www.sudzibas.lv RD Electronics Sliktas preces un serviss

Rd Electronics - Sliktas preces un serviss

Neiesaku nevienam sadarboties ar viņiem! Rezultāts būs negatīvs. Diemžēl nākas secināt ka rd veikals vairs pavisam nav tāds kā agrāk, kad vienmēr varēja atrisināt jebkuru jautājumu un tur strādāja forši cilvēki. Tagad darbinieki ir pilnīgi nekompetenti un bezatbildīgi, katrs darbinieks sūta klientu pie cita darbinieka un neviens negrib uzņemties atbildību un palidzēt. Kaut kāds uzņēmums ar pilnīgi nekompetentiem darbiniekiem, neiesaku! Labāk ejiet uz citu veikalu! Šeit dabūsiet sev tikai problēmas. Es vairs nekād neko nepirkšu no viņiemi un jums visiem to iesaku!

09.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 10.07.2024

Labdien,

Paldies, ka pievērsāt uzmanību un dalījāties savā pieredzē par saņemto apkalpošanu mūsu veikalā!

Ik dienu mēs cītīgi strādājam pie tā, lai klienti būtu apmierināti un kvalitatīvi apkalpoti mūsu veikalos un interneta veikalā!

Lūdzam norādīt, kur un kad saskārāties ar atsauksmē norādīto apkalpošanu, minot situāciju identificējošu informāciju.

Cerot sagaidīt no Jums atbildi,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Дополнено Axely 10.07.2024

Sarunas ar jums jau notiek gan pa tālruni, gan pa e-pastu, bet kādā starpība rezultāta tak nekāda nav! Jus tik makat liekulīgi atrakstīt standarta tekstu, kas liecina par jūsu bezatbildību. Neiesaku nevienam jusu veikalu! Palasot citu cilvēku sūdzības var redzēt kā jus jau sen neko nemākat atrisināt un tikai maldināt cilvēkus, pārdodat sliktas kvalitātes preces un negribat uzņemties par tām atbildību.

A

Комментарии (1)

O oIo 09.07.2024

Ja Jums nav konkrēts piemērs kur un kad Jūs sūtīja un to nevarēsiet pierādīt, tad gatavojaties uz nepatikšanām. RD nepatīk, ka viņu reputāciju bojā ar šādām no pirksta izzīstām sūdzībām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы