www.sudzibas.lv Tele2 Apkalpojošā personāla ārejais izskats un uzvedība

Tele2 - Apkalpojošā personāla ārejais izskats un uzvedība

Tirdzniecības centrā Damme biju liecinieks, kā apkalpojošais personāls rupji runāja ar klientu. Klients nesaprata latviski un vairākkārt lūdza, lai viņam paskaidro krieviski. Taču mazākā mērā dīvaina izskata meitene, kategoriski atteicās, nievājoši turpinot izturēties.
Ļoti nesmuki!
Vai tiešām šādi būtu jāizskatās klientu apkalpojošajam personālam?

D

Комментарии (24)

S stargames 28.03.2014

tas tacu ukrainas imigranti :D

N neKārtībnieks 28.03.2014

Normāls klaunu iestādijums, nekas vairāk.. Tele2 ir cirks

D džulene 29.03.2014

Kāpēc krieviski? Ja neprot latviski, var sazināties angļu valodā. Krievu valodu atstašim lieliskajai Krievijai unbiedram Putinam.
Nopietni runājot, katram, kas šeit dzīvo, ir jāapgūst latviešu valoda sadzīves līmenī. Ja kāds to negrib vai nespēj, jārēķinās ar iespēju, ka kāds, kuram dzimtā valoda ir latviešu valoda, nevēlēsies sarunāties krievu valodā. Izceļojušie krievi taču ne angļiem, ne somiem vai vāciešiem nepaģēr runāt krieviski. Cieni tās zemes valodu, kurā tu dzīvo!

V vidzemnieks 29.03.2014

Tik tiešām...nekā sūdzības vērta te nesaskatu..ne kā izturējās, ne arī apģērbā... Vajag ar vēl dadomāties to safotografēt :D cik noprotams..

D dacet 29.03.2014

Biju lieciniece incidentam tirdzniecības centrā Damme Tele 2 apkalpošanas centrā. Vai sūdzētājs un fotogrāfs nav puisis, kuru Apsardze izvadīja no tirdzniecības centra par huligānisku uzvedību: lamāšanos un darbinieces aizskaršanu ar rupjiem vārdiem, jo viņš viņai tā uzbruka, ka nācās izsaukt apsardzi? Pie tam fotogrāfijas izskatās ir radušās brīdī, kad viņš meitenei uzbruka, vienlaicīgi fotografējot.

Ausainītis 29.03.2014

Viens mīkstais uzbruka pārdevējai. Un tālāk?

Ausainītis 29.03.2014

Foto ir uzņemts turpat ofisā pēc vētraina seksa. Vienkārši čalis atteicās maksāt, un nu apmelo skuķeni!

D dublovičs 29.03.2014

Klients jau pac sevi ir iegazis, fotogrāfējot veikalā, kur tas ir aizliegts. Un kā tad vajadzētu izskatīties apkalpojošajam personālam-trenniņbiksēs un 9.maijā ar tulpi pie krūtīm? Pārdevējam ir bonuss ja viņš zin krievu valodu.Tas ir tas pats, kas latvietim aizbraukt uz Krievzemi un uzrakstīt sūdzību, ka ar viņu nerunāja latviešu valodā

V vidzemnieks 29.03.2014

Nu laikam jau tele2 administrācijā strādā progresīvi domājoši cilvēki..un tas tikai priecē :)

M maiznieks no Latvijas 29.03.2014

Es gan ietu! Bet puisim ieteiktu apdomāties par piepelnīšanos fotogrāfiju apstrādāšanā, lai būtu mazāk laika stulbu sūdzību rakstīšanai un atvieglotu apsardzes darbiniekiem darbu

Latviešu tautas 29.03.2014

ka kāds, kuram dzimtā valoda ir latviešu valoda, nevēlēsies sarunāties krievu valodā. - - - Jareķinajas ka vinam jamekle darbu cita vieta? nikai ne klijentu apkalpošanas sfera! Vai firmai jarekinajas ka klijenti aizies pie konkurenta!

Latviešu tautas 29.03.2014

ka kāds, kuram dzimtā valoda ir latviešu valoda, nevēlēsies sarunāties krievu valodā...- - - jareķinājas kā viņam jamēkle darbu citā vieta, tikai ne klientu apkalpošanas sferā! Vai firmai (TELE2) jareķinājas kā klienti aizies pie viņa konkurenta (LMT, BITE)!

о обними_кота 30.03.2014

Всё, всполошились национальные волнения!
Девушку не защищаю, ни в коем случае, я не против татуированного тела, но когда это выглядит к месту и качественно, насчет волос тоже молчу.
А я боюсь иногда, что начальство подумает, если кофточку яркой расцветки одену :D
Насчёт латышского языка - ну не нужно знать устаревшие и мега-сложные слова, чтобы адекватно общаться с латышскоязычной клиентурой. Тем более, всё зависит от отношения к клиенту.
Я могу поспорить, что если бы девушка была бы мила с клиентом, была вежлива и ухоженна, пускай она бы и ставила ошибки в словах - но клиент бы остался доволен и не написал бы этого здесь. Не важно, кто ты, латыш или русский - человеком нужно быть, в первую очередь!

ilmaars 30.03.2014

Kad jūs lohi vienreiz sapratīsiet, ka nav nozīmes cilvēka izskatam. Ir tetovējumi, nav tetovējumi - pie d*rsas. Galvenais, ka tik ar pamperi uz galvas nestaigā :D arī tad, ja šī sieviete izturētos normāli un apkalpotu valsts valodā, gan jau tāpat piesietos - "Dažādu krāsu nagi, ak šausmas, šitos kropļus laiž tele2 vai vai vai..." Jautā augstāk stāvošām personām, vadībai vai kā pakļautībā viņa nu bija - kāpēc pielaiž strādāt cilvēku, kurš nesaprot savu darbu.

ilmaars 30.03.2014

Vispār nepareizo jautājumu uzdod sūdzības beigās - vai šādi būtu jāizskatās? Drīzāk - vai šādi būtu jāuzvedās? Ir pārdevēji, kuri lai kādā vietā būdami, nepārkāps sev pāri un turpinās sarunāties sev pieņemamajā valodā. Te drīzāk jāskatās nevis, ka situācija, kas tur notika, bet kas vispār notika. Sieviete negribēja runāt krieviski - pazor na vsju stranu, da? Bet kad krievi atmauc, ka nerunās latviski, tad tā visiem ir norma! Negrib, nerunā. Ej pie nākamā operatora pārraksties. Un klienta valodas neprašana - viņš bija ārzemnieks vai kārtējais slabaks, kurš kā apmēram, kad redzēju NVA, ka vecis, 40 gadi, nodzīvojis Latvijā, nemāk uzrakstīt latviešu burtiem vārdu Rīga! Vienu vārdu!

Latviešu tautas 30.03.2014

ilmaars! Те нав руна ка валстс иестадес апмеклетаи неруна латвиски: иет руна пар то, ка привата комерцфирма клиенту яаркалпо винядзимта валода - ВИНЬШ ПАР ТО МАКСА! Ун пунктс! Варбут виньш уз лаику атврауса из Латвию... И неваяг пар то ка "vecis, 40 gadi, nodzīvojis Latvijā, nemāk uzrakstīt latviešu burtiem vārdu Rīga! Vienu vārdu! " Ир тади цилвэки, курием неиет свэшас валодас. Ес пефэкти рунаю ун сарратулатвиски, дзирду виеглу акценту, бет лёти сликти ласи ун раксту. Нескатотиес уз то, ка ценшос рунат тикаи латвиски 37 гадус, вару сазинатие ари англием - было дело - тулкою но/уз англю-криеву-латвиешу - кампания бию виенигас, кас сапрот трис валодас. Мани браали виспар неруна свешас валодас - им не дано!

Latviešu tautas 30.03.2014

ilmaars! Те нав руна ка валстс иестадес апмеклетаи неруна латвиски: иет руна пар то, ка привата комерцфирма клиенту яаркалпо виня дзимта валода - ВИНЬШ ПАР ТО МАКСА! Ун пунктс! Варбут виньш уз лаику атврауца из Латвию... И неваяг пар то, ка "vecis, 40 gadi, nodzīvojis Latvijā, nemāk uzrakstīt latviešu burtiem vārdu Rīga! Vienu vārdu! " Ир тади цилвэки, курием неиет свэшас валодас. Ес пефэкти рунаю ун сапратулатвиски, дзирду виеглу акценту, бет лёти сликти ласи ун раксту. Нескатотиес уз то, ка ценшос рунат тикаи латвиски 37 гадус, вару сазинатие ари англием - было дело - тулкою но/уз англю-криеву-латвиешу - кампания бию виенигас, кас сапрот трис валодас. Мани браали виспар неруна свешас валодас - им не дано!

Latviešu tautas 30.03.2014

Un vel! Miļi latvieši! Esit tik miļi: esiet tik labvieligi pret tiem, kas cenšas runat latviski! Viņiem vajag Jusu palidziba, nevis slikta atticība... Laikam Jus sapratat par ko iet runa... Esiet korekti...

K Kristaps Pudāns 30.03.2014

Šī sūdzība ir pilnīgi nepamatota, zinot šīs situācijas patiesos apstākļus. Meitene negribēja pieļaut krāpnieciskas darbības kuras vēlējās veikt šis klients, kurš par neadekvātu rīcību tika izvadīts ar apsardzes palīdzību. Krievu valodas zināšanas un izskats ir tikai iegansts, lai uzrakstītu sūdzību. To, ka meiteni nolamājis savas valodas necenzētajos vārdos arī nav pieminējis. Meitene darīja savu darbu.

L Lietome 31.03.2014

Я родился в LV. Русско говорящий. Думаю что так как русско говорящих в Латвии больше половины на мой взгляд. Дабы не было бы подобный проблем. Обе стороны должны понимать! Именно понимать а не разговаривать. Никогда не видел проблемы общатся на русском с человеком котроый говорит по латышски. Главное самое отнашение. Про сферу кто как и где должен быть одетый. Есть рамки этикета - стиля одежды.. Если касательно этого.. мне не приятно когда к примеру БИТЕ или ЗелтаЗивтина общаются со мной на ТЫ. Я не щитаю себя каким то близким другом БИТЕ или других операторов. Виски на Мальдивах с ними я не пил) И еще одно весьма интересно НО! Вчера я был в этом магазине еще даже не знав об этой теме.. и да почему то со мной она разговаривала по русски и весьма любезно. Так что на мой взгляд кому то просто было нечего делать и у него(клиента) в голове полетели русские сомолеты.. танки на юную девушку.. Латвию) Фантазия..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы