LV RU

RD Electronics - Līzings

Pusgadu atpakaļ RD electronics interneta veikalā iegādājos bezprocentu nomaksā uz 6 mēnešiem preci 320 eiro vērtībā, atmaksāju visu summu 2 mēnešu laikā pirms termiņa. Šī gada 2 septembrī pasūtīju preci 310 eiro vērtībā bezprocentu līzingā uz 6 mēnešiem, diemžēl man atteica bezprocentu nomaksu uz 6 mēnešiem, tā vietā man piedāvāja iegādāties preci ar izmaksu uz 24 mēnešiem, sarēķināju ka sanāk pārmaksāt 155 eiro virs reālas preces cenas. Atteicos no pakalpojuma. Kā tagad sanāk lūk kā RD electronics reklamē bezprocentu kredītu: RD nomaksas nosacījumi:
*RD bezprocentu nomaksa uz 3 mēnešiem visām precēm vai pirkumiem no 50 līdz 279.99€
**RD bezprocentu nomaksa līdz 6 mēnešiem visām precēm vai pirkumiem no 280€! (mans pirkums bija 310 eiro) !
Pirkumiem virs 1400€ piemērojama pirmā iemaksa 10% no preces cenas. Bet reālajā dzīvē tā nenotiek, man darba alga nav mainījusies, bet bezprocentu nomaksu atsaka neminot iemeslu, sakot tikai uz 24 mēnešiem. Uzskatu šo rd attieksmi pret maksātspējīgiem godprātīgiem klientiem par negodīgu, jo viņu rd el mērķis ir nopelnīt, nevis saglabāt labu reputāciju. Secinājums rd el sniedz maldinošu nepatiesu informāciju saviem klientiem.

Fi

Комментарии (2)

Sm smieklinaak 02.09.2019

Un kads sakars Rd ir ar kredītu?
Ne veikals Jūs kreditē, bet kredīt kompānija.

Ja kredītiestāde Jums atteic, tas nav Rd Electronics vaina.
Rd ir tikai starpnieks.

Lietas nezināšana padara šo sūdzību pilnībā bezjēdzīgu.

P.S.

Ka arī tas ir pilnībā kreditoru pārvaldība, iedot Jums kredītu vai nē.
Nekur nav rakstīts, ka ja ir iedots 1 reizi, iedos arī otru, viņi var mainīt izskatīšanas kartību cik vien vēlās.

Tu Turkey901 02.09.2019

"Uzskatu šo RD attieksmi pret maksātspējīgiem godprātīgiem klientiem par negodīgu"

Maksātspējīgi klienti 300 Eiro preci var atļauties iegādāties uzreiz, tas nav auto vai nekustamais īpašums, lai ņemtu kredītā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы