www.sudzibas.lv RD Electronics Darbs un tā problēmas

РешеноRd Electronics - Darbs un tā problēmas

Nostrādāju šajā uzņēmumā 3 mēnešus, vēlāk tiku atlaists, jo slikti rezultāti maza apmācība no vadītāja puses un apmācība bija jāveic darbiniekiem nevis, kā tas bija jādara darba vadītājam, lai nepieļautu vairāk kļūdas netika sekots līdzi man, kā jaunam darbiniekam. Neiesaku iet strādāt, tieši šajā Cēsu RD/Electronics.

15.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 16.11.2022

Labdien, cienījamais SOVO !
Paldies, ka dalījāties Jūsu pieredzē.
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam atsūtīt detalizētāku informāciju - nepieciešams Jūs identificēt.
Ja Jums ir kādi jautājumi, vai neskaidrības - Lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Tālr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Cerot sagaidīt no Jums atbildi,
ar cieņu RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Жалоба успешно разрешена SOVO 29.11.2022

Sazvanīja mani klientu servisu pārunājām visu, kas bija man sakāms un otrai pusei un problēmu atrisinājām.

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы