www.sudzibas.lv RD Electronics Drausmīgs kantoris

Rd Electronics - Drausmīgs kantoris

Nopirku konvekcijas plīti. Lietošanas gaitā tai sāka plaisāt plastmasas detaļas kā arī plastmasas detaļu izvietojusm plītij izrādījās tāds, ka ja Karls vai panna gatavošanas rezultātā nobīdās - tās sāk kust. Vienā jaukā dienā plīts vienkārši sagāja uz īso - iekšā nosmirdēja vadi, izsita visus korķus un veiksmīgi gatavošanas process izbeidzās! Aiznesot plīti uz veikalu atpakaļ jau bija skaidrs, ka nekāda ekspertīze netiks veikta, jo pārdevēja, kura pieņēma
Preci - nofotografēja tikai saplaisājušās detaļas līdz ar ko arī tālākā ekspertīze netika veikta. Saņēmu atteikumu balstoties uz saplaisājušajām plastmasas detaļām - un šim kantorim bija pilnīgi vienalga, ka plītij iekšā nosvila vadi. Ideāls variants, lai kārtējo reizi nerisinātu preblēmas ar savu preču kvalitāti. Bet nu palasot atsauksmes - laikam šim kantorim principā ir pilnīgi vienalga par savu reputāciju!

28.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 28.11.2022

Labdien, Cienījamais Klient!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam norādīt preces pieņemšanas nodošanas akta numuru.
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūgums rakstīt mums privāti uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību.
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.
Paldies!

Ar cieņu,
RD Electronics

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 06.12.2022

Labdien, Cienījamais klient!
Diemžēl neesam saņēmuši no Jums atbildi!
Precizējiet lūdzu, vai izdevās atrisināt radušos problēmsituāciju?
Ja tomēr neizdevās atrisināt, Jūsu situācijas identificēšanai lūdzam norādīt pieņemšanas nodošanas numuru, lai varam precizēt lietas apstākļus.
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam uzrakstīt mums privāti vai uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv - mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību!
Gaidīsim Jūsu atbildi.
Paldies!

P

Комментарии (1)

R RunčaĶepa 28.11.2022

Pievienojiet bildes lūdzu! Interesanti taču!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы