LV RU

Interlux travel - Slikts serviss

Latvijas ofiss nepiedāvā tādas pašas servisa izvēles iespējas, kā Baltkrievija Un Krievijā. Tā piemēram, viesnīcas vai apartamentu izvēle, piemaksa par konkrētām sēdvietām autobusā. Par to visu nākas uzzināt tikai tad, kad esi uz vietas un mainīt nav iespējams.
Horvātijas-Melnkslnes 04.06.21091-11.06.2019 brauciena apartamenti ir ļoti briesmīgā stāvoklī, telpas mitras, gultas mitras, labierīcības smird, jo ventilācijas nav. Un vēl tie atrodas citā pilsētā, ne budvā.
Līdz šim vietas autobusā nav bijušs iezīmētas, bet slāvu tautieši uzskata savādāk. Tāpēc ieteikums visiem latviešiem - steidzieties uz autobusu un aizņemtiet vietas, un pēc tam novietojiet čemodānu, citādi būs katram jāsēž atsevišķi. Vai arī piemaksājiet 15 euro par vietu.
Neiesaku izmantot Interlux Travel pakalpojumus.

06.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Interlux Travel Support Ответ от представителя 07.06.2019

Labdien!
Paldies par Jūsu viedokli, mums tas ir ļoti svarīgs.
Katram ceļojumam, kas publicēts tīmekļa vietnē www.interluxtravel.lv ir sadaļa "Svarīga informācija", kurā norādīts, ka tūrists var iegādāties, rezervējot ceļojumu,
fiksētu vietu autobusā, kura tiks piešķirta visa brauciena laikā. Šī pakalpojuma cena ir 15 eiro.
Attiecībā uz parējām vietām autobusā, tad tās tiek sadalītas pirms izbraukšanas, to veic grupas vadītajs, aicinot cilvēkus autobusā saskaņā ar sarakstu.
Runājot par apartamentiem, ar pilnīgu pārliecību, mēs paziņojam, ka ekskursijā "Horvātija - Melnkalne - 04.06.2019" nevienā no mūsu birojiem netika piedāvāta izmitināšana viesnīcā. Latvijas filiāle kā arī filiāle Baltkrievijā un Lietuvā 04.06.2019 piedāvāja tūristiem izmitināšanu tikai apartamentos un iepriekš brīdināja tūristus, ka viņi atradīsies divās dažādās pilsētās - Budvā un Rafajlovichi.
Attiecībā uz apartamentu kvalitāti, mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, mūs pievīla uzņēmējpuse. Kā arī ceļojuma laikā Jums ir grupas vadītājs, pie kura varat vērsties ar lūgumu, lai Jūs pārceļ uz citiem apartamentiem.
Attiecībā uz tūristu sadalīšanu, pamatojoties uz valstspiederību vai kādu citu pamatu, ko Jūs minējāt jūsu sūdzībā: "Līdz šim vietas autobusā nav bijušs iezīmētas, bet slāvu tautieši uzskata savādāk." Mēs uzskatām, ka tas ir nekorekti, jo mēs cienām kā Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas pilsoņus, tā arī citu valstu pilsoņus. Mēs organizējam ceļojumus cilvēkiem, nevis konkrētas valsts pilsoņiem vai konkrētas tautas pārstāvjiem.

Ar sveicieniem,
INTERLUX TRAVEL

Комментарии (1)

really? 07.06.2019

vietas iezimee tikai zveerinji :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы