LMT - Piegāde
Piegāde un serviss, tas ir ārprāts, gan Facebook, gan epasta kas ir @info, tāda sajūta, ka ar tevi runā čat bots. Piegāde bij uz 19.06... mob, ekrāna aizsargs un vāciņš. 25 saņēmu mob un stikliņu, vāciņa joprojām nav. Visi baro ar pasakām, izņemot e veikala pastu, kur teica, ka kavēsies, bet kad un ko, neviens neko nezin.
Добавить комментарий