www.sudzibas.lv RD Electronics 4 mēnešus nepiegādā preci

RD Electronics - 4 mēnešus nepiegādā preci

Pasūtījumu veicu 04.06.Vakar, 26. jūnijā atkal saņēmu vēstuli, ka prece būs piegādāta vēlāk. Tādas vēstules par šo periodu es saņēmu deviņas! Protams, ka nauda bija samaksāta iepriekš, un par piegādi arī. Un prece joprojām stāv lappusē, šobrīd rakstīts, ka pieejama būs 11. oktobrī, tikai kurā gadā nav noradīts. Piezvanīju, lai atteiktos, bet konsultante vispār nekādu problēmu neredzēja, viņa teica - bet mēs taču sūtījam jums vēstules, ka piegāde aizkavējas. Un kad es pajautāju, cik man vēl bija jāgaidā - pusgads, gads vai trīs, viņa teica, ka nezinot. Mēs domājam, ka viltus pārdēvēji ir nepazīstamas firmas, bet re, RD Electroniks visi pazīst. Neieteicu nevienam.

27.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от klientuservissRD Ответ от представителя 30.09.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected].lv

Paldies!

T

Комментарии (2)

MURAKAMI 27.09.2021

Priekš muļķiem - RD veikals ir no tiem retajiem, kurie ļauj apmaksāt pirkumu uz vietas.
Nevajag apmaksāt pirkumus, kāmēr netūrēsiet preci rokās...

T Tatjana ST 01.10.2021

Jā, nepareizi uzrādīju datumu. Pasūtījums bija izdarīts tieši 04.06. 2021. Bet pēdējo vēstuli par piegādes aizkavēšanos saņēmu 26. septembrī. Un nekādu vairs informāciju es nedošu, izņemot to, ka tā bija trauku mašīna. Paši meklējiet, jūs taču zvanus pierakstāt, vai nē? 27.09. zvanīju un atteicos. Man jau vieglāk nepaliks no tā, ka jums ir svarīgs mans viedoklis, jūsu palīdzība un normāla attieksme pret klientiem aizkāvējās vismaz uz 3 mēnešiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы