www.sudzibas.lv Itella Nekvalitatīvs serviss, pakas piegāde neīstenota, attieksme pret klientiem gažām nožēlojama.

Itella - Nekvalitatīvs serviss, pakas piegāde neīstenota, attieksme pret klientiem gažām nožēlojama.

Uzņēmuma darbības stils un kvalitāte gaužām nožēlojama. Vairākas reizes sūtu uz Latviju no Vācijas sūtījumus, vienmēr bija dažādas problēmas, līdz pat pakas pazušanai.
Iesaku nelietot šī uzņēmuma pakalpojumu ja iespējams, problēma ir tā, ka sūtot paku no DE Latvijā pārņem šo pakalpojumu neatkarīgi no mūsu vēlmēm, Itella, diemžēl.
Neiesaku izmantot šo "Kantori".
Ja nepieciešams ir sazināties ar klientu daļu Itella, lai noskaidrotu kādus jautājumus, tad saņemsiet neapmierinātu, pilnībā nedraudzīgu, pat naidīgu attieksmi. Briesmas, kā kaut kas tāds šodien vēl ir iespējams.

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 07.01.2022

Cien. Raimond,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzu sazinieties ar mums Facebook Messenger - Smartpost Latvija.

Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

R

Комментарии (3)

R Rīdzinieks123 08.01.2022

Jā, tā nu tas ir. Arī rakstīju atsauksmi man 2 pakas tā arī neatnāca, viņi jau mēnesi "meklē" un nevar atrast. Domāju nozagtas, tikai neviens to negrib atzīt/ nezina.
Viens no variantiem ir sameklēt shipping kompāniju, kura Vācijā savāks tavu paciņu un atvedīs tev līdz mājām. Tādas kompānijas ir daudz, bet vismaz garantēti, ka paciņa atnāks līdz tevīm. (Ne reizi nebija problēmu ar to, ka kāda paciņa viņiem pazūd). Vienīgais tas, ka tas būs ilgāk nekā,ja paciņa būtu nākusi pa tiešo, bet nu ņemot vērā, ka ar Itellu ir kā ar bitēm, nekad nevar zināt, kuru paciņu viņi izdomās nozagt, tad dažkārt labāk pagaidīt lieku nedēļu, nekā nesaņemt paciņu nekad.

L Lepi 11.01.2022

Piekrītu sūdzībai.Komunikācija nekāda. Izvairīšanās no palīdzības. Man atnāca no DE saplēsts saturs. Itella sūta pie nosūtītāja. Nosūtītājs ir f.p, tātad zvanu DHL. DHL sāka, ka noteikti jāgriežas pie Itella. Itella atsūta standarta atbildi un tas arī viss, vairs nereaģē uz jautājumiem. Itella negrib risināt problēmas. Tagad rakstu DHL vadībai par Ittella nevēlēšanās un izvairīšanās palīdzēt.

L Lepi 11.01.2022

Piekrītu sūdzībai.Komunikācija nekāda. Izvairīšanās no palīdzības. Man atnāca no DE saplēsts saturs. Itella sūta pie nosūtītāja. Nosūtītājs ir f.p, tātad zvanu DHL. DHL sāka, ka noteikti jāgriežas pie Itella. Itella atsūta standarta atbildi, jāgrieežas pie F.P un tas arī viss, vairs nereaģē uz jautājumiem. Itella negrib risināt problēmas. Tagad rakstu DHL vadībai par Ittella nevēlēšanās un izvairīšanās palīdzēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы