LV RU
www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, piegādā uz pasta nodaļu čuhņā

Itella - Slikts serviss, piegādā uz pasta nodaļu čuhņā

Absolūti neprofesionāla kompānija. Pirmkārt, neatnāca ne e-pasts, ne sms, nekas, ka vispār man sūtījums ir ceļā vai kad sagaidāms. Atnāca tikai sms no pasts.lv, ka kaut kādā mistiskā nodaļā, kuras lokācija man pat tuvumā neatrodas un ir problemātiski tur aizkļūt (darba laiks līdz 19: 00, tāpat kā mans) . Kāda jēga likt vispār e-pasta adresi vai tel. Nr, ja vispār neviens nekādā veidā ar mani nesazinās, vienkārši ''random'' iemet kaut kādā pasta nodaļā, kas gadījusies kurjeram pa ceļam? !? Būtu tad vismaz centra pasta nodaļā kādā atstāts vai jebkurā pakomātā, kurš pieejas 24/7. Tagad jāgaida nākamā sestdiena, jo tikai tad pasta nodaļa strādā un ir iespējas izņemt.
Agrāk arī sūtot preces no Vācijas caur dhl, vienmēr ir šis nelaimīgais kantoris kā apakšnieks. Agrāk neko nesakot, nezvanot (bet vismaz bija izsekošanas numurs atsūtīts, ko tagad vairs nedara) , bija rakstīts, ka kurjers neveiksmīgi mēģinājis veikt piegādi un neviens neesot bijis mājās, kaut gan man bija brīvdiena un visu dienu biju mājās, ne zvans, ne brīdinājums, nekas! Dodiet izvēles iespēju viņus neizvēlēties! Nekad neiesaku, ja tomēr is ivēles iespējas! Viengas problēmas rada! Es piemaksāšu, tikai nedodiet šitos idiotus!: d

Gi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы