Rd Electronics - Slikta apkalpošana
Labdien, Mīļie Madonieši!
Lūdzu uzmanaties ar RD Electronics, pirms laika ar vīru, nopirkām veļasmašīnu! Veļasmašīna nokalpoja tieši nedēļu un ūdens līst pa visām malām ārā un “izsit” drošinātājus! Izsaucām sertificētu meistaru, ko mums nodrošina mājas apdrošināšana. Meistars konstatēja, ka veļasmašīna iepriekš ir tikusi jau jaukta vaļā iespējams šī uzņēmuma servisā/noliktavā, jo skrūvju vietas bija aprautas, un kopā nebija pareizi salikts, meistars piebilda, ka esam dzimuši laimes krekliņā un jābrīnās, kā mēs varējām šīs nedēļas laikā izmazgāt 3 reizes veļu!
Lasot atsauksmes par šo uzņēmumu secinu, ka nav kaut kas īsti korekti, jo līdzvērtīgi šim gadijumam ir
Aicinu visus ļoti uzmanīgi izvērtēt, ko pērkat konkrētajā veikalā!
Labdien!
Paldies, ka informējāt par šo situāciju.
Kā ierīču izplatītājs mēs nodrošinām jaunu, ražotāja standartiem atbilstošu preču tirdzniecību. Jūsu sniegtā informācija par to, ka ierīce, iespējams, ir tikusi iepriekš atvērta, ir ļoti nopietna pretenzija.
Ūdens noplūde kopā ar strāvas noplūdi (drošinātāju izsišanu) liecina par kritisku tehnisku defektu, kas var rasties gan ražošanas brāķa, gan nepareizas transportēšanas vai uzstādīšanas rezultātā.
Lai mēs varētu pieņemt lēmumu par tālāko rīcību, lūdzam Jūs nosūtīt šādu informāciju uz mūsu e-pastu [email protected] :
- Pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju;
- Ierīces sērijas numuru;
- Sertificēta servisa speciālista slēdzienu vai defektācijas aktu (kurā fiksēts vizuālais stāvoklis un minētās neatbilstības, piemēram, bojātas skrūvju vietas);
- Īsu situācijas aprakstu.
Tiklīdz saņemsim šos dokumentus, mēs izskatīsim šo gadījumu, lai rastu Jums piemērotāko risinājumu.
Ar cieņu,
RD Electronics
Комментарии (5)
Viena un tā pati operātore , kurai man nepatīk ! Visu labu! Šodien strādāja
Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību
Šis ir vēl viens uzņēmums ar nosaukumu Horns and Hooves.
RD labak nepirkt neko . Tur sen tirgo bojātu preci un vini neatzīst savu vainu . Jums ieteiktu to visu reģistrēt arī pie netkarīgajiem ekspertiem ,kuri dod savu slēdzienu pēc apskates ,jo RD izvairīsies un teiks ka pasu vaina esot .
Zinu, ka nevar tur neko pirkt. Tomēr devām cerības, kā nekā jauns veikals pilsētā. Sen zināms, ka RD izvairās, bet vai vispār ir jēga ko iesākt? RD nekad nebūs vainīgs un turpinās pārdot mēslus.
Uz garantiju nav vairs izdevīgi nest, par laimi apdrošināšana jau šo visu nosedz.