LV RU
www.sudzibas.lv Itella Nozagts sūtījums no Bestsecret

РешеноItella - Nozagts sūtījums no Bestsecret

Gaidīju sūtījumu no Vācijas no Bestsekret. 11.03. nebiju mājās. Trakingā paskatījos, ka kurjers ir bijijs, bet nav varējis nodot sūtījumu. Par atkārtotu piegādi jāsazinās ar izņēmumu. Uzrakstīju e-pastu. neatbildēja. 12.03. 8.00 man izdevās Itella sazvanīt. Pēc tam pārzvanīja un pateica, ka būs vakara piegāde no 18.00 līdz 22.00. Telefona numuru es pateicu. 22.19. paskatījos izsekošanā, kā 22.09. paciņa veiksmīggi piegādāta. Kam?

12.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 15.03.2021

Labrīt! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums šeit: https://itella.lv/sazinieties-ar-mums/ norādot nepiegādātā sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Жалоба успешно разрешена VN9 15.03.2021

Sūtījums ir saņemts.

V

Комментарии (1)

V VN9 13.03.2021

Jau no pirmās reizes, kad saņemu Itellas atvestos sūtījumus, es brīnījos, kā var atdot pakas nepārbaudot dokumentus un neko neparakstot par saņemšanu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы