www.sudzibas.lv RD Electronics Prece netiek piegādāta

RD Electronics - Prece netiek piegādāta

Totāla bezatbildība

Pasūtīju veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu 24.08. Visu apmaksāju. Šodien 10.09. Joprojām nekas nav piegādāts un nekādu ziņu par to. Piezvanīju pa telefonu, kur mani trīs reizes savienoja ar kādu citu dienestu. Tad teica, ka, ja prece nodota kurjeram, tad viņi neko vairs nevar darīt. Bet nauda taču samaksāta viņiem (kopumā prece maksāja apmēram 800 eiro) . Ja šodienas laikā nekas nemainās, plānoju pasūtījumu atcelt, cerot uz naudas atgriešanu.

10.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 13.09.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

V

Комментарии (2)

V Vika Eksta 10.09.2021

solītais piegādes datums bija 1. septembris.

J Juris Frančenko 24.09.2021

Problēma tā sūtījumu sistēma visām piegādes firmām ir pārslogota. Tāpēc nākas gadīt 2-3 nedēļas. Veikals nav vainīgs(veikals pats neko nepiegādā), jo veikalā un noliktavā var saņemt preci 15 minūšu laikā ja prece ir uz vietas vai parasti 2-3 dienu laikā ja nav. Tāpēc izdevīgi pašam braukt pakaļ nevis gaidīt uz ierobožejomu dēļ pārslogotu sistēmu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы