LV RU
www.sudzibas.lv Interlux Travel Nesamaksats lidojums - Interlux Travel

Smart Travel - Nesamaksats lidojums - Interlux Travel

Liga aperane-celo.lv, nesamaksāja operatoram Interlux par ceļojumu uz Spāniju-Malaga, iepriekšēja diena paziņo ka mēs nelidosim, jo Luk nav samaksāts, kantoris celo.lv atroda lačpleša-87, naudu vel nav atgriezusi aizbildinās pe Janiem, neuzkeraties uz šo darboni, policija jau iesniegti dokumenti, figurē sludina pa visu feisbuku. Parada palika—680 eiro uz visu sabojāja/.

Дополнено Agate SERZANTE UNDZE 25.06.2019

+371-29392923

Ответ от Interlux Travel Support Ответ от представителя 26.06.2019

Cien.  Maija,
Pirmkārt mums ir ļoti žēl kā Jums sanāca tāda situācija ar  Jūsu ceļojumu.
Mēs pateicamies Jums par sniegto informāciju par tūrisma aģentūras  Smart Travel darbību. Mēs obligāti ņemsim vērā  Jūsu komentārus par notikušo situāciju kā arī protams izskatīsim  turpmāko sadarbību ar šo uzņēmumu.

Lai izvairītos no šādām situācijām nākotnē, lūdzu, veicat savas ceļojumu rezervācijas tieši caur mūsu mājas lapu www.interluxtravel.lv, vai tikai ar pārbaudītu ceļojumu aģentūru starpniecību.

Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu ceļojumos!

Ar cieņu,
Interlux Travel

Комментарии (1)

K [email protected] 25.06.2019

Līga Aperāne arī mūs apkrāpusi saistībā ar ceļojumu uz Itāliju un Šveici, solot naudu atmaksāt pēc Jāņiem...Naudas summa ir 1480 eiro! Skumji, jo sabojāts atvaļinājums un uzticība ceļojumu firmām! Esiet uzmanīgi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы