Prof.lv

Uniserviss SIA
Адрес: Ganību dambis 25D
Rīga
Latvia - LV-1005
(Juridiska adrese)
Телефон: +371 67672222
3 716 767-22-22
Время работы: 7:30 - 18:30
7:30 - 18:30
7:30 - 18:30
7:30 - 18:30
7:30 - 18:30
8:00 - 16:00
закрыто
Категория: Строительство
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

20%
Жалобы
31
Разрешенные
2
C ответами
19
Посмотреть статистику

Prof.lv - Жалобы и отзывы

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtītās preces uzradījās, ka piegādās dažu dienu laikā, taču piegādes nebija vairākas nedēļas. Uz zvaniem atbild, ka noteikti būs nākošajā pasūtījuma no ražotāja pēc pus mēneša. Kad jau apnika gaidīt, atcēlu pasūtījumu, un solīja atgriezt naudu 5 darba dienu laikā, taču parasti tas notiekot ātrāk…vēl pēc pus mēneša ir jāzvana un jāatgādina, ka nav nauda atmaksāta. Vairāk tur neiepirkšos, labāk dārgāk, bet nečakarējoties no citiem iveikaliem.

РешеноProf.lv - Nepiegādā Preci

Nepiegādā Preci Nerekomendēju šo kantori, pasūtītā prece netiek piegādāta, ir jau pagājušas 3 nedēļas no apmaksas brīža, uz e-pastiem neatbild, telefonu neceļ. Kādreiz gan tā nebija, bet tagad ir kaut kas kardināli izmainījies, vai nu personāls nomainījies, vai arī vadība neteik galā ar kvalitātes kontroli, sliktāk laikam vairs jau nav kur. Labāk iepirkties citur.

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācu paņemt savu pasūtījumu Nr.1209634. Un ah… ar tādu rupjību savā dzīvē esmu sastapies tikai padomju laikos. Personāls rupjš, neaudzināts, tikai no arkla no ciema. Acīmredzot administrācijai ne visai rūp, kāds personāls strādā ar klientiem. Aizmirsīšu par to interneta veikalu kā par baigo sapni. Un viss iesaku - saudzējiet nervus, nelietojiet sliktu servisu!

Prof.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Была куплена в prof Lv , инсталляция в туалет фирмы grohe , при открытие коробки была обнаружена трещина , но коробка самая без вмятин и без повреждений , скорее всего при разгрузке придавили , позвонил в prof.lv попросили прислать фото , я прислал фото ,prof.lv сказал свяжется с производителями ! прошел месяц так и не позвонили , позвонил сам ! Сказали еще ответи от grohe не пришел ! На дворе 2024 год , разве месяц надо ждать что бы пришло ответ? По итогу прийдется покупать новый за свои деньги ! К покупке товаров на prof.lv не рекомендую ! Уже не первый раз слышу что у prof.lv плохой сервис

Prof.lv - Nepiegādā preci

Nepiegādā preci Neiesaku izmantot uzņēmuma prof.lv pakalpojumus. Preci ir pasūtīta, bet to nepiegādā! Katru reizi zvanot aizbildinās, ka kavējās un drīzumā tiks nosūtīta. Pieteicu naudas atgriešanu, bet laikam ar to arī ies jautri! Ja negribat sabojāt savu dienu un izšķiest laiku, ieteiktu izmantot citus internetveikalus.

Prof.lv - Krāpšanās ar termiņiem un solījumiem

Krāpšanās ar termiņiem un solījumiem Tika iegādāta prece tiešsaistē. Tiešsaistē bija rakstīts, ka preci varēs saņemt pēc pāris dienām. Kad pienāca beidzamais termiņš, no prof.lv nebija ne zvana, ne kādu citu ziņojumu ne vienā veidā. Piezvanīju. Telefonā sieviete teica, ka tā mēdz būt, prece nav vēl atvesta no piegādātājiem. Nosprauda jaunu termiņu. Pagāja otrais solījums. No kompānijas klusums, on-line statuss nav mainījies. Zvanu. Vīrietis pieņēma sūdzību, teica, ka atzvanīs ar reāliem termiņiem. Klusums. Kopā ir pagājušas jau 10...

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Mēnesi atpakaļ pasūtīju galdu, pēc tam rakstīju e-pastus, uz tiem neatbild, zvanīju, teica visu nokārtos. Vēlāk tāpat nav nekādas ziņas par manu preci un pasūtījuma izpildi. Galds pasūtīts tieši mēnesi atpakaļ. Šķiet, ka krāpšana augstākajā mērā.

Prof.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci 05.01.2024 un jau trīs mēnešus gaidu kad piegādās. Katru reizi kad sazvanu Saka nākamnedēļ. Tagad vairs nevaru sazvanīt! Nevaru nedz saprast kad tiks piegādāts, nedz arī atcelt pasūtījumu! Nesaprotu kāpēc šāds kantoris vēl turpina darboties ja ir tik daudz sūdzību! Kāpēc policija neko nedara? Izkrāpj tikai naudu no klientiem. Lūdzu neiepērcities šajā internetveikalā pasargājiet savus nervus un līdzekļus!

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Viss ka pārējās sūdzības, uz epastu neatbild. Piegādes laiks nav zināms, otro reizi iegādājos šajā platforma un arī pēdējo.

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci: 16.01.2024. Internetā rādās ir uz vietas, uzsāka izpildi 17.01.2024 un pēc tam klusums. Pēc nepilna mēneša sāku interesēties - kas atgadījies, kur mans sūtījums - atbilde: "gaidām piegādi no piegādātāja" pēc 1.5 mēneša prasu atcelt pasūtījumu - klusums. Sazvanījos, sūtījumu atcēla tagad ceru, ka nebūs arī naudas atskaitīšanai 2 mēnešus jāgaida. Netērējiet savu laiku - ir citi uzticamāki veikali.

Prof.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju dīvānu, kad beidzot pienāca īsziņa, ka varu doties pakaļ, biju jau pārdomājis un vēlējos atcelt savu pasūtījumu, uz ko man atbildēja, ka nevarot atcelt, jo dīvāns itkā esot ticis speciāli izgatavots, lai gan neka speciāli izgatavots netika, jo izvēlējos standarta dīvānu prof.lv mājaslpā no kataloga, bez kādiem īpašiem kritērijiem. Prof.lv majaslapā norādīts, ka klients var 14 dienu laikā no saņemšanas dienas, var atteikties no pasūtītās preces

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Ieradāmies veikalā Prof, ganību dambī, paaicinājām pārdevēju, lai pateiktu ko vēlamies utt. Pārdevējs atbildēja, ka lai visu pasūtam caur interneta veikalu un tad atgriežamies atpakaļ veikalā, lai saņemtu preci. Jautājums-priekš kā vajadzīgs veikals? Slēdziet ciet veikalu un darbojaties kā interneta veikals. ! Pretīga attieksme un veikala sistēma! Pirmo reizi ko tādu redzu!

Prof.lv - Preces nepiegādāšana, neinformēšana par piegādēm, nav iespējams sazvanīt

Preces nepiegādāšana, neinformēšana par piegādēm, nav iespējams sazvanīt Veicām pasūtījumu prof.lv lapā apmaksājām sūtījumu, nesaņēmām nekādu informāciju par piegādēm, pagāJusi jau vairāk kā nedēļa, sarakste e-pastā švaka, sazvanīt nav iespējams vispār. Noteikti neiesaku šo kantori nevienam, ļoti zems līmenis. Uztaisīta pasūtījuma izsekošanas funkcija lapā, bet tur tik nomainījās uz pasūtījuma izpildi, kas stāv jau nedēļu, uz epastu neatbild par piegādes termiņiem, vai kādu konkrētu turpinājumu.

Prof.lv - Paldies

Paldies Labs serviss, ātra apkalpošana, tūlītējas atbildes uz jautājumiem neskaidrību gadījumā. Personīgi? Uzsist uz pleca:) biju pasūtījis infrasarkano pirti. Varbūt dienu vēlāk atnāca, bet principā slavēju ātro servisu un kontaktu. Sveiciens komandai: d

Prof.lv - Paldies

Paldies Paldies liels prof.lv komanda un īpašs paldies iet menedžerim (aizmirsu viņa vārdu, bet sēž pie pirmā galdiņa, ar tetuvejumiem), ļoti patīkami apkalpoja, izrādīja interesi, ļoti labi nokonsūltēja, pat palīdzēja iekraut transportā preci. Viennozīmīgi atgriezīsimies. Paldies liels menedžerim no pirmā galdiņa

Prof.lv - Slikts serviss, nauda nav atgriezta

Slikts serviss, nauda nav atgriezta Когда заказывали товар, показывалось что товар прямо сейчас есть в остатке на складе, заплатили. Неделю заказ без движения. После звонка в магазин, к слову дозвониться очень трудно, не берут трубку, оказалось что одной позиции нет и будет только через полтора месяца. Предложили доставить те позиции, что есть в магазине, а за отсутствующие вернуть деньги. Так вот денег до сих пор нет, на звонок сказали вам перезвонят - не перезвонили. Написала письменно вопрос где деньги - ни ответа ни денег. За две недели денег так и не вернули и ответа никакого не дают!

Prof.lv - Slikts serviss, informācijas trūkums

Slikts serviss, informācijas trūkums Viss sākās ar to ka pasūtīju viņu internetveikalā materiālus, atnāca apstiprinājums, ka pasūtījums ir saņemts un apstiprināts, veicām apmaksu par materiāliem bet nekādu informāciju vairāk kā nedēļu nesaņēmām. Līdz paši sazinājāmies ar prof, izrādās ja mēs vēloties saņemt savus iegādātos materiālus esot jābrauc tiem pakaļ pašiem pie ražotāja, vai arī viņi atvedīs bet gandrīz par 2 reizēm dārgāk nekā internetveikalā piedāvāja, jo "itkā viņiem esot šiem materiāliem vēl jābrauc pakaļ". Nācā...

Prof.lv - Krāpšana

Krāpšana Проходите мимо этого сайта. Сроки по доставке для заманивания клиента. Работают по предоплате. Заказал посудомойку, повелся на быстрые сроки доставки. На момент заказа товара, ждать нужно было 4 дня, прошло 8. По телефону говорят «товар на складе мы узнаем и перезвоним вам» и так уже третий день. Вообщем не связываетесь с этим интернет магазином. Нервы дороже.

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Laiks ir mūsu sabiedrotais, jo ilgāk gaidām sakām saprāt ka kautkas nav kartība. Ticiet man tā ir laika kavēšana. Solīja pasūtījumu izpildīt 10 dienu laika bet ir jau pagājušas divas nedēļās un saņēmu pirmās atbildes (izsakām atvainošanos par radušos situāciju. Kā varam jums palīdzēt?)

РешеноProf.lv - Prece atgriezta , naudu veikāls neatgriež

Prece atgriezta , naudu veikāls neatgriež 29.12.2022. Nopirku tvaika gludināšanas sistēmu (Stramone Pro 2000) par 273.98 eiro. Atvērot preci tika konstatēts ka gludeklim trūkst detaļas (spec. Pakaramais (bez pakarama nav iespējams izmantot gludekli) . Prece tika atgriezta 02.01.2023. (pirmaja darba diena) . Veikāla darbieniks solīja, ka nauda tiks atgriezta 7 dienu laika. Šodien ir 23.03.2023. Sazvanīt veikālu diezgan grūti un uz e-pastu viņi neatbild. Šodien pieņemu lēmumu un beidzot iesniedzu sūdzību uz ptac, kopā ar pavadzīmi...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы