Capsule

Capsule SIA
www.capsule.lv
Адрес: Avotu iela 76
Rīga
Latvia - LV-1009
(Faktiskā adrese)
Телефон: +371 25857569
+371 28929771
+371 25857568
Время работы: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
закрыто
закрыто
Категория: Реклама
Социальные сети:

Рейтинг Надежности

33%
Жалобы
3
Разрешенные
1
C ответами
0
Посмотреть статистику

Capsule - Жалобы и отзывы

Capsule - Krāpšana

Krāpšana Jūnijā pārtraucu darba attiecības ar SIA "Capsule", kam par pamatu kalpoja darba devēja naudas zagšana no darbinieka, kā arī darba algas neizmaksāšana. Valsts darba inspekcija var tikai pakratīt ar pirkstu un uzlikt mazu sodiņu par likuma pārkāpumu. Tika slēgtas vairākas vienošanās par naudas līdzekļu izmaksāšanu, tomēr tās tika ignorētas, kā arī jebkas, kas bija noteikts darba līgumā, arī tika ignorēts, pārkāpts. "Uzņēmējs" ignorē jebkādu saziņu un kopš jūnija vienu reizi mēnesī atbild uz...

Capsule - Negodīgs darba devējs

Negodīgs darba devējs Biju nodarbināta uzņēmumā dizainera maketētāja amatā. Līdz šim brīdim neesmu saņēmusi darba algu par nostrādātiem diviem mēnešiem. Vid Eds sistēmā nebiju deklarēta kā uzņēmuma darbinieks, kaut gan no savas puses darba devējs apņemas to izdarīt. Darba attiecības pārtraucu pēc paša vēlēšanas, pedējā darba dienā nesaņēmu paredzētas izmaksas. Pacietīgi centos risināt šo problēmu līdz brīdim, kad darba devējs saka ignorēt mani.

РешеноCapsule.lv - Krāpšana

Krāpšana Vēlos brīdināt par nekvalitatīvu reklāmas aģentūru kura sola ātrā laikā izveidot mājas lapu, uztaisīt kvalitatīvu preses maketu vai baneri un tad kad nauda ir saņemta, paši pazūd. Neatbild uz telefona zvaniem. Vienkārši, jauni čaļi mēģina tikt pie lielas naudas, bet kvalitāte ir briesmīga.

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы