LV RU

Capsule - Krāpšana

Jūnijā pārtraucu darba attiecības ar SIA "Capsule", kam par pamatu kalpoja darba devēja naudas zagšana no darbinieka, kā arī darba algas neizmaksāšana.
Valsts darba inspekcija var tikai pakratīt ar pirkstu un uzlikt mazu sodiņu par likuma pārkāpumu.
Tika slēgtas vairākas vienošanās par naudas līdzekļu izmaksāšanu, tomēr tās tika ignorētas, kā arī jebkas, kas bija noteikts darba līgumā, arī tika ignorēts, pārkāpts.
"Uzņēmējs" ignorē jebkādu saziņu un kopš jūnija vienu reizi mēnesī atbild uz telefona zvaniem, lai kā robots atbildētu vienu un to pašu, par to, ka "tuvākajās dienās" viss tiks atrisināts.
Ļoti žēl klientu, kas vēlējās sadarboties ar aģentūru un tagad jāatskaitās par to, ka darbs nav izdarīts, bet nauda no fondiem ir paņemta. Žēl arī esošo klientu. Vēlu tiem izturību un veiksmi.

03.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ещё Capsule жалобы

Комментарии (3)

hola_amigo 03.10.2019

Ipasnieku Vards Uzvards?

Ka KaterinaIN 10.10.2019

Sandis Bergholds, Elviss Roznieks

Dw Dwarfiks 04.12.2019

Īpašnieku vārdi ir Sandis brehholds un Elviss Roznieks varu pat adreses uzrakstīt ja vajag.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы