Čili Pizza

SIA ČILIJA PIZZA
Адрес: Brīvības iela 155
Rīga
Latvia - LV-1012
Телефон: +371 26163355
Категория: Отдых / Развлечения  •  Пиццерии
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

2%
Жалобы
459
Разрешенные
3
C ответами
34
Посмотреть статистику

Čili Pizza - Жалобы и отзывы

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar ģimeni iegājām, apsēdāmies un gaidījām, iestāde nebija daudz cilvēku, bet viesmīle 1h staigā garām un nekāda vēlme pieņemt pasūtījumu, viņa paskatās acis un sak pieņemt citas personas pasūtījumu kaut gan mēs jau sēdējām 1h un gaidījām kad kāds kaut ko pieņems. Mazs berns pēc ilgas gaidīšanas jau ir niķīgs, nezinu viesmīles vārdu bet sieviete ar melniem matiem, ceru ka vairs nebūs ar viņu jāsatiekas 🙏🏻

Čili Pizza - Slikts serviss krāpšana

Slikts serviss krāpšana Pasūtīju cilli pizza origo grieķu picu kurai reklāma ejot iekša bija reklamēta 50% beigas ta netika piemērota jo viesmīle atteicas pieņemt manu tiamo karti līdz ar ko picai tika piemērota pilna samaksa tiešam slikta attieksme vairāk negribas so iestādi apmeklēt.

Čili Pizza - Nepieņem kuponu

Nepieņem kuponu Valdeķu ielā Chili picā, mums atteica pieņemt kuponu kurā bija bezmaksas pica, kuru saņēmu Valsts asins donoru centrā. Kā arī nepajautāja 10% atlaižu karti kura ir norādīta ēdienkartē. Samaksājām pilnu summu. Principā atlaide eksistē tikai uz papīra.

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 18. maijā apmeklējot Origo čili pizza biju pārsteigta par viesmīles attieksmi pret klientiem. Pasūtīt ēdienu jāgaida apmēram 10 min, apmeklētāju iestādē bija maz. No blakus galdiņa puisis gribēja pasūtīt un piecēlās un pasauca viesmīli, kura pēc tam aizgriežoties pukstēja, lai ejot uz Makdonaldu tur nebūs jāgaida utt. Un vēl aprēķināja visu bez atlaides, kaut minēju ka man ir atlaižu karte. Diemžēl nezināšu teikt viesmīles vārdu. Bet attieksme rupja.

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Atnākot uz t/c "Olimpia" Čili pizza restorānu apsežoties pie galdiņa un gaidot jau 30 minūtes neviena apkalpojoša persona tā arī nepiegāja, bet uzreiz piegāja pie blakus galdiņa, kur sedēja cilvēki(ārzemnieki), kuri tikko bija atnākuši. Kad mēs uzrunājam viesmili, viņa pagriezās ar vārdiem es jūs neredzēju, bet tūlīt. Garastāvoklis tika sabojāts pamatīgi.

Chilli Pizza - Patīkama apkalpošana

Patīkama apkalpošana Šoreiz nav neviena slikta komentāra, ko vēlētos izteikt par akropole alfa Chilli Pizzu. Ēdiens garšīgs, dzērieni garšīgi. Īpaši vēlos izcelt viesmīli martu, kura ir ļoti pozitīva, izpalīdzīga - apjautājas vairākas reizes par to, vai viss kārtībā. Šī nav pirmā reize, kad tieši šī viesmīle mūs apkalpo! Katra reize ir ļoti ļoti laba!

Čili Pizza - Nekvalitatīva apkalpošana

Nekvalitatīva apkalpošana Vissliktākais serviss, kas redzēts! Zupa soļanka bija sašķaidīts ūdens, nebija ko ēst; pica bija auksta un sadedzināta; pelmeņi ar matiem; šķīvji arī netika atnesti; cukurs, ķiploku mērces, sāls nebija nekā; viesmīlei viss jāSaka un jālūdz divas vai trīs reizes. Nauda samaksāta par visu, bet vilšanās milzīga! Nekad vairs neapmeklēsim šo vietu.

Čili Pizza - Pica

Pica Šodien pasūtīju 2 picas līdzņemšanai, meitenes kas pieņēma pasūtījumu jaukas un smaidīgas. Pirms iešanas prom uzvaicāju cik laiciņš apmēram paies lai nav jādrūzmējas picērijā. Ejot pēc picas piegāju pie meitenes kas apkalpoja ar jautājumu vai picas gatavas, kopā devāmies pie cepējiem, pēc kolēģes lūguma dāmai un kungam kas taisīja picas pilnīgi tika noignorēts otrajā reizē padeva picu. Atverot pirmo picu viss super Skaisti sagriezta un garda, taču kad atvēru savu kasti kaut kas ne tā (nokūra...

Čili Pizza - Produkta bojājums

Produkta bojājums Sveiki! Diemžēl, čeku ar visiem iepakojumiem izmetu. Pasūtīju 4 picas 21.03 ap plkst 17:00 Saņemot pasūtīju, mana vaina, vajadzēja uzreiz pārbaudīt, bet atbraucot majas sakot izbaudīt picas konstatēju, ka picas malinas ir pilnīgi cietas visam picam. Lauku picai sīpoli bija pārdegusi un garšoja ļoti briesmīgi. Zel, bet cerams citreiz sadus pasūtījumus neizsniegs klientiem. Jauku vakaru!

Čili Pizza - Krāpšana

Krāpšana Picērija Maskavas iela zoom, ļoti ilgi jāgaida (1.5st.) pasūtījumu, viņi ņem naudu par to kas nebija pasūtīts! Tā ir krāpšana, izvairieties no šī uzņēmuma! ¡!. Galu gala neizdrukā čeku. Ļoti slikts serviss izmantojot situāciju, ka bērni ieradās bez vecākiem, viņi viņus aplaupīja, pielika pasūtījuma rēķinam to, kas nebija pasūtījumā, un tad uzstāja, ka ir kārtībā! Diemžēl vecāku nebija blakus. Adresse Rīga Maskavas 400 Čili pizza.

Čili Pizza - Biju patīkami pārsteigta

Biju patīkami pārsteigta Kad pirmo reizi esmu tik apmierināta ar picu, ka nevarēju nepadalīties ar savām sajūtām šajā atsauksmē. Agrāk šeit man picas nebija īpaši pēc garšas, bet šodien tā bija vienkārši fantastiska. Izvēlējos picu 4 gadalaiki brīnišķīga kombinācija ar dažādām daļām garneļu, mīdiju, bekona un šampinjonu. Gan mīkla, gan pildījums bija izcili garšīgi, un arī mans ierastais deserts bija nevainojams.

Čili Pizza - Naudas krāpšana

Naudas krāpšana 20. Janvārī plkst.13: 20 akropole čili ar tiamo atlaižu karti esam sūtījuši: 2 karstvīnus par 3.99 / gab. 4 gadalaiku picu par 9.99 panko vistas sprēmeles par 8.69 tex mex kartupelus par 5.00 grieķu salātus par 6.30 no mums paņēma 42,96, nevis 37,96, neiedodot čeku. Dzeramnaudu neatstājām. Ukraiņu puika vai krievs tur strādāja un tāda meitene pārā. Epastu viņiem uzrakstīju - nulle reakcija.

Čili Pizza - Garšīgi

Garšīgi Aizgāju uz čili pizzu akropolē un pasūtīju pelmeņus ar vistas gaļu. Tie bija ļoti garšīgi un svaigi. Viesmīle bija ne tikai jauka, bet arī ļoti uzmanīga pret manām vēlmēm. Viņa radīja patīkamu un siltu atmosfēru, kas man liek justies kā viesim, nevis vienkāršam klientam. Noteikti plānoju vēlreiz apmeklēt čili pizza akropolē. Vēlos izmēģināt citus viņu ēdienus, kas ir uzmanības centrā.

Čili Pizza - Garšīgas picas

Garšīgas picas Chilli pica ir viens no maniem iecienītākajiem piceriem. Man loti patīk viņu piedāvājums, un īpaši esmu priecīga par to ka varu aiziet uzēst tur kopā ar bērniem. Atmosfēra ir draudzīga un piemērota ģimenes pasākumiem un bērni vienmēr priecājas par svaigajām un garšīgajām picām. Chilli pica ir kļuvusi par mūsu ģimenes iecienīto vietu kad gribam baudīt gardas picas un kopīgu laiku kopā.

Čili Pizza - Sabojājušies pārtikas produkti - tuncis, ola

Sabojājušies pārtikas produkti - tuncis, ola Absolūta vilšanās! Bērns pasūtīja wrapu/kebabu ar vistu, realitāte vista bija tikai nosaukumā, kebabā atrast to bija neiespējami, frī kartupeļi auksti. Es izvēlējis chilli aso zupu un salātus ar tunci. Zupa ok, daļēji silta, ar atdzisušu bageti. Un tad nāca “deserts” - vienīgais svaigais tur bija salātu lapas. Olas apkaltušas, novelkot gumijotu plēvīti - varēja apēst, mērce - kkas nenosakāms, blāvs, ar sāls graudiem neizmaisītiem, un tuncis - ar ļoti nepatīkamu, izteiktu beigtu zivju smaku...

Čili Pizza - Ilgi jāgaida

Ilgi jāgaida 12.decembri atnācām uz restorānu t/c Alfa. Viesmīle izlikās ka mūs neredz un gaidījām vairāk ka 30minutes lai mūs kāds apkalpotu un tiktu pie sava ēdiena. Aizgājām pajautāt vai mūs šovakar kāds apkalpos, atbilde bija ka mums vēl ir jāpagaida. Nogaidijam līdz 40minutem un aizgājām projām, jo sapratām ka mūs netaisās neviens apkalpot. Attieksme bija briesmīga.

Čili Pizza - Обслуживание

Обслуживание Добрый вечер! Сегодня вечером посетили пиццерию “ čilli pizza” очень разочаровал сервис обслуживания, во - первых - заказали пиццу 30 сантиметров и сок, которую пришлось ждать больше часа, на вопрос про время, официант сказал, что не смогла уточнить у повара? ! Во - вторых - просьбу принести соусы, официант проигнорировал, пришлось еще раз самостоятельно идти и просить соус у другого официанта и наконец - официант неправильно расчитал заказ и ошибся на 1,5 евро, пока не указали на это, никто не обратил внимание очень расстроило такое обслуживание, надеюсь, что меры будут приняты

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīga apkalpošana un ļoti uzskatāma vienaldzība no viesmīļu puses. Šoreiz runāju tieši par Akropoles Alfas “Čili Pizzu”. Ne pirmo reizi vien sēžot ir sajūta, ka esi izdarījis kaut ko nepareizu šeit atnākot, labi redzams, ka viesmīļi nevēlas atrasties tur, tāpat, kā viņi nevēlas, lai tu esi tur. Protams, saprotu, ka šajā nozarē ir arī smagas un nogurdinošas dienas, kad nespēj radīt jauku apkalpošanu, bet atvainojiet, bet tā vairs nav viena reize un viens cilvēks. Godīgi varu teikt, ka pēdējā...

Čili Pizza - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Šodien no bolt food aplikācijas pasūtījām picu un mac&cheese. Pica tika atvesta pilnīgi auksta un ar piedegušu malu. Saprotams, ka ceļā ēdiens mēdz atdzist, bet nejau kad “restorāns” atrodas 15 min attālumā un ēdiens tiek pārvedot siltumizturīgā somā. Makaronu porcijas bija smieklīgas. Par 8€ (viena porcija) makaroni bija kastītes pāšā apakšā, vienā plānā kārtā. Es tiešām nesaprotu par ko es samaksāju, ja uz vienu porciju tika iztērēti tik maz produkti. Vairs nekad šeit neko neēdīšu. Paldies par uzmanību!:)

Čili Pizza - Ēdiena pagatavošanas kvalitāte, krāpšana.

Ēdiena pagatavošanas kvalitāte, krāpšana. Pusdienu piedāvājuma tūristu pica ko man iedeva picērijā līdziņemšanai bija vienkārši ņirgāšanās, uz picas bija pa 1 desas šķēlei uz katras picas šķēles un gandrīz necik siera, nerunājot nemaz par 5 gabaliņiem no marinētajiem pipariem uz visas picas kopumā, drīz jūsu ēdiena pagatavošanas kvalitāte būs pielīdzināma 0 ja tā turpināsiet...

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы