LV RU

Hesburger

SIA PARKBURGER
www.hesburger.lv
Адрес: Brīvības iela 62
Rīga
Latvia - LV-1011
Телефон: +371 27009872
Время работы: 9:00 - 23:00
9:00 - 23:00
9:00 - 23:00
9:00 - 23:00
9:00 - 23:00
10:00 - 6:00
10:00 - 22:00
Категория: Отдых / Развлечения  •  Кафе, бары
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

1%
Жалобы
178
Разрешенные
1
C ответами
0
Посмотреть статистику

Hesburger - Жалобы и отзывы

Hesburger - Saindēšanās

Saindēšanās Saldus Hesburger, A9 šoseja ar vīru iegādājamies Kebaba Burgera un vistas Tortiljas komplektus. Šīs pašas dienas vakarā abi vēmām, caureja, drebuli un augsta temperatūra. Visi simptomi turpinājās 2 dienas. Asins analīzes apstiprināja saindēšanos. Abos ēdienos bija viena un tā pati oranža mērce, kura varēja arī izraisīt šo saindēšanos. Esiet piesardzīgi un noteikti neiesaku apmeklēt šo iestādi.

Hesburger - Iegādājos kebabu iedeva tortiliju

Iegādājos kebabu iedeva tortiliju 11.02.2020 no 20: 00 līdz 21: 00, piebraucu iegādājos kebabu bez komplekta un siera burgerus, piebraucu pie loga, samaksāju par pasūtījumu, meitene ar melniem matiem iedeva pasūtījumu, gribēju pārliecināties ka pasūtījuma ir viss kārtība, redzēju ka man ielika tortiliju, bet iegādājos kebabu, es pagaidīju, lai teikt ka viņa ne to iedeva, bet lai samainītu viņa teica ka es iegādājos tortiliju, nav pirmo reizi ar viņu, pirms tam viņa aizmirsa ielikt mērcīti, un tagad otro reizi, un viņa negribēja samainīt uz kebabu.

Hesburger - Плохой сервис

Плохой сервис 7.02.2020 Заказала с ребенком бургеры и на просьбу дать еще пару свлфеток (т. К дали только по 1 на человека) . Получила отказ. Мол новый закон вышел на 1 человека выдвется строго 1 салфетка. Я мягко говоря потеряла дар речи (у кого есть дети поймут) от абсурдности ситуации. Вчера была в салдусе в herburgere, никаких проблем. Далее грязный стол, при том, что очереди небыло. Но остальные столы были заняты. Бургеры готовились голыми руками.. Полнейшее игнорирование санитарных норм. Вообщем не советую это заведение. Очень жаль, сто клиентами не дорожать...

Hesburger - Slikta apkalpošana Valmierā, Valleta

Slikta apkalpošana Valmierā, Valleta Pirms pāris dienām griezos restorānā vakarpusē lai paēstu. Ierodoties restorānā biju pārsteigts, jo pie kases neviens nebija, un neviens nemaz nelikās ne zinis. Nogaidīju vismaz 5 minūtes, kad mani kāds beidzot pamanīja. Apkalpošanas attieksme nebūt nebija laipna. Tāda sajūta, ka tiek uzdots jautājums rupjā formā "ko vajag? ". Pa virtuvi darbinieki rosās, bet pie kases neviena nav. Kas jums tur notiek?

Hesburger - Trūkst puse no burgermaizes

Trūkst puse no burgermaizes Valmieras drive-in "restorānā" pasūtīju siera burgerus līdzņemšanai. Kā izrādās, brālīts atverot mājās iepakojumu bija vīlies. Bildē redzams, ka augšējā maizīte izskatās pavisam bēdīgi, redzama arī griezuma vieta. Pats burgers arī bija ļoti saspiests. Laikam mēģinot kompensēt pus maizītes neesamību, tika pievienots tā pavairāk mērces. Nesaprotu kā tādu brāķi var smērēt klientiem, izmet miskastē, uztaisi jaunu akdievs. Kvalitāte samazinās, Cenas tik aug.

Hesburger - Viss drausmīgi

Viss drausmīgi Šodien ap pulksten 14.00 ar ģimeni izdomājam pēc garās pastaigas ieiet Saharova ielas hesburger paēst un pasildīties, viss bija briesmīgi, iekšā tik pat auksti kā ārā, mūzika tik skaļa, ka viens otru dzirdēt nevar, galdi, krēsli, Zeme netīra, pārdevējam nācās 4x atkārtot ko vēlos pasūtīt, interjers viss sadauzīts, bērnu mašīna sadauzīta caurumos un nestrādā, no skolas lielie zēni nāk tāpat vien sēdēt un lēkā pa to mašīnu, personālie pie kājas, ēdiens needams, mani frī kartupeļi godīgi garšoja...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Viesojos šodien Merķeļa Ielas Hesburgerā. Pulksten ap 17.30 pieeju pie kases un tur neviena nav. Ir tikai viens darbinieks un tas pats ir virtuvē. Mūzika skan ārprātīgi skaļi un pie pašas kases. Pagriežos un pie galda sēž divi darbinieki. Puisis un meitene. Abi runā ar saviem draugiem. Jā es saprotu, gribas parunāt, bet darbs tomēr ir darbs. Gaidu pie kases. Tad viņi sāk runāt kurš nu ies apkalpot. Vai tiešām man ir jāstāv un jāgaida, kamēr darbinieki beigs runāt ar draugiem un nāks mani...

Hesburger - Hesburger izmeta manu ēdienu!

Hesburger izmeta manu ēdienu! Pasūtīju ēdienu caur aplikāciju. Izrādās ir tikai 25 min laiks lai izņemtu ēdienu. Un tad viņi izmet to ārā! Nokavēju 5 min, un šie jau izmetUši manu ēdienu ārā! Saka ka viņš nav drošs ēšanai. Kādu tad ķīmiju viņi tur taisa? Hesburger reģionālās vadītājas latvijā slēpjas aiz politikas un netaisās kompensēt manus zaudējumus. Viņu atbilde: "ja klients nepaņem iepriekšējo pasūtījumu šajā laikā, tas tiek utilizēts. Klients nav tiesīgs saņemt kompensāciju vai atgūt par iepriekšējo pasūtījumu...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki... Šodien biju iegriezusies Hesburger Merķeļa ielā, pasūtīju kebaba komplektu, kas ir no aplikācijas, piekodināju, ka vajag neaso, jo, tomēr asus ēdienus neēdu. Pārdevēja, protams, to dzirdēja, bet nu es nebrīnīšos, ka viņa to laida gar ausīm. Protams, savu pasūtījumam es saņēmu arī fantas dzērienu, bet kad pajautāju, lai izsniedz salmiņu un vāciņu viņa man atbildēja: “mēs salmiņus un vāciņus izsniedzam tikai kad pasūtījums tiek veikts, līdzņemšanai” maz, ka viņa man izsniedza neasā...

Hesburger - Грабят в особо мелких размерах

Грабят в особо мелких размерах В риге 29.12.19 - 16: 36: 26 в старой риге на ул. Вальню31/33 около галерея центра. Пошел за едой в hesburger заказал два комплекта мегабургер с кококолой без льда и + большой пакет картошки. Придя домой кока кола оказалась со льдом а самое обидное картошки не было. В чеке есть. Лозунг - — - деньги берут - еду не дают. Походу в риге так везде.

Hesburger - Плохой сервис

Плохой сервис 1) в очереди из 5 человек можно стоять 40 минут. 2) бургеры заранее готовятся и лежат преют в горячем шкафу, после чего вкус и товарный вид становятся соответствующими. 3) с картошкой аналогично. Плюс по вкусу кажется, что масло во фритюрнице меняют крайней редко. 4) туалеты (по крайней мере женские) выглядит тоже достаточно грязно, замки сломанные и через них можно видеть, что творится снаружи кабинки.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Veicot pasūtījumu ģimenes maltītei saņēmām pusi paciņas kartupeļu un 2/3 pildītas dzērienu krūzes (visiem pasūtītajiem komplektiem) . Apmeklējot šo vietu vīlāmies. Kas zin, iespējams, vadība spēs sakārtot šo jautājumu, bet tuvākajā laikā izvēlēsimies citu vietu maltītei.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Viss jau, protams, ļoti forši un tā, bet būtu diez gan jauki, ja šādā vietā strādātu kāds, kas māk lasīt no lapiņas. Ja ar pasūtīto ēdienu aizej mājās un saproti, ka tur pat nav ielikts viss par ko maksā, diez gan stulba sajūta. Ja dāma nemāk nolasīt no lapiņas, ko es pasūtu, ir kā ir. :) )

Hesburger - Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras

Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras Šodien Merķeļa ielas hesburger saskāros ar ļoti sliktu servisu un publisku pazemošanu no pārdevējas. Es protams saprotu, ka ir vakars un visi ir noguruši, taču aizejot pajautāt vēlvienu mērces trauciņu nav patīkami dzirdēt to, ka tu tiec aprunāts “restorāna” virtuvē aiz kases. Sieviete attēloja manu runas intonāciju un izteica komentārus par manu stilu. Kā arī apkalpošanas laikā pārdevēja izteica savas negācijas pret manu attieksmi, normāli nepaskaidrojot jautājumus saistībā ar Isic karti vai par to kādēļ netiek doti salmiņi.

Hesburger - Apkalpošana

Apkalpošana Tātad. Ierados hesburger. Pirmkārt. Bija jāstāv rindā 45 minūtes laigan pirms manis bija tikai 5 cilvēki. Otrkārt apkalpošanas attieksme ļoti zema. Pārāk maz darbinieku lai spētu apkalpot cilvēkus adekvātā laika intervālā. Treškārt pasūtījums bija jāgaida vel 43 minūtes. Tātad 1 stunda un 28 minūtes. Bezjēdzīgi pavadītas tikai lai tiktu pie tā ko vēlies.

Hesburger - Gaidīšanas ilgums

Gaidīšanas ilgums Neapmierina gaidīšanas ilgums. Tā ieilgst līdz pat 45 min! Manu prāt, ātrās ēdināšanas restorānam tas nav pieņemami. Sāk rasties sajūta, ka pārdevējs ir aizmirsis, par klientu apkalpošanu, tā vietā nodarbojas ar grīdu mazgāšanu. Kā arī pārējie pārdevēji ignorē klientu, kuri atrodas telpā un apkalpo tikai tos kuri ir pie automašīnu apkalpošanas kases!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu pasūtījumu Hesburger mobilajā lietotnē, pasūtīju divus siera burgerus un kartupeļus frī, nācās gaidīt 40 minūtes un droši vien būtu gaidījis vēl ilgak, ja nebutu piegājis pie kases uzprasīt kas par lietu. Izskatās, ka viņiem pilnīgākais haoss kā un kādā secībā viņi apkalpo klientus, jo redzēju, ka citiem izsniedza uz vietas siera burgerus, bet man ar priekšapmaksātu pasūtījumu lika gaidit vaitak par pusstundu.

Hesburger - Slikts servisa

Slikts servisa Šausmīgs serviss. Nekad neesmu rakstījusi sūdzības šeit, bet nu par tādu attieksmi no darbinieku puses nevar klusēt. Ienācām šajā hesītī, pie kases stāvēja jaunā meitene ar blondiem matiem, vārdu nepamanīju diemžēl. Ne labdien, neko. Stāv un skatās it ka es būtu bomzene kaut kāda. Es sasveicinājos ar viņu, veicu pasūtījumi. Tika pasūtīti divi komplekti. Ne viņa pajautāja kāda izmēra, ne pajautāja par bonusa karti. Ok, labi, tik un tā vajadzēja 2 mazus komplektus nopirkt. Nolika uz paplāte...

Hesburger - Slikts serviss un higiēnas prasības

Slikts serviss un higiēnas prasības Здравствуйте! Хочу рассказать как меня обслужили в одном из Хэсбургеров Риги.Произошло это в ориго, 24 сентября, примерно в 16.15. Решила зайти покушать. Девушка не улыбалась, не смотрела в глаза, и на автомате без эмоций предлогала мне чего я хочу. После чего оплатила заказ. Ушла. Самая огромная проблема за которой я наблюдала долгое время, это картошка. (Была сухой, не солёной, и на вкус не похожа на картошку,а скорее на безвкусный высушенный хлеб. Видимо картошку жарят на испорчином масле...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt ap pl.10 strādāja tikai 1 kase un pārdevēja łoti nelaipni visiem teica,ka ilgi būs jāgaida!,jo viña viena maiñā ielikta.Pasūtījumam tika piekaitīts lieks komplekts(parādot čeka ka nepateizi,iedeva šo komplektu kaut nebija vajadzīgs)Bonusā vēlējos kakao-NAV,saldējuma kokteilis-NAV.Nav vēlēšanās atgriezties ja tāds serviss.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы