LV RU
www.sudzibas.lv RD Electronics Neatskaita naudu un neatbild uz e-pastiem

RD Electronics - Neatskaita naudu un neatbild uz e-pastiem

Tika internetveikalā iegādāts telefons, saņemot šo telefonu un apskatot, kas šajā telefona ir, konstatējām, ka telefons ir lietots, vismaz pusgadu, bija saglabātas izziņas. Sazinājāmies ar iepriekšējo īpašnieku, kas mums teica, ka
telefonu ir lietojuši nedēļu un tad atgrieza atpakaļ, jo nav paticis, lai gan pēc izziņu datumiem telefons bija lietots vismaz pusgadu. Kad sazinājāmies ar veikalu viņi nevarēja paskaidrot kāpēc tā, bet mēs varot preci atgriezt. Vīrs aizbrauca uz veikalu aizpildīja preces atgriešanās veidlapu 12.02.2021, tātad 14 dienu laikā nauda būtu jāatgriež, bet diemžēl tas tā nenotika. Jau pagājušās 18 dienas divreiz ir rakstīti e-pasti uz kuriem neatbild, esam zvanījuši, kur Sola, ka precizēs informāciju un atzvanīs dienas laikā, nu jau pagājušās divas dienas nav ne zvana, ne atbildes uz e-pastu, ne arī naudas.

02.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Jūlija Znutiņa 02.03.2021

Pērkot telefonu internetveikalā nebija norādes, ka tas ir lietots.

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 02.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?

Paldies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы