LV RU

Interlux travel - Braucieni

Pretīgākā kompānija kāda vien iespējama. Gids pilnīgs mēsls. Autobusā ekstru nulle. Skaidrojuma par ekskursiju nulle. Iesaku nekad neizmantot šo kompāniju. Gidi vienkārši rupji. Ja tas ir atpūtas brauciens tad es esmu akrobāts.? Autobusā ekstru nulle, gide vispār neko nedz un pie tā visa vqēl valsts valodu nesaprot. Un autobusā pat lādētāja nav. Lai gan 21 gadsimts

Ответ от Interlux Travel Support Ответ от представителя 07.09.2017

Uzskatām, ka Jūsu sūdzībai nav pamatojuma.
Jau izbraucot no Rīgas, Jūs autobusā sarīkojāt jandāliņu un radījāt apdraudējumu citiem ceļojuma dalībniekiem. Saskaņā ar līguma 4.4. punktu, mums šajā gadījumā bija tiesības izsaukt policiju un izsēdināt Jūs no autobusa, tomēr mēs pieņēmām lēmumu neaizkavēt ceļojumu un dot Jums iespēju, cerībā, ka turpmāk Jūsu uzvedība labosies.
Tāpēc pirms rakstiet šāda veida sūdzības, aicinām Jūs izvērtēt savu uzvedību.

Ar cieņu,
INTERLUX Travel

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы