LMT

Latvijas Mobilais Telefons SIA
Адрес: Ropažu iela 6
Rīga
Latvia - LV-1039
(Juridiskā adrese)
Телефон: 8076 8076
+371 29340000
Факс: +371 67773707
Время работы: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
закрыто
закрыто
Категория: Телекоммуникации  •  Операторы мобильной связи
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

1%
Жалобы
504
Разрешенные
6
C ответами
1
Посмотреть статистику

LMT - Жалобы и отзывы

Lmt - Joks nevis internets

Joks nevis internets Stabili slikts internets. Neatkarīgi no tā vai es atrodos pilsētas centrā vai meža malā internets ir nemainīgi slikts. Ir konstants 3g internets (Lte) , kaut vai es esmu pilsētas centrā. Man nav nejausmas kas jums tur lmt notiek vai kāds ir izdomājis sabotāžēt Lmt internetu? Tl;dr nepērciet Lmt internetu, tā ir krāpšana un maldināšana. Viss ko jūs 2022. Gadā no Lmt dabūsiet būs 2002. Gada internets.

Lmt - Uzbāšanās, nepareiza, slikta attieksme

Uzbāšanās, nepareiza, slikta attieksme Šodien 16.08.22 pēcpusdiena iegāju šajā Lmt tā saucamajā aģentūrā un uzreiz knapi pārgājis slieksnim, kaut kāds sievieškārtas radījums, kurš dirnēja tupot uz taburetes aiz Letes, skaļi un ar norūpēu feisu noprasīja ;ar ko varot man palīdzēt? ! Es knapi iegājis veikalā, pat nepaspējis apskatīties, kas interesētu un mani uzreiz apvaino, prasot ko varot palīdzēt!? Tā ir neaudzinātība, tā ir uzbāšanās, un tā ir rupjība pret Lmt apmeklētājiem! Un es nebūt neizskatos pēc tāda, kuram vajadzīga kaut...

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss Iegadajos ierici (datoru) -> Viņi man iedod brāķi -> Nesu uz remontu -> Viņi itkā sataisa, bet problēmas joprojam ir -> Nesu velreiz -> Tadas pašas muļķības -> Jānes atkal -> Atkal nesataisa -> Prasu naudu atpakaļ -> Saka taisīs, naudu nedos -> Beigās sataisa. Kopā izniekoju dažas dienas un nobraukāju 300 kilometrus lai čakarētos ar tiem lo***...

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss 24.07.2022 ap 12-iem dienā nomainījām sim karti, jo jaunam telefonam vajadzēja nano-sim. Operators, meitene ar īsiem, baltiem matiem pārprasīja, vai aktivizēt karti uzreiz? Apstiprinājām, ka vajag uzreiz. Tomēr aktivizācija notika tikai 25.07.2022 no rita puses. Un pēc dažu cilvēku zvaniem. Es saprotu, ka abonentam ir zemākais tarifs, un arī uzrunāja meiteni krieviski, bet tomēr... Kas notiek? Agrāk un pie citiem operātoriem aktivizācija notiek stundas laikā.

Lmt - ŠAUSMĪGS INTERNETS

ŠAUSMĪGS INTERNETS Pēdējās divas nedēļās LMT 4g un "5g" internets ir pilnīga pakaļa. Neatkarīgi no laikapstākļiem, pulkstens utt internets ir šausmīgs, nevar ne paspēlēt, ne noskatīties vide, sasodīts, pat tvnet un visus tos murgus nevar ielādēt. uzzvanot uz atbalsta centru, labākajā gadījumā pasaka lai nolieku rūteri tuvāk pie loga xd, tas mēsls stāv jau uz palodzes kopš laika sākuma. iesakiet ko labāku.

Lmt - 5G - maldināšana

5G - maldināšana LMT piedāvāja pāriet uz 5G solot tādu pašu stabilitāti un krietni lielāku ātrumu kā ar 4G. Rezultāts - katastrofa ne internets. Neatkarīgi no laikapstākļiem citreiz raustās dienu pēc dienas, tad strādā normāli nedēļu, tad atkal sāk raustīties, principā pilnīgā randomā, apgalvojums, ka raustās tikai vakaros dēļ noslogojuma ir aplams, internets ir raustījies jebkurā dienas laikā. Janvārī tas vispār nokārās uz 2 nedēļām - sūtot jautājumus, info, mērījumus utt. uz LMT, šie atbild: atsūtiet...

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Vēlējos nopirkt sev huawei ierīci huawei nova 9se. Prasot akrapoles centrā, vai drīkst apskatīt ierīci atbildēja, ka neēsot ko parādīt un iepakojumu nevarot vērt vaļā. Beigās nopirku šo modeli. Mājās pārbaudīju ieliku sim karti uz 5min, vēlējos atgriezt, bet Lmt atbildēja, ka nevarot ņemt atpakaļ, jo esmu ievietojis sim karti. Kā savādāk varu visu pārbaudīt?

Lmt - Slikts internets

Slikts internets Lmt internets ļoti sliktas kvalitātes, gan rūteris, gan caur telefonu laižot, ik pa brīdim pazūd savienojums uz sekundi, spēļu cienītājiem neiesaku izvēlēties šo pakalpojumu sniedzēju, jo spēles internetā nevarēs spēlēt, pings lēkā ik pa brīdim, lietoju daudzus gadus, bet tagad internets ir kļuvis neciešams, agrāk tā nebija. Zinu, ka no malas problēma izklausās smieklīga, bet kāpēc reklamēt perfektu internetu, ja realitātē ir di***.

LMT e-veikals - Piegādā TV ar bojātu ekrānu

Piegādā TV ar bojātu ekrānu No Lmt veikala tika pasūtīts televizors. Televizors tika piegādāts ar sabojātu ekrānu, faktu par sabojātu ekrānu konstatēju atverot kasti. Uzreiz informēju Lmt par bojātu preci, Lmt atsūtīja Dpd kurjeru, lai bojāto tv nogādātu servisa centrā uz ekspertīzi. Ekspertīze vilkās pusotru mēnesi un liels bija pārsteigums par “ekspertu” slēdzienu. Lmt un Dpd pusē nav konstatēti pārkāpumi par preces piegādi, līdz ar to preci nemaina un garantiju nenodrošina! Tika zvanīts un rakstīts Lmt, bet bez...

Lmt - Mobilais tīkls vienkārši šausmīgs

Mobilais tīkls vienkārši šausmīgs Nedēļu zvanu saku ka bremzē tīkls nenāk ziņas interneta nau rāda ka 4g bet strādā takā 2g. Zvanu operatoriem neko palīdzēt nevar neadekvāti neizpalidzigi. Vienkārši šausmīgs uzņēmums. Nevienam neiesaku pāriet pie lmt, Cenas ziņā dārgāks operators par pārējiem un daudz par daudz.

Lmt - Brāķa iekārtas ,nezinoši dīleri un tehniskie darbinieki

Brāķa iekārtas ,nezinoši dīleri un tehniskie darbinieki Nepērciet pie Lmt xiaomi t11. Atkal sapirkušies brāķus kā tas bija gadus 15 atpakaļ! Dīleri dumpji nezin atšķirību starp zilas krāsas un melnas mēģinot iestāstīt ka krāsu atšķirība ir tikai. Interesanti tad sanāk ka Melnā krāsa 100 eur ir par tcik tad iekārta ir dārgāka.2. Tehniskajā arī darbinieki nezin korektas atbildes sniegt, pat jāpamāca tie pajoliņi! Ekrāns iekārtai paliek melns un nereaģē reizēm vispār! Lmt kompānija pilnīgi garam arī rēķinu ziņā krāpj. Uz pretenziju joprojām nav sniegta atbilde 3 mēnešus. Acīmredzot nav ko teikt tiem pastulbeņiem!

Lmt - Internets majai

Internets majai Paņēmu pie Lmt majas internetu uz nedēļu pamēģināt. Viss ļoti labi, ātrums labs, pat nenormāli labs. Tad es noslēdzu līgumu un tad tikai pec vel vienas nedēļas, ātrums, ka ar nazi nogriezts pazuda. Nav iespējams pat youtube video sliktākajā kvalitātē bez raustīšanās noskatīties. Nu man liekas, ka sakuma tiek nodrošināta labāka kvalitāte, lai tiek ierauts līgumā un pēc tam norubii nost. Dzīvoju Valmiera 800m no centra.

Lmt - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Nekad Lmt nepērciet telefonu ar atvērto līgumu! Es iegādājos iphone 12pro max ar atvērto līgumu. Godīgi sakot, mani pierunāja darbinieks, iegādāties ierīci ar atvērto līgumu! Teica, ka nebūs problēmu ierīci apmainīt pēc 9 mēnešu lietošanas un ka ietīcei drīkst būt lietošanas pazīmes! Pēc 9 mēnešu lietošanas ierados apmainīt to, bet man atteica apmainīt ierīci! Esot bojājums, kas nav lietošanas pazīme! Darbiniece Patricija dominā! Nekomputenta un nelaipna! Negribēju strīdēties, devis uz...

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad radusies problēmsituācija ir tāda ka sākoties pašnodarbinātā darbam ar piegādēm tika noslēgts līgums par pieslēguma numuru ar bezlimita zvaniem un bezlimita sms nr: 25693959 sākoties sezonas darbam klientu apziņošanai tiek izmantots pieslēgtais telefona nr sūtot sms pēc pirmās darba nedēļas tika konstatēts ka ne visas nosūtītās sms tika piegādātas, kā arī sms tika saņemtas 3-4 dienas pēc izsūtīšanas, līdz ar ko sazinājos ar klientu apkalpošanas tālruni 80768076 kuri mani novirzija...

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīga apkalpošana, klientu serviss. Pēc 3 reizēm klientu centra apmeklējuma un iesnieguma rakstīšanas, par to, lai vairs nesaņemtu papīra rēķinus, rēķinus joprojām sūta, par katru rēķinu piemēro maksu 1.96. Zvanot uz informatīvo tālruni, man paziņo, ka tā nav taisnība, ko es runāju un nomet klausuli. Noteikti jāpāriet pie cita operatora. Nekur citur neesmu saskārusies ar šādu klientu apkalpošanu.

Lmt - Krāpšana ar sliktu pakalpojuma kvalitāti par pilnu samaksu

Krāpšana ar sliktu pakalpojuma kvalitāti par pilnu samaksu Periodiski ļoti slikti strādā interneta un vied televīzijas pakalpojumi. Tehniskais dienests atbild ka neesot iespējams to novērst. Tomēr lmt turpina izplatīt viltus reklāmas, aicinot jaunus klientus izmantot viņu pakalpojumus. Tā ir blēdība un negodīga komerc prakse pret cilvēkiem.

Lmt - Viedtelevīzija

Viedtelevīzija Paņēmu pamēģināt Lmt vied televīziju "labāko vied televīziju Latvijā" - smiekli nāk. Interneta ātrums svārstās starp 3-70 mbs. Datorā skatos go3 televīzijā tv3 kanālu, bet Lmt vied televīzija tikai griežas riņķītis jau stundu. Nevienam neiesaku izmantot šo televīziju.

Latvijas mobīlais telefons - Krāpšan un slikts servis

Krāpšan un slikts servis Slēdz sakaru bāzes staciju Jelgavas novadā Vilces pagastā Mūrmuižā un iepriekš par torņa slēgšanu nebrīdina esošos līguma klientus. Papildus slēdz vēl jaunus līgumus neziņojot par Nākotnes problēmām. Uz palīdzības zvanu centrs radušās problēmas nerisina. Lmt darbinieki gaida kad klients pats atteiksies no līguma saistībām, lai nevajadzētu risināt radušos problēmu risinājumu līgumā noteikto prasību izpildīšanai nepiedāvā. Zvanu centrs nesavieno ar kompetentām personām, lai risinātu problēmu.

Lmt - 5g nav 5g

5g nav 5g Nesaprotu kāpēc klientu servisā 5ghz wifi tehnoloģiju grib piespiest man kā 5g tīklu? Kad aiznesu rūteri atpakaļ, skatoties Lmt tīkla kartē, tad būtu jābūt pieejamam 5g tīklam, uz ko man pateica, ka 5g nekur nav un tikai 2 vietās pilsētā ir, bet tad jāstāv ir uz vietas un kustēties nevar. Rakstīšu uz Ptac par klientu maldināšanu. Kurš saprot it sfērā, tas sapratīs par ko iet runa. Manuāli 5g rūteris pieslēgsies pie 4g tīkla un simbols uz tā ir vienkārši druka. Pa lielam šo var izpētīt jebkurš ziņu dienests / raidījums, jo tā ir diezgan liela mēroga čakarēšana.

Lmt - Lmt karte

Lmt karte Lietoju pakalpojumu internets+ Lmt kartei pa 3 eur nedēļā. Summa 3 eur par 7 dienām. Respektīvi es abonēju ceturtdienās tātad līdz trešdienas 23: 59 internetam jābūt, un iestājoties pakalpojums tiek abonents no jauna līdz trešdienas 23: 59 pag. Ned. Kartes kontā 3eur iesk jau 3dienā vakarā, 4 diena 5 ni rīta sms kad abonents par jaunu bet opā, šonakt otrdienai iestājoties interneta nav. Nav pirmā reize, kad abonēšanas vidū pazūd. Rodas vēlme iet uz biti vai tele 2.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы