LMT

Latvijas Mobilais Telefons SIA
Адрес: Ropažu iela 6
Rīga
Latvia - LV-1039
(Juridiskā adrese)
Телефон: 8076 8076
+371 29340000
Факс: +371 67773707
Время работы: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Телекоммуникации  •  Операторы мобильной связи
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
557
Разрешенные
9
C ответами
1
Посмотреть статистику

LMT - Жалобы и отзывы

LMT - Krāpšana, nekvalitatīvs pakalpojums

Krāpšana, nekvalitatīvs pakalpojums Uzņēmums nodarbojas ar krāpniecību: piedāvā mobilo internetu un televīziju, bet jau vairākus mēnešus nespēj nodrošināt kvalitatīvus sakarus pašā Rīgas centrā stabu/čaka... Internets ir nelietojams, kur nu vēl par tv var vispār aizmirst. Regulāri zvanu uz tehnisko palīdzību: Saka lai pārstartēju rūteri, lai mainu rūteri... Kad aizbraucu laukos ārpus Rīgas ātrums 30-40.

LMT - Par manu rikiņu

Par manu rikiņu Es biju Anglija 4 dienas. Pirms mana lidojuma es uzzvanīju operatoram. Man pateica kad es būšu Anglija man jāieslēdz romingu un maksa būs 1.99euro. Ludzu norisināt to problēmu jo es tikai izmantoju internetu. Tagad man atnāca rēķins+ 14 euro! Par ko?

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Ja vēlaties paskatīties filmu ar ģimeni svētdienas vakarā. Tad neiesaku izvelēties LMT sniegtos pakalpojumus. Katru reizi kad vēlamies paskatīties TV, nākas atcelt savus plānus, jo LMT ViedTV nestrādā (neatveras). Tai pat laikā, Youtube un citas lietotnes strādā. Līdz šim viss sliktākais serviss ar kādu esmu saskāries. Neiesaku abonēt pakalpojumus no šī piegādātāja. Protams, ja ir vēlme izmantot pakalpojumu, tikai tajos brīžos kad izdomā pakalpojuma sniedzējs viņus nodrošināt, nevis tad kad pašam ienāk prātā. Tad šis variants derēs.

LMT Viedtelevīzija - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Nav iespējams skatīties LMT viedtelevīziju, jo vienkārši nevar viņu atvērt. Šī problēma atkārtojas vismaz reizi nedēļā, jo tieši tik daudz arī viņu skatos, pēdējā laikā. Zvanot uz LMT palīdzības tālruni, katru reizi tiek liktas veikt atšķirīgas darbības. Restartēt modēmu, notīrīt lietotnes kešatmiņu, restartēt internetu(kaut gan citas ierīcēs strādā vi-fi) un tamlīdzīgi. Visbeidzot ielādēt no interneta pārlūka jaunāko versiju. Viss tiek izdarīts. Mans LMT,-vēstule uzrakstīta. Rezultātā 0...

LMT - Bojājums

Bojājums Saņēmu zvanus no swedbank piesaistīta numura par kriptovalūtu, pēdējos zvanos uzradījās viņas, krievu sievietes numurs un mans, ka it ka zvanījusi sev esmu, tad saka īsziņas pats no sevis sūtīties trešam svešam lmt numuram kods wr lieliem burtiem un cipariem, tad vairs neko nesapratu, pazuda internets un kredīts, cenšoties atkratīties no krāpniekiem, izmantoju citas Lmt sim kartes un tās nobloķējās un aizmirsu ouk kodu swedbank piesaistītajam telefona nr. Zvanīju uz lmt un tad aizgāju nākamajā...

LMT - Slikts serviss personāla daļā

Slikts serviss personāla daļā Ar mani pagājušajā nedēļā sazinājās no personāla daļas kristine jakubaņeca. Teica, ka es esot uzaicināta uz darba pārrunām un, ka šonedēļ ar mani sazināsies atkārtoti, lai norunātu laiku, kad būs darba pārrunas, bet teica ka šonedēļ. Protams, ka ir jau piektdiena un nav ar mani neviens sazinājies. Tas viss ir saprotams, ja tomēr ir atrasti labāki kandidāti. Taču, šis ir liels uzņēmums, kuram ir jābūt profesionalitātei, tomēr šaij sievietei tādas īpašības nepiemīt. Šī sieviete pārstāv izņēmumu un jebkurā gadījumā ir jābūt atteikuma ziņai!

LMT - Internets

Internets Limbažos pēdējā laikā vispār tik slikts Interneta savienojums . Lai ienāktu šeit pusstundu vajadzēja kamēr ielādē lapu. Kad zvanīju uz LMT centru ,man mēģināja iestāstīt ka telefona vaina. Telefons jauns ar visiem jaunākajiem atjauninājumiem. Jāsāk domāt par citu operatoru, TAGAD tik tiešām ir tā sačakarēts interneta savienojums.

LMT - Dārgs un neatbilstošs serviss

Dārgs un neatbilstošs serviss Maksājam par bezierobežotu internetu, maksājam par 2 viedtelevīzijas pieslēgumiem, 1 pieslēgums ir dārgais ar HBO, 2. Pieslēgums parastais, dārgajam pieslēgumam ir iespēja pievienot 4 ierīces skatīties vienlaicīgi, bet mums tagad nav iespējas skatīties neko, jo prasa autorizācijas ar kodu, vai ar e-pastu, ievadot kodus, vai e pastus un paroles nekas nedarbojas! Telefonā ik pēc laika parādās melns ekrāns, un nevar atvērt viedtelevīziju. Tas ir iespējams tikai tad, ja atinstelē lietotni...

LMT - Klientam nedraudzīga attieksme

Klientam nedraudzīga attieksme Mainot operatoru, lmt pēdējam rēķinam piemēRoja ievērojami augstāku tarifu. Telefoniski skaidroja, ka mājaslapā esot atrodama informācija, ka tā ir standarta prakse - mēnesī, kad aiziet prom no lmt, noņemt visas atlaides. Pirmkārt, nebiju informēts, ka ir tāda prakse. Otrkārt, nevienā no iepriekšējiem rēķiniem, nekādas atlaides nav pārādījušās. Ja lmt mērķis ir lai klienti nekad pie viņiem neatgrieztos, tad viennozīmīgi turpiniet šādu praksi.

LMT - Praktiski nelietojams LMT mobīlais internets Juglā

Praktiski nelietojams LMT mobīlais internets Juglā Rajonā ap pirmā tramvaja galapunktu LMT mobīlais internets ir praktiski nelietojams, tas ir ļoti pārslogots dabūsiet dažus Mbps, ne desmitos, bet vienos mērāmu ar ļoti augstu Latency 200ms+ un jitter vairāk kā 500ms, rezultātā nav iespējams skatīties televīzijās pārraides stream formātā un youtube ielādēsies ar mokām.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Iegāju saremontēt telefonu tuvākajā vietā un pasūtīja trīs mājas tālāk un teica lai eju meklēt citur, jo neesmu viņu klients. Gribēju kļūt pa klientu, pateica ka tā pat Nepalīdzēs jo viņiem tāda politika esot. Galīgi neiesaku izmantot Lmt tīklu. Kaimiņam rēķinu ceļ katrus 6 mēnešus tik augšā un Saka inflācija un neko darīt nevarot. Ar savu pensiju esmu galīgi izmisumā ko tālāk mobilais saplīsis, Smart-id netiec klāt.

LMT - Ļoti labs internets

Ļoti labs internets Es īrēju Lmt internetu no 11 maija līdz 26 augusta. Ļoti labs mājas internets uz parim mēnesim bez stingram saistībām. Ātrums ir labs un internets stabils. Pēc tam vienkārši atdevu atpakaļ Lmt. Tas nav sūdzība tas ir rekomendācija. Rekomendēju visiem.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Pirmo reizi mūžā, lietojot LMT pakalpojums, bija radusies situācija, ka laicīgi nevaru samaksāt rēķinu, cik zinu, uzrakstot/uzzvanot informēt, kad varēs veikt maksājumi, nekad nav bijušas nekādas problēmas un pakalpojumi netiek samazināti… Uzrakstīju, kurā datumā varēšu veikt maksājumu, atbild, ka ir nodots izskatīt “ departamentam”, okei, gaidu atbildi, atbildes nav 😄 pakalpojums tiek atslēgts, zvanu, pretī darbinieks, kurš neko nevar paskaidrot😅 rēķinu, katru mēnesi maksāju ne to mazāko...

LMT - Плохой сервис

Плохой сервис Задолбали каждую неделю ато и 2 раза в неделю какие то проблемы с интернетом постоянно проблемы со связью минут на разговоры не хватает на пару дней даже особенно если много клиентов которых приходиться обзванивать сколько бы денег на счёт не положил все равно мало или из за сбоя закончились не рекомендую ни кому лучше иностранной связью пользоваться чем сотрудничать с ними "меняю оператора "

LMT - Slikts internets

Slikts internets Paņemu internetu 5G gadu atpakaļ. Viss bija labi un forši Pēdējas 2-3 mēnešus internets pazūd uz kādiem 4-5 sekundēm. No sākuma bija ne tik bieži. Bet tagad, kādas jau 2-3 nedēļas katru dienu un pa dienu ap 10-11 reizēm pazūd interneta signāls uz 4-5 sekundēm. Kad skatos YouTube, vai lejupielādēju kādu spēli, viss, katras 20-30 minūtes pazūd internets. Un šodien vispār ka pazuda signāls, tad vairs nav. Braukšu pie viņiem runāt, vai dara kaut ko, vai samazina mēneša maksājumu, vai tad iešu prom. Jo tas nav normāli.

LMT - Krāpšana ,slikts serviss

Krāpšana ,slikts serviss LMT tas ir žurku kantoris, zvanu cilvēkam ,iet izsaukuma signāls .Adresāts klausuli nepacēla ,bet kamēr gāja signāls ,kredītu noņēma no viena euro 17 centus ,tas par nenotikušu savienojumu.Nesaprotu kā tā drīkst darīt mānīt cilvēkus kā nav kauna ,sanāk ka es vienkārši uzdāvini naudu par nenotikušu sarunu, cik cilvēki vēl ir šādi apkrāpti,man liekas lielākā daļa.

РешеноLMT - Krāpšana

Krāpšana Vakar telefonā ievietoju jaunu sim karti 3 EUR, viss ko es darīju bija sim kartes aktivizēšana zvanot tam numuram kurš ir norādīts instrukcijā. Gribēju pieslēgt nedēļu sarunām, bet man uzrādīja, ka man nav pietiekams kredīts. Šodien rakstīju uz LMT un man pasaka, ka es esot sūtījusi īsziņu, ko es nemaz neesmu darījusi. Iepriekšējās īsziņas, kas telefona ir, ir no 2021 gada.

LMT - Bojajums ,neatbalsto kvalitate

Bojajums ,neatbalsto kvalitate Šī gada 9.aprīlī iegādājos lietotu Samsung Galaxy 21+ telefonu Liepājas ostmalā lmt veikalā par summu 619,76 eiro. Man teica, ka tas ir ideālā stāvoklī, kā jauns. Mājās es atklāju pretējo. Akumulators no 100% uz nakti ekonomiskā režīmā nosēdās līdz 73%. Un, kad es izmantoju savas lietojumprogrammas un spēles, tas apsēdās 2-3 stundu laikā, kamēr tas kļuva ļoti karsts un radīja kļūdas. Tāpat jebkurā veikalā pazūd zona, nevaru samaksāt no telefona. 7. stāvā ir 1 zonas zizlis, un arī tad ne...

LMT - Обман качества,дефектами.

Обман качества,дефектами. 9 апреля этого года я приобрёл в Liepaja ostmala в магазине лмт б/у телефон Samsung Galaxy 21+ за сумму 619.76 евро. Мне сказали,что он в идеальном состоянии,как новый. Дома я убедился в обратном. Батарея со 100% за ночь на экономно режиме садилась до 73%. А когда я использовал свои приложения и игры она садилась за 2-3 часа,при этом он очень сильно нагревался и выдавал ошибки. Так же зона пропадает в любом магазине ,я не могу оплачивать с телефона. На 7м этаже 1 палочка зоны и то не всегда. Я...

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Jau 2mēnešus lmt operātoram nav normālas zonas. Piezvanot uz lmt un izstāstot problēmu, par to ka zona ir max 3 stabini bet biežāk nav, un nav internets, atbilde bij, nomainiet simtkārt! Okey, nomainīju, situācija tāda pati! Zvanu atkārtoti, šie Saka mums vajag zvanu piemērus ar kuriem bija pārrāvumi. Nosaucu 3 piemērus, teica ar mani sazināsies, sazinājās gandrīz pēc nedēļas, Saka no mūsu puses viss kārtībā (par to arī nebij šaubu) . Teica jūs esat mainīgajā zonas atrašanas vietā, bet pēc tam...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы