РешеноCapsule.lv - Krāpšana

Vēlos brīdināt par nekvalitatīvu reklāmas aģentūru kura sola ātrā laikā izveidot mājas lapu, uztaisīt kvalitatīvu preses maketu vai baneri un tad kad nauda ir saņemta, paši pazūd. Neatbild uz telefona zvaniem. Vienkārši, jauni čaļi mēģina tikt pie lielas naudas, bet kvalitāte ir briesmīga.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Capsule.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z

Комментарии (2)

C critical thinker 03.09.2017

tad nekvalitatīvi vai vispār ne?

R rennija 22.02.2019
Krāpšana!!!

noslēdz Rīgā īres līgumu par ofisa telpu izmantošanu, izvairās no komunikācijas,telefoni ir atslēgti vai neceļ. rezultatā aizmūk no objekta atstājot vairākus tūkstošus parādu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы