www.sudzibas.lv RD Electronics Klientu maldināšana

Rdveikals.lv - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana, atsūta īsziņu, ka prece gatava saņemšanai buļļu ielā 51, bet ierodoties tur tiek konstatēts, ka nekas nav gatavs saņemšanai, un preci jāpiesaka telefoniski. Pēc stundas gaidīšanas un pusdienu pārtraukuma beigām aizbraucu prom, tā arī nesagaidot preci. Nožēlojams serviss, notiek tikai klientu čakarēšana, tu iztērēsi savus līdzekļus lai nokļūtu līdz turienei un tad vēl tur nogaidīsi nezin cik stundas, lai sagaidītu vai arī nesagaidītu savu preci.

Ir pagājušas jau gandrīz 2 stundas un vēl neesmu saņēmis ziņu, ka prece būtu gatava saņemšanai tā ka pirms braukšanas uz turieni sagatavojaties, ka būs jāgaida pus diena šajā Salā.

Nezinu kuram ienāca prātā izsūtīt īsziņu par preces gatavību.

08.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

08.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 15.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы