LV RU
www.sudzibas.lv Interlux Travel Neizplānots maršruts...

Interlux travel - Neizplānots maršruts...

Labdien! Izvēlējos ekskursiju uz šveici, uz 7 dienām, bet biju vīlusies par neizplānoto maršrutu, par lieliem attālumiem pārbrauciena laikā, mēs burtiski braucām, un braucām, un skaistajās pilsētās atlika maz laika.. Tikai ieskriet. Un viss. Pats trakākais bija tajā dienā, kad bija paredzēta pēdējā pilsēta ženēva... Tas bija ārprāts... Ko tas deva, kad iebraucām, un viss, knapi stundiņa, atbraucām uz viesnīcu pustrijos naktī.. Vai tas ir normāli?
Nezinu, kas izstrādāja šādu maršrutu? Un kāpēc mūs nepavizināja ar kuģīti pa ezeru? Mēs bijām liela grupa - 64 braucēji.
Es sapratu, ka gide arī bija šokēta par šo lielo skriešanu. Ļoti patika montrē - kāpēc tur nevarēja pavadīt pie ezera kaut 3 - 4 stundiņas? Karstums bija liels, gribējās vairāk pie ūdeņiem...
Ļoti žēl, ļoti... Lūdzu pārdomājiet maršrutus... Lai varam baudīt dabu...
Ceļotāja z.

Комментарии (2)

alergologs 26.07.2017

Oj tāpēc es ar autobusiem ekskursijās nebraucu :( Labāk tomēr piemaksāt, lidot un apskatīt visu mierīgi, nekā tie bezjēdzīgie pārbraucieni un skriešana.

Sardele 26.07.2017

Otrs variants ir braukt ar kuģīti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы