Lats Veikals - Обман

Vakar, 26.03.2023. , notika nepatīkama situācija veikalā lats hospitāļu ielā 1, Rīgā. Veikalā ir izlikti akcijas cenrāži. Limonādei enjoy citronu akcijas laiks ir norādīts kā no 14.03. Līdz 03.04.2023. , akcija Cena par 1,5 l pudeli ir norādīta kā 1,19 eur + 0,10 eur (1,59 eur + 0,10 eur vecās Cenas vietā) . Taču kasē tiek izsista pilna Cena, neņemot vērā akcijas cenrādi ar akcijas cenu. Uz jautājumu par nepareizo cenu atbilde ir viena – neko nezinu, man kase izsit tā, neko nevaru darīt, esmu kasieris. Viss var būt, ka kasieris nevar ietekmēt ieprogrammēto produkta cenu, taču nekādu „atvainojiet, mēs visu izlabosim” arī nav. Pieņemot, ka cilvēki bieži vien ienāk veikalā nopirkt ne tikai vienu limonādes pudeli, sanāk, ka kopējā pirkuma summā pircēji bieži vien pat nepamana tos 50 centus, kurus veikals negodīgi iekasē. Būtu vēlams, lai tomēr pārdevēji godprātīgi attiektos pret saviem pienākumiem un neizmantotu negodīgu praksi, kad pircēji par akcijas preci, kuru viņi varbūt pat neņemtu, ja nebūtu akcijas, maksā pilnu cenu. Sanāk, ka tādi norādījumi par akciju no pārdevēja puses nostrādā tikai kā māneklis, lai šo preci pircēji vispār ņemtu.

27.03.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

Комментарии (6)

K Klientamnavtaisnība 27.03.2023

Uz cenraža rakstīts citronu-zemeņu. Vai svītrkods arī sakrīt? Visticamāk, pie akcijas preces pielikta neakcijas - tur tā kļūda.

T taisnibassargs3 27.03.2023

atpisies

Kad nav ko darīt, tad jau var uzskribelēt sūdzību par 40 centiem.

L LabsCilvēkss 28.03.2023

Un tev ir ko darīt? Cik laika pavadi šeit lai komentētu? 🤔

Šeit es pavadu vismaz pusi dienas 👍

A Andreko 28.03.2023

Autors aizej pie acu ārsta :D citronu-zemeņu ir sarkanā pudelē, un tu gan jau paņemi zaļo un sūdzies uz kasieriem kuri nav vai igi pie tava akluma :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы