sēžu un domāju, kā jaunvārdā nosaukt tos, kas šādiem uzņēmumiem uztic preču piegādi un gatavojos sūtīt notikumu izklāstu Posti Group.

21.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

21.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 22.06.2021

Labdien!
Atvainojiet par negatīvo pieredzi! Lūdzu, norādiet savu pakas numuru, lai varam pārbaudīt šo situāciju.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы