LV RU
www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

РешеноItella - Slikts serviss

Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem un telefona zvaniem neatbild. Itellai - ielieciet paku kādā pakomātā vai varu pats aizbraukt uz itellas loģistikas centru un savākt savu paku.

Cy229813324de

P. S. Lindiņ, savu bezjēdzīgo komentāru vari paturēt pie sevis.

13.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 14.01.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi [email protected] un norādīt nepiegādātā sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Жалоба успешно разрешена TomJones 19.01.2020

Kurjers atveda paciņu 17. janvārī.

T

Комментарии (4)

B bbking 13.01.2020

Man arī bija līdzīga pieredze ar Itellu. Neatved paciņu, nepasaka kur ir, nevar sazināties. Tā kompānija ir kautkāds vājprāts. Gandrīz netiku pie savas dārgās paciņas.

L Linda_J 13.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā. Jāgrižās ir pie pakalpojuma sniedzēja direkcijas.

L Linda_J 14.01.2020

Vispirms ir jāiemācās vainu atrast sevī, nevis uzreiz skriet un sūdzēties.
Ļoti daudzās sūdzībās tieši tas ir redzams, ka pats sūdzības iesniedzējs ir vainīgs, bet nu savu neaudziinātību taču neviens neatdzīst. Vieglāk ir vainot visus apkārt, Nevis rakstīt bezjēdzīgas sūdzības šaubīgā vietnē.

T TomJones 14.01.2020

Šī ir šaubīga persona ar dīvainu motivāciju rakstīt bezjēdzīgi pamācošus spriedelējumus kā nelietot šo resursu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы