LV RU
www.sudzibas.lv RD Electronics Neatgriež naudu

RD Electronics - Neatgriež naudu

14.03.21 veicu pasūtījumu Rd Electronics mājaslapā, sms īsziņā atnāca ziņa, ka plānota piegāde 19.03.21. Protams, pienākot 19. Martam, par piegādi ne ziņas. Uzreiz tika rakstīts e-pasts, lai noskaidrotu kur ir mans sūtījums un kad tiks piegādāts. Atbildes nekādas. Svētdienas vakarā, zvana un Saka ka diemžēl preces nav. Naudu atgriezīs 3-14 dienu laikā. Naudas kā nav tā nav.
Saprotams šajā laikā visiem slodze, bet diez kāpēc jebkurš cits veikals, par naudas atgriešanu un klienta informēšanu par preci, steidzas izdarīt pēc iespējas ātrāk.
Jebkurā gadījumā, iesniegums tiks uzrakstīts un iesniegts patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

29.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

ģ Ģirts cīrulis 21.04.2021

Rd eletroniks. Man arī neadod ātrāk atpakaļ naudu ko prasu pa mūzikas centru blaumpunkt summa 62 EUR 99 cent kāds iemesls ir kāpēc ilgi jāgaida kamēr ados atpakaļ naudu to man neteica e pasta. Viņi ir naudas zagļi būs likuma sargus jajauc iekšā es tā domāju savādāk nevaru tikt galā viens

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы