Proline

Proline Baltic SIA
Адрес: Elijas iela 21,
Rīga
Latvia - LV-1050
(Biroja adrese)
Телефон: +371 28648350
Информация: Juridiskā adrese

Jāņa Grestes 4-84,
Rīga,LV-1021
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Магазины / Торговля
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

5%
Жалобы
22
Разрешенные
1
C ответами
0
Посмотреть статистику

Proline - Жалобы и отзывы

Proline - Slikts serviss, nepamatota naudas iekasēšana

Slikts serviss, nepamatota naudas iekasēšana Šodien internetveikalā gribēju nopirkt viedierīču lasītāju, ko arī izdarīju, bet izrādās, viņš no konta noskaitīja par preces piegādi eur 2.99, kad uzzvanīju uz norādīto telefona numuru, otrā galā klausuli bija pacēlis Pāvels, kurš ļoti izbrīnīts bija, ka tāda pasūtījuma ar nr.44252 neesot, lika saņemto informāciju, ko saņēmu e-pastā, pārsūtīt viņam uz viņa e-pastu, un solījās atzvanīt, bet tā līdz šim brīdim zvanu neesmu saņēmusi. Mēģinu pati zvanīt, man telefona klausuli vairs neviens neceļ.

Proline - Krāpšana, slikts serviss, ignorē klientu

Krāpšana, slikts serviss, ignorē klientu Preci val labo un mēs neko nezinām. 9.08.2021 - uzrakstīju meilu uz šo kantorī, vairs negribēju tērēt savus nervus zvanīšanai (tik un tā ignorē klientu) , kā ja nesniegs kaut kādu atbildi, ko dara ar manu barošanas bloku vai nedos kādu alternatīvu lietošanai, kamēr gaidu savu nopirkto par 70 euro. Uzrakstīju arī, ka viņiem būs nedēļas laiks, lai atrisinātu šo jautājumu ar mani. Turpināja ignorēt, es uzrakstīju vēstuli uz ptac, viņi man atzvanīja un precizēja datumus un citu informāciju un...

РешеноProline - Nesaņemta prece

Nesaņemta prece Prece tika pasūtīta 30.03.2021. Pienāca preces piegādes diena, preces nav. Labi, saprotu, pagaidu vēl.. Pakomāti noslogoti. Prece tāpat nav. Zvanīju proline.lv uz norādīto telefona nr. Telefonu nepacēlās, bet paši atzvanīja (jauki) . Preci solīja nākamajā nedēļā, kaut kāda aizķeršanās ar preci. Labi, gaidām. Protams prece nepienāk! Uz zvaniem vispār vairs neatbild, uz e-pastu neatbild. Ignorē. Ne preces, ne atbildes, ne atgrieztas naudas! Nekā. Nesaprotu, kā ar šādu attieksmi var pastāvēt šāds interneta veikals! Bēdīgi!

Proline - Slikts servis, kavē piegādi, neceļ telefonu

Slikts servis, kavē piegādi, neceļ telefonu Nevienam neiesaku! Briesmīgs serviss! Pret klientiem izturas briesmīgi! Kavē piegādi! Neceļ telefonu! Šodien iesniedzu sūdzību patērētāju tiesību aizsardzības centrā! Tika pasūtīta apaļā selfiju Gaisma, kurai komplektā nāk universāls telefona turētājs. Saņēmu, pēc Ilgas kavēšanās. Atverot iepakojumu, nav telefona turētāja. Nākošajā dienā sazinos ar veikalu. Saka, ka izskatīs šo lietu, ir jau pagājusi nedēļā, šodien zvanīju 12 reizes, un neviens neceļ.

Proline - Slikts serviss, neatbild uz zvaniem, nav saņemta prece

Slikts serviss, neatbild uz zvaniem, nav saņemta prece Sliktākais serviss, kādu esmu saņēmusi. Neatbild ne uz zvaniem, ne uz ziņām. Jau vairākas nedēļas gaidu savu pasūtījumu, mājaslapā arī neko izsekot nevar. Izskatās, ka vienīgā iespēja būs braukt pie viņiem uz biroju, kas ir ļoti neizdevīgi, speciāli sūtīju saņemšanai pakomātā citur. Neiesaku!

Proline - Atgriezta prece, taču ne nauda !

Atgriezta prece, taču ne nauda ! Pasūtīju dji phantom propellerus, aprakstā 2 komplekti, reāli viens komplekts (kreisā, labā rotēšana) tas pats komplekts nesaderīgs, nav no minētā modeļa. Preci atgriezu, nu jau 2 mēneši, nauda nav atgriezta, sazvanīt grūti / neiespējami... Nu... Kantoris!

Sia Proline Baltic Internetveikals - Krapšana

Krapšana 23.04.2019 apmaksāju pasutijumu nr34284, kuru vekals solīja nogadāt tirzniecības centra zoom 29.04.2019. Preča nav, uz maniem zvaniem, sms, meiliem veikals neatbild. Ja vajadzes, visi apliecinoši dokumenti gatavi sniegšanai. Vitālijs poikrovskis, tel 29426767.

Proline - Slikts serviss

Slikts serviss Visiem iesaku nepirkt šajā veikalā neko. Nu tādu attieksmi neesmu redzējis, drausmas. Prece, kurai jāatnāk bija 3 dienās, jau 2,5 nedēļās nav atnākusi, pārdevējiem viss ir pie kājas, vairs jau neatbild uz maniem zvaniem, sola visu laiku kko bezjēdzīgi. Kā mūsdienās var cerēt uz veiksmīgu biznesu, ja ir šāda attieksme? Kaunējusies būtu.

Proline - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Выбрал 2 товара. Оба были в болшом количестве (10+) на складе поставщика. Заказал и получил уведомление на e-mail, что со мной в ближайшее время свяжется менеджер. Никто не связывался 4 дня (оставил свой е-майл и телефон в данных заказа). Позвонил сам и узнал, что мне было отправлено сообщение на телефон об отмене заказа, потому что товара нет и не будет. Сообщения не приходило, а на е-майл они при этом тоже ничего не слали. А данные о наличии просто "не успели обновить". При этом данные до сих пор не обновлены, т.е. товар можно до сих пор заказывать.

Sia Proline Baltic Internetveikals - Serviss

Serviss Dobrij denj! Zakazal u nih Ups Mustek pozvonil napisal na email vislal kartinku sprosil takoj! Mne optvetili da takoj! Polu4il ja ego nazad! Okazalsa sovsem drugoj! Zvonju ho4u vislatj! Mne otvetili visilajte za svoj s4jot: (bil udevljon! Zatem ja vislal ups omniej! Oni prosto tupo ne zabirali ego! Poka im uzhe ne pozvnili na 5 denj s omniva! Tagda zabrali! Ne zvopnka nerazu tolkoja zvonju hotja obes4ali kazdij raz perezvonitj! Zvonju es4jo raz skazali polu4ili! Sej4as master posmotrit esli...

Proline - garantija

garantija плёвый товар стоимостью 12€ который неработал с времени покупки, уже определяют гарантийный случай целый МЕСЯЦ,смешно слышать отговорку "парень в отпуске".Если не уверены что товар будет работать,лудше не покупайте у них товар чтоб сохранить свои нервы!!!

Sia Proline Baltic Internetveikals - nespēja saņemt solīto preci

nespēja saņemt solīto preci Gadījās tā,ka caur internetveikalu nopirku Phillips bārdas trimmeri,kuram pēc 2 nedēļām izrādijās,ka nestrādā lādētājs. Neko,aiznesu uz servisu,kurš pareica,ka tas nav salabojams un iedeva dokumentu,ka man ir tiesības to veikalā samainīt pret jaunu. Protams,ka piezvanīju uz Proline biroju un sarunāju,ka pirmdienā ieradīšos pēc preces. Jau bija sarunāts,ka prece tur būs jau uz vietas. Ierodoties,man pateica,ka tā tiks atsūtīta nākamajā dienā 11.00 no rīta no Lietuvas,un pēc tam ar kurjeru...

Proline - Ne umejut delat

Ne umejut delat V Proline, Rezeke, Darzu 21. Neznaju kto im delaet kompi navernoe kakajata drugaja firma. No ni oni eto tocno. Potomusto zavtrakami kormjat. I s garattiej hrenovo. Kontora tak sebe.

Proline - garantija/laiks/darbs

garantija/laiks/darbs Nopirku datoru proline veikalā 1) pārdeva ar nelicenzētu windows 2) parametri bija daudz sliktāki nekā viņa aprakstā no 400 ls pārvērtās pa 200 ls vērtu datoru Tātad kompis galīgi nosprāgst ka ieslēgt nevar 1)Labo mēnesi gandrīz pasaka visu izdarīja +vēl paprasa samaksu par to ka nav orģināls windows takā pa garantiju bez maksas nelabos.. nekas nav izdarīts.. Pilnīgi nekas izņemot to ka ventilators + vēl sačakarēts nestrādā 3) vedu atkal uz proline saka ka labos.. salabo tikai ventilatoru 4...

Proline -

Pirku seit datoru, peeec menesha sanaaca taa, ka vairs nesleeedzas iekshaa un kaut ko gluko, nesu protams uz garantiju, apkalposana,laba nasuudzos, vini aizveda notebook uz servicenet., tur menesi un nedeelu laboja, terminus "servicenet "nekaadus nevareeja pateikt kad buus gatavas,viniem nebija ne jausmas kad atvediis detalas, matrica bija kompim beigta! beigu beigas menesi nogaidiidams ,kad kompis vairs nebija tik loti vajadziigs,kad kursa darbs datarsolonos rakstiits, tad sanemu...

Proline -

neiesaku tur kaut ko pirkt, man iesmereja braka cd - rom kad iztiecu pretenzizas par manu neapmierinatibu tikai pasmaidija. TUR NEEJIET, TUR IR PRETIGA ATIEKSME PRET CILVEKU

Proline -

v Proline naje..... s remontom fotika

Proline -

Blin bral ja v Proline Fotik v pro6lom godu nu ja pofotkal na svoje BD 14 janvarja on u menja zdoh... snega togda ne bylo no bylo holodno, privez v Proline mesjac celij parili mozgi v zvonju na nedeli govojrat cerez nedelju zamena, cerez nedelju priezhaju mne vrucajut moj fotik i govorjat 4to ja jego v vode iskpual tam tipa vsjo tak promoklo, mljat nu ja fotkal na svoje BD i ja bil trezvij, i fotik byl v rukah u menja, i snega togda nebylo, a oni govorjat mozhet sneg popal i tak dalije...

Proline -

Nopirku tur portativo datoru un pec paris mēn.viena no funkcijām nestrādāja.Aizgāju uz veikalu pēc koksultācijas.No iepriekšējās atsaucibas vairs nebija nekā.Tas pats pārdevējs pateica ka nekā no šiem datoriem nesaprot.Isāk sakot pārdot bija mūsu problēma pec tam tā ir tava problēma.Iesaku pircējiem pārbaudīt arī komplektāciju un vizuālo stāvokli.Tur ari viss nebija OK.

Proline -

Da ush..... Tut daze nechego skazatj polnij pizdeccccc...........

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы